Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Ja upravo istocih pola kg krvi(dobrovoljno), pitali me jel dajete namenski, rekoh za Partizan!
Ajmo miiiiiiiiiiii!
p.s. pijanstva posle dobrovoljnog davanja krvi bih svima preporucio. Davao sam dan kad igrasmo sa Trucima na JNA, nadam se da i veceras donosi srecu;)
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Ko pijan kao cep ne doceka 19:00 - Panterov svedok spreman za ludaru!

Vucela na “viskic”, Vazura na belom, Vuleta na crnom (vinu), Cira ga vipra Ilijev ga lipa, Cvele i Stojanovic na bromicima, Bilja na vodki, Savo na rakiji, Djani na pajdu, Suma vradzbinom sa klupe vreba sansu GROBARI U TRANSU!!!

sve piijaaaano i sve drogirano ZA PARTIZAN NAVIJAMO
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
25.999
Локација
ante portas
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.523

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.639
Samo nek igramo na gol vise, bez mnogo kalkulacija i da ne stajemo nikad sa jurnjavom sa njihovom golu !

 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Dobro poznata grobarska euforija...
Na stranu okupacija naseg kluba,na stranu kilometri upisa o kvalitetima nasih igraca,veceras ce pobediti SRCE...Ja verujem,valjda je to deo vaspitanja,ko God da je sa druge strane terena,u prolaz...
Objasnio je to Ser Alex,mi smo gromada od kluba,mi smo PFK...Ne plasiti se nikoga...To je stav pobednika...
Takodje,verujem da Grobari imaju poseban genetski kod...Sposobnost regeneracije...Prosto,kolicina nerava,(odnosno zivaca jel te?),koju tokom zivota svako od nas izgubi zbog Partizana daleko prevazilazi maksimum Koji imaju normalni ljudi :)
Sadik daje dva komada,1 2 kraj, mi prosli dalje...
Partizane igraj I pobedi....
Da se pridruzim,ziveli Braco
Погледајте прилог 10495

Zakonom da ti se oduzme ova čivutka, razlog - čaša :D

Očekujem dosta golova i bar jedan više za nas :napred-partizan:
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Moj stari je od vinjaka 3 puta gubio moc govora, tako da ne iskusavam sreću. Niksicko majka i maćeha! :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top