Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Mislim da bi nas FK morao na vreme da apeluje na organizatore utakmice kada dodje na redu revans. Policija sve mora da obezbedi inace garant ce doci do nekog sukoba.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ko je sad srećan sa žrebom, taj je stvarno ograničen. Ovo je nešto najgore što je moglo da nam se desi. Pritom nema nikakve veze s fudbalom, taman da još više popizdiš ako si navijač koji voli fudbal i Partizan.

U ovom usranom žrebu su samo 2 stvari dobre:

1. Igramo prvu kući i sa 3-4-5 komada se u fudbalskom smislu već tad mogu završiti sve stvari.

2. Revanš se igra naravno u Skoplju, što je sigurno super u poređenju sa onom šiptarijom u Tetovu ili gde već...

Ali, ovde postoji i ta "treća stvar" koja uopšte nema veze s fudbalom, znači koja važi i ako te šipce raskantamo u Beogradu...čak je možda opasnost i veća ako ih raskantamo jer govna onda mogu samo nama da napakoste, sami su ionako već prsli...

Potrebno je VEĆ OD DANAS da klub krene da "radi" sa navijačima po pitanju te utakmice u Skoplju...Potrebni su sastanci, potrebni su razgovori, moramo biti spremni i maksimalno budni da nam bagra ne naudi van terena...bagra iz UEFA + bagra šiptarska...

Uh, stvarno sam mnogo nervozan.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ja sam cula da su im neka 2 igraca otisla u Volfsburg jel to tacno?

Rasprodaju celu ekipu,njih ovo takmicenje uopste ne zanima.Dobro je sto se ne igra u Tetovu,jer je stadion isti kao u Krusevcu(kopija),bez atletske staze,pa bi letele bombe na terenu :D.
U Skopju cemo ih lakse kontrolisati,bice vise Grobara nego siptara.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Чисто као најава људима у клубу с ким имамо посла...јебем те УЕФА, ко све не игра Европу...:pop



Што би рекао Илија Чворовић - шаљемо им допис да појачају самозаштиту над објектима, људством и средствима за производњу! :D
 

Svajcarac

Banned
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
208
Reaction score
2
Локација
Chur
mnogo se tripujete.. skendija i siptarski fudbal u makedoniji je popularan kao i srpski kackavalj u svajcarskoj.. pravi te spektakl od necega sto ce proci totalno sporedno, posebno kad popiju 4 komada vec u beogradu.. bice mala zurka za makedonske grobare i to je sve.. ne mracite..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Samo ti iz Švajcarske objasni nama ovde kako će biti...ako ti ne znaš, niko ne zna.
 

Dr.Hofmann

Guest
Crno-beli nasmeja me opasno, hhahah
Kud ti Balkanski špijun pade na pamet u ovom momentu?
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Ovde ih nakantati,pa onda dole opušteno.
Ne znam koliko ljudi prati njih i koliko će ih biti u Skoplju ali dole mora biti jako obazrivo.Znači bez paljenja ijedne baklje a kamoli da neko pomisli na incidente.Naravno da pored svog obezbeđenja može doći do njihovog napada na nas,a onda mi moramo biti kao prava vojska,ova nova demokratska,NE SMEMO NI U ODBRANI DA KORISTIMO TKZ. PREKOMERNU SILU.
Znači samo koliko da se odbranimo.
Jer u svakom drugom slučaju mi ćemo najebati.Zato pametno i organizovano,a mogli bi i podelimo neke letke sa upustvom za oprezno ponašanje.

Sigurno nam je prednost što se prva utakmica igra kod nas.Savršeba organizacija,bez bilo kakvih problema,plus ih dobro nakantamo i super,doviđenja prijatno.

P.S.
Mada opcija neodlaska,po meni je vrlo pametna.
Ipak naši Makedonci i navijači sa juga Srbije to svakako neće propustiti.
Tako da je opcija nerealna.
ZNAČI OKUPACIJA SKOPLJA.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ko je sad srećan sa žrebom, taj je stvarno ograničen. Ovo je nešto najgore što je moglo da nam se desi. Pritom nema nikakve veze s fudbalom, taman da još više popizdiš ako si navijač koji voli fudbal i Partizan.

U ovom usranom žrebu su samo 2 stvari dobre:

1. Igramo prvu kući i sa 3-4-5 komada se u fudbalskom smislu već tad mogu završiti sve stvari.

2. Revanš se igra naravno u Skoplju, što je sigurno super u poređenju sa onom šiptarijom u Tetovu ili gde već...

Ali, ovde postoji i ta "treća stvar" koja uopšte nema veze s fudbalom, znači koja važi i ako te šipce raskantamo u Beogradu...čak je možda opasnost i veća ako ih raskantamo jer govna onda mogu samo nama da napakoste, sami su ionako već prsli...

Potrebno je VEĆ OD DANAS da klub krene da "radi" sa navijačima po pitanju te utakmice u Skoplju...Potrebni su sastanci, potrebni su razgovori, moramo biti spremni i maksimalno budni da nam bagra ne naudi van terena...bagra iz UEFA + bagra šiptarska...

