Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
Samo jednu stvar ozbiljno zameram Stanojeviću, za utakmicu sinoć. Igraj sa tri napadača čoveče kada juriš rezultat. Poslednjih 15-20 minuta, svi u napad ali sa napadačima, a ne sa jedva živim Vukićem ili Ilićem.
Kakav god bio Šćepović (sinoć, a i ranije), nije smeo da bude zamenjen on, već neko iz (bez)veznog reda.


Pa i onaj pajser Govedarica igra sa tri špica.
 

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Kad je jedan Fulam stigao do finala LE mozemo i mi ne samo da udjemo u LE nego i da osvojimo prva dva mesta u grupi.

Bravo Nightwoolf, tako je. Bili smo bolji, ispali smo nesrecno (nismo mi cigani da nam se uvek posreci), nije kraj ere Partizana. Ova ekipa moze jos mnogo. Bolji smo od 75% evropskih ekipa iz top 5 liga. Idemo dalje, posle ovakvog poraza moraju da slede velike pobede.

Stanoje mora da ostane i tu nema spora. Najbolji trener posle Tumbe u Partizanu. Samo da se okane tvrdoglavosti i da poradi malo na psiholoskoj pripremi igraca.

Mozemo mi daleko da doguramo, samo da nas malo sreca pogleda.

Jos kad bi lepo veceras poispadali oni sto treba da ispadnu, pa da budemo nosioci, bilo bi perfektno.
 

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
Vukicu pljuvaci mogu samo da pljunu pod prozor. Covek koji u 85. minutu onako trci unazad i preseca kontru brzinom svetlosti, a uz to bar 10 puta da onakve lopte, istrci milion puta ceo teren, i 50 puta sprint da primi loptu i centrira posle kornera pokazuje da moze da igra i u Premijer ligi, a kamoli kod nas.

Све могу да схватим драги мој уккота, чак и ону брзину светлости, али где нађе Премијер лигу.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
То стоји нисам ни мислио да ће достићи Дулетове величине,али он може да напредује,има знање млад је ,по мени наш најбољи тренер дуго година уназад,овај двомеч је стварно изгледао европски.

I od Duleta je 1989 slabo ko očekivao da će da postane ovakav kakav je sad. Većina ni 2001.

Stanojević je trener seniora ispod godinu ipo, a veliki je radnik.
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Sta reci osim tuga. Kada ispadnes od ekipe od koje si evidentno bio bolji to jako boli. Pri povratku kuci u NS niko u kolima rec nije progovorio. Danas sam i tuzan i besan, besan ne znam ni sam na koga vise.

Prvo sto me je spustilo kada sam usao na stadion je bila cinjenica da Diare nema ni na klupi...zasto? Da li je bila povreda u pitanju ili nesto drugo ne znam, ali mi na klupi nismo imali zamenu za golgetera.
Stvarnost da Miljkovic koji nije odigrao takmicarsku utakmicu ko zna koliko, pocinje na mestu beka mi je uvukla zebnju, ispostavilo se opravdanu, previse isprobavanja na mestu tog desnog beka je bilo nepotrebno, Aksentijevic bi to momacki odigrao.
Raduju me jedino dobre partije u kontinuitetu Kamare, Volkova, a za Tomica se nadam da ce nastaviti da bude na sinocnom nivou, a znam da moze i bolje. Mali Babic ce takodje biti osvezenje.
Scepovic prica za sebe, cak i pored zelje koju je evidentno imao, jedan od losijih na terenu...zasto...pa zato sto coveka boli tuki da se otkriva , da bezi u stranu, da drugom napadacu otvara prostor...ne , on trazi loptu iskljucivo u noge, ne bi potrcao za njom ako ide dva metra od njega, nema tih para. U duelu je bio cvrst ( sto mu je uostalom i najjaca karakteristika), ali izgleda da to nije dovoljno za ozbiljniji fudbal, tako da su mi njegov potencijal, kvalitet, talenat, koji mnogi ovde potenciraju vise nego sumnjivi, posle ovoliko utakmica u kojima sam ga odgledao u nasem dresu.
Stanojevicu pored stavljanja Miljkovica u ekipu zameram jedino sto je trebao ranije da krene sa izmenama, jer posle primljenog gola vise od 10 minuta smo bili u bunara, a on je cekao da se to resi samo od sebe. Vec tada je bilo ocigledno da je Vukic sa kondicijom OFF, a Scepovic u fazi kada se Genk brani gotovo neupotrebljuv...Markovic i Ninkovic mnogo ranije i nemas sta da izgubis.
 

