Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Cuba_Libre

Početnik
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
92
Reaction score
197
Ma kakav Cumic,meni je to ispod nivoa Partizana.Svi mi mnogo zaboravljamo brzo kakve smo igrace dali u klubove super lige iz nase skole,i to dzabe...i sad moramo da placamo za nekog Cumica,da nas jebe Ciganijakos za lovu i procente,da se ugradjuju govna (menadzeri,direktori,posrednici)?Zar je cumic bolji od Jankovica kog smo dali u Cukaricki,ili od Nikole Colica.Eto uzeo sam ta 2 za primer koji su dzabe otisli,a imamo ih na pretek u omladincima...Molim vas,nama treba igrac koji ce da pravi razliku...ne Cumic.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Ma kakav Cumic,meni je to ispod nivoa Partizana.Svi mi mnogo zaboravljamo brzo kakve smo igrace dali u klubove super lige iz nase skole,i to dzabe...i sad moramo da placamo za nekog Cumica,da nas jebe Ciganijakos za lovu i procente,da se ugradjuju govna (menadzeri,direktori,posrednici)?Zar je cumic bolji od Jankovica kog smo dali u Cukaricki,ili od Nikole Colica.Eto uzeo sam ta 2 za primer koji su dzabe otisli,a imamo ih na pretek u omladincima...Molim vas,nama treba igrac koji ce da pravi razliku...ne Cumic.
Apsolutno se slazem, nama treba kvalitet i to odmah, a on mora da se plati, jebiga cigani pukli za obestecenja 4 mil.eura, pa moramo i mi u nasem domenu 1,5-2 mil. eura uloziti da bi mogli nesto da ocekujemo u nastupajucoj sezoni, u suprotnom ceka nas surovo otreznjenje u vidu gubitka titule jos na samom startu, i ispadanje iz evrope, jer smo priznao to neko ili ne pretanki na svim pozicijama u ekipi !
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.877
Reaction score
13.663

Ово би био одличан потез. Ни Стевановић ни Поповић не уливају поверење. Трагично је што се тек сад ради на нечему што је морало да се ради и пре припрема или на самом почетку јер позиција голмана је најосетљивија уз одбрамбену линију. Још на основу прошле сезоне смо могли да закључимо да нам треба голман, није требало чекати оне киксеве на припремама. Ја сам лично био за то да Стевановић добије шансу ове сезоне али ови нови захтеви новог тренера су превише и за њега.
Добра контрола лопте:

Можда чекамо расплет у Европи да видимо да ли ћемо играти неку групну фазу па да га доведемо. То је наш стари добри обичај.
Ово је кључна позиција коју морамо да решимо.
 
Последња измена:

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.515
Reaction score
29.312
Локација
Novi Sad
....kасније може се на њему фино зарадити.
Vazura, ti li si? :D

Treba nama standardni golman, celavi mi je bio mnogo sigurniji pre, cak sam ga prizivao umesto Popa da brani ali u poslednje vreme ima i on neke bas nejasne ispade, koji mu je djavo ja ne znam....
Nesto se sad ne secam, ali sta je sa Lukacom? Mislim ako je jos tu i pod ugovorom zasto ne probati i sa njim, stari je to lisac a neverujem da moze da ima ispade kao Pop i Celavi u poslednje vreme
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.933
Reaction score
7.320
Локација
Banja Luka
Mali je smiren bas, ja ga se sjecam kao jos kad je balavac bio. Bili u istoj golmanskoj akademiji. Prilicno smiren je i tada bio kao golman. Kasnije je dosao kod nas, znam da je od najmanjih nogu bio u reprezentacije. Mislim da je kao kadet-junior dosao kod nas, ali je neka frka bila oko menadzera-klub, ili bivsi klub-menadzer te valjda nije ni regitrovan bio na kraju kod nas, nek me isprati neko ako grijesim. Tad sam negdje pratio golmane u regionu, dok nisam na mma otisao:D
Onda je negdje u jsl branio i zavrsio u bazelu, nije neko vrijeme branio, bio po pozajmicama.ali duplo bolji od sadasnjih golmana koje imamo. Vrhunska igra nogom, miran, prati igru, nije linijas, ne boji se na centrarsut da ide da kupi lopte. Mlad je jos golman, moze da napreduje. U ligi nemamo takvog, mozda da kazem da je i Rockov ok, ali ovaj bi nam stvarno dosao kao kec na deset. Vjerujem da bi tada prebrinule brige oko jedinice na golu.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
CSKA uzeo zvezdi Gajića, sad bi da odvede Zdjelara iz Partizana

