Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Sto se tice sastava protiv genka, neko je primetio da treba ici i malo na muda iliti na rizik i sastaviti drugaciji tim. Tu bih samo da pridodam, da je daleko najveci rizik izvesti ovaj tim protiv genka, to jest stvarno treba imati muda za takvo nesto..

Da ne mozes da gajis ofanzivni fudbal sa 2 ofanzivca od 30+ odjednom valjda je jasno. Vukic je (odkad je dosao nazad) odigrao dobro svega 70 minuta ukljucujuci i pripremne, zato i ne bi trebalo da ga bacamo u vatru protiv genka jer ce ljudi coveka ispsovati. I kad smo kod muda svakako ubaciti neko osvezenje, pa sta bude..

Scepovica i Tomica svi pljuju, normalno reklo bi se, ali su to bar po mom misljenju igraci koji imaji izuzetan potencial, ali su pod takvim pritiskom da naprosto zablokiraju u igri, zato i ne treba sa njima pocinjati utakmice vec ih forsirati kao dzokere, i neca daleko bolje odigra kad udje sa klupe.

Babovic ima muda, i protiv jakih klubova muda su neophodna, zato mora poceti utakmicu. Bogu hvala za se Raca vraca, al bi se sjebali bez njega...

Bice nesto za videti protiv genka, samo neka Stanoje izvadi muda iz kese, pa da poigramo fudbala!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
realno ja nisam ni ocekivao neku igru, iz iskustva od prosle godine. ne treba praviti euforiju oko ovoga, kao i kad pobedimo. evidento da nemamo neku igru, dosta se improvizuje, puno istih tipova igraca...sve to na stranu al bar ujedajte ako ne znate da igrate

i jos jedna bitna stvar: posed lopte! mi dozvoljavamo ovima da imaju veci posed, kao i vojvodini ciganima itd, umesto da ih ubijemo pasovima kao barsa kad igra protiv nekog slabijeg (a to su svi), jeste da mi nismo barsa al za ove jesmo...to mi se ne svidja kod stanojeve taktike, pusti indijancima, cak i iz nase lige posed, pa nam ovi stvore 10 sansi bez veze, totalno pogresna taktika.

u genku samo rat i borba i pas igra, ne poklanjati protivniku lopte nekim napamet ispucavanjima, jer ce oni to da iskoriste
i jos jedan zadnji vezni najmanje, i to umesto jednog napadaca, jer scepoic i jovancic nista tu ne bi doprineli jer bi bili odseceni, ne znaju da rasire igru i cuvaju loptu, eventualno diara
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Kurac igra nocas,malu decu su nam pravili u prvom poluvremenu..al bila je i ocekivana ovakva igra posle onih 4-0...
Dajem i ja bubreg ako treba samo da Scepovic napusti klub,NT7 isto standardna prica..
Vukic,nadam se da je Stanoje uvideo da Zvone vise nije za ozbiljan fudbal,hvala mu za sve al jbga...
Radisa Ilic :respect
Ostatak tima,da ne komentarisem,slazem se sa vecinom..
Sto se tice ove sezone,bio bih prezadovoljan grupama LE i neka 2,3 boda...al i dalje ostavljam mogucnost cuda da udjemo u LS :)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
HTML:
 Stanojević: Bilo je loše, ali neuigrani smo 
  Trener Partizana Aleksandar Stanojević priznao je da je nezadovoljan  igrom ekipe. Ipak, pronašao je opravdanje za svoje igrače u činjenici da  su još neuigrani. 
 - Očajno smo odigrali prvo poluvreme i imali mirnije drugo. Ono što me  raduje to je pozitivan rezultat i novi bodovi koje smo doneli srpskom  fudbalu. Vrlo loše smo ušli u meč. Imali smo mnogo problema, neću reći  da smo lagano ušli u utakmicu, ušli smo maksimalno, ali to je naša  realnost. Variramo u igri i moramo dosta stvari da popravimo - rekao je  Stanojević posle meča. 
  Novinari su trenera Partizana pitali i da li ga je Vladimir Jovančić uverio da treba da bude starter umesto Marka Šćepovića. 
 - Nema mene šta Jovančić da uverava kada smo ga doveli kao pojačanje. S  druge strane, Šćepović odrađuje posao. To što se nalazi često u  prilikama je dobra stvar, a u Beogradu je pokazao da je izvanredan igrač  - pomalo iznerviran odgovorio je trener Partizana.
Ovo što si izjavio da uramiš Stanojeviću i da pročitaš prvom prilikom kad utakmicu Partizana budeš gledao preko TV-a!Ako se tvrdoglavost nastavi neće ti dugo trebati a ja ti to NE ŽELIM!
Ispaši muda iz pantalona i konačno uradi nešto po pitanju nekih stvari,naravno ako misliš da imamo neki problem i da nešto treba da se menja i popravi.Ako je po tebi ovo naša REALNOST :pop (jebem ti izjavu) ne znam šta si onda pričao kad si došao.Ako se dobro sećam,bilo je nešto u fazonu da želiš da Partizan izadje iz okvira ove naše Jelenko lige.Ali ako je ovo naša REALNOST :pop,pa zašto bi?Super je i ovde!
...A i u Emiratima...
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Bio sam dosta skeptican kada sam slusao Krleta kako govori da hoce da dovede "onog iz Rada". Mislio sam da je Kaludjerovic mnogo bolji spic od ijednog koji je dosao odande u zadnjih 10 godina i da nema sanse da bude barem priblizno dobar kao on. Srecom, barem za sada, Jovancic me je tako fino razuvjerio :) Priznajem da bih i ja volio da ga vidim u startnih 11, naravno umjesto ovog naseg nezainteresovanog "Van Bastena", ali kontam da Stanoje zna sta radi. Previse puta nam je svima pokazao da zna svoj posao. Ono sto je interesantno, svaki put kaze da cemo da napadamo, ili da igramo tipa 1-2-7 formaciju, ili sta vec, a uvijek odigra na rezultat, ili onako kako nam objektivno jaci protivnik dozvoli, sto je bio slucaj u LS. Sjetite se dvomeca sa egipcanima u kupu kada je najavljivao da cemo napadati, a u stvari je situacija bila obrnuta.

