Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za LE 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Ja predlazem jednu VEEEEEEEEEEEEELIKU PROTESTNU SETNJU! A dajem .!. za one sa sipke sto su gusili "uprava napolje"! Sta reci osim bruka, glavni krivac naravno uprava...
 

Гпб

Guest
Ђурић је човек који је уништио три фирме (Савремену, Нолит и Ветеринарски завод)... О чему даље да причамо?!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
STANOJEVIC JE OVDE NAJMANJE KRIV. Zar je trebalo on da igra da bi postigli golove????!! Milion sansi? MILION SANSI BRE EEEEEEEJ. SVE OVO IDE NA DUSU UPRAVI I KRSTAJICU! KRLE DOVEO SI MLAKONJE! JOVANCIC MLAKONJA, EDUARDO MLAKONJA, ANDERSON MLAKONJA, IVANOV MLAKONJA, RANKOVIC MLAKONJA...jedino pojacanje jeste VOLKOV I NJEMU NAKLON DO PODA! Kurac cemo videti titulu, ko zna kad ce se igraci oporaviti od ovoga. Bolje nek igraju ova deca Markovic, Aksenta, Babic bar da uigravamo ovu decu, jebemti pehar. Nebi mi bilo krivo da nista neosvojimo ako bi oni bili u prvi tim.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
А што се сви ви бојите јебеног мрака који нам следи Е ПА ТО НАМ И ТРЕБА ЈЕБЕНИ МРАК КОЈИ ЋЕ НАС ТОЛИКО ПРОТРЕСТИ ДА СЕ НЕ ОПОРАВИМО ЗА ПЕТ ГОДИНА.Јер боље је и то па да после тога барем неко се свјетло појави,него да се вјечито патимо и славимо побједе против новог пазара,бска,хајдука и домаће бораније.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
E U KURCU BIH JA SAD PUSTIO STANOJEVIĆA DA ODE!!!

Ima bato da ostane i nogama i rukama da oporavi tim ili da ½uživa½ u bedi!A onda na kraju sezone,uzeli titulu ili ne,da dobije šibanje o tabanima!

Najlakše je otići.
IGRAJ MAJSTOJE do kraja sa igračima koje si tražio.Forsiraj sad Miljka,Vukića,Babovića,Ilića,Rankovića,Šćepovića i Lolu do mile volje!Družite se i privatno,onanišite zajedno,boli me kurac!
I da,obavezno zovite Krstajića na žurku!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
- Steta sto Volkovu propade sezona, ali eto.. neka trenira makar redovno za sledecu.

- Krstajic Mladene, svaka tebi cast ali nisi ti za ovo, nemoj da se blamiras brate mili.

- Stanojevic Aleksandre, veceras si potrosio poslednju ratu kredita koji si imao kod mene, a mislio sam da je to nemoguce.

- Placeni navijaci sa Juga, mene tamo vise necete gledati.

- Djuric Dragane, JEBEM TI MATER KRETENCINO MUTAVA!

Ne pljujte sad po Rnicu! On je najmanje kriv za ovo, iskreno sad bi mi bilo draze da su nam dali jos koji! Necu da komentarisem ostale igrace osim SRAMNI potez meda kamare kod iskljucenja!

Laku noc!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Јел опет управа проценила да је Лига Европе непрофитабилно такмичење?

Иначе, раскинути уговоре са свим играчима сам Волкова и покупити ове Ирце. Неће много тражити, сигуран сам...
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
nenad_bjekovic_158867060.jpg


DJURA, POZNATIJI POD NADIMKOM "SNAJDER"

JEBEM VAM MAMU LOPOVSKU!
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.363
Reaction score
1.939
Локација
Gde god ti da igras...
Imamo cigane u upravi, cigane u ekipi (mada cigan u ekipi se bori vise od "nase dece"), cigane na tribini, bolje nismo ni zasluzli...

Ako je ovo cena da se klub ocisti od svih gamadi u i oko kluba, ja bi bio sretan kao da smo osvojili LE!!!!!!
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
stanojevicu zabraniti prilaz stadionu u krugu od kilometar!sto pre ga oterati i dovesti nekog ko zna da sastavi tim,ko nije kukavica i cije igrace nece ponizavati poluamateri!mi nemamo igru,forma nam je 0,igraci su babe tako da nista ne mozemo da izgubimo promenom,premda da smo vec obraz izgubili...sa njim nek ode i krstajic,veliki strucnjak (samo ne znam cime dokazan),jer su mu pojacanja bedna!rekao bih i uprava napolje,ali od toga nema vajde,djura do privatizacije :banghead

STANOJE NESTANI!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Nikolai, jel si ti to malo pomesao neke stvari?
 

vlada1987

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
23
Reaction score
2
Od igrača najviše kritika zaslužuje Jovančić. Objašnjenje je suvišno.
Radiša, pa i da nije napravio penal ta lopata je 99% već bila u mreži.
Upravu i Stanoja neću da komentarišem. dovoljno je već rečeno.

Kako neki nisu primetili potez Kamare. Šta je uradio?
Nista strašno, malo gazio po protivniku koji leži.

Čestitke Ircima!
 

peko

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
342
Reaction score
58
Локација
HERCEG NOVI
STANOJEVIC JE OVDE NAJMANJE KRIV. Zar je trebalo on da igra da bi postigli golove????!! Milion sansi? MILION SANSI BRE EEEEEEEJ. SVE OVO IDE NA DUSU UPRAVI I KRSTAJICU! KRLE DOVEO SI MLAKONJE! JOVANCIC MLAKONJA, EDUARDO MLAKONJA, ANDERSON MLAKONJA, IVANOV MLAKONJA, RANKOVIC MLAKONJA...jedino pojacanje jeste VOLKOV I NJEMU NAKLON DO PODA! Kurac cemo videti titulu, ko zna kad ce se igraci oporaviti od ovoga. Bolje nek igraju ova deca Markovic, Aksenta, Babic bar da uigravamo ovu decu, jebemti pehar. Nebi mi bilo krivo da nista neosvojimo ako bi oni bili u prvi tim.
A zar nisu ti isti Jovancici,Eduado,Ivanov poslije deset dana dizani u nebesa ?! Kako imate kratko pamcenje ne mogu da vjerujem. Kad se pricalo dovodimo igrace iz druge ruske lige,vjerovali smo Krletu,dobio je sansu koju je prokockao i dovidjenja!!! Djura je izjavio da je za prelazni rok potroseno 4 miliona,ako je to tacno zna se ko treba da ode.
 

Darzy

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
16
Reaction score
0
Pa kad nas Sevojno dobi eeeeej Sevojno do juce zona mi se jos nadamo nesto. Davno se nazire da smo truli ko dulek . Neophodan je trener diktator tipa Osima Mateusa Tumbe pa ili po mom(trenerskom) ili razlaz. Sada bi sve igrace i Djuru zajedno sa Krletom i ostalim sportskim strucnim saradnicima (Albert) Stanojko i sl poslao da trce oko autokomande do pola tri. Pa onda ostav po pola kila vode pa ponovo!!!!!!!!!!!!!! Mamu vam jebem svima pizde jedne
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Ja verujem da je jedini problem djuricu,koga igraca jos prodati za ovih par dana,dok ne prodje prelani rok
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
nenad_bjekovic_158867060.jpg




KURAC U USTA STAVI pederu JEDAN MATORI CERKICU TI JEBEM U PICKICU I UNUKU AKO IMAS I MAJKU I SVE ZENSKO PO KUCI!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top