Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Koji vam je kurac!? Kakvo ispadanje od ovih naivaca?! Pa ono je zelena ekipa! Jesu dugo na okupu i jesu talentovani ali im treba makar 5 prekaljenih igraca za Evropu. To ce se i videti na JNA. Dosta price o ispadanju!
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
daj boze da se desi u nasu korist, ne bi mi bilo zao ni da Scepovic da gol.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ju, ju, ju...ala su pijanci divljali noćas i zlostavljali ovaj topik, biće brisanja poruka samo tako...ja vraćam "voz na šine":

Beograde, dobro jutro...

Samo jedan glas je to izgovarao na najdivniji mogući način, svojevremeno na radio talasima jedne radio stanice...jedan veliki čovek i jedan veliki partizanovac...

Dobro jutro Partizane, igraj večeras za sebe i za nas, igraj i pobedi!
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Pobedićemo,i naravno proći dalje.Opušteno.
Seti te se podrške i navijanja na Veliku Subotu u derbiju,samo to.
Gazi.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.373
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Да смо рецимо овде изгубили 0 1 и сада ђускамо тамо био бих уверен у пролаз.
Овако нисам оптимиста.Не сећам се скоријег избацивања неке квалитетне екипе у другом мечу код нас,евентуално спортинг(хамарби је реално био слаб) а тек се не сећам таквог избацивања када смо прву изгубили.
Лоши смо под притиском,много лакше функционишемо као аутсајдери(њукасл1,2,дњепар,андерлехт).
Вечерас мирно и без примљеног гола,па да видимо шта и како.Верујем у Станоја.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Ja se uzdam u Stanojevica, covek rusi tradicije.

I u Scepinja, naravno. On nikad ne igra pod pritiskom.
 

GandraSu

Grobar
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
311
Reaction score
2
Samo dobra psiholoska priprema i idemo dalje.Sem rezultata(nije ni on tako los)ostali faktori bice na nasoj strani.Zato apsolutno verujem u prolaz.Kada "Parni Valjak" prolazi cuce se KRC!(genk).
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Stanoje totalno mutan na konferenciji...Mislio sam da ce u odnosu na Belgiju mijenjati samo kartonirane, ali...Mutan mi je skroz...
Nemam pojma zasto (stvarno mi nije jasno...), ali imam neko ludacko povjerenje u Scepinja :D
Idemo hrabro, pozrtvovano i strpljivo pa sta bude! :pfc:

PS. Ko jos uvijek nije poceo piti...Ne bih mu bio na mjestu veceras!:D
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.407
Reaction score
196
Локација
Цен.Балк.Реп
Што се нас навијача тиче ми смо своје одрадили , једва сам се некако дочепао карте за север , а сада видим да се тражи карта више за исту трибину :ziveli ...

дакле " јуначне " Белгијанце очекује грмљавина и пакао какав ће тешко више видети и доживети ...

али и поред тога , пролазимо само ако наши играчи изађу и " изгину " на терен ... ми навијачи смо им указали своје поверење а сада је на њима да то поверење и оправдају ...

МИ СМО ПАРТИЗАН !!! :BB
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
U odnosu na prvu utakmicu, bez lopte agresivnije, sa loptom brže (bez srljanja, naravno). Slažem se za taj juriš na početku, tad je i navijanje najbolje prvih 15ak minuta, ako damo gol biće odlično.

Sve što želim u ovom trenutku, Partizane igraj i pobedi!!! :pfc:
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Veceras samo borbeno i bez respekta po Belgijanskih foliranata. Visoki presing po meni je kljuc uspeha i juris od starta poneseni atmosferom sa tribina, koja ce, nadam se biti na vrhuncu! Dakle ocekujem, tacnije prizeljkujem ne 100, nego 200% angazovanost nasih igraca na terenu tokom svih 90 minuta, da Belgijanci ne znaju gde se nalaze i to ce, nadam se, biti kljuc konacnog uspeha!