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
ma nije kriv Stanoje jednostavno naredjenje je stiglo odozgo Miljkon mora u prvi tim (ramadani-damjanac-bik) jer on im je jos ostao za prodaju (i onaj 31) a ovo je bio najveci izlog tako da dok stizu takve naredjenja mozemo svakakve egzibicije da ocekujemo
Nemoj da sporedujete Duleta i Stanoja dule je imao celu sloboda ovog sveta, a Stanoje vidi se da ima samo takticku slobodu a o sastavu :/
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
201
Reaction score
9
Ja ne mogu uopste da verujem da neko pominje i kao salu smenu Stanojevica.
Covek je nevidjeni trenerski potencijal, ima znanja, posvecen je svom pozivu, veliki radnik i motivator.
Pa taj covek je sa svojom ekipom prosle godine izbacio Anderleht i usao u LS, ove godine nadigrao Genk, ravnopravno se nosio sa jednim Arsenalom, uzeo dve titule i kup, i jos neko pomislja na njegovu smenu.
Auuu, secer i vodu :eek:
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
ma nije kriv Stanoje jednostavno naredjenje je stiglo odozgo Miljkon mora u prvi tim (ramadani-damjanac-bik) jer on im je jos ostao za prodaju (i onaj 31) a ovo je bio najveci izlog tako da dok stizu takve naredjenja mozemo svakakve egzibicije da ocekujemo
Nemoj da sporedujete Duleta i Stanoja dule je imao celu sloboda ovog sveta, a Stanoje vidi se da ima samo takticku slobodu a o sastavu :/

meni to zvuči neverovatno. mislim ajde šćepović , neko u nekom ludilu i da ga uzme. ali miljković ljudi nije fudbaler, on je ograničene inteligencije za fudbal. ko bi njega uzeo jebote pas, pa ne možeš na ni na jutjubu da sastaviš 3 minuta dobrog klipa pa da zajebeš neki nefči ili inter baku da ga uzme.


@ukotta, ja koliko se sećam vukić ni kad je bio mladji nije mogao da se nametne u premier ligi, a kamo li sada kad je raspad.
 
Последња измена:

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.646
Reaction score
5.473
ma nije kriv Stanoje jednostavno naredjenje je stiglo odozgo Miljkon mora u prvi tim (ramadani-damjanac-bik)
Odlicno,ako je tako. Samo sto se bojim sada da i Borac iz Cacka nije zainteresovan.
Licno nemam nista protiv Miljkovica,cak mi ga je bilo mnogo zao posle Sampa.Ali,ako napravis dva teska kiksa na jako bitnim utakmicama nesto nije u redu sa tobom. Jos da je nesto i igrao kako treba za sve ovo vreme,bio je prosek.Aksentijevic je pokazao kako se igra na beku,bar sto se tice ofanzive.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Nasao sam je prema pruzenoj partiji, broju pretrcanih kilometara, pasova i presecenih napada. Ni po babu ni po stricevima.
Молим те упути ме где могу да погледам ту статистику.

E da, i ja bih rado da me ta statistika prosvijetli, ako je moguce ... a mozda nismo gledali istu utakmicu? :)

Vukic je novi Marvelov superjunak, kako se cini :)
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Momci su izginuli na terenu, i ako ima jedan (Miljakovic) koji stvarno nema kvalitet za Partizan, borio se on jos napravi nesmotren penala...
Volkov je fenomenalan igrac, pitam se kad smo ima li takvog brutalnog beka i kad cemo ga opet imati, jer ce ga uprava brzo prodati.
Rnic isto fenomenalno odigrao utakmicu.
Vise nemam nikog izdvajati od igraca.
Sale, odlicno postavio igrau, pripremio utakmicu, al' ona cetri govneta iz portugala nisu nam dozvolila da igramo LS, i ako smo je zasluzili. Zato ce smijesna ekipa da igra LS. :puke
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.675
Кривци за ову елиминацију су сви, и председник и тренер и играчи.

Први зато што лаже чим зине, други зато што је тврдоглав и поједини играчи који се усеру кад приме гол и који су мање интелигентни.

