Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.657
Локација
Beograd
Pa ne sjecam se kad se Zvone tacno vratio, ali onu sezonu 2011/2012 je jebao kevu...
Jedan od klasnijih igraca koje sam ja gledao
Onaj gol u rupi je remek djelo koje ne vejrujem da cu skorije vidjeti opet...
Zvone se vratio par puta, prvi put smo valjda čak platili neku priličnu sumu, (ne Sejdubu : ) , ali se odmah po povratku povredio i dok je ozdravio već je posle otišao... a drugi put kad se vratio...svaka čast za gol u rupi, ali nije bio ni pola igrača kakav je bio kad je prvi put odlazio iz Partizana... Vrhunska klasa je tad bio, sve je imao! Bio neuporedivo brži nego u vreme tog gola u rupi...
Pa ti sad zamisli.


Nego, da ne budem baš u totalnom offu...kad je taj neki dan/datum kad se završavaju prelazni rokovi u normalnim fudbalskim zemljama, pa ono, u minut do ponoć ima šanse da navatamo nekog ko nije našao ništa bolje od nas?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Pišu da nema ništa od Nastasića
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd

Nije mi jasno sto smo ga cekali uopste, covek ne moze da sastavi 20 utakmica za sezonu i jos nas zavlaci da bi mogao da zabode ugovor u drugoj ligi Nemacke, ekipi sa sredine tabele u Turskoj ili tako nekoj slicnoj destinaciji, a ako ni u tome ne bi uspeo e onda mu je dobar i Partizan. Lepo treba dovesti sad nekog stranca koji je mladji, zeljan dokazivanja i 100% zdrav i spreman, a ovakve slucajeve izbegavati u buducnosti.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.183
Reaction score
6.987
Локација
NbG

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Nekada su razliku pravili uglavnom igrači iz sopstvene škole. Tada smo i osvajali redovno titule. Ali kada ti neko svesno uništava školu i saseče te u korenu..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728

Nije mi jasno sto smo ga cekali uopste, covek ne moze da sastavi 20 utakmica za sezonu i jos nas zavlaci da bi mogao da zabode ugovor u drugoj ligi Nemacke, ekipi sa sredine tabele u Turskoj ili tako nekoj slicnoj destinaciji, a ako ni u tome ne bi uspeo e onda mu je dobar i Partizan. Lepo treba dovesti sad nekog stranca koji je mladji, zeljan dokazivanja i 100% zdrav i spreman, a ovakve slucajeve izbegavati u buducnosti.
Никакве поуке нису извучене на случају Фејсе па би сад да доведемо новог. Овде више ни квалитет није битан колико чињеница да су врло велике шансе да пропусти 70% утакмица због повреда. Тако да ослонити се само на Насташића - не. А довести и Насташића и странца, апсолутно да. По мени би био велики плус имати неког попут Насташића у клубу који може да утиче на Илића па и Свету али ослонити се на његов историјат повреда чак није ни ризик већ сигурна грешка која би нас врло брзо опет свела на три штопера која имамо и сад.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.332
Локација
Nis
Ja sam skapirao da oni rade na dovodjenju stranca na stoperu a ovaj ako dodje dodje.
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Napisao sam na drugoj temi kakav je Duljajev plan, tako nešto možemo očekivati i na poziciji štopera, prioritet je stranac, Nastasić i Jovetić su više bili ideje po sistemu ako se poklopi super, što da ne, ali ne i primarna rešenja, slično je bilo i sa Kaluluom, otvorila se prilika koja je iskorišćena. Takođe, jeste da nam sad gori na poziciji štopera, ali Duljajeva velika želja je desetka, brz, moderan, mlad igrač, kao i krilo sličnih karakteristika u zavisnosti od odlaska Dijabatea.

Ne bih da budim lažnu nadu, jer nije realno, ali ne bih tek tako otpisivao Dijabatea, još uvek postoji mala šansa da se vrati, s tim što bi morao da prihvati da će Šćekić i još par momaka da ga dočekaju laktovima na prvom treningu :) Odluka je na njemu, pa ako ne želi da se vraća ni po koju cenu onda je rastanak najbolja opcija i za njega i za nas...
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.332
Локација
Nis
Ako dodje nova desetka onda Kalulu na krilo? On se najbolje snalazi iza napadaca ili kao drugi napadac u formaciji sa dva napadaca, ne znam sta je bas zamislio Duljaj Natho, Kalulu, nova desetka, Bazdar?
 

Elric

Početnik
Учлањен(а)
19.02.2022
Порука
58
Reaction score
1.347
Ako dodje nova desetka onda Kalulu na krilo? On se najbolje snalazi iza napadaca ili kao drugi napadac u formaciji sa dva napadaca, ne znam sta je bas zamislio Duljaj Natho, Kalulu, nova desetka, Bazdar?
Natho klupa, da ulazi u drugom poluvremenu, jednostavno trkački više ne može da iznese, iako je za našu ligu doktor i ima sasvim solidan učinak u odbrani mnogo puca. To ne govorim ja već analize, ja to kunem ti se niti umem da vidim niti baš najbolje razumem, samo prenosim. Baždar je priča za sebe, neverovatno talentovan ali ne pokazuje dovoljno želje ni na treninzima ni na utakmicama, moraće da vreba šansu i da se dokazuje. Kalulu definitivno nije krilo, ali koja će biti njegova uloga stvarno nisam siguran.

