Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup Srbije 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_SO

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
09.06.2007
Порука
1.346
Reaction score
3.217
Чим помислиш да и са свом овом гамади у клубу и око њега ипак можемо да играмо неки фудбал и постигнемо нешто ми изгубимо од борца код куће. Па јеботе живот ако неке играче мрзи да играју или да седе на клупи па се појављују само у купу нек се мане фудбала има професија на свету иха...
Само је требао још Анжи да нам упадне уместо Тромза у квалификацијама да сви могу реално да сагледају слику да ово није П од Партизана , и као што неко рече даће Бог да нам фудбал пређе на аматерски ниво ко у Сан марину па да се не дркамо више...
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Kad mene keva koja ne prati fudbal pita kako ih nije sramota...Srpdaju se sa klubom...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Bruka i sramota! Ne znam sta bih drugo rekao
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.407
Локација
JNA
Ljudi nemojte se tripovati dzabe,namesteno je...trener da ne ustane ceo mec sa klupe,igraci da se nijednom ne iznerviraju,laganica tokom citavog meca...namestaljka klasicna,a mi se nerviramo...fudbalska sekcija je dotakla dno,dovidjenja...
 

nikolasb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
205
Reaction score
31
Gledajmo ovo sa pozitivne strane - rešili smo se obavezi u takmičenju koje nam baš ništa ne donosi, a uz to smo i videli šta možemo da očekujemo od Sretenovića, Stankovića, Pauljevića i ostalih rezervista.

Ovo svakako jeste razočarenje, ali idemo dalje. Ne sme nikako ovaj neuspeh da se odrazi na prvenstvo.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Fino sebi kazem da cu gledati samo derbi i po koju evropsku utakmicu onako preko qca.
I ne znam koji mi qrac bi da gledam ovo sranje,ljudi moji ja tek sad vidim ko nama igra u timu.
Je li bezvez lud ili sta ? ne kontam , da igras protiv fk palilulac ne mozes izvesti neuigranu odbranu sa igracima kakvi su stankovic i sretenovic, pa ti ljudi su amateri.

s.markovic srpski cavi ,kako dijeli lopte svaka mu cast, svaki put kontru otvori.

libijca poslati u maroko ili cak za kaznu u libiju.

g.lovre sta reci za ovog covjeka imam osjecaj da bi djed od 60 godina bio jaci u
duelu,covjek nema krvi u sebi.
Sta se desava sa volkovom?covjek od kako je dosao kod nas konstantno nazaduje i tom nazadovanju nema kraja.

I za kraj: OOOO JEBEM TE FUDBALEEE...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Pa htedoh da dodam da je utakmica verovatno i prodata. Postavlja se pitanje zbog cega, koga itd.?

Voleo bih da neki novinar koji je veliki Grobar pita direktno bez dlake na jeziku pickobradog:'' Zasto ste prodali utakmicu?'' Ajmo novinari! Ako ima medju vam hrabrih i postenih pitajte vermezovica zasto je PRODAO UTAKMICU?!
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
SAŠA MARKOVIĆ - najveći folirant, najveći fudbalski parazit, najgori igrač Partizana!

E moj Brašanac, i onda nekom čudno kako ti i sa takvom tehnikom i znanjem ne igraš za Partizan... Kako ćeš pored ovakvog majstora Saše Markovića!?

Brašanac i Sretenović bili odlični uz Mitra, ostalo katastrofa. Ninković je bio totalno pogubljen danas, kao da ga je mala ostavila posle 4 godine, k'o kod Joce, slično...

Ovaj poraz nije toliko bitan kao ni kup, niti me dotiče, ali me zabrinjava stanje igrača koji, iako su rezervisti, dobijaju jako veliku platu od Partizana. Krenimo redom: Petrović, Pauljević, Stanković, SAŠA MARKOVIĆ, Lovre, Zabija...
 