Не разумем ове критике за Вукића. Разумем донекле резигнираност оним потезом при крају утакмице, али да много њих каже како ништа није показао у току утакмице је јако чудно.
Ово му је била дефинитивно најбоља партија како се вратио у ФКП.

Синоћ Шћеповић мало више труда, понеки користан потез, али и много празних минута.

И опет смо имали играча мање. Сад то није био Шћеповић, већ изразито интелигентни Миљковић.
Онакав пенал направити. :pop
Где се размахао онако, још отворена шака, и после се прича како намера није постојала.
Станоје, Станоје... кога ти држиш на терену.

Похвале за Волкова, Камару, Едуарда... да нам је више таквих, било би и бољих резултата.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Тешко је преживети овакве утакмице,кад си бољи,кад разбијеш ривала,кад га натераш да буквално игра бункер,кад Томић одигра одличан меч,кад на крају помислиш па докле више,кад ћемо научити из сопствених грешака,кад ћемо научити да овакве мечеве добијамо рутински,не љутим се на играче ни на тренера,желели су и они најбоље...
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
Најлакше је бити генерал после битке.Играли смо-изгубили смо,играћемо-изгубићемо.То је фудбал.Прошле године избациш дупло јачи Андерлехт,ове године испаднеш од,за класу,слабијег Генка.Играчима заиста нема шта да се приговори.То је оно што ми сви волимо да видимо.Борбу,жељу и хтење.Станојевић тотално прочитао Генк,свака му част на томе.Али једно тражим од њега,пошто чита форум.Мислим питање је за све,ко може да ми одговори.Који је разлог убацивања Миљковића у овом мечу?Дечко који није прошао припреме,којег Станојевић сам критикује јавно.Капирам да дечко мора да се прода,али немојте само оне приче "наше дете".Па дражи ми је Медо,Волков бивши циган и Стојке,него сва "наша деца" Бабовић,Миљковић и #31.Извини,али Станоје ту си појео говно.
Пенал?Чист к'о суза.Колико мораш бити,па не знам,да кажем ограничен да у својих шеснаест метара идеш да удариш лопту главом затворених очију.Али добро,то је "наше дете".Сетите се Чачка пре 2 године и пенала који није свиран кад је Фејса играо руком.Све се кад тад враћа.Немам проблема да то признам и кажем,па ме макар сви попљујте овде.Тада је био пенал-није свиран,сада је био пенал и свиран је.Као што каже PFC_D сетите се Брисела прошле године и поништеног чистог гола Лукакуа.Ми смо последњи који треба да кукамо на судије.Али такав је српски народ,за све нам је крив судија.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.155
Reaction score
2.121
Локација
u srcu šesnaesterca
Prestanite da smarate o upravi, nije prodala nista vise od svih dosadasnjih. Ono sto jeste uradila je da je odvojila do sada rekordnu sumu za pojacanja u prelaznom roku, kako u Partizanu tako i kompletnom srpskom fudbalu(i sire verovatno). I sto je napravila tim koji je po oceni svih nadigrao belgijskog prvaka u oba meca. Pravdanje prodaje Savica ne stoji jer je Rnic obavio sve zadatke MAESTRALNO.
Iskljucivi krivac za ovu eliminaciju je nazovi trener sa jos par maksimalno bezobrazno forsiranih nazovi igraca. On jeste odlican takticar, ali tu se zavrsavaju prakticno svi njegovi strucni kvaliteti, osim ako neko ne racuna dobru retoriku. Spisak njegovih gresaka u ovom dvomecu je predug, a pomenucu samo glavne: lose odabrani igraci za prvu postavu i rezerve(gde je Diarra???), dozvoljeno previse individualnih gresaka i nediscipline(nedostatak autoriteta!), kasno vrsenje izmena(drugi gol u Belgiji), nedostatak hrabrosti kod nepovoljnog rezultata(gde su treci, pa i cetvrti spic), ma tuga...
Neka uprava odluci sta ce s njim, meni licno ga je pun k... kofer. Uostalom, dovedeni su igraci po njegovoj i Krletovoj zelji tako da obojica moraju da snose odgovornost. Zalosno je sto ovaj put zaista imamo tim koji je verovatno jaci od svih u plej of-u i sto bi ulazak u LS ovaj put bio potpuno zasluzen. I sto smo ostali bez velike kolicine novca i verovatno jos nekoliko atraktivnih pojacanja.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Kuleru, prastaj nam sto ne shvatamo da ce Djura posle Partizana preuezti licno Celsi od Abramovica da pokaze kako se trose novci i osvajaju titule...

