Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Drama bi sigurno bila i da Je-Ne-A nije rekao, a sad još kad je on najavio - spašavaj se ko može. :D


„Oprez u Beogradu, „grobari“ su među najvećim huliganima u Evropi"!


Novosti online | 02. avgust 2011. 13:04
Čelnici Genka okaraktersiali navijače Partizana kao veoma opasne i svojim navijačima poručili da vode računa gde se kreću i kako se ponašaju tokom boravka u srpskoj prestonici









Navijača Partizana ne samo da se plaše igrači Genka, već je i uprava kluba skrenula pažnju svojim pristalicama da u Beogradu vode računa kako se ponašaju!

Naime, belgijskog šampiona će u sredu u Humskoj bodriti oko 150 pristalica Genka, ali čelnici ovog kluba navode da odlazak u „pakao Beograda“
nije izlet, već sa sobom nosi i određenu dozu rizika.

- Pokušali smo da na najbolji način organizujemo odlazak u Beograd, ali smo u nekim segmentima bili nemoćni. Nemoguće je bilo da obezbedimo dodatni let i nađemo hotel – rekao je Erik Gerits, jedan od čelnika Genka. - Razumemo da mnogi navijači želeli da putuju u Srbiju, ali oprez je neophodan. Pristalice Partizana, „grobari“ su poznati kao jedni od najvećih huligana u Evropi.


Gerits je naveo da navijači Genka u Beogradu treba da
budu pažnjivi i de se previše ne eksponiraju.

-
Ostanite u grupama i boravite na mestima gde ima mnogi ljudi.

Belgijanci očekuju i punu saradnju sa srpskom policijom
.

- Organi reda će pokušati da pokriju sve kritične tačke za koje procene da može da dođe do incidenata. I oni će sve uraditi da se izbegnu sukobu. Ali, Beograd je veliki i oni ne mogu da budu na svim mestima.

- Poručujemo našim navijačima da dođu do hotela „President“. Od hotela do stadion će biti organizovan šatl autobus i bezbedno će se prebaciti do mesta odigravanja utakmice. Isto će biti i po povratku sa meča.
 
Последња измена од уредника:

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Jel se Stanojevic zbunio na konferenciji jedno 4,5 puta i rekao da sutra racuna na Babovica misleci na Babica ili sam ja nesto pobrkao :D
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Koliko iščekujem utakmicu, mislim o tome, i razmišjam o ishodu pod stresom, noćas sam sanjao 3 verzije utakmice, ali ni kod jedne nije završena utakmica.
U prve dvije, Genk je dobio dva penala za 1:0 negdje oko 20. minuta, a u 3. dijelu sna Partizan je poveo 1:0, strelac je bio Fabregas sa 30 metara. :buhaha

Pa vi sad recite da sam ja normalan :D
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ja predosećam ovaj put neku dramu...ali baš dramu...nešto kao protiv Groningena, samo još više pomerenu ka finišu nego onda...još samo da i rasplet bude isti kao tad...
Meni se nešto mota po glavi prvi okršaj sa Njukaslom... Vole bih da se ponovi priča, da bude tvrda utakmica, a onda da negde polovinom drugog poluvremena Sale kapiten ili Vukić prodaju neku foru Belgijancima u kaznenom, pa da portugalski sudija upre prstom u kreč!?

Ako bi se kojim slučajem takvo što i dogodilo, interesuje me ko trenutno u ekipi ima pravo prvenstva kod izvođenja penala?

Šteta što nemamo Kežmana u protokolu, odličan je penaldžija!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Samo nemoj brate da "prodajemo fore". Bolje bi bilo da igramo fudbal. A da ce biti drame bice...Ne moze da je ne bude, jer nama ama bas nijedan realan rezultat ne garantuje smirenih 10-20 minuta pred kraj utakmice. Bice pakleno.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Informacije odozgo. Biće 4 gola, po dva u svakom poluvremenu, a vi sada rasporedite kako bi želili.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Baba ima 93 godine i još nije omašila :D
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
Zagore, ne bih se zajebavao sa Gazdinim predvidjanjima.

covek je inace uveren u smak sveta 2012. i pocetak fudbalske jadranske lige 2013. godine.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja bih onda iz petnih žila zapeo da preživim smak sveta. :D
Što se babine prognoze tiče - može, svaki tim da uvali po 2 komada, pri čemu jedan od belgijskih govana da ga uvali sam sebi...a ne mora tako atraktivno i lepo kao Lesjak iz Anderlehta.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Ma daj ti meni i 1:0, i to da posed lopte bude 90% za Belgijance, da imaju 15 pokusaja u okvir i jos toliko van, 3 stative i 2 precke, a mi jedan jedani pokusaj i to Rankovic (kao zamena) glavom iz kornera. Mi lepo u plejof, a o ruznoj igri i slabom posedu protiv Genka cemo raspravljati pred pocetak utakmice Partizan-Barselona na JNA.
 

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Ocekujem da sutra Eduardo odradi veliki posao , a bilo bi lepo da mu drustvo u napadu pravi Markovic ?
Mali Markovic kako god da odigra jedno je sigurno dace sve od sebe , sto je za Scepovica nezamislivo .
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Imam neki osecaj da ce vise golova biti u drugom poluvremenu ,ako primimo gol bice jebeno ,ako pobedimo 3-2,4-3..... Ispali smo .... Mislim da ce se juriti 1-0 ,a onda na kontru ganjati drugi ,naravno sve uz nas posed lopte ,al ipak nece biti previse zalecanja .
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
838
Reaction score
508
Samo polako, mirno i strpljivo. Najbolji scenrio je da prvo poluvreme bude 1:0 i onda oni moraju da se otvore i uvalimo im jos 2 komada :)
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
A, meni daj zivaca da sve to prezivim!:D

Ma ja sam spreman. Bio juce kod cika doce na redovnu kontrolu, skinuo 10 kila, krvna slika odlicna osim malo povisen holesterol, sve naj ali kaze da mu delujem nervozno, a i po pritisku vidi. Kazem mu kako necu imati povisen pritisak kad nam Djura sklapa odbranu u minut do 12. Lepo meni doca pripisa tabletice za smirenje, pa ako krene naopako ja imam izlaz. A ti se drzi brate.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top