Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
ma oke al pripretio im je i standard par puta dobro ne znam mislim da su nam sanse 50:50 i da tamo moramo dati gol... a ovo si u pravu dalje gledati nema svrhe . Mada jel i za ovo vazi ne komentarisi dok se ne zavrsi tekma xDDD
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ja bih protiv Genka u Belgiji radije počeo u formaciji 5-3-2,
s tim da se Volkov i Aksentijević veoma često ubacuju.

165229_FK_Partizan_Beograd.jpg
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
Oni su daleko kvalitetnija ekipa...veliki favoriti protiv nas...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Поведоше 1:0! Квалитетни јесу, али велики фаворити сигурно нису...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ovi imaju kontru...ubija. Kako se samo brzo transformisu iz odbane u napad i to imaju igraca manje... Ne vidim kako mozemo da im ispariramo na sredini u brzini, sem da Stanoje sprmei neku novu taktiku i narocito motivise igrace da izginu
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
ajd posto gledate tekmu, kazite vi kakvi su oni u odbrani?! jbt svi prizivate smak sveta zato sto oni mogu da nam daju brdo golova iz kontri i sl.. pricate kao da mi tamo idemo da igramo viktorije - oni ce samo da napadaju a mi cemo samo da se branimo... pa napascemo i mi, probacemo i mi njima da uvalimo koji gol..pricajte o tome, kako se brane..?!
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Ovi upravo imaju ono sto dobar deo nas trubi...brza transformacija na sredini terena...Morace Stanoje da maksimalno pripremi taktiku i igrace, do detalje sve predvideti, igraci zadatke da besprekorno odrade(u svemu ovome je Stanoje dobar, da ne ispadne da ga samo kritikujem poslednjih dana)...
Uvek se imaju sanse, i individualno ne mislim da su bolji ali imaju ono sto mi nemamo...a svi su krivi za taj nas nedostatak
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ovi imaju kontru...ubija. Kako se samo brzo transformisu iz odbane u napad i to imaju igraca manje... Ne vidim kako mozemo da im ispariramo na sredini u brzini, sem da Stanoje sprmei neku novu taktiku i narocito motivise igrace da izginu

To sam primetio još u prošloj utamici.Jebeni su tu naopako!
Ne znam kako ćemo to sprečiti...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Jaki su nazad. Bas dobar presing igraju i brzo se transformisu i iznose loptu. Cvrsti su u duelima na sredini ((sto nam nece bas prijati). Uigrani su sto se vidi pri kretnju bez lopte pri kontrama koje obaljvaju dobro. Bas simapaticna ekipa.

Jaki su bas, lep fudbal igraju, ali mozemo da im se suprotstavimo.

Bice to teske, ali cini mi se dobre utakmice.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.429
Reaction score
4.168
Локација
127.0.0.1
Nije ovo toliko strasno. Ekipa su koja voli dugo da drzi loptu. Vec iz prosle sezone se videlo da imaju odlicne izvodjace slobodnjaka a znamo kako nas Stojke znalacki ispada budala kod svakog malo boljeg slobodnjaka. Da li im pokusati uzeti posed ili prepustiti treba Stanoje da odluci ali ne sme faul da bude na ispod 30m. Znajuci Stojketa i setim li se Brage ne znam da li je i to dovoljno. Opusteno ljudi, imaju ekipu koja se odlicno poznaje to se bas primeti ali nisu to toliko individualno bolji igraci. Na kraju krajeva, da su u Mancester ja bih opet rekao "sve je moguce", jer bas tako i jeste u fudbalu. Pogledajte budjave slaninare, ispadose od onih indijanaca. Samo jos jednom da ih cujem da se zale kako trebaju biti prvaci i kako oni misle dobro srpskom fudbalu, nabijem ih na jarbol onako nesposobne!!!

EDIT: I da, igraju puno presing. Dakle, treba brza lopta!
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
Ajde bre sad svi pricate kako su jaki ko da su barselona jbte, pa ni standard ni pocemu nije bolji od nas a eto nisu primili 3-4 komada nego jedan polako idalje mislim da su sanse 50:50 ...
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
Немојте да нагађате са тим тактикама 3- 5- 2, 5- 3- 2, када и сами знате да од тога нема ништа.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Mene vise od veoma dobrog Genka plasi nasa komicna igra,pogotovo pozadi.

Nedostatak visokog kvaliteta kao prosle godine ali i neuigranost me jako plase.

Vecinu ste vec rekli o Genku,nema potrebe dalje pricati...

Po meni taktika mora biti kao protiv Anderlehta tamo,dakle maksimalna borba kidanje,konstantno napadanje njihovog gola.
Jednostavno ne smemo dozvoliti da se razmahnu jer ako se rastrce tu je i nas kraj u LS ove godine.
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
ma nemojmo pricati ni o nasoj odbrani ne znamo ni ko ce igrati tacno ... vidis da se pominje i povratak lazevskog navodno ili miljkovica mozda ubaci petrovica . Jednostavno nemamo pojma koja ce taktika biti nadam se samo da ce SS obaviti dobar posao :napred Partizan
 

VecniGrobar<3

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
168
Reaction score
1
Локација
Smederevo
kazem ja da smo mi cak i bolji mozda od standarda jos ako su oni sa ovako usranom igrom primili samo 1 gol onda nema brige :) ajmo malo optimisti :D
 

dzare

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
63
Reaction score
5
ma standard je truba ekipa, kako vi onda procenjujete koliko je jak genk nije mi jasno! ovo je ko da mi igramo sa bezanijom, ili komsinicom sa deset igraca! -)
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Standard = Bezanija :pop :banghead

Da te podsetim taj Standard (a.k.a. Bezanija) je ne toliko davno ocitao lekciju klubu za koji ti navijas pred 30 000 ljudi na JNA.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.979
A jel se secate kako je Standard igrao sa nama?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top