Ti i jos nekoliko ljudi ovde, cini mi se cak i Magnifico, pomenuli ste ovde kako smo razbili sampiona Belgije, kako je bila sjajna igra, za pamcenje... pa isto tako je nas prosle godine u revansu razbio Anderleht, a mi prosli u LS. Zavladalo opste ludilo, a njih karao posle ko je i kako stigao. Pa mi smo oducili od fudbala jebenu Artmediu, a da li zaista to iko pamti i da li je to zaista nekome od nas pomoglo u godinama koje su usledile...

Poenta, ovo je takmicenje u kojem se pamti i belezi onaj ko je prosao dalje, ko je pobedio. A to sto smo igrali fino mozemo samo za pojas da zadenemo i vidimo sta cemo sada, kada smo ponovo na 0. Kvalitet jedne ekipe ne ogleda se samo u igri koju prikaze, vec i po tome koliko "gluposti" napravi u jednom dvomecu. Za ozbiljno takmicenje kakvo je LS, pocinili smo ih i vise nego previse :wink:

P.S. Kada je rec o sudijama, pogledati Makarijev komentar na tu temu.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Jedan detalj mi para oči dok čitam postove, a to je penal.

Još uvek imam to pitanje u glavi.
ZAŠTO JE IGRAČ GENKA TRAŽIO KORNER A NE PENAL?

Samo me to interesuje,ja ne vidim ni jedan drugi razlog,sem da nije dobro video.Čovek diže ruku,i trči ka korneru,a sudija posle 5 sekundi svira penal.
Ništa čudno, s obzirom da je ono što je prethodilo tom događaju.Lopta ide kroz naš šesnaesterac,Volkov pokušava da je izbaci,biva fauliran,lopta izlazi u aut.Čovel ne veruje da nije sviran faul maše na sve strane,posle sledi koban događaj.

Ne treba da izlazimo sa terena,ali ni treba da ćutimo kada smo pokradeni.Svakom na stadionu je bilo jasno da je portugalac drugačije odsudio drugo poluvreme(tu treba uračunati i pomoćnika na zapadu).
 

Astore

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2007
Порука
844
Reaction score
80
radi se o tome da Brejvik norveski monstrum navija za Partizan. uefa je resila da zbog toga snosimo posledice pa poslala portugalskog dzelata da nas pogubi. ono sto nije uradjeno protiv Skendije, danas je nadoknadjeno.

uefa mafiozi !

na stranu sto mislim da je penal cist kao suza. argumenti koje daje stanojevic su neozbiljni "nikog nije bilo okolo, lopta isla van"... sta to znaci, da ja sada mogu da prekinem igru rukom kad god nema nikog okolo ?

sudija nas nije ostetio. navlacio jeste na njihovu stranu i to je to. takve se stvari desavaju u fudbalu. da ne treba da napustimo teren kao bata kan kan ?

od pada sankcija gomila sumnjivih sudijskih odluka u nasu korist je dosudjena. od penala u njukastlu kad se retardirani Bjekovic sapleo o pertlu van sesnaesterca, jos smesnijeg penala stojanovskog u stokholmu ili ponistenog gola anderlehta prosle godine.

prvo svoje dvoriste koje vrvi od govana i djubreta treba pocistiti ...

Ovo je sustina sinocne utakmice.

Stanojevic je odlicno postavio igru, svaki igrac na terenu je izgarao i treba da da budemo zadovoljni tom cinjenicom, jer se igralo muski, borbeno i nema sta da se zameri!

Ali prvo se potrudi da ne stavljas rupetinu na desnog beka, igraca koji nista ne doprinosi igri, koji je takticki nula za desnog beka. Ne zna da se postavlja u odbrani, produktivnost u napadu nikakva. Jos je dosao nespreman na pripreme i povredio se kako kaze Stanojevic. Prvo sredi sve svoje, pa onda ako bude sudijska kradja lako ces se zaliti ali opet prvo uradi sve sto je do tebe!

Stanojevic treba da ostane i da i dalje ima punu podrsku. Jer ovo sa Miljkovicem je jedna sitna greska u moru dobrih poteza, ali na zalost ili na srecu sitnice odlucuju fudbalsku utakmicu, zato je i fudbal toliko zanimljiva igra.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top