Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok (Radio Mileva) 2022.

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.391
Reaction score
3.212
Локација
Tamo gde su Grobari
Па каква је ситуација у клубу?
Постоји ли договор менаџера и играча?
Још годину дана уговора играч и који неће да продужи уговор, а значи нешто за екипу остаје до краја уговора ту, а не га дајеш за смешних 700к€. То је толико бедна цифра за фудбал да је то страшно.
Зашто је ишао на позајмице?
Не кажем да неће бити појачање за нас у овој њива лиги, али, можда је мачка у џаку. Више сам био да се те паре или мало јаче дају репрезентативцу Босне из Стандарда Циморот, ем је са наших простора, лакше ће се уклопити, ем има наш пасош, ем долази из боље лиге.
Знамо ли какво понашање има? Можели се видети на снимцима какав је за свлачионицу?
Naravno da ja te stvari ne znam, ali bas zbog toga mi ne pada na pamet da pljunem unapred. Za Cimirota se slazemo, mada 99% igraca koje mi dovedemo su macke u dzaku, mi ovde mozemo samo da diskutujemo kako nam deluju ti igraci i da li su po nasem ukusu. Nazalost, svako nase pojacanje je potencijalni promasaj, jer nam je skauting kurac.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Ladno je fore u pripemama... Dovodimo igrace koje drugi fizicki spreme da izdrze 90+ minuta, to je kljuc cekanja...
Ko prodje pripreme po rezimu Pilatesa, drzi se za slezinu vec oko 25-og minuta.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.907
Reaction score
7.806
Ozbiljno izgleda ovaj Traore, potseca me na onog Muhameda iz Haife, a taj sam je pojeo kangvu,kangu i ostale cigane.

Cimirot je takodje dobar fudbaler, kad bi njih uparili, ispred Andrade/Natcho, preostaje nam da pronadjemo golmana, stopera, desnog beka, krilo i pre svega trenera,

Otarasiti se nekako Meniga do kraja prelaznog roka, a dovesti Cumica ili nekog kapitalca.

Gordan ok je lik, ali tacno se po samoj faci namece da covek nije trener, neka bude tu kao pomocnik.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Ozbiljno izgleda ovaj Traore, potseca me na onog Muhameda iz Haife, a taj sam je pojeo kangvu,kangu i ostale cigane.

Cimirot je takodje dobar fudbaler, kad bi njih uparili, ispred Andrade/Natcho, preostaje nam da pronadjemo golmana, stopera, desnog beka, krilo i pre svega trenera,

Otarasiti se nekako Meniga do kraja prelaznog roka, a dovesti Cumica ili nekog kapitalca.

Gordan ok je lik, ali tacno se po samoj faci namece da covek nije trener, neka bude tu kao pomocnik.


Meni se cini da sa ovim zatvaramo prelazni rok .

P.S. Cimirota Standard ne pusta.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.150
Reaction score
2.077
Локација
u srcu šesnaesterca
@maidros
Nije amnezija, sve je ovo bilo očekivano. U januaru smo morali da zviznemo lovu za:

1) osiguravanje zalihe od 5 bodova jer finansijski cigani ne bi preživeli LE
2) imaš spreman tim za pohod na grupnu fazu LŠ ove i titulu koja istu donosi sledeće

Veliki vodja rekao kurac moj druže vučela. Moja kurva mora biti prvak i sad i sledeće. Tako da 0 pojačanja u januaru je bio jasan signal gde ovo ide.

Ja sam u decembru pisao da nam ističu ugovori 13 igrača i da mi je neshvatljivo ako već na zimu ne rešimo to.

@Cooler Zdjelar je zaslužio da naplati sebe. Dao je dušu ovde. Njegova zamena je takodje morala da dodje pre, Fejsa to očigledno nije.

