Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Šampiona 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.271
Локација
ante portas
Njukasl desilo se cudo,Anderleht desilo se cudo.
I tad i sad smo bili otpisani.
Zasto se opet ne bi desilo cudo?
Ja verujem.
Ne moramo uvek da budemo ko neke placipizde.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.688
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa dobro Stojanče,nećemo valjda odmah gaće da spuštamo:D.
Jaki jesu,ali je i Andrleht bio jak,pa i Njukastl,doduše druga vremena su bila.

Ma ne kazem ne bi igrali fudbal da ne verujemo, ali smesno mi samobodrenje isto kao protiv romuljaga.
Za pocetak prva i osnovna stvar, da se obezbedi uslovi da ne bude gostujucih navijaca.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Mi sa "slabasnim" ekipama ne znamo pa mi je puno draze, ako vec mora, da se gubi od jakog tima. Ali taj film necemo gledati, znaju ovi momci kako sa cigankom, pamticemo ovu tekmu kao Newcastle i Anderlecht.
Istorijska utakmica nam dolazi na drevne zidine JeNeA.
Mi kao zelimo Ligu sampiona al po mogucstvu da igramo sa Buducnost u sva tri kola...e pa ne moze. Ako hoces da budes medju najboljima moras da pobedis najbolje i evo nam priike za to, straha i kuknjave ne treba da bude, idemo da damo maksimum i probamo da ih izbacimo pa sta bude.....MI SMO PARTIZAN !!! :šal
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Idi bre Lazare,prosu kafu po sebi:D
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
president
mogu i ja da kazem da cu da bijem klicka, al ce on svakako da mi odsrafi glavu.
mene ne brine nasa ofanzivna linija jer mi ciganikosu mozemo da damo gol ili dva.
brine me nasa defanziva gde nam u ovom momentu ne ginu 2-3 komada od grckih cigana.
potrebno je samo pogledati kako se ponasaju nasi bekovi i cirkovic i sve ce vam biti jasno.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.441
Reaction score
11.987
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ zoran.pfc

Brate, Kambijaso se penzionisao, Kardozo otišao kući da jebe onu Larisu Rikelme, a Iljasova u hibernaciji mozga. Šta drugo da napišem?
 

Sascha

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
1.063
Reaction score
699
Локација
na pocetku kraja
Ko zna zasto je ovo dobro. Da smo izvukli nekog "lakseg" protivnika (sa manje zvucnim imenom), vec bi mislima bili u playoff-u za LS. Ovako, treba natopiti dres, pretrcati 7-10 km na utakmici, ici glavom na njihovu nogu i zasluziti pomoc "onog odozgo".

Samo jako, pa sta bude. Niko im nece zameriti, ako ispadnemo od jace ekipe, ali pod uslovom da smo dali i vise od 100%.

Sa štitom il' na njemu !
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.951
Reaction score
7.970
Aj zezajte jos malo, otiso im Kardozo, znaci dobijamo lagano :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.811
Reaction score
29.806
Локација
Beograd
Instantno pozelis novog golmana, bekove, stopera, srednji red koji ne davi loptu, napadace kojima ne treba psihijatar...

Ako sada dovedu stopera I golmana, u mojim ocima ce skociti (mislim na upravu) jedno 5 puta.... onda cu poverovati da zaista da rade planski... da su hteli da prvo vide protivnika, pa onda da delaju...
Ideš bez kurca na svadbu, hoćeš i da stisneš i da prdneš, hoćeš i jare i pare...e pa ne može... :confused
A možda... nekad i može...al samo ponekad...retko, al dešava se...jbg... :roll:

Godinama smo imali šansu protiv raznoraznih dunstera da uđemo u tu LŠ, samo da smo pre odlučujuće utakmice doveli JEDNOG JEDINOG krštenog igrača, da da ili namesti jedan jedini gol...tolicno nas je delilo...al nismo...
...ali... fudbal je čudna i zabavna igra...ulazili smo mi u LŠ i bez dodatnih pojačanja - ono kad smo bili doveli samo Radišu koji zapravo brani pogledom...