Sto se tice reakcija na partiju mladog Aksentijevica, mislim da je JeNeA bio u pravu kada je rekao da prerano svrsavamo na njegov debi. Bio je dobar i danas, naravno ne kao u prvom mecu, ali svi znamo da je mlad, i da mu treba vremena da poradi i na defanzivi. Svi pricaju kako je Miljko dobar na beku u defanzivnim zadacima, a licno se sjecam kadrova sa derbija kada ga prolaze najstrasnije, kada ne zna sta ce sa loptom koja se u napadu odbija od njega. Sto se mene tice, ja ga ne bih stavljao medju prvih 11 uopste.

...a da se u veznom redu nesto mora mijenjati, to je valjda svima vec jasno. Kako i sta, vjerujem da SS najbolje zna, iako sam prilicno uvjeren da zbog odredjenih razloga mora da drzi pojedince u timu, iako bi ih najradije zamijenio onima koji vise pokazuju na utakmicama.

Bilo kako bilo, i kako god se ovo sve zavrsi/nastavi, i dalje vjerujem da ce nas trener pronaci pravo rjesenje. :)
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
– За петак у 18.30, у Сремској Митровици, заказали смо контролни сусрет са прволигашем Сремом и на том мечу проверићу могућности Маркеша – открио је Александар Станојевић, тренер Партизана. – Играће два тима по 45 минута, јер нам је на почетку сезоне потребно што више мечеве, имајући у виду да је екипа нова.

Zurnal

Eto prilike da ga vidimo
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ono sto je interesantno, svaki put kaze da cemo da napadamo, ili da igramo tipa 1-2-7 formaciju, ili sta vec, a uvijek odigra na rezultat, ili onako kako nam objektivno jaci protivnik dozvoli, sto je bio slucaj u LS. Sjetite se dvomeca sa egipcanima u kupu kada je najavljivao da cemo napadati, a u stvari je situacija bila obrnuta.


Prvi bold!
Ako je ovako hteo da odigra,na rezultat,što je skako i mlatarao rukama pored klupe više od pola utakmice?

Drugi bold!
Bolje da se ne sećam!