Последња измена:

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Hvala Vermezu na fantasticnoj postavi. Ovako podceniti protivnika je za odstrel.
Zabiju spakovati i poslati tamo gde je kupio kucu jer je sada svima jasno da je totalan promasaj.
Stankovic bi trebalo da prestane da se bavi ozbiljnim fudbalom. Onakav antitalenat, pogubljenost, panicarenje i idiotska reakcija kod prvog primljenog gola se ne nalaze ni kod nizeligaskih stopera.
Moze li mi neko reci sta je Petrovic trazio van gol linije kod drugog gola kada nije imao zaledjinu od svojih suigraca? Po meni samo pokazatelj koliko nam je pogubljena bila zadnja linija i koliko je malo poverenja Petrovic imao u nju.
Volkov wtf???
A i ostali treba da se zapitaju zasto i za koga igraju.
Jedina svetla tacka su donekle bili Sretenovic, Askovski i Pauljevic mada je i to bilo za nijansu bolje od onog jadnog sivila koje su nasi igraci ispoljili.

Porazi jesu sastavni deo sporta ali na ovakav nacin to je bezobrazno. Borac nas je nadigrao na sve moguce nacine a i njihov trener je ocitao lekciju nasem "strategu".
 
Последња измена:

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
''Ovo je jedna velika životna škola... igraju se deca... ne može uvek da se pobeđuje...''

Ovaj nivo retardiranosti, bezobrazluka, bahatosti i kurcobolje je za proučavanje!
Kako ove spodobe zarađuju desetine hiljada evra?

Jebem li vam majku, pičkice nabeđene! Dokle ćete da nas brukate? Sad vas ne gledaju menadžeri, pa vas boli kurac da potrčite?!
 

Sirius

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
317
Reaction score
3
Локација
Rohan
S obzirom ko nam je trener, uopste se nebi iznenadio da smo otplacivali Knezevica kako neko vec rece iznad, ili tako nesto. Nemoguce je ovako lose odigrati. Sva sreca pa je kup, pa mi i nije mnogo tesko palo...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Kakva smo mi bruka i sramota!

Ovo danas nije ni na sta licilo i ladno mozemo lepo da raskinemo ugovor sa svim igracima i aj cao nesposobnjakovici.

Tuga.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Da je neki stranac gledao ovu utakmicu verovatno bi se zapitao koja od ovih ekipa igra II ligu.
Sram vas bilo...
Vermez ce se vaditi da ovo nije strasno, jer ipak Borac je proslogodisnji finalista!
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Брука и срамота! :banghead
Јад и беда! :banghead

Вермез покушава да имитира Венгера, а на тај начин нам само показује право стање ствари у клубу. Јадно, нема се шта друго коментарисати.
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Zivo me interesuje izjava Vermezovica. Mogu da se kladim da ce se nasmejati 2 do 3 puta.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Drago mi je sto sam danas odustao od odlaska na JNA,samo bih se dodatno nervirao.
Pre deset godina,negde u ovo vreme smo ispali iz kupa od tadasnjeg Zeleznika.Jedna od poslednjih Tumbinih utakmica na klupi Partizana. Tada u klub dolazi Mateus i mi ostvarujemo istrorijski plasman u LS.
S obzirom da je kup najmanje bitno takmicenje neka ovaj poraz dodje kao otreznjenje ,pa da klub krene u neke bolje dane.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Vec drugu sezonu zaredom ostajemo bez kupa! MARS IZ PARTIZANA, LUZERI! GONITE SE U TRI PICKE MATERINE! Kakav smo mi klub... Nikakav. Nasem vecitom rivalu se ovakve stvari nikad ne desavaju, koliko god bili losiji od nas. Sramota. Nama je uvek tesko da uzmemo i taj kup. Vec mi se smucila i ova sezona. Samo jos fali da se sad jave oni kojima kup nije bitno takmicenje i koji su, kao, ravnodusni, bas ih briga. E, moji Grobari...
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Makabi Petah Tikva, Borac Cacak (drugoligas)...covek zadatka - gospodin Vermezovic!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top