Dakle, taktika i plan za ovaj pohod bio nam je ovakav:
izvućićemo neke levake za prve utakmice, i ne treba nam pojačanje...posle kako bude, pa ćemo onda da vidimo da li treba ili ne treba, i na kraju, ako uđemo u LŠ, možda se i pojačamo, a možda i prodamo i ove što imamo da zgrnemo još veću lovu...

Dakle...Stojke nas nije interesovao, jer na golu imamo izbor između novog Kasiljasa, Bufona i Nojera...
Štoper nam nije neophodan, stranci su zli, a i neće moći svi da igraju u Njiva ligi Srbije, tako da Ćirković je fantastičan...
Ovo ostalo je sve super...

Idemo dalje...

Koliko god da je Partizan klub propuštenih prilika, sad smo dobili tačno ono što smo zaslužili i tražili - hoćeš Evropu, i smatraš da je ovaj tim uigran i fantastičan, evo prilike, pokaži šta znaš, dokaži da je to tako - preko puta su neki tamo u pogrešnoj boji dresa, porazite ih i dokažite svoje planove, teorije, praksu i kvalitete!

Što je najbolje i najzabavnije, od mene sad nećete čuti/čitati neku kuknjavu i žal zbog proklete nam sudbine...ma jok bre...JA VERUJEM U PROLAZ!
Nama i treba što jači protivnik da nas malo ,,trgne,,...kad god smo imali lepu priliku ,,na tacni,, mrsomudili smo, plašili se, i ispadali, igrajući se batađorističkognazovifuzbala, ali kad nas pritegne jak protivnik, mi se setimo da i Partizan može da igra fudbal...pa od toga i može da ispadne nešto...

Što reče moj sin, možda Tavamba protiv Olimpijakosa da ona 4 gola koja nije pre neki dan, možda neko da još neki, a možda i oni još nisu prošli pripreme, a i ako jesu, možda su im teške noge...na šta sam ja dodao da možda i oni čekaju nekog njihovog Sumu, pa ako im ne dođe, biće slabiji nego što su mislili, i tako...
Uuuuhhaaaahhaaaa, ima do utakmice mesta i vremena za razmišljana i teorije, ooonoooliiiikooooo...

Dakle, bilo kako bilo, nema tima na kugli zemaljskoj kome Partizan ne može da uvali golčinu, ili i više od toga - i uvek je tako bilo - i sada je isto tako!
Ludi Leo i Ludi Đurđija su dva zajebana tipa u špicu našeg napada, ima još tu solidnih momaka...pa će vidimo...

Nemojte nikada da otpisujete Partizan sve dok utakmica traje, a sad bez plača suza i kuknjave, radujte se lepim utakmicama, smejte se, verujte u NAŠ Partizan, i dajte mu podršku

Idemo dalje... :D: :napred Partizan :šal

https://www.youtube.com/watch?v=S6wFZn3vGB0
https://www.youtube.com/watch?v=OooI6PTjXIQ
https://www.youtube.com/watch?v=lFFveQtf1jY :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Najgore je napravis cudo, prodjes Olimpijakos i nisi u Ligi Sampiona.... Realno sanse sa nam samo u domenu teorije.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.937
Reaction score
3.028
Mi izvukli cigane pirejske,musavci Spartu pa sad kukaju "Jebiga Grobari prvi birali"
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Gayciganikos je po mrtvom koeficijentu 25. klub Jevrope.
Igrom i daj Boze pobedom, znacemo gde smo u odnosu na tu Jevropu. Ovo je ljudi lako mogao da bude dvomec i u grupnoj fazi LS.
Ako ih prodjemo, verujem u svasta nesto!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Odlicno, bice seksa za cigansturama. Fudbal je igra u kojoj svako moze pobediti, a i kao sto ste vec napisali, mi jedino i sa jakim ekipama znamo da igramo fudbal. Mora da nam se vrati iz nekih prethodnih nesrecnih situacija. Jedno je sigurno, bice jebeno ludilo u Beogradu, a i u Pireju.

Ne znam sto se plasite ciganskih pedera, kad ce dobiti karata za onaj kavez na severu, verovatno ce uprava ili MUP ostaviti malo veci prostor na zapadu i severu kako ne bi doslo do sranja. Evo prilike da sa bracom Paokarama napravimo sou!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top