Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

GORAN-BL

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
765
Reaction score
2.844
Локација
Banja Luka
Ja se uposte ne plašim ovih Belgijanaca,možda sam previše optimističan ali mislim da ćemo ih rutinirati,više se plašim zadnjeg kola kod kuće.
 

taribowestt

Početnik
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
85
Reaction score
122
Локација
Beograd
Ja se uposte ne plašim ovih Belgijanaca,možda sam previše optimističan ali mislim da ćemo ih rutinirati,više se plašim zadnjeg kola kod kuće.
Tako je brate. Isto i ja. Mislim da ova Sarlroa nema sanse protiv naseg Partizana. Uostalom takav stil fudbala nam i odgovara, msm da cemo ih lagano proci, imamo i jaci tim, i vise iskustva. E ono sto me plasi jeste to poslednje kolo jer ko god da prodje bice zeznuto, od kiprana i grka redovno gubimo tako da ako apolon prodje zeznuto ce biti, a sa druge strane i da poljaci prodju bice zeznuto jer su oni kao beton sto nama nikako ne odgovara. Ali dobro prvo da prodje ovo trece kolo da nas ne iznenade ne daj Boze ovi nesrecni Belgijanci koji su prosecna ekipa i nista vise od toga, to sto oni imaju za sada 6/6 nista ne znaci, gledao sam ih protiv Klub Briza, Briz ih je ubio samo tako po meni nego koliko se secam kiksao je ili golman ili odbrambeni fudbaler i na taj nacin primili gol.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.314
Reaction score
3.952
Локација
Kobasicarija "Venac".
ne znam sta da mislim...ove belgijance nikada gledao nisam, ali sam se dosta informisao. cenim da nisu nista kvalitetniji od az, a vala nemaju iskustva na medjunarodnom polju. svasta ocekujem, sve je moguce. I lane se od malatije pravio bauk, zar ne?! doduse, oni su tad bili ekipa koja ni pripreme cestito nije pocela.
moraju igrati igraci koji mogu da trce. bojim se da bi sa natkom imali coveka manje u polju.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.002
Reaction score
11.797
Локација
JNA
Razmisljam da li je bolje upariti Natha ili Scekica sa Zdjelarom... Sa Nathom imamo igraca vise u ofanzivi ali i veliki minus u defanzivi, a sa Scekom je obrnutno... Ne znam, valjda Stanoje zna sta radi.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.932
Reaction score
7.302
Локација
Banja Luka
Samo da Vitas ne dobije pomračenje uma, kao što zna. Sunac ti jebem sa onakvom gradjom moze trojicu da nosi.

Verujem da cemo dobro biti naspanovani pozadi, iako su ovi dosta ofanzivno jaka ekipa. Cenim da ce Asano da zablista, jer ovi ce sigurno igrati, što otvara prostor za njega i Markovića
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Gol u prvom poluvremenu, a naravno, bez da primimo bi nam sirom otvorio vrata prolaza. Pustiti im posle loptu i vrebati kontre. Ono sto bacih pogled i njima su bekovi i odbrana generalno problem.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Ukratko u istorijatu ovog kluba, zanimljivosti koje bih izdvojio:
-osnovani pre 116 godina
-2 puta finalisti belgijskog kupa 1978 i 1993 (izgubili od Standarda 0-2)
-1994.kao četvrtoplasirani ušli prvi put u Kup Uefa ,ispali od Rapida iz Bukurešta (0-2, 2-1)
-između 1995-2005 imali u nekoliko navrata nastupe u Intertoto kupu , ukupno 10 utakmica (skor 3 4 3)
-u sezoni 2010-2011, baš kada je Partizan na početku te sezone ušao u LŠ preko Anderlehta, a na kraju te sezone Genk je osvojio titulu, Šarlroa je tada ubedljivo poslednji tim belgijske lige i ispada u drugu ligu
-vraćaju se već naredne 2012. u elitni rang
-2015. izborili su se za kvalifikacije za Ligu Evrope, u 2. pretkolu deklasirali izraelski Beitar (4-1,5-1), ali ubedljivo u narednoj rundi ispadaju od Zorie ( 0-3, 0-2)
-u dve sezone 2017 i 2018 , nakon 30.kola izborili su plej of za šampiona Belgije, 2018 kao trećeplasirani, ali su u plej ofu popustili i nisu izašli na kraju u Evropu
-2019. su bili tek deveti, ali su po pomalo čudnim takmičarskim propozicijama u Jupiler ligi , preko plej ofa za timove ispod 6.mesta, gurali dosta dobro ali Atwerpen ih je onemogućio na kraju da izađu u Evropu
-ova poslednja sezona, nam je poznata da su bili treći, pre prekida sezone 2019-20 i izborili tek treći puta učešće u KupUefa / kval.liga Evrope u istoriji.
Dakle sada proživljavaju svoje ponajbolje trenutke, ali nadajmo se da će ovo sve, što se tiče Šarlroa u Evropi, ostati nepromenjeno, sutra oko 21 h, bez ikakvog daljeg iskoraka.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.754
Reaction score
19.309
Локација
Nickname
Uvek dobro odigramo ili prođemo dalje kada se useremo zbog nekog gostovanja.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas


 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
ima izgleda (izmedju ostalih) jedna stvar za koju je “Jehova Panter” u pravu 100% i zbog toga se nekome mora jebati mater jako!!!

