Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.989
Локација
Beograd
Od domaćih igrača koji su došli nema dileme (barem kod mene) da je Aranđel (ne Golubović iz Srećnih ljudi) ubedljivo najbolja akvizicija. Ne investicija, jer na igraču od 28 godina, domaćem da zaradiš, ne možeš.

Sećam se kada je Saša Marjanović došao u Partizan, isto 28 godina i svima je bilo apsolutno neprimereno da igrač tih godina dođe u Partizan, a radi se o domaćem igraču. Ja ih ne delim na "naše i njihove", zabole me, samo nek je dobar, ali ovo iskreno govori u kakvom momentu se nalazi klub.

Sve u svemu, ovom timu fali prekaljen štoper, kao što je Nastasić, makar sa jednom nogom, jedan vezni i rezervni napadač, jer mi je muka bilo da gledam Rikarda kako 2 sezone skapava bez solidne zamene.

Za mene trenutno najveća briga pored defanzivne linije, jeste trener.
Svako poštovanje za sve što je radio kao fudbaler, ali mislim da je Duki daleko od onoga što ovom Partizanu sada treba. Nadam se da se varam, ali mislim da nije dorastao zadatku.
 

Mutherfunker

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
14
Reaction score
20
Локација
Smederevo
Stojkovic je odlican bek, pisao sam da treba da ga dovedemo jos kad mu je isticao ugovor sa Vojvodinom, ali je ovde nekom zasmetalo sto se zove Arandjel. Pravi vojnik, igrac od poverenja, pa moze na vise pozicija. Inace, u Vosi ga je Lalat isprobao na zadnjem veznom, gde se odlicno pokazao i to mu je mozda i najbolja pozicija.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
126
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Čekam Aranđela i Docića godinama. Gušim ljude oko sebe. Sam sam se sebi smučio.
Danas me zove ortak i kaže "Evo ti ga Aranđel, jebo te on". Nisam se skoro tako obradovao. Ozbiljan fudbaler. Čak i kompletniji od Vulićevića. Bek sa tehnikom centralnog veznog. Biće on odličan. Samo žal što je u dva navrata bio slobodan, posle Spartaka a zatim i Vojvodine a mi bili glupi. Da je došao ranije, razvio se kako treba, bio bi materijal i za reprezentaciju.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Prelistao poslednjih par stranica. I jedno zapažanje..
Sta god ja mislio o aktuelnoj upravi.
A mislim sve najgore. Najveće zlo koje je zadesilo nas klub.
Pa da ne trošim dalje reci na njih. Kroz vise svojih prethodnih upisa sam izneo svoje mišljenje ili svoj stav o njima.
Ovo prethodno , kako se ne bi pojavio neki genije koji bi me etiketirao kao neko ko podržava iste.

Ali bre, od 30-tak poslednjih upisa, jedno 28 (paušalno), kritičkog stava.
Kada se ne dovode novi igrači, kritike danima i nedeljama , kako se niko ne dovodi.
Kada se potpise neki novi, onda kreće neko etiketiranje.
Iskreno, ne mogu ja sada da nesto posebno hvalim bilo koga od novopridoslih.
Jednostavno, nisam imao prilike da gledam ni ovog Brazilca, ni onog “malog” iz Francuske. Čak nisam nesto ispratio ni novog nam golmana. Jedino ovog Stojkovića, koji se pominje kao poslednje pojačanje. I ostavio vise no pozitivan utisak na mene.
Dakle, niti kudim, niti hvalim.
Ali, otkud bre toliko avansnog pljuvanja po novopridošlim igračima?!
Gde su ih to ovi sto imaju kritički stav, ranije gledali i na osnovu čega dosli do zaključka do kojeg dosli?
Upravo se setio onog omalovažavanja kroz koje je prošao Kristijan Belić u trenutku kada potpisao za nas klub.

Ne znam. Neko lično zapažanje ili utisak, jer kao sto prethodno napisao. Nisam imao prilike da većinu novopridoslih ikada ranije odgledam.
Ali, podrška svakom od novih igrača koji su nam se pridružili u toku ovog prelaznog rešenja.
Podrška Duljaju i momcima.
A, krmaku i onom penzioneru , da sto pre napuste nas klub i završe na nekoj dugogodišnjoj ( po mogućstvu , dozivotnoj) robiji.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.349
Локација
Nis
Prelistao poslednjih par stranica. I jedno zapažanje..
Sta god ja mislio o aktuelnoj upravi.
A mislim sve najgore. Najveće zlo koje je zadesilo nas klub.
Pa da ne trošim dalje reci na njih. Kroz vise svojih prethodnih upisa sam izneo svoje mišljenje ili svoj stav o njima.
Ovo prethodno , kako se ne bi pojavio neki genije koji bi me etiketirao kao neko ko podržava iste.

