Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2020/2021

Статус
Затворена за писање одговора.

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Jbg, ja od 4 tiketa, imam Partizan na 3 :D Dva singla 2-2&3+ i X-2&2+, i na jednom sam stavio malo opreznije X2&2+, ako nekim slucajem budemo morali na produzetke da prolazimo :D

EDIT: Izgleda da su poceli Grobari da uplacuju na Partizan, pade kvota sa 4.15 na 3.95 na nas :D
 

Markec50

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
529
Reaction score
716
Moracu da razocaram vecinu foruma koja ocekuje najvise od momka koji je na mom avataru (i u nicku), ali iako je moj omiljeni igrac FKP, vazno je naglasiti da on NIKAD nije dao gol u vaznoj utakmici, prosto nije gol igrac.

Bice tezak mec danas, mislim da nismo bas puni samopouzdanja, ali ocekujem da povedemo 0:2, da li cemo prednost uspeti da sacuvamo zavisi od kamikaza u zadnjoj liniji.

Da pobedimo sebe, napred Partizan!
 

Slavensky

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2014
Порука
84
Reaction score
100
Evo me s posla kući i rekoh sebi, ajde pre dremke da udjem na forum....
Iz decenijskog iskustva znam, da previše euforije pred važne utakmice, je retko kad donosilo dobro:rolleyes:...
Braćo grobari, malo relnosti ne bi bilo zgoreg, a momke nek dragi Bog pogleda...
:pfc::pfc::pfc:
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.365
Локација
U pizdi materini
Od sad kad se opijem negde pozovem pevača rukom i samo kažem majstore pevaj onu od Ismeta Krcića - Partizan ... :D

Na tvoju dušu @Krki PFC :buhaha
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.180
Reaction score
6.953
Локација
NbG
Evo me s posla kući i rekoh sebi, ajde pre dremke da udjem na forum....
Iz decenijskog iskustva znam, da previše euforije pred važne utakmice, je retko kad donosilo dobro:rolleyes:...
Braćo grobari, malo relnosti ne bi bilo zgoreg, a momke nek dragi Bog pogleda...
:pfc::pfc::pfc:
Neko mudriji i iskusniji od mene je jednom rekao "Realnost nije briga na koju se obaziremo" ;) ;-)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top