AJMO CRNO-BELI OOoooOO!!!:napred Partizan
 

Adv.

Početnik
Учлањен(а)
17.10.2008
Порука
119
Reaction score
14
Локација
dorcol
Momci, oni su Genk, nisu Real. Vi igrate za Partizan. To je to.

Ali jbg. meni već radi želudac.
 

Dr.Hofmann

Guest
Biće večeras čupavo, nisu oni naivni, meni se uopšte ne sviđa ovo Stanojevićevo "strpljivo igranje" ,ako uopšte do toga dođe, jedno su pisanije po novinama a drugo je realnost na terenu.

Po meni bi ove trebalo napasti od prve do zanje sekunde i kidati non stop uz nas na tribinama idelaan recept pa i da se izgubi nebi mi bilo žao da vidim da napadamo celu tekmu , a ovako budemo li mi mrsili muda 50 minuta a oni nam u međuvremenu umuvaju kiflu piši propalo.

No kako bude biće svi na stadion da bodrimo Partizan!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Konacno i ta sreda. Kakvu god da je Stanoje spremio taktiku mi njih u prvih 15-tak minuta moramo pritisnuti, kao i Apoel dok su jos uvek pod utiskom atmosfere i navijaca. Ako ih pustimo da se prvih 15 minuta navikavaju na svoju igru, teren i ambijent onda to po meni nije dobra taktika za pocetak meca.

Scepovic je bio na udaru kritika tako da se nadam da ce upravo on proraditi kada je najbitnije, da ce gristi na terenu, da ce trcati kao nikada do sada. Ako moze jedan Ilic pred kraj karijere da pokaze kako se trci i bori, onda moze i on. U slucaju da povedemo to moze biti dobro samo ako smo naucili lekciju. Borba i posle vodjstva od 1-0 (dace Bog) a ne povlacenje i prepustanje terena protivniku. Ne mora da se stiska za 2-0 ali uz posed lopte nastaviti dominaciju na terenu jer ako oni uzmu loptu pod svoje nece biti dobro, mi ne umemo da se branimo a kako i da se branimo kad nas nijedna ekipa u njiva ligi ne napada nego svaka parkira autobus ispred gola pa mi celo prvenstvo napadamo i to nam predje u naviku.

Samo hrabro do pobede, udri, ujedaj, lomi. Sve uraditi da se ne bismo posle meca pitali da li je moglo bolje.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Barda će biti najopasniji, treba ga otresti kao jednom Medo u Belgiji.

Treba obratiti pažnju i na Ogunjimija s obzirom da će najvjerovatnije biti u prvih 11. Dakle, treba ga Rna dobro čuvati.

A mi trebamo iskoristiti Nadsonove mane.

Takođe, trebamo iskoristiti (ne)brzinu Vanden Borrea po njihovom desnom beku, tako da pretpostavljam da će Volkov lomiti kosti i danas.

Trebamo iskoristiti i njihovu nepovezanost i haos u vezi, dakle u tom segmentu smo dosta jači.



Uh... Ne mogu dočekati meč više. Moram i ja pokušati vaš recept alkohola. Mami me flaša rakije na 5 metara od mene.

Dakle, šta bude biće, nadam se najbolje za nas. Grobari su uz vas, ispoštujte nas!
:pfc:
 

carsa

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
210
Reaction score
5
Локација
Beograd
Ja se uzdam u to što je Stanoje picajzla u proučavanju protivničkog tima.
Iako se često ne slažem sa njegovom taktikom čovek igra na rezultat i mora svako da prizna ima ga.
To mi je posebno bitno za večeras,ne moramo da pokidamo sa igrom iako mislim da smo bolja ekipa od ovih ,ali daj da prođemo!
Stanoje sruši još jednu tradiciju!
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Veceras bi najbolje bilo da damo tri gola u prvih 15 minuta, kasnije cemo lako :D

Svi da grzu od pocetka, a ne da se sjete u 85 minutu.

Ako ne rijesi Lamin, onda ce Marko :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top