Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Марш сви из клуба. МАРШ
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Katastrofa teska....nemam reci majke mi za ovaj ocaj bedu jad...Volkove spasi se idi iz Partizana kada te molim..Markec,Dzigi Aksentijevicu takodje...ostali u rudnik bi mi isli da kopaju za bolje nisu
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Stanojevicu jebem ti mater mars iz svetinje!!!!!!!!!!!!!!!1
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
eto im ga radisa... ni treca izmena nam ne treba, to sto ilic ne moze da potrci nema veze... onom jovancicu treba 28 sansi da da gol... (prezimena namerno malim)... ne mogu da verujem kakvu sam utakmicu gledao... jedino Volkov i Markovic vredni pomena... ovo je katastrofa...
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Bravo Shamrock, svesni niste kojei poklon ste dobili. Uživajte u LE, nama kalašturama tamo nije mesto.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
hehehhe kad sam ja pricao da je Partizan u krizi igre i bio napadan ovde na forumu ...nije ovo nista ne ocekivano....
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Volkov - Shamrok 1:2

Sada fino SVI (SS, Krle, Djura itd.) pod ruku i napolje iz Partizana!

Hvala, dovidjenja!

PS: Igraci nisu krivi takvi kakvi su!
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.148
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
Jedina krivica uprave je sto je poverila ogroman novac dvojici totalnih amatera i neznalica. Nosite se iz kluba i povedite svoje Miljkovice, Jovancice, Eduarde, Ivanove i ostala pojacanja.
Sledi nam raspad kao i posle Artmedije, ali smo ga vise nego zasluzili.:banghead
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Hahahah ovim momcima iz Irske treba skinutii kapu...

A mi.... kako je tesko pratiti FK Partizan...

Proci ce i ovo... doci ce novi trener i sve ispocetka...
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Управа напоље, Крстајићу марш у три лпм и са собом поведи жестоког гоглетера Јованчића,Станојевићу одлази и са собом води Ранковића,Рнића,Илића,Вукића.
И гдје су сви они који су овде били одушевљени доласком немање рнића.
 

sickmouse

Početnik
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
174
Reaction score
19
Локација
BL
Uprava napolje, Stanoje odlazi, bagro lijena nesposobna od igraca mrs !!!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Dzaba sad da teramo, govna su rasprodala i pokrala sve!

PRODALI SU UTAKMICU U UZICU PRODALI SU I OVU!


Sad sledi mrak sto se tice fudbala, u to budite uvereni. Da se mi okrenemo kosarci, vaterpolu itd., tamo ljudi rade posteno i daju sve od sebe.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Jedina krivica uprave je sto je poverila ogroman novac dvojici totalnih amatera i neznalica. Nosite se iz kluba i povedite svoje Miljkovice, Jovancice, Eduarde, Ivanove i ostala pojacanja.
Sledi nam raspad kao i posle Artmedije, ali smo ga vise nego zasluzili.:banghead

Ako ti je ovo jedina krivica uprave ja onda stvarno ne znam sta da kazem... :banghead :pop
 

pfcvukovar

Grobar
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
318
Reaction score
0
Локација
VUKOVAR (srpski grad) SAO KRAJINA
Bruka i sramota, jovancic nebi dao gol do prekosutra, onda nemoj dovest kezmana...diarra ma da on je povredjen bio pa nije spreman pa i takav bi ucacko bar 3 one sanse... jedini pomena volkov...katastrofa nemogu da verujem
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
BRUKAAAAAAAAAA! SRAMOTAAAAAAAA! JAAAAAD! CEMEEEEEER! UPRAVO JEBEM TI SVE ZIVO I MRTVO,SVE STO TI SE ZAKOTI I ZARODI DA TI JEBEM!!! GOVNA SMRDLJIVA!!! PA DOKLE VISE.............

PS. Bravo za Shamrok! POKAZALI SU MUDA!!!
 

Гпб

Guest
Ајде купите прње сви редом и марш из Партизана, Бјековићу води Ђурића и Станојевића у ПИЧКУ ЛЕПУ МАТЕРИНУ! ДОЗВОЛИЛИ СТЕ ДА СЕ ПОНОВИ МАКАБИ!

Дошло је време да дође Мијатовић на чело клуба!
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Sramota ljudi, sramotaa. Silovali su nas amateri na JNA. Djuricu mrs u taksi i cao!
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Nikada do sada nisam koristio psovke ali ovo je prevrsilo svaku meru.Picka vam materina ciganska.Krstajicu govno jedno usrano,kurca mi se napusis picka ti materina.Jebao te ucitelj Bjekovic ,poltronu najgori.Stanojevicu napusus mi se zajedno sa Miljkovicem,Babovicem,Scepovicem i ostalom govnarijom.Jebao te Vukic smrad matori.Jebao te Ilic kapiten zvani VISKI.Smrade jedan usrani,lazni treneru .Govna najgora,treba vam noge polomiti.Neka mi se napuse kurca i Alcatrazi ,gnjide placenicke.Ceo stadion uzvikuje Uprava Napolje a oni pokusavaju to da ugase prozivanjem igraca.I jos na kraju I kada ne budes prvi ti pocinju pesmu.Govna placenicka ,necete jos dugo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top