Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
661
Reaction score
5.303
Локација
Nis
Ciganski zurnal pise da smo zainteresovani za Rogana i Belica iz Cukarickog.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.049
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
I ova "nova floskula" da kupujemo samo igrace koji igraju ful u klubovima se meni iskreno ne svidja... Tj, vise je kao nesto sto mi kao zelimo da cujemo. To bukvalno znaci da moras da se boris za igrace, ako su nesto pokazali, sa vecim klubovima. Ako je Dijabate imao ful sezonu, sto ga klub pusta za dzabe? Otkud bas kod nas kada je takva igracina? Pa ovaj prethodni je izabrao prosecan klub kojem smo i platom mogli da pariramo lako. I da podsetim zajednicu, Moreira je igrao 810 minuta u sezoni pre dolaska, Leonardo odigrao 750 minuta za celu sezonu u Anziju, Djurdjevic 538 minuta u sezoni pre dolaska. Prva dva igraca su 2 najbolja igraca koja su ikada igrala u Srbiji u ovom veku. Klasa je klasa.

Iskreno brate, sa ovim delom se ne slažem, evo i zašto:

- Igrače koje dovodimo su samo pod ugovorom sa dobrim ili top klubovima, ali igraju na pozajmicama u dosta slabijim klubovima.
Top klubovi uglavnom puštaju većinu igrača na pozajmicama kad im isteknu ugovori, jer prosto biraju kvalitetnije, koje već imaju u timu (primer Trabzon i Dijabate, koji je za naše uslove igračina, za Trabzon i nije baš jer imaju još bolje igrače).
- Navedene minutaže za Moreiru, Leonarda, Đurđevića su tačne, ali za svakog od njih smo se bogami načekali dok nisu ušli u formu, jer nisu imali kontinuitet (pogotovo Leonardo). Tako da je svakako bolje dovesti igrača koji je igrao standardno, jer taj i bez priprema može vrlo brzo da uđe u traženi ritam. E sad, da li će se pokazati kao ovi pomenuti, ne možemo znati, ali kažem, bar će igrati odmah i imati priliku da se pokaže.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Ljidi
Naravno da uvek moze da se izbunari nesto ispod zita i da se dovede ok igrac za dz ALI na to nijedan iole ozbiljan klub ne racuna nego ako se desi - super a nama je to model poslovanja

Mi vise ne mozemo da dovedemo ni igraca iz vozdovca ili cuke, iskreno ne verujem da nesmeju da ga puste tacno je da zivimo u ciganluku od drzave ali mali je to ciganluk kakva nas govna vode
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
637
Reaction score
2.336
Локација
Beograd
Voždovac ne sme da pusti igrača u Partizan.
Majku vam jebem cigansku ološku.
Ja sam tu vrlo radikalan.
Igrač koji je igrao makar i u cigojne petlićima, zdravo!
I ako igra kao Mesi, zdravo!
To pravilo nikad ne bi trebalo prekršiti.
Ako ne računamo strance, u Partizanu mogu igrati samo igrači koji su navijači Partizana.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.886
Reaction score
13.711
Ciganski zurnal pise da smo zainteresovani za Rogana i Belica iz Cukarickog.
Пријатно бих се изненадио ако се ово оствари. Фали нам минимум још два играча у везном реду, а Белић би могао да буде озбиљан залог за будућност. Роган такође.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.459
Reaction score
41.099
Локација
Žrnov

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.898
Iskreno brate, sa ovim delom se ne slažem, evo i zašto:

- Igrače koje dovodimo su samo pod ugovorom sa dobrim ili top klubovima, ali igraju na pozajmicama u dosta slabijim klubovima.
Top klubovi uglavnom puštaju većinu igrača na pozajmicama kad im isteknu ugovori, jer prosto biraju kvalitetnije, koje već imaju u timu (primer Trabzon i Dijabate, koji je za naše uslove igračina, za Trabzon i nije baš jer imaju još bolje igrače).
- Navedene minutaže za Moreiru, Leonarda, Đurđevića su tačne, ali za svakog od njih smo se bogami načekali dok nisu ušli u formu, jer nisu imali kontinuitet (pogotovo Leonardo). Tako da je svakako bolje dovesti igrača koji je igrao standardno, jer taj i bez priprema može vrlo brzo da uđe u traženi ritam. E sad, da li će se pokazati kao ovi pomenuti, ne možemo znati, ali kažem, bar će igrati odmah i imati priliku da se pokaže.

Pa ja se nesto ne secam da smo predugo cekali ni za jednog od njih. Leo i Djurdja u jedinoj sezoni spakovase zajedno 50 golova... A u Moreiri smo dobili igraca koji je bukvalno vladao i radio sta je hteo dugo godina. I druga dvojica bi bila isto da ne sede kvislinzi u upravi. Hocu da kazem da igrac tog kvaliteta, u punom takmicarskom ritmu, kosta jako, jako, mnogo i nedostupni su za nas. Dakle, ako je Dijabate u punom takmicarskom ritmu i iz dobre sezone dosao kod nas, pre verujem da je nivo Meniga, nego Lea ili Moreire. Da je ovo drugo, otisao bi u jacu ligu. Nisu valjda svi slepi, samo ivica vidi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.886
Reaction score
13.711
Постоји много играча који играју за слабије клубове, а имају квалитет за много јаче. Људи живе у заблуди кад мисле да су клубови са запада безгрешни у процени. Менаџери данас имају велику улогу у каријери једног играча, а не само његов квалитет. Где је играо Леонардо после нас ? То не значи да је лош играч. Иначе, била је прича овде да Илиев нема везе са трансфером Диабатеа већ да је то Столица лично покренуо. Илиев и делује као да служи само за то да представи играча и да га дочека.
 
