Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
“Revanš sa Genkom mogao bi da odluči Lamin Dijara. Nismo sigurni da li će Senegalac uopšte biti spreman za Belgijance, dugo se oporavlja od povrede... Potrebno mu je vreme da uhvati zalet, vrati u ritam, međutim, ako se za njega nađe mesta, makar i na klupi, nadam se da će zablistati kad uđe. Prepoznatljiv stil Crne mambe mogao bi da bude dragocen u sredu uveče. Ne bude li Lamin spreman, ne preostaje mi ništa drugo nego da se potrudim da rešim meč”, rekao je između ostalog Marko Šćepović za “Sportski žurnal”.
Камо лепе среће, ја ти то искрено желим... Али сумњам да таквим понашањем може да се уради нешто. Ја кад тако играм мали фудбал не могу да решим меч, а камоли овакву утакмицу... Видећемо већ.

Још само један дан до утакмице, осећам лептириће у стомаку. :D Биће ово веома жесток меч у то смо сви сигурни. Не ваља овде ни много рано постићи гол, у праву је Станоје, треба играти опрезно. Навијам да га угурамо негде око 60' - 70', и мислим да би то било најбоље (наравно уколико га до тада не примимо, у шта сумњам). Не умеју ови да се бране, исто као ни ми. :wink:
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ja predosećam ovaj put neku dramu...ali baš dramu...nešto kao protiv Groningena, samo još više pomerenu ka finišu nego onda...još samo da i rasplet bude isti kao tad...

Немој, молим те, да остављаш постове пред важне утакмице! Јеб`ла те драма... :D
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ja jos bas nesto mislim da ce biti skroz luda utakmica i da cemo dobiti 3:1 ili 4:2, nekako imam takav osecaj jer svi mi nekako ocekujemo gustu utakmicu i 1:0 a nakraju bude goleada i mi idemo dalje :)

Kao onda protiv Fenera, svi smo mislili da smo u sustini bez sanse a kad ono ludnica, 2:0 vodimo, svi mi na stadionu van sebe...steta sto nije ostalo tako :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.129
Локација
Žrnov
Neću, bre, nikakvu dramu! 'Oću da odem na utakmicu i da mi bude lepo... Iovako trošim silne pare na farbu za kosu! Ne moram i na blesendin :D
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
I ja hocu dramu,kao protiv Njukastla '98 kada smo pocetkom drugog poluvremena dali gol iz penala a onda do kraja utakmice sacuvali rezultat,voleo bi da se ponovi isti scenario,dobro ne mora bas iz penala ali svakako da padne gol pocetkom drugog poluvremena:D
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Možda nas Šćepakadabra i obraduje sutra:

Dopunski časovi

Minulih dana, treninge Partizana poslednji napuštaju Vladimir Volkov i Marko Šćepović.
- Centarfor je izrazio želju da vežba udarac glavom, a pošto ionako ostajem pola sata duže u nameri da usavršim centaršut, spojili smo ambicije. Reče mi Šćepa: „ajde, molim te, zareži tvoje kifle, pa da poboljšam udarac iz skoka”. Meni dobro dođe, hoću da usavršim ovaj segment igre – otkriva Volkov dopunske časove u „Zemunelu”.

Šćepović: Isplatilo se…

Dodatni časovi sa Vladimirom Volkovim očigledno prijaju Marku Šćepoviću.
Postigao sam deset golova glavom posle Vladinih centaršuteva. Isplatilo se što ne žurimo odmah u svlačionicu, već ostajemo da dodatno radimo na detaljima. – Želim da poboljšam igru glavom, dok Volkov insistira da usavrši centaršut. Samo da nastavimo ovako – radosno je rekao Marko Šćepović, nadajući se da bi jedna akcija sa treninga mogla da se preslika i na utakmicu sa Genkom.

žurnal.rs
 

Zagor

Guest
Погрешно је разумео наше писање да има проблема са главом...
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
a kaze da je postigao 10 golova glavom ali nije rekao od koliko centarsuteva? :)
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Stvarno me je iznenadila ova vest za Sćepu sa obzirom na njegovu kurcobolju.
Mišljenja sam da se svaki rad kad tad isplati(daj Bože već sutra).
Zamislite da je Milivoje ostajao posle treninga i vežbao centaršuteve!!
A Volkov dokazuje da je pro.Svaka mu čast.
 

