Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Garantujem vam sledeće... ako na poluvremenu bude 0:0 Jug ima da grmi "Stanoje odlazi"!!!

Са тренутном ситуацијом на трибини чисто сумњам да ће се неко усудити то да поведе, јер верујем да 90% људи не би испоштовало то скандирање...
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Garantujem vam sledeće... ako na poluvremenu bude 0:0 Jug ima da grmi "Stanoje odlazi"!!!

Ne samo Jug, u slučaju 0:0 na poluvremenu, veći deo stadiona, nažalost se neće setiti da pljuje Upravu, već će sve da se slomi na SS-u.

Bio je u sličnoj situaciji pred prolećni derbi, sklonio je ekipu u stranu i pobedio izazov, nešto slično očekujem i sada, da bude stalno na nogama uz aut liniju i da vrši pritrisak na sve...nadam se da se nije pomirio i da odgleda utakmicu sklopljenih ruku...

Samo hrabro SS, ko ih jebe sve, probaj da isteraš svoje...
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Kako god,ali ovo nikako ne miriše na dobro.
Ako Stanoje ovo pregura,još dugo ćemo ga gledati u Partizanu.
Round 2...FIGHT !
Stanoje grobarčino izdrži !
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Са тренутном ситуацијом на трибини чисто сумњам да ће се неко усудити то да поведе, јер верујем да 90% људи не би испоштовало то скандирање...

Možemo da se kladimo u šta god hoćeš da bi to skandirali, ALI samo ako je loš rezultat (nerešeno, ili gubimo). Pogledaj samo šta se priča na ovom forumu i koliko članova je spremno ovog trenutka da to skandira, a možeš li zamisliti koliko još bi se pridružli na nekih 0:0, ili ne daj Bože 0:1. 3/4 stadiona bi grmilo, a ne samo Jug.

Ipak, nadam se da će biti 2:0 za nas pa da nećemo saznati ko je u pravu!
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Garantujem vam sledeće... ako na poluvremenu bude 0:0 Jug ima da grmi "Stanoje odlazi"!!!

Nema šanse, sadašnja šipka se jedva drži, krupan je zalogaj za njih u ovom času da to rade. Ako i probaju, odjebaće ih barem pola Juga a i mi sa ostalih tribina verujem da nećemo gledati na to nemo, već ćemo barem zviždati.
Ako sve bude kako bi moglo, možda i sa neke druge tribine zagrmi pesma podrške Stanoju...

O tom potom...
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.803
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Pobedio je i Jokan Zilinu pa je otisao , mislite o tome.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
pa kako se ovde prica jos ce i tribine medjusobno da se "zarate".. pa to bi bio jos gori raskol nego i stanoja da oteraju.. sve u svemu - samo vodjstvo na poluvremenu (i logicno pobeda na kraju) uz totalnu dominaciju 90 minuta spasavaju sudbinu ovog kluba za narednih godinu dana.. jer ako sada krene neko sranje, smenjivanje, medjusobni "rat" (kroz skandiranje/zvizdanje) titulu mozemo odmah totalno precrtati i ocekivati totalni raspad.. pa posle sve nanovo...

ajmo Stanoje, motivisi bre malo te "manekene" i napravi taktiku dostoju FK PARTIZAN, nemoj da igras na prolaz dalje, vec na gazenje i ponizavanje protivnika!! imamo snage - uz malo zelje mozemo da izguramo i ovo..
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Pobedio je i Jokan Zilinu pa je otisao , mislite o tome.

Nije on otišao nego je "oteran"! Podvuci to oteran!!

Nema šanse, sadašnja šipka se jedva drži, krupan je zalogaj za njih u ovom času da to rade. Ako i probaju, odjebaće ih barem pola Juga a i mi sa ostalih tribina verujem da nećemo gledati na to nemo, već ćemo barem zviždati.
Ako sve bude kako bi moglo, možda i sa neke druge tribine zagrmi pesma podrške Stanoju...

Pročitaj opet fudbalske teme na ovom forumu i biće ti jasno da će mnogi opet pogrešiti kao što su pogrešili kada su skandirali protiv Jokana. Zamalo da nam se to obije o glavu i da raspali cigani uzmu titulu.

