Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Dijara: "Svi na stadion u crno-belom"
03.08.2009 17:30
partizanfk-grbmali.jpg
Lamin Dijara je imao dve šanse na prvom meču sa APOEL-om u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, ali je mreža Kiprana ostala mirna dok se dvaput zatresla ona iza golmana Božovića.

Ističući da "ništa još nije gotovo", ali i da je oduševljen atmosferom na stadionu u Nikoziji, napadač srpskog prvaka poziva pristalice "crno-belih" da u revanšu pokažu gostima da su najbolji navijači na svetu, jer će jedino tako i domaćin moći da nadoknadi 0:2 iz prvog susreta.

Dijara nakon poslednjih treninga ostaje da porazgovara sa trenerom Jokanovićem, a o čemu i zašto, pojašnjava na sledeći način:

- Lepo sam ga pitao šta ćemo, kako ćemo, kako da dobijemo. Ja sam mu rekao šta ja mislim. Nama je nešto stvarno falilo u prvom meču, pogotovo što smo igrali tako kako smo odigrali. A sada sledi revanš. Treba da "stignemo" ta dva gola, a to ćemo moći ako već u prvih 20-25 minuta pokažemo želju, ako tada napadnemo, kaže Dijara, koji priželjkuje da ovoga puta zatrese mrežu Kiotisa:

apoel-partizan3.jpg


- Ja uvek očekujem da dam gol, ali neće biti lako. Ipak, igramo na našem stadionu, ako da Bog proći ćemo dalje. Ona prva utakmica, nije to baš bio naš dan. Ali, hvala Bogu, imamo mogućnost da igramo revanš, da popravimo sve greške, pa nam ostaje da se pomolimo da ćemo pobediti onoliko koliko treba. Ja imam želju da dam gol, Kleo ima želju da postigne gol, ma svi imamo želju, možemo mi i do četiri pogotka. Bilo bi sjajno da svaki put kada šutnemo - da im zatresemo mrežu. Naravno, to su samo želje, ali sada bar znamo ko su i šta su. Stekao sam utisak da su im defanzivci dosta sporiji od nas, i baš zato mislim da ću (se) više (na)trčati pored njih nego u prvom meču.

Atmosfera iz Nikozije nije ostavila ravnodušnog Partizanovog navijača, koji priželjkuje još bolju na revanš-utakmici u Humskoj.

Videli ste i sami kako su njihovi navijači bodrili svoj tim i posle 0:0 na poluvremenu. Nije bilo zviždanja, verovali su u ekipu. Stvarno sam se oduševio kako su oni tamo došli svi u narandžastom na stadion, a ako i kod nas vi budu u crno-belom, biće to velika fešta, biće to veliki motiv za nas u timu. I nama treba podrška svih 90 minuta, da pokažemo ovima gde su došli, da su pred najboljim navijačima na svetu. Samo tako i možemo do željenog rezultata, ističe Dijara.



sportska centrala
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Trnovito do elite

V.TOMKOVIĆ, 03.08.2009 19:47:51 Ocena: 5.00 (Glasova: 1)
Komentara: 0
sp-partizan.jpg

