Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
cudi me da niko nije spomenuo (verovatno ste tad vec razbijali po kuci, stadionu, kafani) onaj ciganski potez Kamare.

ono je bruka, valjda je video od zamenika kapitena ,,,
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.248
Reaction score
33.882
Локација
vaginamandibularia
Ispali smo od Genka na suđenje i naš kukavičluk.
Ispali smo od Šamroka na naš kukavičluk.
Izgubili smo od Užičana na naš kukavičluk.

Ekipa je tumbana, pretumbana, igrali su pojedinci kojima mesto nije na terenu, pojedinci kojima je Partizan preteško breme.

Da smo ispali od boljeg tima, od fudbalske ekipe, od bolje kotiranog rivala - žal bi bio manji.
Ispali smo od detelinara, ekipe koja je u rangu prosečne ekipe iz super lige, od najslabijeg mogućeg protivnika.

Stanoje, s ovim timom si morao da prođeš dalje. Sad lepo kupi prnje, ponesi i demagogiju sa sobom, Krle te već čeka u kolima - ako je čovek. Držiš sabotera, nakot iz rupe sa sve čalmom na terenu, dečka koji nas je prodao kao niko u istoriji. Za šta si čuvao tog !"#$%$#(čudnog) na terenu? Kukavičluk je došao na naplatu.. Bar 15 utakmica smo odigrali u poslednjih 7 meseci kao pičke najveće, ti si trener koga je pojeo strah od neuspeha. Sad ti je završena ozbiljna trenerska karijera, ko ispadne od tri puta slabije ekipe nikad više neće biti trener.. Hvala ti za tri trofeja, imao je Jokan četiri pa smo ga oterali. Razlika između vas dvojce je što je njemu ukraden plasman u LŠ, a ti ispade od Šamroka. Simpatični irski klupčić, tu je negde oko tikve... Nisam verovao da je ovo moguće, pojeo sam govno najveće.

Krstajiću, prodao si Fejsu ciganšturama, doveo nenapadača iz rada, sabotera prema kome je svaki drugi igračina, Eduarda kome je sat utakmice vrh, ostavio si nas na ceidilu nekim glupim insistiranjima, od Labrina pa nadalje najkrivlji si što nam Rnić u već poznatom stilu reaguje kao pile beznogo, što Ivanov sam ostaje pet puta da se bori a spor je kao nešto vrlo sporo, kriv si što nam je Šćepović jedini napadač, a svi ostali krila. Kriv si mnogo, odlazi jer je Ivan Tomić za tebe POJAM, a ni koordinator Nađ nije imao ovakve promašaje.

Đuriću, raspiši izbore, povuci se dok je vreme, dok ne svale svi na tebe svu krivicu što trener u svojoj sujeti drži sabotera i neznalice u prvom timu. Nećeš crći od gladi, imaš ti ozbiljnija posla od sedenja u Partizanu.

Gospodo iz uprave, šta ste ukrali - ukrali ste. Vreme je za fajront.
 

Sparki

Početnik
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
14
Reaction score
1
Dovedes 16 novih igraca,rasulo medju navijacima,razdor u upravi,teren strahota i bruruka,aj nemas para za renoviranje stadiona,al trava je osnovno sredstvo,sta reci vise sem:
MI GROBARI MAJSTORI ZANATA SVOG
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Ljudi, RASULO je već u klubu, ceo Beograd od rane zore priča da se " nešto kuva". Nisam teoretičar, još manje insajder, ali sve toliko smrdi, da mi se povrača...
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Ako Mancester proda Vidica i penzionise Ferdinanda ,a za zamene dovede Phila Nevila i aktivira Wesa Brauna ne moze da se nada istim rezultatima . Ako Inter proda Milita ,a za zamenu dovede Marazinu nece dati gol ni iz 10 pokusaja ... Ovde je sve toliko ocigledno i sasvim jasno najveci krivci za ovaj raspad se nalaze u masonskoj upravi. Ja sam dobio ban na 6 meseci kad sam posle izbora opleo po Djuricu sada ispada da sam bio upravu u svemu sto sam pisao ,ako neko jos cuva taj post neka ga okaci i videcete preskazanje buducnosti koja je sad dotakla vrhunac...Nisam ja nikakav prorok niti pametnjak ,samo realno sagledavam stvari ...Kakav je interes jednog taksiste koji ima pune ruke posla u svojoj firmi da bude predsednik Partizana? Ljubav sigurno nije ,ako nije ljubav onda je interes ,a posto mu Partizan znaci koliko i dugme na kolekciji u pitanju je licni interes ,a ako je u pitanju licni interes onda tu Partizan gubi ...Interes je naravno lova i prodaja igrace ,a Partizan ispasta ovakvim "pojacanjima" i na kraju se sve to zavrsava ovakvim rezultatom tj debaklom ... Ako ostane ova uprava ne mislim samo na Djuru nvec na opstu rekonstrukciju ,a Sale popije otkaz ja vise Partizan ne pratim ,prezalicu ga kao sto je Stulic prezalio Yugoslavio ,nek je nesto drago i voljeno ,al ovo prelazi u mazohizam ,da ja treba sa 20 god da pijem lekove za smirenje sada ? Zbog Jovancica ,Rnica i ostalih pajvana ,neka hvala ,malo samopostovanja sa moje strane nece skoditi ...Sada necu da psujem jer nema svrhe psvoao sam kad je trebalo da se ukaze na nesto ,sada je sve gotovo ,oni su se nafatirali ,mi smo potonuli ,nemam snage ni za psovku ,mene svaki dan ubija pomisao ko nam vodi klub .
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Da je Savo dosao te godine i da su ova govna proterana, danas bi gledali zreb za LS.

