Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Na tri godine Sehovic potpisao,zvanicni sajt na twitteru
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.485
Reaction score
41.380
Локација
Žrnov
Ja ne znam sta im je ponudjeno ali provlacila se informacija o znacajno smanjenim primanjima.
Ponuditi nekom ugovor koji je neprihvatljiv je jedna vrsta 'mekog' otkaza.
Ako vam je tako lakše/lepše, onda je tako :)

Ja vam tvrdim da je odluka o primanjima i ugovoru bila odluka UPRAVE a ne trenera, i tada i sada, i uvek, i biće zauvek.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.165
Reaction score
14.958
Локација
Kipar
Ako vam je tako lakše/lepše, onda je tako :)

Ja vam tvrdim da je odluka o primanjima i ugovoru bila odluka UPRAVE a ne trenera, i tada i sada, i uvek, i biće zauvek.

Slazem se da je uprava prva I poslednja instanca u odlucivanju. Moj komentar se odnosio na to da navedeni igraci nisu dobili otkaz nego su odbili da produze ugovor.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
@JasminaT Nemam pojma ko je odlucio. Pohvalio sam Stolicu jer se odluka desila neposredno nakon toga sto je on dosao u klub. Licno mislim da je istina negde izmedju. Od Stolice je dovoljno da ne trazi da ostanu, od njih se i ocekivalo da ne prihvate toliko smanjene ugovore i budu zalepljeni za klupu, a i od Vazure se ocekivalo da pristane na sve sto ne mora da se plati.

Sehovic je okej igrac, nego mi imamo obicaj da tako teramo igrace. Momak je odstranjen posle kiksa, a recimo Urosevic je imao jedno 17 takvih dok ga nisu malo naucili necemu drugom osim da trci kao muva bez glave. Sad je Urosevic odlican bek za nase uslove, ali je i njega vala trebalo istrpeti, bas kao sto trebamo trpeti bekove tipa Sehovic i Bogosavac.

Filipovic i Antic su bila jedno vreme dva najpismenija beka u ligi. Za ovog drugog je isla prica da ga izbegavamo jer je ciganstura.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.484
Reaction score
5.935
Локација
beograd
Dobrodošlica momku koji je morao da napusti klub kako bi Rajko Brezancic mogao da prima platu. Čija je to genijalna ideja bila ne znam, ali sram da bude odgovornog za tako nešto. Fuj
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
Čisto da ostane zapisano... koliko god da lepo zvuči da je Stolica "oterao" neke igrače, istina je poputno drugačija, ni Lazar ni Jojić nisu želeli da potpišu nove ugovore, koji su im bili ponuđeni.

I dalje tvrdim da se u Humskoj nijedan trener ne pita oko dolazaka i odlazaka.
Ne znam dal se pitaju ili ne ali svakako su odgovorni za svaki dolazak, a koga dovodimo sve zadnjih godina umesto odgovorni moze da stoji krivi... ako ih niko nista ne pita krivi su jer su pristali na to, prave budalom i sebe i sve nas
 

dani 98

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
54
Reaction score
109
Ajd kume u 100 marki , da se je pre potpisivanja Šehovića pitao prvorođeni za pojačanje...
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Niko od vas da se ne seti, koliko smo se kao klub ogrešili o Stolici, kad je bio igrač. Došao iz Zemuna, bio najbolji strelac na pripremama, i onda smo ga vratili u Zemun, pa je dao 25 golova te sledeće sezone.
Raduje me da smo se rešili svih starijih igrača kojima su istekli ugovori. Jednostavno utisak o svima njima je negativan, kod većine nas, i to je to.
Raduje me da vidim neka nova lica u Partizanu, i imam osećaj da će Stolica u prelaznom roku napraviti ozbiljan Partizan.

Zbog te činjenice da smo se ogrešili o njega kao igrača, imaće veću motivaciju da se dokaže svima nama.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
600
Reaction score
855
Локација
Beograd
Po mozzartu Iliev potvrdio da dolazi Filipovic
Dobro resenje za desnog beka
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Радовановић би на пао као будали шамар. Нема ништа од тога, нити Партизна хоће да плати за њега, нити има пара, а нити он жели да са врати из два разлога, уређење земље где живи и прима плату на врема, а нити је више млад па да се коцка, да игра годину или две па да убоде неки добар трансфер после.
Од свох понуђених на место штопера он је звер, за наше услове.
Јовића продати, Милановића никако, нека остане да ради са Столицом једну сезону да видимо како ће напредовати. За њега већ сада се може узети пет милиона. Ако добро ради код Столице не бих се изненадио да то следеће сезоне иде на 10+ милиона.
Јовић плус Здјелар који ће сигурно да иду може се инкасирати 5-6 милиона евра.

За сада врло добро! Шеховић плус Филиповић, видећемо даље.
Столица за мене плус до сада што се тиче муда да отресе шкарт
Оно што је сигурно, зна модеран фудбал, за разлику од Станојевића
За сада пуна подршка
Још ако отресе незналицу Филиповића пилатеса, од мене још већи аплауз
 
Последња измена:

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.326
Reaction score
2.574
Локација
Humska 1
Sehovic umesto Rajko/Obradovic je svakako bolja opcija.
Filipovic umesto Miljkovic/Miletic takodje.
Ajd da vidimo za dalje. Moraju se dovesti minimum 2 jaka stranca za sve one pare od ovih koji su hvala Bogu bivsi igraci od ove nedelje.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.903
Reaction score
13.784
Ако оде Здјелар то је већ проблем. За њега наћи адекватну замену, а истовремено освежити и остале позиције - тешко. Негде ће да шкрипи...мада неће бити први пут. Изненадило ме што се помињу два странца, а не помињу се одласци тренутних. Још само да видимо на шта ће личити та два странца.
 
Top