Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Šta očekujem večeras ? Očekujem da im jebete mame svima odreda, da od sramote se ne budu smijeli vratiti u Irsku... Očekujem 5:0 ! Sve ispod protiv ovih seljobera za mene je neuspjeh !

O PARTIZANE TI NEPOBEDIV SI, O PARTIZANE CEO MOJ ŽIVOT SI... O PARTIZANE NA SVETU NAJBOLJI SI !!!
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.981
Azurni..moze...ali kako mi nismo ti pa dobijemo Genk,a nas uvek moze da dobije neko iz Irske...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
3 gola Scepovica
1 Tomic
I tad, ce biti sumnje u njegov kvalitet, verujem.

Idi bre, pa on ne može da uvali tri gola ni na plej stejšenu! Bar tako reče Milčjkon kad su u reprezentaciji napravili sranje.

Ne znam otkud vama da su ovi likovi amateri. Danas svako moze da dobije svakoga.

Može, ali samo jednu utakmicu, a ovi su nas dobili u Dablinu. Ako nas dobiju i u Beogradu, ili ako uopšte bude tesno, bolje da se naši svi sele, jer neće ostati živi.
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Ako misle da pocnu da se vade, veceras moraju da razvale Irce sa 3+ razlike. Ako prodjemo sa 1-0 ili jos gore sa 2-1, necu imati uopste snage da se radujem zbog LE.
A ako ispadnemo... Ono sto rece Gazda iznad mene :D
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.688
Вечерас очекујем ону мртву Станојевићеву тактику, чување резултата из прве утакмице.
Не надам се много, јер ми искрено немамо профил играча који ће константно да напада. Средина терена је критична, немају снаге ни за 30 мин., а камо ли да диктирају темпо 90 мин. О менталитету да не причам.

Само да Волков игра, да не гледам више ону безидејну игру из Ужица.

Пролазак на гузове.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Pa ako jedva prodjemo Samrok, necemo se radovati grupama u LE gde ce svi da nas nakantaju. Sta da ocekujemo od jakih protivnika ako jedvite jade prodjemo najslabiju ekipu po koeficijentu, to je covek hteo da kaze.
 

Dr.Hofmann

Guest
Ako ove simpatične Irce večeras ne nakantamo i ako ne prođemo dalje ,ne preostaje nam ništa drugo nego da dovedemo Lukića i Prosinečkog u Partizan da nas ubede kako smo mi ipak prošli i kako smo mi ipak dobri :D
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
@ Alko
Sto, sta fali liZi Evrope?

Ma niste me dobro shvatili :)
Ja sam jos na pocetku sezone rekao da bih bio presrecan da udjemo u LE. To je jako takmicenje sa dobrim timovima i lepim mogucnostima za nas (bodovi za koeficijent, pristojne parice...)

Nego sam hteo da kazem, ako odigramo ko guzice i prodjemo na jedvite jade da necu imati snage da se radujem tom uspehu.

EDIT:
Aha, ipak sam shvacen, samo me zekite malo :D
 
Последња измена:

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Daj bože da uđemo, ali neki crni gavrani kruže ovih dana iznad Humske, da ne mračim. Zabrinut sam.....
 

Partizan_ale

Početnik
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
73
Reaction score
0
Aca Stojanović twitter
Молим вас да следеће две поруке буду за локалну употребу, само за вас приватно: вечерас ће бити изненађења у стартној постави Партизана.

За неке стандардне играче црно белих неће бити места ни на клупи. Да би се група стабилизовала јако је важно да прођу у Лигу Европе.

???
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Jes da svako danas igra fudbal, al stvarno ako mi sumnjamo u pobedu protiv ovih konobara, drvoseca (i ostalih majstora) nek nam je bog u pomoci!

Pamet u glavu, srce na teren i 5 komada u mrezu onom jadniku njihovom golmanu :D

Vidimo se uskoro braco :ziveli :pfc:
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Izgleda su Ilić i Vukić večeras na tribinama, navodno se o tome radi. Ali da ne bude sve off i trovanje, to je rekla , kazala, ako se ispostavi tačno ok, ako ne, ova poruka neka bude veliki IGNORE.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ма вечерас ко год да изађе у стартних 11 само једно је јасно: тих 11 мора да изгине на терену! Значи и буквално као да нам је последње! Једноставно само са таквим приступом игри може се очекивати убедљива победа! Ја верујем у овај тим, и мислим да ће у томе итекако успети. ЛЕ је у овом тренутку приоритет и вечерас се тај циљ остварује!
Мислим да би у уводним минутама меча док је још атмосфера са трибина за Ирце право чудо, гол значио и убедљив тријумф!
Гробари с тобом све до победе!
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Zna li se za Volkova da li on veceras igra?Posto je odluku o tome Stanoje valjda trebao da donese posle danasnjeg treninga.A, ne mogu nigde nista da nadjem....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top