INSPIRACIJA je stigla iz Rima: kao što su vaterpolisti preko trnja stigli do zlata, tako i fudbaleri Partizana veruju da će se na teži način, ipak vinuti sa Topčiderskog brda do elite! Crno-beli će u sredu veče u Humskoj dočekati APOEL, u drugoj utakmici trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, opterećeni sa “minus dva” (2:0) iz Nikozije, ali nošeni hukom navijača sa sve četiri tribine. Optimizam “puca” na sve strane, iako zadatak nije nimalo lak.
- Nije da smo želeli da idemo težim putem, ali u fudbalu ne postoji samo jedan dan, uvek ima novi. Partizan je mnogo puta u poslednje vreme obradovao svoje navijače i ne sumnjam da smo sposobni da to uradimo i u sredu. Ispred nas je posao koji smo sami sebi napravili, ali moja ekipa i ja verujemo da možemo da stignemo do četvrtog kola kvalifikacija - optimista je Slaviša Jokanović.
Mnogo toga, ceo evropski plan i program za novu sezonu, utkani su u beogradski revanš sa APOEL.
- Za nas ovaj susret jeste “biti ili ne biti”, ali posle svake utakmice doći će neke druge. Ali, nadamo se da ćemo za dve nedelje igrati još važniji.
Rezultat je
takav da se očekuje totalna ofanziva Partizana, ipak, doza opreza u odbrani mora da postoji...
- Pokušaćemo da nametnemo našu igru, koju nismo uspeli na Kipru: da dođemo do pasa, da stvari iz strategije odradimo na bolji način, da im probijemo bokove koje nismo uspeli u prvoj utakmici. Očekujem totalno drugačije naše izdanje i drugi rasplet. APOEL je u prvom meču bio bolji, ali nas nije “pregazio” već smo mi neke detalje iz igre skupo platili.
Istorija kaže da Partizan nikada u Evropi nije dostigao protivnikovu prednost 2:0 iz prve utakmice. Ali, ova generacija, koja je oborila nekoliko rekorda i porušila nekoliko neprijatnih klupskih tradicija, veruje da može i ovu da precrta.
- Partizan nikad nije stigao 2:0, ali jeste 6:2, tako da smo još u super poziciji - našalio se Jokanović. - Na istoriju se nikad ne pozivam, ni kada je pozitivna, niti negativna za nas. Verujemo da možemo da damo dva ili više golova bilo kojoj ekipi. Da drugačije razmišljam, ne bih se bavio ovom profesijom.

ENIGMA KRSTAJIĆ
ŠANSE da Mladen Krstajić zauzme mesto u startnoj postavi nisu velike, ali i dalje postoje, dok god povratnik među crno-bele želi da zaigra.
- Krstajićeva povreda spada u teže, koje se ne mogu zalečiti za pet dana. Želja kod njega postoji, non-stop je u ekipi, kad ga posmatram poslednjih dana, deluje mi kao da je na neki način preuzeo krivicu poraza na sebe, iako nije igrao. Ako bude minimalna šansa da može da zaigra... - ostavio je Jokanović otvorenu mogućnost da se i Krstajić nađe na terenu.

PUN STADION
FUDBALERI pozivaju navijače u pomoć, a navijači su izdali proglas kojim dozivaju sve “grobare” na stadion. Što je najbitnije, ulaznice za utakmicu se odlično prodaju, prema procenama ljudi iz Partizana, na tribinama će sigurno biti bar 25.000 gledalaca, a svi se nadaju da će do početka sve karte biti rasprodate. Za južnu tribinu više ulaznica nema, a cene za ostala mesta su 400 dinara - sever, 800 za mesto na istoku ili zapadu i 1.500 za ložu. Od ponedeljka je počela prodaja karata i na blagajnama stadiona Partizana.

Novsti
 

grobar1987

Početnik
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
11
Reaction score
0
????

Sta je sad ovo?
Hoce li biti ili ne karata za mec?
Ako ih nije dosta prodato nek se to kaze,da ne bude deo stadiona prazan zbog ovih najava da ih nece biti u prodaji
 

SRBIN

Početnik
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
140
Reaction score
0
Локација
Ljubljana
Ajmo grobariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii razvaljujemo jih u sredu. Imam utisak da če proči kao oni Maltežani 2000 (4:1). Koji bre Kiprani razvaljujemo jih 4:0 minimummmmmmmmm pa onda hoču DINAMO i osvetuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


