Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Калу

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
70
Reaction score
103
Локација
Србија
Може се продати за добре паре а не сад за сићу.. Искрено се надам да ће доћи неко као замена не може Рикардо опет целу сезону сам да вуче.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Dok se ne povredi... Nije bas da je u cvetu mladosti, a onda...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.873
Reaction score
13.639
Оно што ми је оставило негативан утисак је да је после повреде у другом делу сезоне деловао мало тромије него пре. Надам се да је то превазишао до сад јер гледао сам га више пута прошле сезоне, човек је класа за наше услове. Ако дође уопште...
 

Калу

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
70
Reaction score
103
Локација
Србија
Ништа од Нгоја вероватно.. Плаћамо обештећење за тог играча, помињали су неког из Француске да л је тај ја искрено очекујем машину с обзиром да смо одустали од Нгоја који би дошао за џабе. Што се тиче долазака поред крила ваљао би неки за добру ротацију у средини, уколико оде Миловановић и та позиција да се попуни. Може ово бити добар прелазни рок па можда нешто и буде у сезони.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Za Pavlovica je ocekivana prica, nije bilo sanse da ga dobijemo na pozajmicu ! Zna li neko kada ce Sveta parafirati za nas ?
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
767
Reaction score
1.883
Ivica Kralj u razgovoru sa komentatorima Arene, pre današnje utakmice, na pitanje o prelaznom roku reče kao da očekuje Markovića narednih dana i da se nada, , za Pantovića da bi voleo da dodje i da se interesujemo ali za sada se ništa ne dešava, da se vidi šta će biti sa Milovanovićem a za onog Afrikanca iz druge lige da se svašta piše., (znači patka), ukratko tako sam ga razumeo.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Da bismo igrali na nacin na koji Stolica želi, a shodno tome da je malo ostalo do početka prvenstva i da treba uigrati dobro tim do početka evropskih utakmica:

Golman, stoper, vezni, krilo.

Po meni te 4 pozicije su nam ključne za dovođenje. I to uz dobar skauting, jer želimo nadigravanje, posed, ulazak iz zadnje, menjanje mesta, presing...
 

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Doci ce Sveta i Krilo,za ostalo ako neko ode to je bar jasno, i mali Pantovic ako uspemo kao bonus da nam bude.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
870
Reaction score
1.931
Локација
Kuci
Sezona pocinje za 10 dana, niti smo krilo doveli, niti stopera, niti ofanzivnog veznog, niti napadaca, a vecini ovde dobar prelazni rok:confused-smiley-013:

Ja se ne secam da je nekad ovako bilo, da na pripremama nemas igrace za normalan trening, nema ko da igra stopera, krila, napadaca.

Idemo sad, ako/kad dodju ti igraci, onda krece prica nisu prosli pripreme sa nama. Sto li su uopste isli na pripreme ako nemaju tim, i teleoptik bi posluzio
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
972
Reaction score
4.349
Локација
Nis
Kao sto sam podrzavao Stanoja i Igrace sad podrzavam Stolicu i igrace...Velika podrska celom sportskom delu. Imam osecaj da ce ova sezona biti paklena, bice potrebna velika podrska.

Moramo da napravimo organizaciju protiv uprave ako mislimo da nas Partizan ne propadne bas u nase vreme, a mi udjemo u istoriju kao nemi posmatraci.
 
Top