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
a kaze da je postigao 10 golova glavom ali nije rekao od koliko centarsuteva? :)
Из 1010 вероватно. Док Шћепа постигне 10 голова главом, и Драган Ђурић научи да центрира и то из таксија. Надам се да Волков није добио воду у колену од центрирања док овај није постигао 10 голова... :D

Шалу на страну, ако, ако, нека мало вежбају. Додуше Волков и центрира добро како овај удара главом. Али џабе му и тај ударац главом кад не може да се избори за позицију јер нема снаге. Чињеница је да га надјачавају у ваздушним дуелима. Он би то требао да надохнади висином и скочношћу, али за то је потребно искуство, видећемо....
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Stvarno me je iznenadila ova vest za Sćepu sa obzirom na njegovu kurcobolju.
Mišljenja sam da se svaki rad kad tad isplati(daj Bože već sutra).
Zamislite da je Milivoje ostajao posle treninga i vežbao centaršuteve!!
A Volkov dokazuje da je pro.Svaka mu čast.

Milivoju i Malbasi je Mateus na nekim treninzima ogranicavao prostor po bokovima gde samo oni mogu da se krecu i da nesmetano centriraju....ali avaj..
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.277
Reaction score
18.360
Локација
Kej Republika
Po prodaji karata se moze videti da ce biti pristojno pun stadion i da ce vetar sa tribina biti onakav kakav zasluzuju ovi momci,samo vreme da posluzi.

Sto se tice same utakmice i naseg voljenog kluba,sutra cemo morati dobro da se pomucimo da bi pobedili i prosli dalje.Siguran sam da nece biti 1:0 jer sa nasom odbranom to nije moguce. Zato napred mora sve da se ''ubaci'' pa
nek budi i 3:1 4:2.

Ocekujem nas nalet od prvog minuta pa ako prodje prodje,a da ga damo i u 96-om iz sumnjivog ofsajda nista ne bih imao protiv.Scepovic ce biti ili igrac utakmice ili izlazi u poluvremenu.Od njega i NT7 nam mnogo zavisi pa nek' nam je Bog u pomoci.

Sve u svemu :napred Partizan pa sta bude !!!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Nama ovo 3.kolo postade playoff i steta je sto nam Genk nije poslednja lestvica ka LS. Ko zna zasto je to dobro.
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Drama nego sta, pa setite se samo kad smo poslednji put, u bilo kom sportu izgubili mec posle velike drame. A narocito kuci. Mi smo izgleda pretplaceni na stres do poslednje stotinke (ili bar 0.6 sekundi :D ).

Mislim da bi se najvise isplatilo da nas sponzorise psihijatrijska klinika Laza Lazarevic. Svi bi posle utakmice na rehabilitaciju, a i pesmu smo im spevali :D.

Salu na stranu, treba da ih stisnemo, da ih opkolimo sa svih strana i da damo po jedan gol u prvih deset minuta oba poluvremene (kao Tejgo ciganima).
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Da bi jedan napadac dobro igrao glavom on pre svega mora dobro da se krece, kada bek ili krilo centritraju on mora munjevito (Scepovic je svi znamo brz kao meteor :puke) da ide ka lopti ne bi li je stigao pre protivnickog defanzivca i zakucao u mrezu. Mora da ima i dobar skok i trzaj glavom tako da bi bilo lepo da se nas Baloteli (koji kurac Ibrahimovic) okane corava posla.

Jedva cekam da vidim kako ce igrati sutra, ukoliko ga 30.000 Grobara ne pokrene onda stvarno treba raskrstiti definitivno sa njim sto se tice prvog tima. Valjda je doslo vreme da se i on konacno trgne jer ako zeli u karijeri nesto bolje od Nefcija gde je otisla ona nosata ciganstura morace mnogo vise da se potrudi.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.429
Reaction score
4.168
Локација
127.0.0.1
Po meni treba vec sutra raskrstiti sa njim, dati sansu Lazaru pa sta bude. Nece mu niko uzeti za zlo ako nista ne uradi a ova oceva lencuga nije nikad nista uradio. Stalno samo price i evo sad i evo sad ce i nikad nista. Nema nista gore po moje zivce nego kad vidim jadnog Eduarda kako vrza one stopere po terenu a caletov mali ga onako ladno gleda i stoji u mestu! Razmazenog klinca na klupu a po mogucnosti i na tribinu, pun mi ga je kurac!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top