Moskovski velikan ponudio vezisti crno-belih trogodišnji ugovor


Tri sedmice nakon što je uzeo Milana Gajića Crvenoj zvezdi, doduše, po isteku ugovora desnog beka, moskovski CSKA je fokus prebacio na drugog beogradskog večitog rivala. Armejci su, kako tvrdi ruski Sport Ekspres, ponudili Partizanovom vezisti Saši Zdjelaru ugovor do 2025. Ukoliko ljubimac navijača i kapiten Parnog valjka bude prihvatio da se preseli u Moskvu, CSKA bi mogao lako da ga odvede, budući da mu u ugovoru stoji otkupna klauzula od tričavih 500.000 evra.


1658761620611_PARTIZAN-TSC_39.jpg
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.994
Reaction score
26.023
Локација
ante portas

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ako ništa drugo Zdjelar je zaslužio da ode u neki zdraviji klub za razliku od ovakvog Partizana, jedino mi žao što nijednu titulu nije osvojio za tolike godine... ali ajde prvo da vidimo šta će biti na kraju. Mislim za ovaj transfer, ne za titulu, od toga nažalost nema ništa.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
Иде Здјелар у ЦСКА. Објавио је онај познати инстаграм налог који објављује онда када је 100% сигурно (знате сви на кога мислим, али нећу да рекламирам никог) да ће сутра све бити готово.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.515
Reaction score
29.312
Локација
Novi Sad
I srecan i tuzan u isto vreme dok mislim da kapiten odlazi. Srecan zbog njega, tuzan zbog nas jer nam govnari sede u upravi i dozvoljavaju ovakve stvari.

Ako je istina, nek mu je sa srecom i kad god dosao nazad, dobrodosao!
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
452
Reaction score
2.417
Srecno Sale, da se obezbijedis finansijski. Ovakav Partizan te ne zasulzuje, da nekom vadis kestenje iz vatre i da ti ,,lekcije,, drze ,,navijaci,,.
Uprava na...
Nema smisla vise ista govoriti. Pitanje da li smo za bolje kad ovde pisemo, cast izuzetcima.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
Сад видим да је колега форумаш већ поделио налог на који сам мислио у мојој претходној објави.

Саша Здјелар је прави војник Партизана и заслужио је барем једну титулу да освоји са Партизаном, али судбина је хтела да се нађе у нашем и његовом клубу у ова тмурна и тешка времена. Са поносом сам му скандирао на источној трибини по завршетку утакмице против Санта Кларе. Желим му сву срећу у даљој каријери јер је заслужио да се оствари тамо негде у неким нормалнијим условима од ових у ПФК, па макар то била и неправедно санционисана Русија.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Ovaj rastanak je morao da se desi pre početka prvenstva ako već nisu mogli da se dogovore oko nastavka saradnje.
Jevtović je usrao sve planove realno. Naravno, trener je uzalud molio igrača da ostane jer nije znao kakav je dil imao sa Upravom po povratku. Slično može da se desi i sa Rikardom...
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
809
Reaction score
4.290
Локација
Beograd
Instagram botovi pisu da ce klub dovesti zamenu za Zdjelara, ali nece zuriti, ili u prevodu Iglica nece da dovede zamenu za Zdjelara da bi lakse oterao Stolicu iz kluba. Rekao bih da je ovo vrhunac bezobrazluka, ali je ova gamad mnogo puta pokazala da koliko god je lose, moze jos gore.
 
Top