Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Moram da mračim, da ne ureknem...
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Ja se sad nesto cudim sto RTRS prenosi cigane a ne nas. Sta ima zapravo da se cudim...kad nas RTS jebucka, sto ne bi i RTRS. Ovi drugi cak ne prenose nas uopste.

Ocekujem veceras kvalitetnu igru i pobjedu od bar 2 gola razlike.

NAPRED PARTIZAN!!!


Govna (RTRS) su prenosila i istorijsku pobjedu protiv venspilsa...Valjda nema potrebe da ti kazem da su sa nase utakmice jedva golove pustili u sportskom dodatku dnevnika :puke
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
view_photo.php


Pazi gde sedaš.

Ja iskreno ne volim kada smo favoriti, ali je red da jednom tu ulogu opravdamo u Evropi.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Jel definitivno kombinovan prenos!?

Sad vidim na zvaničnom sajtu da jeste.Uuu prcali kevu!

A da li se zna hoće li bar biti snimak cele utakmice?
 

MikiPFC

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
293
Reaction score
1
Локација
-MoJ Beograde-
kod mene je ovako pocelo : 2008 prvi put se kladim na ut. cz : Partizan pre toga se nikada nisam kladio na Partizan jer nisam zeleo malerisem.. Secam se kao da je juce bilo .. Kaze mi drug : brate nemoj to da igras mi izgubimo od njih i kad smo bolji , samo sam mu rekao brate imam neki osecaj , dobijamo ! Od tada je Partizan poceo da gazi ciganiju vec 4 god, takodje od tada do danas se nisam ni jednom kladio na Partizan jer ne zelim da izmalerisem... Ali juce sam zagledao kvotu na partizan u online kadionicama da je 1.95... tako me vuce da odigram na 100 e. imam neki osecaj da cemo dobiti a ne znam dali da odigram..
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
@President
Pise nesto da ce biti na RTS 2 od 22:48 repriza Kvalifikacija za Ligu Evrope..I to traje do 02.00.Ne znam sta ce tu biti ali vredi videti.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ne bi me čudilo da degenerici opet tad prvo puste njih!

Uffff,što nisam neka vlast...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Стојке Ранко Рна Иванов Стане Медо Лола Неца Сале Еду и Јованча !
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Stanoje i igrači, želim vam mnogo sreće večeras, a Grobarima, vernim navijačima želim da se mnogo manje nerviramo nego što je to bio slučaj u prethodnim utakmicama :D

Srećno još jednom :D::pfc::BB:pfc::D:
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Нема разлога да се превише кука око приоритета у преносу. Упали смо у термин стуба срБства и тако нам је како је. Да је среће и памети лепо би јуче гледали наш пренос, имали би Страјнића само за себе и апсолутни приоритет у односу на репризу "Отписаних". :D
Овако нека се наши момци постарају да имамо шта да слушамо када се на вестима читавог петка буду исчитавали резултати данашњих утакмица и опет добро.
Зато храбро и паметно до победе.:napred Partizan
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Pa naravno da ce da se prenosi vasar, servira se ljudima hleba i igara. Puna cmarakana gde se 60% prenosa zasniva na prikazivanju tribina iz 19 razlicitih kadrova. A za nas ostale koji bi da gledamo fudbal, ko ga jebe...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top