Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.109
Reaction score
4.161
Локација
Beograd
Meni ova dva igrača iz Turske deluju kao klasičan klik bejt.
Kontam da ćemo dovesti štopera i možda krilo ( verujem da Duki želi više od svega Čumića) , ostalo se uopšte ne nadam.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Meni ova dva igrača iz Turske deluju kao klasičan klik bejt.
Kontam da ćemo dovesti štopera i možda krilo ( verujem da Duki želi više od svega Čumića) , ostalo se uopšte ne nadam.
I ja ga priželjkujem. Da se ne lažemo, jebeno je bilo kad god primi loptu i krene. Ozbiljno zajeban igrač. Sreća smo ga odrobijali grubim startovima na vreme pa mu je pala koncentracija, što takođe liči na Duljajev savet.
Međutim, ja u Seve ne "virujen". Treba nam majstor i desno. I to taman da rešimo bonus. Kako je u Lučanima ovih dana? :) Uf kako bi mu čučnolo crno belo....
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.897
Reaction score
13.768
Nikola Čumić: Hvala Duljaju, ali mogu samo u inostranstvo!

Срећан му пут. Не бих мењао једног Менига за два Чумића иако у последње време знам да будем критичан према њему. Иду ми на ону ствар ови набеђени all-star играчи који су као изнад овог нашег фудбала, а онда кад не ураде ништа значајно напољу и кад заврше на маргини копају из канте контакте клубова који су их желели пре иностранства
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.897
Reaction score
13.768
Мислим да је последњи играч из наше лиге кога смо купили Бојан Матић....ови после су сви дошли као слободни са изузетком Аранђела кои је имао откупну клаузулу где се клуб није ништа питао већ је све било на играчу иначе вероватно не би ни њега успели да доведемо. Тако да онај Јојић из Лучана можда дође али само као слободан играч......после сезоне "нападај, нападај Партизане нападај" нико нам више не продаје играче.....
Апартхејд.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
372
Reaction score
1.609
Локација
Novi Sad
Došao je Belić iz Čukaričkog za 0, al zato mislim da od sledećeg transfera imaju neki debeli procenat, možda čak i 50% (on je u tom momentu bio igrač sa kraja njihove klupe..)

E al tako su i grčki cigani mislili da su zajebali vepra, prodavši nam Zdjelara za 50% od narednog transfera…na kraju on njih preveslao i dao ga u Cska za siću

Lakše bih podneo, da slično tako, Belić odradi do kraja ugovor i ode kao slobodan igrač negde(ili za sitniš), nego da Čukarički zgrne neki milion na konto njegovih dobrih igara kod nas..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.897
Reaction score
13.768
Мени је највећа жеља да Белић и сваки други играч који покаже квалитет остану што је дуже могуће у клубу јер то је кључно за успех....а за колико пара ће да оду...... упркос силним трансферима и даље клуб дугује и никад не може да исплати плате на време.
 
Последња измена:

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.479
Reaction score
5.908
Локација
beograd
Kao što mi reče naš forumski kolega u mirovini (@kujblo70)
Duki je sedeo na preko 150 mečeva na klupi Šahtjora, taj zna kakav model igre i kakve igrače želi.
Ono sto je jos bitnije, bio je pomocnik Stanoju i tačno zna kako ovaj klub treba da funkcioniše. Ova utakmica u nedelju je preslikano gostovanje Partizana od pre dve godine kada smo sravnili filijalu 0 3.
Što vise prolazi vreme, ne mogu da prezalim sto Duljaj nije bio opcija da zameni Stanoja..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.897
Reaction score
13.768
Па изгледа да га Станоје није много узимао у обзир макар што се трансфера тиче јер велика је разлика између прелазног рока који је водио он и који води Дуљај сад. Станоје има тактику у малом прсту али одабир играча му није био јача страна и то га је вероватно коштало боље каријере јер препознати играча и формирати квалитетну селекцију је срж тренерског посла али ајд да не улазим дубоко у анализу шта би било кад би било, поента приче је да никаква тактика ни мотивација не помажу ако је одабир играча погрешан јер тај неквалитет кад тад буде камен спотицања баш као што и квалитет кад тад исплива на површину.
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Мислим да је последњи играч из наше лиге кога смо купили Бојан Матић....ови после су сви дошли као слободни са изузетком Аранђела кои је имао откупну клаузулу где се клуб није ништа питао већ је све било на играчу иначе вероватно не би ни њега успели да доведемо. Тако да онај Јојић из Лучана можда дође али само као слободан играч......после сезоне "нападај, нападај Партизане нападај" нико нам више не продаје играче.....
Апартхејд.
U fazonu, sve se čuju direktno sa igračima. Pa dva poslednja koja nisu puštena su Jojić i Pantović.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Možda malo preterujemo, vidim mozzart piše da su prodali Jojića za 1.4 miliona. Nema šanse da bi smo platili toliko.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.109
Reaction score
4.161
Локација
Beograd
Mi poslujemo na dođem ti, tako da su rekli i 2 miliona može, nije problem, samo polako s' to plaćanje što bi rekao Šojić.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
818
Reaction score
4.323
Локација
Beograd
Za Jojica je na transfermarktu pisalo da mu istice ugovor, zato je i bilo price oko njega. Taj ugovor je u nekom trenutku ocigledno produzen, i tad je vec postalo jasno da od toga nema nista jer ce obestecenje biti previsoko za nas.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Статус
Затворена за писање одговора.
Top