Pise “mozzart” kako Suma pocinje na klupi.. ako je varka super, ako nije TREBA IM JEBATI MATER

Zamislite Belgijance koji nalecu na taj tekst, i naprave neku takticku zamku na osnovu njega, i ispostsvi se da Suma stvarno pocinje na klupi?!

Zamislite taj autogol?
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Iz onog što sam mogao videti iz sažetaka utakmica Šarlroe što se tiče mana. Neko je već pominjao da im je najslabiji deo tima odbrana, a ja bih dodao levi bek Kayembe i levi štoper Dessoleil (inače kapiten). Protivnici su najviše napadali po njihovoj levoj strani, a u dosta situacija su upravo ova dvojica ispadala kao iz džipa. Dessoleil mi je balvan klasični, Sadik bi mu trebao praviti malu decu. S tim da je veoma opasan na prekidima, dao je gol već jedan i imao nekoliko pokušaja iz kornera glavom... Treba na defanzivnom prekidu obratiti pažnju na ćelavog.

I na toj njihovoj levoj strani dodao bih još zadnjeg veznog Ilaimaritra, koji nije baš siguran na presingu. Trebalo bi po izgubljenoj našoj lopti na desnoj strani terena upravo tu izvršiti presing, Kayembe mi deluje dosta defanzivno dezorjentisano, Natkove lopte bi ovde baš legle, one koje idu između igrača... Dessoleil je spor i kao da je ukopan, kad se promeni pravac naglo on ostaje kao kad tenisera uhvatiš na pogrešnoj nozi.

Motor ove ekipe čine Morioko i Iranac Golizadeh, od njih organizacija počinje. Morioko je izvođač svih prekida, Golizadeh mi se sviđa ali pokazuje dosta nervoze kad im rezultat ne ide po planu, reakcije kad mu se ne doda su vrlo frustrirajuće. Bilo bi poželjno da ga Šćeka nagazi 2 puta čisto malo da ga izbaci iz takta. Sviđa mi se i Fall, desno krilo.

Primera radi u utakmici protiv Briža su bili totalno nadigrani, Briž ih je urnisao po njihovoj levoj strani, nemoćni su bili totalno i jedna glupa greška štopera Briža pri predaji lopte im je dala šansu koju su iskoristili i pretvorili u gol, a koji je kasnije ispostaviće se bio pobedonosan.
Dakle greške prilikom predaje lopte na našoj polovini se moraju iskoreniti, svesti na minimum. To me malo brine jer su i Ostoja i Vitas ove sezone imali nekoliko utakmica i poprečnih lopti iz koje smo primali gol (Novi Pazar), dakle koji god od njih dvojice da bude u postavi sa Banjakom, ne sme dozvoliti sebi luksuz greške u pasu, bolje je i nabiti loptu napred nego davati nesigurnu loptu. Svi su brzi od Morioka, Golizadeha, Fala pa do Rezaia.

Što se tiče poseda, mislim da može biti ključna stvar u ovom meču. Jedino protiv Ostendea u ovih 6 utakmica su imali veći posed u ostalih 5 utakmica svuda manji, a protiv Antverpa su od 22. minuta imali igrača više i ni to ih nije nateralo da drže loptu u posedu već da imaju za 2 posto manje lopte u nogama. Moramo i na silu makar im prepustiti posed, ekipa je slična nama kojoj godi da protivnik drži loptu više u posedu.

Asano, Sadik i Vitas strelci. Rezultat 2:3
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
došao sam do faze gde sam potpuno opušten.
očekivanja su ovde a i generalno pala tako nisko da sve osim ubedljivog poraza ispada bonus.
pa nek naši iznenade.
a verujem da hoće.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.869
Reaction score
13.623
ima izgleda (izmedju ostalih) jedna stvar za koju je “Jehova Panter” u pravu 100% i zbog toga se nekome mora jebati mater jako!!!

Pise “mozzart” kako Suma pocinje na klupi.. ako je varka super, ako nije TREBA IM JEBATI MATER

Zamislite Belgijance koji nalecu na taj tekst, i naprave neku takticku zamku na osnovu njega, i ispostsvi se da Suma stvarno pocinje na klupi?!

Zamislite taj autogol?

Previse su oni ozbiljni da bi se bavili tekstovima mozzart-a.... Mene vise zanima da li ta njihova konstantacija ima za cilj provokaciju ili stvarno znaju ko ce da pocne, a ko nece....pre bih rekao da je ovo prvo jer im ne bi bio prvi put da peckaju nase najbolje igrace.

Sve u svemu strasno sam nestrpljiv jedva cekam da pocne utakmica, a bice tesko, bice neizvesno, trebace celicni zivci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top