Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2023

Статус
Затворена за писање одговора.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
813
Reaction score
4.301
Локација
Beograd
Nisu ti javili iz kluba pa da je neka poverljiva informacija nego si zakljucio na osnovu toga koga je stoper zapratio na instagramu. Nije bas pouzdan izvor, ali ako vec pises to onda napisi i ime.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.331
Локација
Nis
Postavljanje vesti bez izvora ili sa nepouzdanim izvorom
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Kaže mi drugar Norvežanin, da je Zahid bio talenat i da je nestao i da ga Norveški mediji više ne prate.
Ofanzivni vezni, tehničar sa ok dodavanjem. Kaže da ne bi baš trčao u prodavnicu da kupi njegov dres, ali ako se dobro uklopi u ekipu, možda i ostvari svoj potencijal.
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.597
Reaction score
3.406
Локација
JNA
Kaže mi drugar Norvežanin, da je Zahid bio talenat i da je nestao i da ga Norveški mediji više ne prate.
Ofanzivni vezni, tehničar sa ok dodavanjem. Kaže da ne bi baš trčao u prodavnicu da kupi njegov dres, ali ako se dobro uklopi u ekipu, možda i ostvari svoj potencijal.
Pitaj tog druga Norvezanina jel moze da sredi neki posao i koliku platu imaju elektricari? :p
Na stranu sve to, ja mislim da ovaj fudbaler bolji u odnosu na igrace koje imamo, i da moze dobro da odigra. E sad u kojoj meri ce to uticati u odnosu na protivnika, ako se ne dovedu jos neka pojacanja to cemo videti. Sve u svemu dobro nam dosao!:navijac
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Pričam jutros na kafi sa prijateljem o Partizanu, o igračkom kadru, o momcima koji igraju za nas, o kriterijumima koji su opali za dolazak u naš klub, kako na terenu, tako i na trenerskoj klupi. Počeli smo da nabrajamo te mlade igrače koji su dobijali šansu u Partizanu u proteklih nekoliko godina (nakon odlaska čika Trbe). Skoro niko nije iskoristio šansu, a ima i pojedinaca koji su ušli na par utakmica i nestali. I dođosmo do našeg kapitena Svetozara Markovića. Taj momak je toliko kiksao u sezoni kada je Mirković bio trener, da je to strašno. Dao je on i nekoliko golova, ruku na srce, ali imao i zastrašujuće kikseve koji su nas koštale titule. Ostojić je kod Marka Nikolića igrao dobro, bio je tu i Banjak, oba bolja štopera od njega .Odakle toliki "kredit" za njega ?
Ajde, uradiše to što su hteli, uvališe ga grčkim ciganima, a tamo mu nisu dali šansu ni u Kupu, a kamoli u prvenstvu ili Evropi.
I takvog igrača vratiš, još mu daš da bude i kapiten, a pola golova koje smo primili su njegovi.

Ne mislim da je mali Ilić bolji, ali perspektivniji je sigurno. Ne znam, tiha jeza...
 

baros

Početnik
Учлањен(а)
24.10.2006
Порука
96
Reaction score
580
Pričam jutros na kafi sa prijateljem o Partizanu, o igračkom kadru, o momcima koji igraju za nas, o kriterijumima koji su opali za dolazak u naš klub, kako na terenu, tako i na trenerskoj klupi. Počeli smo da nabrajamo te mlade igrače koji su dobijali šansu u Partizanu u proteklih nekoliko godina (nakon odlaska čika Trbe). Skoro niko nije iskoristio šansu, a ima i pojedinaca koji su ušli na par utakmica i nestali. I dođosmo do našeg kapitena Svetozara Markovića. Taj momak je toliko kiksao u sezoni kada je Mirković bio trener, da je to strašno. Dao je on i nekoliko golova, ruku na srce, ali imao i zastrašujuće kikseve koji su nas koštale titule. Ostojić je kod Marka Nikolića igrao dobro, bio je tu i Banjak, oba bolja štopera od njega .Odakle toliki "kredit" za njega ?
Ajde, uradiše to što su hteli, uvališe ga grčkim ciganima, a tamo mu nisu dali šansu ni u Kupu, a kamoli u prvenstvu ili Evropi.
I takvog igrača vratiš, još mu daš da bude i kapiten, a pola golova koje smo primili su njegovi.

Ne mislim da je mali Ilić bolji, ali perspektivniji je sigurno. Ne znam, tiha jeza...
Bukvalno. Do pre3-4 god mi smo imali bar 1 klinca po sezoni i problem sto se prodaju za kikiriki, da bi gmazura imao pare za sebe i min funkcionisanja kluba. a sad, sad jbt nema ni tog jednog. Uvek je vazilo Partizan zivi od prodaje igraca.. Sad nemamo ni prodatog igraca, ni priliv od igranja u evropi. Nemamo NISTA, NISTA. da li je iko svestan od igraca, da im nece ni plate isplatiti, nemaju od cega. Apsolutno nema vise nikakve ali nikakve poente ni gram razloga da ovo leglo olosa ostane u klubu. I sportski i ekonomski i socioloski krah smo doziveli! Dal protest ispred stadiona, da li na stadionu, dal na gazeli, gde god..
Vreme je debelo iscurelo,..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
Gazelu i ostale Bgd mostove ne diraj...
...mora neko u tom Bgdu i da ide na posao i da se sa posla vraća...
I to (nažalost) baš preko mostova. :icon-rolleyes:
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Spremaju se nova pojačanja.... Vučela preboleo Vesnu Zmijanac....

FB_IMG_1692976719145.jpg
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
476
Reaction score
2.628
Evo Lalatović slobodan, (opet) dobio otkaz. Vučela, reaguj!
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
476
Reaction score
2.628
Ima tu logike. Vučelini treneri obično traju 10-15 utakmica, koliko traje i Lalat u svakom klubu prije nego što dobije otkaz. Ne znam šta se čeka.
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
640
Reaction score
2.349
Локација
Beograd
To sa Lalatovićem nije uopšte hrdjava ideja.
Nekoliko mikrosekundi bi proteklo od trenutka njegovog zvaničnog postavljanja do trenutka smenjivanja i njega i kompletne uprave sa svim njenim organima.
Tako da stvari bi se ekstremno ubrzale.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.459
Reaction score
2.231
Uprava sprema transfer u kontra smer, navodno Valjadolid ponudio 2 miliona eura za Sameda Bazdara ali ponuda je odbijena ceka se pojacanje ponude.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Jel prelazni rok u Srbiji gotov 1-og septembra? Nista stoper
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top