Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.323
Reaction score
2.557
Локација
Humska 1
Luka Subotic stoper iz Teleoptika u Cukaricki, Dimitrije Acimovic, omladinac, u Seged (2.liga Madjarske).
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Franck Kanoute je zvanicno novi fudbaler Partizana,potvrdjeno nam je iz kluba.Senegalac je potpisao trogodisnji ugovor i uskoro ce se prikljuciti saigracima-instagram pbg.news
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.290
Локација
Београд
Званично објављено да је Никола Антић прво појачање у овом прелазном року.

 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ajde ,pišite ,dal Kanute može da bude novi Everton? :D
Nikako. Agresivan jeste, ali nisu uporedivi. Svakako deluje kao bolji igrač od Traorea po onome što sam imao da vidim. Žao mi Traorea, imao sam drugačije mišljenje pre nego što je došao.

Opet, nisam siguran zašto Kanute dolazi jer ko i zašto greje klupu?
Kolorado Belic Kanute…

Trebalo je da izmedju Kolorada i Belica dodje klinac koji ce da pokupi rolu bekap pozicije. Jedino sto naslucujem da Kolorado odlazi i necemo ga kupiti u decembru ili Belic ima ponudu….
 

Ivan_MKD

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
38
Reaction score
73
Како се некад чекала ова тема и информације које су стизале овде ....
Шта нам багра уради уффффф.
 

Неша

Početnik
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
20
Reaction score
72
Од битнијих вести иде да Матија Поповић не жели да потпише професионални уговор с Партизаном и да је склоњен с припрема првог тима.
 

El Patron

Grobarčina
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
1.002
Reaction score
4.521
Локација
Nis
Unistavaju nas bez milosti. Moracemo da se pokrenemo.....
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.198
Локација
ante portas
Moracemo da se pokrenemo.....
Ovo najviše boli.
Klub propada,a mi ne možemo da učinimo ništa.
Sećam se bojkota protiv Zeke i Bjekovica. Bio na istoku. Bilo nas je.
Gde smo sada? Gde su ti ljudi...
Pa prva posle bojkota protiv Mladosti,bio sam na jugu. Kimi ,Kića(Bog dušu da mu prosti).
Gde je nestao taj duh i entuzijazam?
Praštajte za off.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.118
Reaction score
5.473
Локација
Beograd
Biće nepopulrano - ali dovođenje Kanutea i Antića uz Jovanovića i pre svega nadam se dobrog štopera mogu biti odlični potezi i mislim da dobro popunjavaju rupe. Još od prvog intervjua Gmazure za svinjf#rmer (teško je i meni bilo slušati) mi se čini da su se ljudi u klubu bar minimalno uozbiljili a ako je već situacija takva da smo zaglavili sa njima i da mi ili ne želimo ili ne možemo da se ujedinimo da govna rasteramo onda je i ovo nešto, još ovo vraćanje Pume je ipak štagod ko mislio dobar potez.

Nema opravdanja za to što i dalje nismo konkurentni za titulu ali ova sezona zaista mislim da neće biti ni loša ni gorija od one koje mnogi očekuju i predviđaju
A to da govna moraju da odu to sigurno
Samo ne vidim kako..
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.101
Reaction score
4.121
Локација
Beograd
Ovo najviše boli.
Klub propada,a mi ne možemo da učinimo ništa.
Sećam se bojkota protiv Zeke i Bjekovica. Bio na istoku. Bilo nas je.
Gde smo sada? Gde su ti ljudi...
Pa prva posle bojkota protiv Mladosti,bio sam na jugu. Kimi ,Kića(Bog dušu da mu prosti).
Gde je nestao taj duh i entuzijazam?
Praštajte za off.

Mladost iz Apatina, 7-0 ih pobedili čini mi se :) .
Kakav flešbek brate, hvala ti za ovo, to mi je jedna od omiljenih tekmi uz onu protiv OFK-e na Karaburmi isto za vreme bojkota, kada je smrdljiva naša liga u pitanju.

Što se tiče prelaznog roka, nisam se do sada oglašavao, meni sve ovo deluje kao 2017-e u basketu i tih teških godina. Mi dovedemo Hečera, gamad 10 puta slupljeg igrača i to podupla poziciju, a sve ostalo što iole valja ide u Megu (TSC) i radnički basket (Čukarički) . Samo još fali (a već jeste Čumića) da nam slaninari otimaju pojačanja.

Antić meni nit smrdi nit miriše, Kanute, prvi put čujem, priznajem, jedino Jovanović što bih baš voleo, ali čim nešto treba da se plati ova dva debila odustaju, tako da Jovanovića možda i očekujem da dođe, ali Pantovića nikako koji je ubedljivo najzanimljivije ime koje se provlači kada je ovaj prelazni rok u pitanju.
 

Zorka

Početnik
Учлањен(а)
20.12.2008
Порука
43
Reaction score
5
Статус
Затворена за писање одговора.
Top