Daj Bože da vodimo protiv Šemroka na poluvremenu.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.334
Reaction score
4.033
Локација
Kobasicarija "Venac".
da znam da su odnosi na relaciji stanojevic-igraci u redu, mirnije bih spavao. ovako nemam pojma sta se desava i frka mi je. jebo upravu ako trener ima uticaj na fudbalere, i ako ovi hoce da ga slusaju.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.310
Reaction score
18.798
Локација
Kej Republika
Utakmica godine za nas! Definitivno ! Igraci moraju da poginu na terenu i da sa lepom i laganom pobedom spuste malo loptu i prasinu koja se sve vise dize. Ako ne daj Boze useremo ovu utakmicu,ova sezona je gotova za nas,sigurno gotova (pu pu)

Zato igrajte za GROBARE,igrajte za STANOJA !!!
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Voleo bih da Stanoje ostane. Nisam za njegov odlazak. Ali ce ga rezultati pokopati ne bude li raskrstio u svojoj glavi sa nekim stvarima. Valjda mu je sada jasno da neke stvari ne funkcionisu,tj. da neki igraci ne zasluzuju da igraju ni 10min. a kamoli celu utakmicu.

Ocekujem pobedu protiv Iraca i stvaranje neke bolje, pozitivnije atmosfere, a samim tim i novih pobeda Partizana!
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Volkov: Igraću po svaku cenu!

Levi bek Partizana još pod znakom pitanja za duel sa irskim Šamrokom. Samo da se povreda ne obnovi, eto me na terenu. Irci bez šansi – kaže Vladimir

sp-volkov.jpg


NASTAVAK evropske jeseni je imperativ u Humskoj! Partizan mora ponovo da zablista u svojoj avliji ukoliko želi da razliku u klasi, u odnosu na irski Šamrok, pretvori u siguran uspeh. I na taj način povrati potpunu naklonost navijača.

Partizan je izgubio one nalete preko krila, između ostalog jer nema Vladimira Volkova. Odlični levi bek je preskočio mečeve sa Šamrokom i Slobodom PS zbog povrede prednje lože, a s obzirom na delikatnost oporavka biće pod upitnikom sve do poslednjeg treninga u sredu uveče.

- Videćemo, ali ja živim za četvrtak, za meč protiv Šamroka koji svima nama mnogo donosi. Učiniću sve da zaigram, igraću i s bolovima ako bude potrebno - tvrdi Volkov.

Vladimir daje uvek 100 odsto, kod njega nema kalkulacija.

- Pauza uglavnom pokvari formu. Međutim, ja sam preskočio svega četiri dana treninga i čini mi se da sam se čak osvežio i povratio snagu, pa verujem da ću da budem u top-formi. Naravno, ako mi se ova nesrećna povreda, ne daj Bože, opet ne obnovi.

Igra “parnog valjka” oscilira, Vladimir tvrdi da je to očekivano s obzirom na to da je tim potpuno nov, ali da ga to ne brine pred meč sa Šamrokom.

- Ukoliko svi igrači žive sportski i odrađuju apsolutno profesionalno sve što im se kaže, garantujem da ćemo eliminisati Šamrok. Samo pod tim uslovima Partizan će biti pobednik. Jer, imamo kvalitetne igrače, dovoljno iskusne da ovaj meč odigraju i na gol više samo da se prođe u Ligu Evrope. Optimista sam, daleko smo bolji od Iraca i to ćemo nesumnjivo potvrditi u Humskoj - uverava Volkov.

Sa uvek motivisanim Volkovim, Partizan ima sasvim drugačiju fizionomiju, poletniji je i opasniji.

UBIŠE ME TRIBINE

VIHORNI bek priznaje da je poslednja dva meča jedva odgledao sa tribina.

- Pet puta je teže kad niste na terenu, sad sam definitivno uveren da ne mogu da podnesem situaciju kad sam povređen. Ubi me nervoza, a kako nismo ni ostvarili dobre rezultate, ne možete ni da zamislite koliko sam bio besan na sebe. Uvek sebi pripisujem krivicu za povrede iako uglavnom ne mogu da utičem na njih - kaže Volkov.

Večernje novosti
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Da se svi bore i igraju kao Volkov mi bi vec sada nagadjali protivnike u grupnoj fazi LS.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sa Javorom je igrano između dve utakmice protiv Žiline.
Tako je. Posle Ivanjice (1:1) smo otišli u Žilinu, ostvarili veliku pobedu i plasirali se u EL.

I ne samo to. Posle Žiline smo dobili Kulu kući (1:0), iskoristili remi ciganije u Kruševcu (1:1) i stigli ih na tabeli. Ustvari i prestigli sa bilansom 2-1-0 i boljom gol razlikom.

Oteran je znači trener koji je uzeo 2 duple krune zaredom, koji je dva puta ušao u LE (pri čemu mu je jedna LŠ i bukvalno ukradena) i koji je u trećoj prvenstvenoj sezoni imao posle tri kola 2-1-0. :banghead

I to je taj trener oteran kao pas. Bruka. I za 10 godina ću reći da je ovo najveća bruka koja je ikada napravljena prema jednom treneru Partizana...ako se ne daj Bože nešto slično ne desi sad SS-u...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top