*************************

Molio bih vas da ne svrstavate Sašu Ilića i Vukića u legende Partizana!
SAMO JE Saša Ilić legenda!Vukić i ostali ne mogu ni kopačke da mu brišu!
Sale možda nema štofa kao ranije da rešava utakmice jednim potezom (možda i zbog nove pozicije i uloge) ali zato defanzivno radi kao nikad!Duša mu u nosu a on trči!
Neko je lepo napisao,Vukić se krije iza ovih šiptara!Sramota...Ma tuga bre!A izjava na pripremama ½sad mogu i igrača da predriblam½ najbolje pokazuje koga smo mi doveli (vratili)!

P.S.
Vukiću,vrati dres sa brojem 10.Desetke se tako ne ponašaju!

P.P.S.
A voleo sam ovog Vukića strašno...Ogadi mi se čovek...
Naopako šta ste mi uradili,2 sata ne mogu da se smirim...
 
Последња измена:

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
ma brate ja mislim da on nikako da sprovede ono sto hoce, iz glave na teren
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Опет идемо уз крајности у крајност, из еуфорије у потпуни песимизам... Јесмо одиграли веома лоше, али ипак морамо да схватимо да нисмо имали неку претерану мотивацију, и верујем да је највише до тога... Биће боље!
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ja posle svega nisam toliko nezadovoljan nasom igrom (koja je bila ispod svakog nivoa usput) niti promasenim sansama kao ni dozvoljenim sansama protivniku koliko Stanojevicem.

Realno je sve to sto smo videli jer nemamo (desnog) stopera i u napadu nam igra ni manje ni vise nego jedan Scepovic :banghead.

Jeste da je Rankovicu pozicija zadnji vezni,
jeste da Scepovic ima kurcobolju i igra umisljen da je velika zvezda,
jeste da je Vukic NEKADA davno bio dobar igrac,
jeste vrucina a siptari navalili (usput nisu bas toliko losa ekipa)...



Ali MNOGO sam razocaran Stanojevicem i njegovom tvrdoglavoscu da gura Vukica i Scepovica u tim i da ih posle svega brani.

I njegovim "polako u revansu kad imamo rezultat" :puke (to je uradio i protiv cigana u kupu).


Ovakve utakmice su odlicna prilika da se ekipa razigra i privikne na neki odredjeni stil koji trener zeli da vidi, recimo visok presing, lopte u prostor, igru po krilu, brze akcije koje se sto pre zavrsavaju i bilo sta od toga.

Igraci mogu u ovakvim utakmicama da se izigraju i uzivaju a usput "osete jedan drugoga kako se krecu sta rade cesce a sta ne, sta vole dal' lopte u prostor ili noge...".
Jednostavnije receno da se uigraju.


Ovo veceras je bilo tuga da u vecem delu meca nismo mogli da spojimo vise od 3 dodate lopte.
Takodje ako je ovo bio test da se vidi na koga se mozemo osloniti onda svakako Scepovic i Vukic nisu za prvi tim.
Nazalost Stanoje nece priznati da gresi ili mu jednostavno nije dozvoljeno da sve sam odabere.


Sto se mene tice tim za protiv Genka bi morao biti bez Vukica i Scepovica jer to su cak dva igraca manje na terenu.

Mislim da je formacija 451 najbolja sa dva zadnja vezna od kojih drugi bi mogao biti Rankovic,
Eduardo u napadu a u vezi bih stavio levo Tomica, desno Babovica a u sredini Ilica kao centralnog kreativca.
Tomic i Babovic mogu da zatvore bokove i pomognu i kad se povucemo.

Ako bi igrala dva napadaca onda naravno Jovancic ali mislim da je to bespotrebno gubljenje igraca sredine terena da igramo sa dva napadaca jer iovako necemo napasti Genk vec pokusati brzim akcijama i kontrama a za to je dovoljan jedan spic.
Ako ne ide Edu-u onda udje Jovancic.


Samo se nadam da Stanojevic nece ispasti tvrdoglav i da ce uvideti svoje zablude (Vukic, Scepovic) koje su toliko ocigledne vecini da su cak i novinari poceli da ga podjebavaju.

Nadam se da nece trebati svima nama da gledamo Scepovica kako masi 3-4 zicera protiv jednog Genka i to ne zato sto nije imao srece vec jer ga zabole za sve.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.832
Ja dosao samo da se pohvalim,da sam bio na utakmici.Uskoro opsirnije :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Опет идемо уз крајности у крајност, из еуфорије у потпуни песимизам... Јесмо одиграли веома лоше, али ипак морамо да схватимо да нисмо имали неку претерану мотивацију, и верујем да је највише до тога... Биће боље!

