Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Da se zapljunem pre polaska.....


Da se ova boranija zvana Genk danas dobro zgazi,da se da dosta golova i da se ide dalje.

Bolji smo,ovi su zecevi kao i junacka belgijska vojska.

U NAPAD!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Вечерас све ово што ми пишемо мора да се преточи на терен... Једноставно мора јер то је једини рецепт да се добију ови индијанци/белгијанци... Мора да се трчи од првог до последњег звиждука, да се изгара на терену. Што би један познати лик рекао борба бре, шта је ово? У месо бре! За Гробаре, за част, за славље до јутра и на крају и због пара! Играјте фудбал, бољи смо, морамо да прођемо даље... Биће густо, боље рећи биће је*ено, али другог избора немамо!
Ми ћемо наше са трибина онако како већ знамо!

ИДЕМО ДАЉЕ!!!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Jos dva sata i krecem za HRAM.Joj samo kisa da padne da napravimo ludnicu na jugu.
Dole na terenu samo u meso i bezobrazno,popustice oni 100%.Daleko smo iskusnija ekipa od njih i moramo da ih dobijemo na ''foru'' pa neka placu posle.
Strpljenje i muda....IDEMO DALJE !!! :napred Partizan
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ja se nadam i molim Boga da ne bude frke na tribinama, samo to. Nek se mlate medju sobom poslije utakmice.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Ajmo crno beli,ostavite srce na terenu pa sta nam Bog da !!!

ps:ja sanjao 3-1 samo nezz kako su Joveta i Ljajic postigli golove :D
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Veceras igra(j)te za Srbiju, za slavu kluba, za Grobare! Do pobede! Glas ostaje na JNA :) Red je da nam se vrati za onaj nesrecni poraz! Napred Partizan!
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Moje naredno pitanje je bilo koliko je dugo Genk 2011 godine dugo pruzao otpor Stanojevoj soldateski :napred Partizan.
Idemo svi da doniramo grla voljenom klubu pa ko ziv ko mrtav pa veceras kad se vratimo da doteramo do 500 strana ovu temu cestitkama.
Braco Grobari srecno!!!
 

Petar Popovic

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
167
Reaction score
39
Локација
Gde on igra tu smo i mi...
Krecem polako!

Neka nam se vrati sve ono sto smo jos tamo trebali da dobijemo a nismo.Neka stoke sudijske i nama sviraju penal ako bude prilike,a bice!

Neka bude ludnica na celom stadionu a ne samo na jugu, NEKA MEDO POSTIGNE PRVENAC (malo bajanja,imam opasan osecaj da ce uspeti), neka im Misa jebe sve po spisku jos na zagrevanju!

Obezbedimo igranje u Evropi do decembra. Neka nas Bog pogleda!!!!
 

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Prelomna utakmica evo vec u avgustu, dace Bog da pruzimo danas odlicnu partiju i da prodjemo u sledece kolo pa da se nadamo sreci u zdrebu i onda sta dalje sta bude ! Ja sam spreman staviti ruku u vatru da ako mi veceras prodjemo sigurno osvajamo i titulu, jednostavno veceras je BITI ili nebiti.


Zato hladne glave i srca cista, nek Parni valjak trese, lupa i udara... nikad nece da te izda crno-bela armija :pfc:
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Krecem i ja za nekih sat vremena. Eh, precicu 300km u jednom pravcu, samo zbog PARTIZANA!
Ocekujem pobedu i dobro navijanje na celom stadionu!
AJMO CRNO BELI! <3
 

KomandoS

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
67
Reaction score
159
Локација
Српска
Neka nam je Bog na pomoci, mozemo proci samo da ne napravimo neku glupost... Usrace se Belgijanci kad izadju pred grobare.....
POMOZI BOŽE !!!!
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Pozdrav braći iz vrelog St.Louisa. Srećno nam bilo danas. Ja se ovdje tresem, mogu zamisliti kako je tamo.
 

Zagor

Guest
Ех, нема Сентинела да напали масу! :D

Мање-више нисам променио став у односу на прву утакмицу. Чињеница да генк може да игра вечерас на више начина ме не брине пуно, просто они нису тај квалитет да шалтају стилове на 15 минута.

Очекујем утакмицу сличну првој. Ако домаћи терен донесе преко потребну дрскост и храброст, мислим да ћемо чешће улазити у шансе, а уздам се у Едуа, остатак расположивог шпица ми не улива поверење.

Радије бих гледао неке друге филмове на терену (типа, Сале у средину везе) али о томе је већ било речи овде и сви смо свесни да се неће пуно тога мењати. Не угледати шћепшченка вечерас на терену већ би, само по себи, била победа.

Са наше стране нема места некаквој шалабајзерштини, али ни страху. Долази нам осредња европска екипа, по рангу нешто мало испод нас. Ми смо, опет, клуб који је свега три пута презимио у Европи у својој историји, и не би ваљало распаљивати апетите, поготово што нам је тим још увек нескоцкан. Пласман у ЛШ две године за редом би са спортског становишта био један од најзначајних боравака клуба у континуитету успеха.

Ако Станојевић одустане од "блиц крига" на почетку, мирише ми на полувреме без голова. Стрес и празник фудбала (тим редом) загарантовани.

Уживајмо!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Parola za veceras...

http://youtu.be/OUcO_Ox20XE

Ocekujem zaista tvrdu utakmicu,ne toliko atraktivnu za gledanje jer rezultat iz prve utakmice je takav da je sve otvoreno i da nijedna od ekipa nece rizikovati previse i nesto eksperimentisati u svojoj igri.

Voleo bih da nametnemo svoj stil da kontrolisemo sredinu terena i ne dozvolimo im da se razigraju u tom slucaju imamo velike sanse za prolaz.

U svakom slucaju srecno momcima veceras hrabro napred pa sta bude.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Zao mi je sto veceras nisam u mogucnosti da budem uz Partizan, ispravicu se u sledecem kolu, u play off-u kvalifikacija za ligu sampiona...
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.249
Reaction score
3.658
Крај одмора, напунио батерије, правац ЈНА! :pfc:
Вечерас само храбро и стрпљиво, како на терену, тако и на трибинама.

Верујмо у успех! :napred Partizan
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Treba nam pesma,treba nam huk,treba nam podrska na gresku naseg igraca,treba nam zvizdanje na njihov posed lopte...
Ne treba nam cutanje,prica kako bi "ja postavio igru",ne treba nam zvizdanje nasim igracima,psovanje istih...
Naoruzajte se optimizmom(i pivom :D) i krenuti put Humske,da zajedno zgazimo Belgijance.Srecno nam bilo
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top