Uh, stvarno sam mnogo nervozan.

Sta cemo sa pojedincima? Kako nasih tako i Makedonaca koji ce navijati za nas? Kako njih iskontrolisati da ne padnu u vatru? Mene hrabri to sto cemo igrati u Skoplju jer da se igra u Tetovu nesmem ni da pomislim sta bi sve bilo.
 

Sensei 014

Kaznena ekspedicija
Уредник
Учлањен(а)
16.03.2007
Порука
8.167
Reaction score
1.519
Локација
East stand
Kakva bre opcija neodlaska? Pa mi smo navijaci a ne crkveni hor. Zamisli ne pojavimo se dole. Pa sta bi onda bilo. Ako niste upoznati kako navijaci funkcionisu onda nemojte ni komentarisati.

Inace slazem sa se JNA, moguce sranje u najavi, mada ako policija ok odradi svoj deo posla, bice sve u redu.
 

Dr.Hofmann

Guest
Vuk 23
Ja prosto nemogu da verujem šta ti pišeš, razumem ja tvoju "bojazan" ali dali si ti svestan da si ti sad napisao scenario crtanog filma?

Znači primera radi napadnu nas šiptari, a mi da se branimo ali "umereno", znači da im lupamo klempe, i čvrge i šaljemo po pivo...


Svako ko je ikada bio na bilo kakvom gostovanju gde postoje protivnički navijači, zna kakvo je sranje ovde moguće , a da ne govorimo koliko tenziju pojačava politička pozadina svega ovoga.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
А да не претерујеш мало?!
Znaš kako - koga zmija ujede, taj se i guštera plaši...ako mene pitaš, treba podići najveću moguću uzbunu i dževu...tako će najpre onda sve proteći kako treba. Partizan kao klub MORA da bude aktivan po pitanju organizacije revanša u Skoplju, bez obzira što je gost. To je interes Partizana. Da je uzbuna i dževa dizana pre Mostara - nikad se Mostar ne bi ni desio.

Inače, i nešto lepo da napišem oko utakmice u Skoplju, s obzirom da sam kao klinac i pubertetlija bio tamo više puta kad smo gostovali:

Naša makedonska grobarska braća su NEVIĐENI zaljubljenici u klub. Imaćemo tamo FANTASTIČNU podršku. Ti ljudi i posle 20 godina od raspada SFRJ vole Partizan kao onda. Ali, mora klub i sa njima stupiti u kontakt, moraju i oni dobro da se organizuju pred tu utakmicu.
 

Svajcarac

Banned
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
208
Reaction score
2
Локација
Chur
Samo ti iz Švajcarske objasni nama ovde kako će biti...ako ti ne znaš, niko ne zna.

jesam ti ja kriv za nesto? najbolje je da ti odes dole i odrzis govor pojedniacni sa svakim grobarom iz makedonije.. jedva cekam taj revans pa da te citiram i tvoje mracenje o pripremljenom masakru.. :roll:

bitno je da ti znas kako ce biti samo zato sto zivis u tetovu.. vreme ce pokazati dali sam ja opusten ili si ti preopterecen mostarom..
 

Rema

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
554
Reaction score
0
Локација
Gde god ti da igras...
Pojedini previse kenjaju o opreznosti... Kao sto neko rece mi smo navijaci a ne crkveni hor...
 

Dr.Hofmann

Guest
Evo moje predviđanje da će UEFA da zabrani gostujuće navijače u ovom našem dvomeču!

Naravno neće moći da zabrane ljudima iz Makedonije koji navijaju za Partizan da dođu na stadion!


I još jedna stvar pročitao sam ovde pre izvlačenja vas par, pričaa " jebe nas uefa nam ne dozvoljava da izvučemo Mogren ili Borac, nebi li mi "okupirali" stadione..

Šta bi mi time dokazali da smo sposobni da pređemo 200 ili 500 kilometara da bi otišli na gostovanje, au moš misliti al bi to bilo neko merilo za snagu grupe...
Snaga grupe s ene dokazuje na ovakvim gostovanjima gde kompletno okruženje u pomenutim državama navija za Partizan, al bi nam tu bilo teško da nas bude par hiljada, treba se dokazati na nekom dalekom evropskom gostovanju u takvom broju e to je onda nešto !
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Slučajno znam o kakvoj se publici radi. Ovo je najgori moguči žreb po nas, ko fudbalska ekipa su nula, pobeđuje na foru obilića 98, ali nije to bitno, bitno je da njihovi navijači nisu fudbalski, nego striktno politički. Zabole njih za rezultat njihovog kluba, incidentni su, popularnost im raste, osečaju se močno, a te priče igra se u Skopju, ne piju vodu. Bio sam u Skopju skoro, vređali se makedonci s foruma ili ne, šiptarije ima tamo koliko hočeš, pa sve sumnjam da će se oni čega plašiti i na tu utakmicu ne doći.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top