Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Ajde bagro dovodite pojacanja sad kad imate neku kintu, da budemo makar konkurentni ganferima, prodali ste Milovanovica ulozite bar dva miliona u 3 slobodna igraca i zavrsavajte ovu bedu od prelaznog roka !
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.087
Локација
ante portas

"Dugo je belgijski fudbaler prelamao koju ponudu da prihvati, a imao je dosta ispred sebe na stolu. Jedna od njih je bila i od beogradskih crno-belih. Na kraju, odlučio je da ostane u domovini. Od danas Ngoj je zvanično novi igrač Mehelena."
Mehelen nam uzima igrača.
Bože sačuvaj:icon-eek:
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Stvarno me iznova i iznova fasciniraju diskusije na temu pojacanja, konkurentnosti itd... Alo ljudi, Stolica jebeni. Nemoj dzaba da jedemo govna, nismo ni organizaciono, ni trenerski ni igracki u rangu gadure. Ne zelim da upadam u cigan mog iz djuricevog vremena, nasa uprava je izdajnicka i okupaciona, mogu dovesti samo trenera kome je Partizan bez konkurencije vrhunac karijere (i sami znaju nezasluzeno, tako da ce cutati), ostaje da podrzavamo mladje igrace i to je to. Kvalitet nemamo za titulu niti cemo ga imati sa ovim govnarima na celu.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.772
Reaction score
19.406
Локација
Nickname
Sad je pitanje definicije kvaliteta za bilo koji trofej u ovoj zemlji. Pre bih upotrebio reč konkurentnost.
A nju ne bi posedovali ni mnogo ozbiljniji i organizovaniji klubovi u našem slučaju.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
U kakvom je stanju sam bog zna, mator nije, videcemo ako potpise ! Dugo ga nisam pratio
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Надам се само да не долази као прва опција с обзиром да може да игра и као крилни нападач. Одличан за ротацију. Ако долази као нападач то вероватно значи сигуран одлазак Миловановића. Имао је паузу од неких 2 месеца почетком ове године због повреде па се није наиграо много али ако долази као друга опција у шпицу напада добро је решење.
 
Последња измена:

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.461
Reaction score
5.807
Локација
beograd
Ako nije zamena za Rikarda, ovo je bomba od transfera. Takav spic nam je falio prošle sezone.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
Надам се само да не долази као прва опција с обзиром да може да игра и као крилни нападач. Одличан за ротацију. Ако долази као нападач то вероватно значи сигуран одлазак Миловановића. Имао је паузу од неких 2 месеца почетком ове године због повреде па се није наиграо много али ако долази као друга опција у шпицу напада добро је решење.
Nisam nikakav insajder, al znajući ko odlučuje o tome, znajući kakva je besparica u klubu(ne pamtim kad smo ovoliko rokova vezali bez jačeg izlaznog transfera, hvala Stanoje), znajući da je na pripremama odigrao 0 minuta (da posao ne bi propao jelte), odlazak Milovanovića je siguran.
U ovom slučaju nam ni bog ne može pomoći (kao u slučaju Kalabe i Lacija), Asano je verovatno još više pogurao Gmazuru da bude u fazonu daj šta daš...ne bi me čudio da je na kraju prodao i one Sadikove procente koji su pominjani..
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Kako Telegraf piše, sada imamo jednog stranca manje tj. tri (Andrade, Menig i Rikardo).
Pošto je Natho dobio Srpski pasoš. Kako je Stolica napomenuo da smatra da trebamo imati 5 stranaca, eto mesta za još dva strana igrača.
 

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
A pisalo na onom linku koji sam podelio pre 7 dana da je presao tamo (belgijske novine)

Navodno Pavlović opcija

Ma kakav Pavlovic,nisu to pojacanja za partizan bolje da igraju Bazdar i Milovanovic,povraca mi se od ovakvih Holendera i Lutovca ko sto je i ovaj,koji ne moze u Brondbiju da igra
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Navodno tražimo ovog momka




Solidna sezona u turskoj, starter u svim mečevima. Nije mi samo jasan model kupovine?

1B040224-9BD2-4B5C-B2A5-8A4FCBA961AF.jpeg
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.835
Trazim i ja da izbunarim letovanje koje bi kostalo 200-300 eura, ali mrka kapa.

Necemo nikoga dovesti ili ce doci neko kad kurvetina ode na "pristojnih" +7.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
664
Reaction score
5.334
Локација
Nis
Turci pisu da Trabzon raskida ugovor sa njim,ne samo sa njim nego sa jos nekim igracima jer imaju previse stranaca.

Juce su poceli sa pripremama, Diabate nije na spisku ekipe.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.017
Reaction score
26.087
Локација
ante portas
Navodno tražimo ovog momka




Solidna sezona u turskoj, starter u svim mečevima. Nije mi samo jasan model kupovine?

Погледајте прилог 16940
Frizura u bojama Taribo Vesta.
Totalna egzotika PFK :D
 
Top