Da ne mislite da se nešto pravim pametan ili da sam popio svu pamet, ovo uglavnom prenosim šta sam čuo, video, razgovarao na pripremama sa stručnijima od sebe, ali u Bg gledam da se ne guram mnogo i da im ne dosađujem tako da stvarno ne znam niti ću znati stvari poput toga koju će poziciju igrati Kalulu ili tome slično. Verujem Duljaju i onoj dvojici pomoćnika, Portugalcu i Italijanu, pa ćemo da vidimo šta su smislili
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.657
Локација
Beograd
ne znam sta je bas zamislio Duljaj Natho, Kalulu, nova desetka, Bazdar?
Duljaj je moj čovek i voli poziciju desetke koju ja tražim godinama i decenijama, tako da ćemo da igramo 4-4-2 ili možda 3-5-2...
4 u odbrani - 4 desetke na sredini (Natho, Kalulu, nova desetka, Baždar) - 2 u napadu... ili ... 3 štopera u odbrani (više od toga i nemamo) - 5 desetki u sredini (Natho, Kalulu, nova desetka, Baždar, Pantić) - 2 beka u napadu (Filipović, Antić) jer će tamo da prave manje štete nego kad su pozadi.
Može? :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.657
Локација
Beograd
Pogrešno sam se izrazio, mi odbranu nemamo, nego sam mislio na ta čet'r čoveka u našim dresovima što im u radnoj knjižici piše da su igrači odbrane (sredio im neko preko veze). :D

A sad bez zajebancije...
Ja vređuckam odbranu iz pedagoških razloga: u nadi da će se žestoko naljutiti na mene i pokazati svima da su bolji od onoga što ja pišem...ili da će da se sklone da više ne smetaju...
Uzdam se i u ovog Crnog Aranđela i u tog nekog Mitskog Štopera (koji je još uvek negde u magli), da dođu i uđu u tim, i da ne bude svaki napad protivnika ili 90-100% šansa ili lopta u našoj mreži...
Ovo napred je dovoljno da svima jebemo kevu, a za sredinu će se pokrpimo nekako... :icon-rolleyes:
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Никакве поуке нису извучене на случају Фејсе па би сад да доведемо новог. Овде више ни квалитет није битан колико чињеница да су врло велике шансе да пропусти 70% утакмица због повреда. Тако да ослонити се само на Насташића - не. А довести и Насташића и странца, апсолутно да. По мени би био велики плус имати неког попут Насташића у клубу који може да утиче на Илића па и Свету али ослонити се на његов историјат повреда чак није ни ризик већ сигурна грешка која би нас врло брзо опет свела на три штопера која имамо и сад.

Nastasić i Jovetić - sad ili nikad!
Slazem se, treba nam dobar strani stoper,koji moze pokrivati i poziciju levog beka, ima ih slobodnih koliko ti dusa iste, a bogami i jako dobrih, treba samo dobrog odabrati, a ponovicu da nam je takodje potreban i iskusan, brz, vezni igrac, koji moze pokrivati krilne pozicije (desno krilo-zamena za Dijabatea) ! Ako bi ovo ispostovali, potpisujem da sugurno osvajamo drugo mesto u ligi, a vrlo verovatno bi bili bara bar sa ganferima po kvalitetu i konkurisali bi za trofeje. Ajde nas obradujte bando iz uprave i zavrsite prelazni rok, kako dolikuje renomeu Partizana !
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.436
Reaction score
11.838
Локација
Beograd
Никакве поуке нису извучене на случају Фејсе па би сад да доведемо новог. Овде више ни квалитет није битан колико чињеница да су врло велике шансе да пропусти 70% утакмица због повреда. Тако да ослонити се само на Насташића - не. А довести и Насташића и странца, апсолутно да. По мени би био велики плус имати неког попут Насташића у клубу који може да утиче на Илића па и Свету али ослонити се на његов историјат повреда чак није ни ризик већ сигурна грешка која би нас врло брзо опет свела на три штопера која имамо и сад.
Oslepeo sam od "Nastašića" :gaah:
Matija Nastasić!
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Natho klupa, da ulazi u drugom poluvremenu, jednostavno trkački više ne može da iznese, iako je za našu ligu doktor i ima sasvim solidan učinak u odbrani mnogo puca. To ne govorim ja već analize, ja to kunem ti se niti umem da vidim niti baš najbolje razumem, samo prenosim. Baždar je priča za sebe, neverovatno talentovan ali ne pokazuje dovoljno želje ni na treninzima ni na utakmicama, moraće da vreba šansu i da se dokazuje. Kalulu definitivno nije krilo, ali koja će biti njegova uloga stvarno nisam siguran.

Da ne mislite da se nešto pravim pametan ili da sam popio svu pamet, ovo uglavnom prenosim šta sam čuo, video, razgovarao na pripremama sa stručnijima od sebe, ali u Bg gledam da se ne guram mnogo i da im ne dosađujem tako da stvarno ne znam niti ću znati stvari poput toga koju će poziciju igrati Kalulu ili tome slično. Verujem Duljaju i onoj dvojici pomoćnika, Portugalcu i Italijanu, pa ćemo da vidimo šta su smislili
Upavo ono što sam pisao. Natko klupa, defanzivno je u - indeksu, ali ništa bolji ni u prodoru niti trčanju izmedju linija njihove postavke. On ti je sad kao Predrag Kodžo, čovek koji će da da gol za špice i to je to. Fizički apsolutno neupotrebljiv.

Kad već pričamo o #10 zašto to nije Kalulu, ili sam loše pročitao šta si pisao.
Meni je on idealan za to gde je Natko startovao protiv TSC.

Baždar da se sabere pod hitno.

Nadam se da štoper dolazi izmedju ovog i sledećeg kola inače smo u teškoj situaciji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top