Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Opozicija dala podrsku igracima pred Genk, palili baklje i posle toga 10 ljudi privedeno za remecenje reda i mira. Ovim zavrsavamo svaku dalju raspravu u vezi tog dogadjaja.
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Tako se prijatelju kale igraci.Znas na cemu si nakon toga.I ako kiksnes,jbg dao si mladom igracu sansu.Po meni je to za manju osudu nego da te ukopa neki standardan igrac koji se obruka kad to niko ne ocekuje od njega.

Pa cak ni to nije tako strasno. Jos je gore kad te ukopa neki standardan igrac za koga svi znaju da nista nece uraditi i on zaista nista ne uradi.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Tako se prijatelju kale igraci.Znas na cemu si nakon toga.I ako kiksnes,jbg dao si mladom igracu sansu.Po meni je to za manju osudu nego da te ukopa neki standardan igrac koji se obruka kad to niko ne ocekuje od njega.

Ko je krivio Jokana protiv Sampdorije kad je uveo Miljkona? Niko, svi su krivili Miljkovića :D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jokan ga je čak odmah "gurnuo" i u nedelju protiv Čuke na B. Brdu. Pa je Miljković napravio još gluplji potez tad nego u četvrtak i zbog toga smo primili gol kojim smo i izgubili meč. Tek posle toga je Miljković "nestao". A pamtite li debi Raće? Kad i gde je bio i u kakvoj situaciji? OK, nije Raća imao tad ni 16 ni 17 godina, ali...još jedan primer kako mlad i neiskusan igrač može na debiju da odradi super posao.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
valja napomenuti da je Raca debitovao u trenutku kad smo bili osakaceni sa povredama i suspenzijama ... ali,slazem se da je debitovao za medalju :clap
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Raća i Bambi kad su počinjali na velikoj sceni razlikuju se od mnogih drugih, jer su imali muda veličine lubenica. Kako je Raća par puta osramotio Turke u Beogradu, lijepo je i mene bilo sramota, pa onda kad ga je Antić uveo protiv Njemačke na SP, kad je jednu loptu, što bi svaki drugi igrač izbio u aut, a on prodriblao Švabu i izmamio aplauz. Kako bi volio da ima taj klip na YouTubu da vidim još jednom to. A tek Bambi protiv Italije na EP za mlade, tek je to bila sramota, odmah sam znao da će od njega biti veliki igrač :D

Evo ako nekog zanima Raćina "vratolomija" protiv Švaba (na 7:45):

http://www.youtube.com/watch?v=Hp4VMXHvllc&feature=related
 
Последња измена:

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Раћа јесте одлично одиграо на дебију али пред тај (дво)меч ни од њега ни од екипе није очекивано ништа посебно(због тога смо тако добро одиграли првих пола сата),сад колико приметим од Нинковића и Марковића се очекује да они буду ти који ће нас одвести у наредно коло,не кажем да је немогуће али верујем да би више користи имали од њих у другом полувремену него од почетка утакмице.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
TT, zaboravio si da smo na tom meču protiv Fenera dodatno bili ophrvani i Đukelinim bezobrazlukom koji nije hteo da pusti Bambija, Mareta i Fejsu, iako smo u Pekingu već bili pukli!

Ne sećam se baš najbolje, ali čini mi se da je na tom meču Srđa morao da nam prinudno igra u veznom redu!?

Ko je krivio Jokana protiv Sampdorije kad je uveo Miljkona? Niko, svi su krivili Miljkovića :D
http://www.pressonline.rs/sr/sport/najnovije_vesti/story/49900/JOKANOVI%C4%86+JE+KRIV+ZA+PORAZ+OD+SAMPDORIJE.html

JOKANOVIĆ JE KRIV ZA PORAZ OD SAMPDORIJE

Nenad Bjeković: Morali smo da pobedimo Italijane jer odavno slabija ekipa nije gostovala u Humskoj. Nije mi jasno zašto nije igrao onaj tim koji je dva meseca pobeđivao sve redom
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Barda: Ne plašimo se „grobara“

Novosti online | 01. avgust 2011. 14:38


Navijači Partizana su poznati kao veoma temperamentni. Očekujem sjajnu atmosferu na stadionu, ali nema straha – rekao je napadač Genka





Barda




Belgijski šampion Genk u Beograd dolazi bez straha, svestan svojih, ali i Partizanovih mana i kvaliteta. Izraelski napadač Eljavin Barda, koji je u prvom meču šansu dobio u drugom poluvremenu, a sada bi trebalo da bude u startnoj postavi, očekuje dobru utakmicu.