Sta ste drugo ocekivali od ovih smradova?

Ja ovde vristim 3 godine o tome.....

GDE SU PARE???

Necu vise smarati.

Могу и ја да кажем да сам и ја дошао можда би сад играли ЛШ! То нема везе са овим од вечерас! Лако је бити пуковник после срања... И најлакше је рећи реко сам вам...
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Zao mi je samo sto ce Volkov igrati samo nasu ligu, on zasluzuje bolje, svaka cast majstore danas nisi samo branio. Ostali bez komentara.

Srpske livade cekajte nas evo stizemo
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Rasulo nego sta nego rasulo! Zna se kako je najlakse otici izgubis i onda kazes mi odlazimo jer nemamo rezultate pare u dzep i cao! Ponovo javna sahrana njih zivih! Djuricu vratices se ti na taxi ja kad ti kazem!
Sto se Kamare tice koliko god ga cenio on je veceras pokazao kakav je (ne)covek. Nikad ne mogu razumeti takve igrace, pljujem juce onog iz Dinama a mi imamo istog takvog!
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
KO BRE DOVEDE rankovica SVE MU JEBEM?!

Ako, tako vam i treba kad prodajete celu ekipu...Sad ce da bude kurac od titule...

UPRAVA NEPOLJE
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Da su ljudi ko sto nisu, svi bi otisli...
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Ovo sto se danas desavala na nasem stadionu je nesto najgore u nasoj istoriji...Sledi nam jako crn period i to na duze staze.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Cestitke Ircima, ako su zasluzili prolaz, to je zbog borbenosti. Dobili su penal na poklon, onom Salivenu bas sela lopta za 1:1. Nama sudija opet nije svirao cist penal, i stvarno je cudo koliko smo sansi promasili, ali to su sve sporedne stvari kad kod nas nema nikog ko zna da utera loptu u gol. Znaci da nije problem u stvaranju sansi vec realizaciji. Volkov ne moze sve sam, i cestitke njemu na borbenosti, kao i mladom Lazaru. ´Ej, bre - idemo u kontra napad 4 na 2 i saljemo pas u gol-aut. Sta vise reci? Sami samcijati napadaci ili ne znaju da pogode okvir gola, ili sutiraju u golmana. Al´ jebi ga, Tejgo je skup... E, sad cemo lepo komsinicu pod ruku, pa zajedno na kupanje.

Onima koji su se omastili od ovog prelaznog roka bih pozeleo da sav novac potrose na lekove za njihove najmilije.

Sale, ostani! UPRAVA, NAPOLJE!!!
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
Šta je uradio?Blenuo sam u tv ali ništa nisam konstantovao,pao mi mrak na oči...

namerno zgazio jednog irca na zemlji, zatim pokusao da osamari drugog.

drugim recima, namerno dobio crveni karton.

iznervirao se covek. iznervirao se i ugasio play station.

ovako bahat skup pogresnih ljudi, na pogresnom mestu u bilo koje vreme nije bio u Partizanu, od kad ga ja pratim.

govna.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ovo sto se danas desavala na nasem stadionu je nesto najgore u nasoj istoriji...Sledi nam jako crn period i to na duze staze.

Као што већ у круг се врти као по устаљеном и дефинисаном правилу! На почетку шатро звучна имена, попушиш у Европи на најгори могућиу начин, углавном на нашем стадиону, онда заређаш лоше и у првенству, смениш тренера, крену срања са управом и док се окренеш ми 3. на табели!:banghead
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top