Ali bre, od 30-tak poslednjih upisa, jedno 28 (paušalno), kritičkog stava.
Kada se ne dovode novi igrači, kritike danima i nedeljama , kako se niko ne dovodi.
Kada se potpise neki novi, onda kreće neko etiketiranje.
Iskreno, ne mogu ja sada da nesto posebno hvalim bilo koga od novopridoslih.
Jednostavno, nisam imao prilike da gledam ni ovog Brazilca, ni onog “malog” iz Francuske. Čak nisam nesto ispratio ni novog nam golmana. Jedino ovog Stojkovića, koji se pominje kao poslednje pojačanje. I ostavio vise no pozitivan utisak na mene.
Dakle, niti kudim, niti hvalim.
Ali, otkud bre toliko avansnog pljuvanja po novopridošlim igračima?!
Gde su ih to ovi sto imaju kritički stav, ranije gledali i na osnovu čega dosli do zaključka do kojeg dosli?
Upravo se setio onog omalovažavanja kroz koje je prošao Kristijan Belić u trenutku kada potpisao za nas klub.

Ne znam. Neko lično zapažanje ili utisak, jer kao sto prethodno napisao. Nisam imao prilike da većinu novopridoslih ikada ranije odgledam.
Ali, podrška svakom od novih igrača koji su nam se pridružili u toku ovog prelaznog rešenja.
Podrška Duljaju i momcima.
A, krmaku i onom penzioneru , da sto pre napuste nas klub i završe na nekoj dugogodišnjoj ( po mogućstvu , dozivotnoj) robiji.
Dodje i taj dan da lajkujem Maksu. Slazem se svim napisanim. Moracemo da ispratimo...cekam stopera!
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Duljaj se ozbiljno iscimao da se dovedu ovi igrači. Nadam se da će da krene pobedama, i onda ćemo tek videti da li je pravi za Partizan. U prelazni rok je uložio mnogo truda, ne sumnjam da je i u treninge. Zaslužuje podršku.
 

marinho94

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
187
Reaction score
603
Локација
New York
Samo da smo se otarasili Miljkovica, Vujacica, Fejse, Andradea, Lutovca, Holendera, Obradovica, Brezancica, Smiljanica, Jojica i ostalih polu invalida. Ja sam nazalost bolesno optimistican, i stvarno se duboko nadam a i verujem da sa ovom ekipom cemo izgledati drasticno bolje. Jedan jako evidentn boljitak ove ekipe je taj neki visok nivo energije i tempa koji cemo posedovati. Mislim da cemo izgledati drasticno brze. Dosta smo podmladili ekipu na kriticnim pozicijama, i mislim da mozemo da budemo konkurentni u prvenstvu. Nazalost fali nam taj jos jedan kvalitetan stoper koji moze da bude lider ove ekipe. Nekih par obzervacija:

- napokon dovodjenje kvalitetnog golmana. videli smo koliko nam je Stojke znacio, ne samo na polju odbrana, nego i drzanje cele defanzivne linije. Jovanovic mi uliva poverenja, pogotovo gledajuci koliko je bio vokalan na pripremnim utakmicama.
- Dovodjenje kvalitetnog beka (Stojkovica)
- Belic & Kanoute ce biti vrhunski dupli pivot. Pokrivaju dosta veliki deo terena i dosta su agresivni. Kanoute je jak i siguran na lopti. Uz to imacemo Scekica koji ce znati da udje od 60-og minuta i da zatvori utakmicu.
- Natcho od koga ocekujem da bude nas joker, i da takodje od 60og minuta moze da nam donese tu neku mirnocu, a i uz potrebu, neku kreativnost u ofaznivnom delu terena.
- Menig i Severina ce nam doneti dosta toga po krilima. Menig je fizicki dosta spreman i stvarno se dosta trosi, jer obavljao je jako puno defanzivnih zadataka, a vecina to ne vidi.
- Dolazak Nikolica, koji je po meni jedan od najvecih tehnicara u nasoj ligi, imacemo super 'second strikera' koji moze da igra u tandemu sa Saldanhom.
- Od Kalulua ocekujem da bude nas ubedljivo najbolji igrac, a to ce da se vidi odmah...
- Saldanha mi je interesantan igrac jer poseduje brzinu, a i tehniku i ocekujem dosta od njega.