Kako je Jovančić imao motivaciju?Kako je Ninković imao motivaciju ili Medo?Što mu je trebalo koji kurac ono oduzimanje lopte ispred našeg kaznenog prostora i trk kroz ceo njihov tim do njihovog šesnaesterca?

Kome je do igre on će da da sve od sebe!Koga boli tuki,nek sedi u Beogradu!

A ovo za Medu.Kad nisam pojeo čašu kad sam video da je čovek pretrčao ceo teren i na kraju nema kome da odigra jer ga niko nije ispratio!ALLOOO niko nije trčao za njim a on pogibe!Ja bih skinuo dres i otišao kući svega mi!Ja da ginem a njih boli!Ma marš!

@NN
Jebiga što sam tebe citirao.Svakako sam ovo hteo da napišem! :ziveli
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Necu da branim nikoga, jer smo 1001 put prezvakali da li ko koga uslovljava da pojedinci igraju i ako je tako, zasto Stanojevic i Krstajic javno ne kazu neke stvari, blablabla...

Na nama kao navijacima je da kritikujemo, predlazemo, da se kao ljudi koji su uz klub iz ljubavi, a ne radi para - nerviramo, da izvrsimo atak na upravu ukoliko hoce da otjeraju najboljeg igraca ili trenera i sta sve jos nisu pokusali. Medjutim, i pored brojnih zamjerki koje imam na rad strucnog staba (uprava je ipak klasa za sebe, pa ih necu pominjati ovaj put), ne mogu da napadam covjeka koji nam je, otkako je na klupi Partizana donio mnogo vise radosti nego tuge. Vjerujem da zna sta radi, (iako mozda ponekad, ne izgleda tako) :D :)

...a to sto Stanoje mase rukama i galami pored terena, to je stari slovenski ritual :D

Prvi bold!
Ako je ovako hteo da odigra,na rezultat,što je skako i mlatarao rukama pored klupe više od pola utakmice?

Drugi bold!
Bolje da se ne sećam!


*************************

Molio bih vas da ne svrstavate Sašu Ilića i Vukića u legende Partizana!
SAMO JE Saša Ilić legenda!Vukić i ostali ne mogu ni kopačke da mu brišu!
Sale možda nema štofa kao ranije da rešava utakmice jednim potezom (možda i zbog nove pozicije i uloge) ali zato defanzivno radi kao nikad!Duša mu u nosu a on trči!
Neko je lepo napisao,Vukić se krije iza ovih šiptara!Sramota...Ma tuga bre!A izjava na pripremama ½sad mogu i igrača da predriblam½ najbolje pokazuje koga smo mi doveli (vratili)!

P.S.
Vukiću,vrati dres sa brojem 10.Desetke se tako ne ponašaju!

P.P.S.
A voleo sam ovog Vukića strašno...Ogadi mi se čovek...
Naopako šta ste mi uradili,2 sata ne mogu da se smirim...


P.S.: Smiri se bolan, polako, opusteno.... :) Ima jos vremena do Belgije

...koliko smo puta bili u qrcu kada je igracki kadar/taktika u pitanju, rekao bi covjek da smo se navikli :napred Partizan
 
Последња измена:

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
@NN
Jebiga što sam tebe citirao.Svakako sam ovo hteo da napišem! :ziveli

Ма но проблемо...:ziveli У праву си што се тиче већине ствари! Али опет остајем при томе да нема теорије да играш исто кад си у првој утакмици добио 4:0, и кад јуриш резултат... Наравно, то није неко велико оправдање за онако лошу партију, али само кажем да не треба бити претерано песимистичан само на основу ове утакмице!