Barda je u subotu bio strelac jednog gola u pobedi protiv Beršota 3:1 na startu prvenstva Belgije.

- Protiv Beršota je bilo dobro, a da li ću početi meč protiv Partizana stvarno ne znam. Važna je samo ekipa. Biće kako trener odluči – kaže Barda.


O gostovanju u Beogradu napadač Genka ističe:

- To je zaista poseban meč. Znamo da je veoma teško igrati u Beogradu, pred Partizanovim navijačima, koji prave sjajnu atmosferu. Šanse za prolaz u baraž su 50-50. Ipak, imamo malu prednost. Srpska ekipa mora da postige gol, a mi treba da pokušamo da zadržimo „nulu“. Jedno je sigurno, moramo da igramo pametno.

Barda kaže da u ekipi nema straha.

- Veliki je ulog. Partizan će igrati svoju igru, a njihovi navijači su poznati kao veoma temperamentni. Očekujem sjajnu atmosferu na stadionu, ali nema straha. Zabavno je igrati fudbal u takvom okruženju – rekao je Barda.

 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Bice tebi zabavno burazeru, ima da se zaledis i blenes i jug...Zivi bili pa videli.
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
to oko zaledjivanja su ordinarne gluposti...em su to suvi profesionalci koje zabole kita za okolne nadrazaje kad sudija prvi put svirne em sami dobro znamo kako izgleda prosecno izdanje nase tribine iliti prvih desetak minuta oruk pa posle hor kolibrija, narocito ako ne daj boze krene lose, jer zaboga, ljudi su dosli na jug da bi gledali tekmu...

daj boze da gresim ali smatram da dobra igra povlaci za sobom bolje navijanje a nikako obrnuto
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
@Maestro

Ma bjezi, izludi covjek od citanja naucno-pedagoskih opservacija na prethodnih dvajes' strana :D
 

markmilos

Početnik
Учлањен(а)
27.12.2007
Порука
160
Reaction score
2
Izvinjavam se ako je off, ali silno me zanima, kad je bese Raca debitovao?
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Pa da Marko, u pravu si, poznato je da u profesionalnom fudbalu uopste ne postoji prednost domaceg terena...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Raća je protiv fenera debitovao. Kad već pominjete tu utakmicu čini mi se da tada Mo i Dia nisu igrali bili povređeni al smo ih zato pocepali ko svinjče masan džak al nas sjeba onaj sudija Tomson što nam posle sudio protiv anderlehta i donekle ispravio grešku. Al ovo je više za nostalgiju nego ovde.

\/U pravu si za Diaru, kao i za žute Moa, Žuka se tada povredio protiv Intera pa je uleteo Raća i odlično odigrao.
BRANKOBG zato kažem donekle ispravio grešku. Da nije dosudio ne bi bilo lš. Al nebitno taman da nam sudi u play of i da se iskupi.
 
Последња измена:

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Dijara je igrao, Moreira je imao kartone, mislim da je i Zuka propustio tu utakmicu, a Bambi i Fejsa su bili na OI, zato je Raca dobio sansu.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.586
Nista nama taj sudija Tomson nije pomogao i ne znam zasto se to spominje. Nas je spasio pomocnik koji je digao nepostojeci ofsajd a govnar je samo uvazio signal pomocnika. Glupo je uopste diskutovati da nam je taj nesto vratio, boli njega kurac da on nama nesto vraca.

Sto se tice domaceg terena ja se ne bih slozio, svaka ekipa pa cak i jedna Barselona igra bolje-tecnije kuci nego na strani. Nije isto igrati pred svojim i gostujucim navijacima a pogotovo ako su gostujuci navijaci bucni.

Nemoj slucajno da se igramo sa djavolom i da na nekog igraca Genka startujemo ostrije u sesnestercu, odmah ce im svirati penal. Nadam se da necemo ispasti naivni kao mnogo puta u proslosti. Jebala ih sreda da ih jebala, ko ce da ceka jos 2 dana.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
ne samo 2 dana nego jos i ova noc i jos jedna :D
sta se palite,zna se sta ce biti,ili cemo da se radujemo do jaja ili cemo da tugujemo do jaja :D
ali je definitivno bolje ako se pobedi nego ako se izgubi :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top