Sve u svemu, niko ne moze da mi oduzme nadu. I pored evidentnog sistemskog urusavanja kluba i katastrofalno nesposobne uprave, ja cu uvek verovati i pruziti podrsku ovim momcima. Nek se bore, ostave srce na terenu i jebu ciganku. Napred Partizan!!!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.989
Локација
Beograd
Optimizam je uvek prisutan kada je Partizan u pitanju.
Ajde ko nije optimista u bilo kom sportu, kada igra Partizan? Svojevremeno posle 0-3 kući protiv Bajerna, verovao sam da ako im damo gol u prvih 15 minuta imamo šanse.

Svi znamo kako se završilo. Apsolutno je jasno da mi Grobari nikada ne možemo biti realisti. Nekako je logično da su naše boje CRNO-BELE. Kod nas je ili sve crno da crnje ne može biti ili belo. Sredine nema.

Da li je ovaj tim jači od prošlogodišnjeg? Meni realno nije, ali je svaki od ovih igrača moj brat rođeni i volim ga i poštujem dok je kod nas. Neke i posle, a neke želim da zaboravim da nikada igrali nisu.
Da li je nešto naučeno iz prethodne sezone? Mene ako pitate, nije. Kada u timu nemaš poziciju za koju će dva igrača da ginu u borbi za startnih 11, kada nemaš dovoljnu rotaciju za tri takmičenja, šta možeš da kažeš da smo naučili?

Da li ova pojačanja ulivaju poverenje? Ajde da vidimo ko može da garantuje za nekog igrača? (Kao Ivica svojevremeno za Ožegola)

Golman: Meni deluje da nismo jači.
Defanziva: Sigurno štoperski tandem slabiji, bekovi Aranđel + , Antić po meni ogroman minus.
Sredina: Kanute definitivno plus u odnosu i na Traorea i na Andradea.
Napad: Kalulu rekao bih ozbiljno pojačanje, ostali tek treba da vidimo, mada meni deluje da Saldanja ne može da uskoči u Rikardove cipele i da pre može da bude Eduardo Pašeko nego Sadik, Tejgo ili Riki.

Klupa: definitivno nemamo širu rotaciju igrača i to će nam se nažalost obiti o glavu.
Bonusi: Najveća nepoznanica prvi put. Baždar, ok, kažu za Trifunovića da je ozbiljan talenat, Stjepanović isto, ostali, iskreno pojma nemam.

Poenta, znam ja šta je realno u ovom trenutku, znam da hteli da priznamo ili ne firer je omogućio najskuplji mogući tim u istoriji kurvi, ali ja nemam trunku sumnje da ćemo da ih oderemo u derbiju.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Danas me zove ortak i kaže "Evo ti ga Aranđel, jebo te on".
Jedan dan se malo odvojim od kompjutera, kad ono, op, Partizan koji nema za struju, plaća milionče za brazilskog fudbalera, i plus dovodi Crnog Aranđela da zatvori sve pozadi po boku i da isto to otvori napred?
Pa koji je to praznik bio juče?! :icon-eek:


:o-o:
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
660
Reaction score
5.291
Локација
Nis
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
660
Reaction score
5.291
Локација
Nis
А напред куршлус......Мениг, Ксандер, Калулу, Салдања, Николић, Баждар (као играчи са вероватно предвиђеном највећом минутажом) и Пантић, Петковић, Павловић, Мирчетић, Терзић......
С тим што:
- Калулу и Салдања могу да се искористе на најмање две позиције, можда и три....Ксандер може и лево ако затреба.....Мениг исто и лево и у шпица.... Николић и у шпиц и иза шпица, Баждар исто тако.....Много левака ....свиђа ми се овај нападачки "хаос", много опција.
Izgleda Duljaj ne racuna na Petkovica, Mircetica i Terzica izjavio je sad na konferenciji da smo deficitarni na krilu.
Znaci levo Menig, Trifunovic, desno Severina i jos jedno pojacanje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.667
Чешљам нека домаћа имена и ако не дође Насташић буквално постоје још 1-2 играча који могу да имају неку квалитативну прођу макар као Аранђел, који немају чврст уговор итд....остало све или нереално или претанко.

Izgleda Duljaj ne racuna na Petkovica, Mircetica i Terzica izjavio je sad na konferenciji da smo deficitarni na krilu.
Znaci levo Menig, Trifunovic, desno Severina i jos jedno pojacanje.

Нисам још гледао конференцију али ако је тако треба знати да Салдања може да игра и десно тог крилног нападача пошто је левак. Док Диабатеа не скину са платног списка (и Јовића) не верујем да ће се журити са неким новим крилним играчем али можда и грешим, ове сезоне доводимо играче раније и у већем броју него пре
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top