Оцене из журнала:
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Zadovoljan sam rezultatom, bio bih razocaran da nismo pobedili, jer imamo daleko bolji tim od Skendije. Vazni su ovo bodovi za Evropu ( to i g-din Stanojevic kaze). Znao sam da ce igraci odradjivati mec i truditi se da ne dodje do povreda i trosenja prevelike kolicine energije, jer je u Bg-u vec sve reseno. Zbog toga nisam razocaran. Ostvarlili smo povoljan rezultat, niko se nije povredio, utakmica je bila kao trening.
ALI mogle su se videti sve nase slabosti, da ih sad ne analiziram i olaksavam posao nasim protivnicima sto u Evropi sto u domacem prvenstvu. Onoga cega se vecina nas pribojavala i pisala na ovom forumu, sve se videlo na ovoj utakmici crno na belo. Kad bi skupili sve postove koji su opisivali gde smo tanki timski i individualno to se sve pokazalo na ovoj utakmici. Zbog toga sam zabrinut, bice dobro samo ako smo se veceras "ispucali" sa slabostima.
Sreca pa smo pre par dana doveli igraca kome je prirodna pozicija stoper.
Genk ce biti veliko iskusenje.
 

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
– За петак у 18.30, у Сремској Митровици, заказали смо контролни сусрет са прволигашем Сремом и на том мечу проверићу могућности Маркеша – открио је Александар Станојевић, тренер Партизана. – Играће два тима по 45 минута, јер нам је на почетку сезоне потребно што више мечеве, имајући у виду да је екипа нова.
Zurnal

Eto prilike da ga vidimo

ja sam iz Mitrovice, tako da cu skautovati :D salu na stranu...
Kad sam video da brani Radisa, rekao sam odmah primamo minimum 1 gol, ali svaka mu cast za prikazano, a utakmicu ne znam kad sam dosadniju gledao... odbrana kriticna, a kako i ne bi kad Rankovic nema veze sa stoperom, nije njegova pozicija... sa ovih 11 od iole ozbiljnije ekipe bi primili 3-4 gola opusteno, ali mogli smo i mi dati gol u prvom, da Scepovic ne izmislja toplu vodu... koliko me je decko iziritirao... po meni Sale i Zvone ne mogu da igraju prvu zajedno, neka igra mali Ninkovic, ne znam o kojem mi pritisku rezultata vise govorimo, neka igraju mladji, treba im dati sansu, kod nas da je Mesi ponikao, za njega bi govorili da je mlad i sa 20 godina, kad je mogao Fabregas da igra u Arsenalu sa 16, mogu i kod nas Ninkovic, Markovic, Aksentijevic, Brasanac, ne kazem da ce neko od njih postati Fabregas ili Mesi, ali stvarno ne mogu vise da gledam igrace od 30 i nesto godina koji nemaju snage da trce...
 

vac13zmaj

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
164
Reaction score
1
Локација
Skopje
Au ako moramo da gledamo Ivanova i Rankovica protiv Genka ne znam dali cu moci da izdrzim,pa losije da neko igra u nas dres odavno nisam video,Scepovic pogao 2-3 gola da ubode ali je neozbiljan.
Ostali deo tima nije bilo toliko lose ,pocetak je sezone ima vremena za uigravanje ...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Ovoliku razliku u odnosu na prvu utakmicu nisam ni u ludilu ocekivao. Oscilacije su ok, ali ovo je bas MNOGO. :confused

ALi bolje sad sranje nego protiv Genka... Ovako su se neke lose stvari jasno pokazale, a opet smo dobili utakmicu. Besplatna skola... Samo je pitanje da li je 7 dana dovoljno vremena da se utvrdi gradivo...

Samo bez pluvanja, pogotovo pojedinacnih imena, jer to stvarno ne moze nikome da koristi. Kad se ispadne iz Evrope onda pljujte do mile volje, al ovo sad bi bilo cisto praznjenje muda po klubu koji, kao, svi volimo.

Bez pljuvanja, jer je u ovakvom trenutku, kad mora monogo konkretnog posla da se obavi, to nesto najsebicnije sto neko ko voli Partizan moze da uradi!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
@Gazda, nadam se da su svi staklici ostali citavi!:D

Jok :D


A ovo za Medu.Kad nisam pojeo čašu kad sam video da je čovek pretrčao ceo teren i na kraju nema kome da odigra jer ga niko nije ispratio!ALLOOO niko nije trčao za njim a on pogibe!Ja bih skinuo dres i otišao kući svega mi!Ja da ginem a njih boli!Ma marš!

Nisi jedini, i ja sam načisto popizdio gledajući tu kurcobolju. Ej, Meda sve prešao, gleda koga da uposli, a oni, niko da potrči :banghead
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top