  • Like
Reactions: BaX

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.883
Reaction score
7.966
I ova "nova floskula" da kupujemo samo igrace koji igraju ful u klubovima se meni iskreno ne svidja... Tj, vise je kao nesto sto mi kao zelimo da cujemo. To bukvalno znaci da moras da se boris za igrace, ako su nesto pokazali, sa vecim klubovima. Ako je Dijabate imao ful sezonu, sto ga klub pusta za dzabe? Otkud bas kod nas kada je takva igracina? Pa ovaj prethodni je izabrao prosecan klub kojem smo i platom mogli da pariramo lako. I da podsetim zajednicu, Moreira je igrao 810 minuta u sezoni pre dolaska, Leonardo odigrao 750 minuta za celu sezonu u Anziju, Djurdjevic 538 minuta u sezoni pre dolaska. Prva dva igraca su 2 najbolja igraca koja su ikada igrala u Srbiji u ovom veku. Klasa je klasa.

Licno mislim da je Djurdjevic izuzetak koji potvrdjuje pravilo da srpski talenti kad se vrate ne vrede kurca… pre svega zbog ega, nema ja radne etike i sl
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
810
Reaction score
4.297
Локација
Beograd
Наша школа сваке године ,,избаци,, 100 младих фудбалера, било да их буквално ,,избаци,, из Партизана (и Телеоптика) као непотребне у датом тренутку, било да их ,,избаци,, у смисли ,,лансира,, у фудбалску ,,орбиту,, као ,,децу,, о којима се прича да су велики таленти и да је пред њима лепа будућност, било да их ,,избаци,, у смислу да их ,,прода,, као Дуцу, Блекија, Калабу, Фићу, Марка...

Дакле, може ,,школа,, да нам да и пар наших, домаћих, земунелских ,,бонуса,, за наступајућу сезону, па нек буде како буде и нама са њима и њима са нама...
Ако већ клубови по Србији неће (или не смеју) да нам ,,продају,, њихове ,,клинце,,...

Ako ne racunamo Jovica, nasi bonusi imaju svi zajedno oko 100 minuta seniorskog fudbala, Ilic 10 minuta na jednoj utakmici i Bazdar oko 90 minuta rasporedjenih na vise meceva (Teleoptik i poluamatersku trecu ligu ne racunam naravno). Sigurno da tu ima talentovanih momaka, ali je jako upitno ko je tu spreman za ponese ozbiljniju ulogu ove sezone, i da li je neko spreman. Jedan bonus uvek mora biti na terenu, potrebna su nam bar dvojica koja su pokazala dobar nivo fudbala na superligaskom nivou, sto ne znaci da sansu nece dobijati i Petkovic, Bazdar, Ilic, jer nismo ograniceni na samo jednog bonusa na terenu. Lepo je reci nek bude kako bude, ali imamo primer Sehovica gde je on gurnut u vatru a da nije bio spreman za to, i zbog toga smo izgubili i mi i on, a decko je i tad bio vrlo talentovan i pokazao je to u Izraelu gde nije bio potreban taj nivo fudbala i nije bilo tog pritiska kao u Partizanu, tako da mozemo da izgubimo i rezultatski i da porusimo samopouzdanje tih mladih igraca ako oni nisu spremni, narocito kad se uzme u obzir da su nasi kandidati za bonusa uglavnom bas mladi (vecina je tek ove godine napunila 18 godina).

Pre smo mogli skroz da se oslonimo na nase mlade igrace u potpunosti jer je vecina talentovanih momaka bila kod nas, nesto manje kod cigana, poneko u Vojvodini, a u ostalim klubovima je to bila pojava na nivou incidenta. Danas je taj kvalitet mnogo raznovrsnije rasporedjen, pa samim tim mora da se uzima i sa strane.


Meni ovo govori da je u planu pozajmica. U tom slucaju ne vidim potrebu da se dovodi Tedic (osim ako nema neka opcija otkupa), bolje forsirati Bazdara ili dovesti nekog drugog mladog spica ako Bazdar nije spreman da igra za Partizan (domaceg ili stranog, nebitno).
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.101
Reaction score
5.096
Локација
vezenemam
Naravno da smo popunjeni - imamo deset "krila" od kojih su bar pet, predvođeni Holenderom i Lutovcem, univerzalci kadri da "pokriju" bilo koju poziciju, uključujući i golmana. Tek ako koji od nezamenjivih univerzalaca ode, možemo govoriti kako nam fale igrači.
Samo da još neko, sem nas, prepozna kvalitet i potencijal pomenutih igrača:D
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Stolica prica danima unazad da su mu potrebna pojacanja i da nema klupu, a danas na konferenciji kaze da smo popunjeni osim na jednoj poziciji (spic). Neverovatno.
Kako je posej'o, tako će i da požanje/popuši. Prilično sam bio zadovoljan njegovim izborom zbog ćelavog, čak i prvim izjavama i nastupima, ali se polako uklapa u sivilo uprave.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Sve mi ovo nazalost lici na pusionu za drugog napafaca, i da opet samo sa Rikardom napadamo tri takmicenja, jer treba covek ponovo da kolabira na terenu zbog premora ! Obezbedite majmuni ne jednog, nego jos dva ofanzivca. Nemoze golobradi Bazdar da menja Rikarda (nije to mogao ni Milovanovic). Treba nam jos igraca bagro
 
Top