Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kup u NIŠU 2018

Статус
Затворена за писање одговора.

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Nismo još umrli. I dalje skidaju gaće. Lijepo smo kurvu napunili. Čanku I momcima naklon do poda. Srce je puno.
NAPRED PARTIZAN!!!!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Mislim da su cigani zazalili sto su prosli Borac...

Herojska borba...Hvala vam do neba za ovo vece i ovu pobjedu..

Jedva cekam Tegeltiju i ukljucenja :buhaha
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
1. Svrsili smo im u usta
2. Njihov kompleks je neizleciv
3. Jok, nema odbrana nikakve veze sa trenerom
4. Pustio nas je coravi, jer je Dule rekao da je na njegovoj strani u sukobu sa bracom pederima
5. Dangubicu, sisaj ga
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Nadao sam se borbi a dobio rat. Bravo svima. Ko god im je prenio ovu energiju i odrzavao je konstatno skoro cijelim tokom meca, svaka mu cast! Momci su sad osjetili kako je slatko pa ne bi bilo lose da pokusaju da to ponove, iako ce biti neuporedivo teze u srpskoj ligi. Sad su definitivno zasluzili da proslave kao ljudi a mislim da su neki pokazali da ipak nisu otpisani i da mogu biti jos i bolji cak i ove sezone.

Bravo crno-beli!
 

House

Grobar
Учлањен(а)
15.10.2010
Порука
679
Reaction score
133
koja sreca i radost jbt , vreacamo stvari na svoje mesto
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Rekoh u jednom postu sve karte treba da bacimo na kup..i bacili smo..

Bravo momci bravo breeeeeee! Reciklirali ste limenke..napunili kucku..sta god!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.329
Локација
Kej Republika
Momcima na čelu sa Kapitenom Novicom kapa dole. Borba, u meso, u kosku.

Čanku i stručnom stabu kapa dole za vođenje utakmice.

Upravi kluba kao i do sada, marš napolje bando pokvarena!

Uvek je lepo uzeti trofej, pogotovu protiv režimske kurve. Samo od toga ne treba praviti "dvd priču" kao oni. Zna se gde je mesto KK-a Partizan. Da trči i takmiči se pored šampiona. Nažalost dok je pusilips na vlasti, mrka kapa.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Tegi je sutra uvece..jedva cekam emisiju..sigurno ce neko od momaka biti gost..odavno toga bilo nije...vreme je da se vrate stvari na svoje mesto.
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
457
Reaction score
1.248
Što bi rekao jedan naš bivši trener sve je ovo normalno.

Odvikli smo se bili od jebanja kurve ali polako ponovo ulazimo u formu.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Kako je krenulo drugo poluvreme, pomislila sam da ćemo pasti, što se i desilo, srećom pa smo, kad prigusti, pogađali, ali onoliku nesakrivenu pomoć sudija dugo nisam videla... Novica - srce k'o Herakle, muda do poda, glava k'o hladnjača, da ne zaboravim Gosa - vredelo ga sačekati, 9 u 2, u ovoj 20+... Važno je zbog samopouzdanja, zbog nas... NE MOŽE SE SILOM PROTIV MAGIJE!!! BRAVO, MOMCI!!!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Nazalost, tek sad se pokazalo ono sto sam pricao s pocetka sezone, da mi uopste nemamo toliko losu ekipu ako izuzmemo nedostatak centra.
Ona zajebancija sa mutavom spodobom na mestu trenera ce nas kostati mnogo.

Ali ako nista drugo, nadam se da ce od Canka biti trener na kog mozemo da se oslonimo. Cestitke njemu i ekipi, a limar da odjebe sa hvalisanjem, ovaj trofej je osvojen UPRKOS, a ne zahvaljujuci njemu.
 
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
528
Reaction score
467
Steta sto Canku nije pruzena sansa od pocetka - mnogi su tvrdili da je on ubedljivo najbolja opcija za Partizan.

Svaka cast!
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Videti Novicu sa peharom, neprocenljivo. Čovek je sjajno vodio momke i očuvao taj naš duh Partizanštine u ovim jebenim vremenima. Čestitke svim igračima i stručnom štabu, da je Čanak počeo sezonu bilo bi sve još bolje. Nadam se da je ovo najava nekih lepših vremena. Suđenje sramno kako smo i očekivali. Bravo crno-beli!
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Cestitke igracima i treneru.

Ostoja, napusis se kurca.

vucicu isto.
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
E pa, dzaba Vam novci,moji sinovci!! Nadam se da smo veceras prisustvovali pocetku kraja limenih mutanata!:napred Partizan
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Mnogo mi znaci ovaj kup. Ne znam da li je zbog nedostatka trofeja u poslednje vreme, ali hvala puno igracima i strucnom stabu.
Sudijama jebem mater.
Cigani crknite.
Uvek ce imati kompleks od nas.
Najbolji je on.
I da, Novice :respect:respect:respect:respect
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.750
Reaction score
6.268
Kako lep osecaj, nestvarno lep. Podsecanje na sve one lepe trenutke koje smo proziveli sa INSTITUCIJOM zvanom KKP. Umalo suze da mi krenu kad je PSD davao pehar Novici, koja simbolika:BB

Novici, Canku i ekipi naklon do poda.
Da govna nekako ispuse za El i da ih muski prebijemo u nasoj ligi pa sta nam Bog da:pfc:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top