Bas je otisao u zdravu sredinu. Da se vucara po postsovjetskim kadabama, bez Evrope XX godina, za 600k godinje. Plus je pitanje svakog meseca hoce li biti para za sport. Za Milutinova isto vazi
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Što se tiče Cimirota, ciganštura iz grobarske familije. Čisto da kažem, nisam video da je bilo upisa oko toga. Ne smeta mi preterano ako će da grize i posluži svrsi ali svakako teško da će doći. Svakakvih bolida je igralo kod nas pa bih i ovog istrpeo ako valja.
Vidim piše se za Jevtovića, njega dali a ovog doveli, ili što nisu Zdjelaru dali te pare. Prvo, Zdjelar je već dve godine jedva čekao da ode odavde i njegova vrednost je veća pa je otišao za 500.000€ jer je takav ugovor pa je moguće i da ovaj crnac što dolazi ima klauzulu na 700.000€ jer mu ističe ugovor na kraju sezone. Ne znam da li je tačno ali sam imao info da su Saši nudili lepu platu ali nije hteo novi ugovor. Pošteno, odradio je nekoliko godina odlično uz par slabijih izdanja, naročito pred kraj. Nego za Jevtovića, čovek je došao da se spremi i da ode džabe. Skandal je šta se poslednje dve sezone radilo sa pojačanjima. Jevtović je možda okejica momak, ali da se ja nešto pitam bio bi mu zabranjen prolaz pored stadiona do kraja života. Tako je lepo odradio Stolicu i sve saigrače da nema dalje, pred sam početak sezone, kad nemamo igrača za trening. Otišao je džabe kao što može da ode i Rikardo, zbog dilova Vazure i još nekih. Isto kao što je otišao i Miletić. Skandal je koliko je para izvučeno na crno poslednjih godina i koliko se zbog dilova remetio tim. Mi na primer nismo prošle godine želeli Radovanovića da vratimo, da odigra sezonu ipo i kraj, jer su vratili Ćelavog kiksera preko kog su izvukli pare na platu plus na free papire. Sada bi Radovanović lepo mogao i zadnjeg veznog da pokriva i posle sa Ostojićem da uči klince. Ali jebiga, bolji je dil sa Miletićem i Svetom.
 

PitBull

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2012
Порука
214
Reaction score
211
Ne bih da se pravim pametan, ali nama pojacanja trebaju konkretno za sta? Posto nam za prvenstvo i neko ozbiljno evro takmicenje ne trebaju. Ako je za derbi, i to je ok.

Meni je nejasno zbog cega se Liga konferencija potcijenjuje kao takmicenje?

Ja bi shvatio da navijac Rome, Fejnorda, Totenhema ili eventualno Kopenhagena prosle sezone ovako rezonuje, ali mi je nejasno kako nama navijacima Partizana moze biti "smijesno" takmicenje? Stavise, ti navijaci Rome slavili osvajanje istog kao da su skudeto uzeli.

Isto kao sto bih shvatio navijaca Viljareala da nakon polufinala LS prosle sezone napise "jebo ovo, ko ce ovo igrati".

Bez dileme da bi Liga Evrope bila izazovnije i sa navijackog aspekta interesantnije takmicenje, pogotovo sto i treci prezimljava u Evropi, ali sprdati se sa LK je bezveze.

LK je takmicenje gdje ce mahom igrati klubovi naseg ranga i kvaliteta, uz 5-6 jacih iz boljih liga i objektivno jedno 5-6 smijesnih klubova u rangu Flore koji prolaze kroz sampionski dio kvalifikacija pa ce kako sada stvari stoje tu biti Linfild, Balkani, Zrinjski, Zalgiris, Pjunik i Samrok.

A opet ako nemas srece moze da ti se zalomi proslosezosnka grupa Slavija Prag, Fejnord, Union Berlin i Makabi Haifa koje se ni Liga Evrope ne bi postidjela. Inace, Haifa bila zadnja, a sada sa manje vise istim timom na korak od LS.

Ako favoriti iz dvomeca prodju u grupe, bice tu dosta finih ekipa: Viljareal, Fiorentina, AZ Alkmar, Vest Hem, Anderleht... A koliko je uopste zajebano proci u grupe i takvog takmicenja najbolje pokazuje cinjenica da vise Nica, Keln, Slavija Prag, Bazel, Jang Bojs, Molde, itd...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.446
Reaction score
40.971
Локација
Žrnov
Ne bih da se pravim pametan, ali nama pojacanja trebaju konkretno za sta? Posto nam za prvenstvo i neko ozbiljno evro takmicenje ne trebaju. Ako je za derbi, i to je ok.
Svako evro takmičenje, kakvi smo trenutno, je ozbiljno za nas i jedina slamka spasa za budućnost kluba. Realno gledano LK je takmičenje po meri za nas, da možemo neke pare da uzmemo i bodove da prikupimo.
Šteta je što Larnaku nismo prošli, ne zato da bismo se plasirali u LE već da bismo imali obezbeđenu LK, takmičenje u kome realno imamo čemu da se nadamo, a ne da strepimo pred svako kolo da li ćemo 5 komada da popijemo.

Na stranu naše želje i šta mi mislimo o našem Partizanu - gde treba da bude - pragmatično posmatrano, bogu hvala pa je UEFA formirala ovu Ligu konferencije, jer da nije - mi evropskog takmičenja videli ne bismo.
 
Top