pozdrav iz Banja luke !!!!!!!!!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Tuljoa mi se malo naljutio jer sam rekao "majmuni" za nase igrace.Nervoza.Ali,ako sutra ne pobede,mozda su stvarno majmuni.U svakom slucaju,ja cu biti na JNA.
Jebe se meni dali ce Partizan pobediti ili izgubiti.Nije ovo pateticno palamudenje,ali ko god moze neka dodje.Pa i neka izgubimo i ispadnemo majmuni.
NUSKNP
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.184
Reaction score
18.506
Локација
U Kinšasi
Sutra je najbitnije odigrati dobro u odbrani. Dva gola se mogu dati, a pitanje je mozemo li vise s obzirom koliko odgovorno i tvrdo igraju kiprani. Nadam se da ce Jokan uspeti da sastavi sredinu terena kako treba. Tu nam je igra najtanja. Kad igramo sa dva zadnja vezna skripi nam pozadi. Kad igramo ofanzivno uvek nam nedostaje igrac u napadu. Kad je Moreira striktno markiran, nemamo nikakva resenja. Tomic i Ilic mogu da igraju sami samo u nasoj ligi. Za Evropu je potrebno praviti visak po boku. Levo cemo ga imati, ako bude igrao Obrad, a desno...neka nam je Bog u pomoci. Ovo je Jokanov ispit karijere. Morace nesto revolucionarno da smisli ukoliko planira da prodjemo. Mi cemo dati sve od sebe, a siguran sam da ce i igraci.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Што се тиче сутрашње утакмице, оно што сам хтео да кажем, а то се могло видети на крају прве утакмице, а и из Диарине изјаве, јесте да су њихови штопери далеко спорији од наших нападача, Диаре и Клеа! Да не причам о случајевима када би рецимо играо Богун и Брана Илић по страни... Шта то значи, најбитније је да сачувамо сопствену мрежу, а за гол може да се укаже шанса после само једног доброг паса, рецимо нашег Доктора! Исто тако у изјави нашег капитена са сајта можемо извући доста тога, да кажем поучног! Па и неке ствари које ми, Гробари не би требало да радимо! Оно што не бих волео никако да видим и чујем да рецимо ако се на полувреме оде са 0-0 да почну звиждуци са трибина, то нам не треба ни у 85 минуту никако! Такође много смо полетели пред овај реванш, наравно треба имати вере, имам и ја, и толико и верујем и желим тај пролаз, али једноставно тако смо били и пред прву утакмицу! Овде се спомињу неке петарде, а они нас добили 2-0! Значи хајде да прво надокнадимо само тај минус! Зашто ово кажем, зато што ће као дириговано после текме овде се појавити свакакви коментари, у случају не дај Боже испадања, типа овај овакав, немамо везе, одлази овај, одлази онај! Зато кажем имамо велике шансе, па хајде прво да помогнемо нашим момцима, као прави навијачи, да са трибине, тачније са свих трибина их понесемо до победе! Онде где ја видим шансу, ма колико то у после прве утакмице деловало апсурдно јесте скок игра! Поготову ако у саставу буду играли капитен, Крле, Гавран и рецимо Раћа, као и Ваш наравно! Све то под условом, ако се сећате утакице са Кипра, да бар једна лопта улети у шеснаестерац, а не да га прелети! Такође оно што бих додао да кажем тактику Јокана и тако даље јесте да мислим да не треба срљати рецимо у првих 15-20 минута да под сваку цену падне гол! Апоел долази да се брани, значи бункер, значи играју на контре, значи само то срљање они и чекају... Требало би се само тога припазити! Што се осталог тиче сутра на Југу морамо бити, не као један него да будемо једно! Само да се ова еуфорија пренесе позитивно на играче и да са толикоме енергијом са свих страна стадиона њих понесемо до потребне победе! И једна једина моја жеља јесте да сутра око 11 сати увече настане општи хаос на трибинама и да онако већ без гласа најјаче оптевамо са играчима, поред волим га, и нанананананана лига шампиона, лига шампиона лига шампиона... :D
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Ljudi kakva je vremenska prognoza za sutra jel ce biti toplo i zagusljivo ili svezo i super za trcanje:D
Po meni uz dresove vremenski uslovi su mn vazna stvar
-
Ljudi izgleda da ce kisa. Nije nam naklonjeno vreme. ali molimo boga da za vreme utakmice ne pada kisa
 
Последња измена:

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Не знам колико је то битно, али биће знатно свежије него ових дана око 27 степени чиними се, уз могућност кише!
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Padace kisa sutra ali molicemo se bogu da za vreme utakmice ne pada jako jer moramo mnogo da trcimo. Ma da nikad se ne zna 3 gola i nisu mnogo. Ali ipak pomolimo se :respect
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Poznate sudije za revanš mečeve 3. kola kvalifikacija
04.08.09. 10:10

UEFA je saopštila imena sudija koji će deliti pravdu na revanš mečevima trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, odnosno Ligu Evrope.

Glavni sudija utakmice između Partizana i Apoela koji se igra u sredu od 20:45 časova na stadionu u Humskoj biće poznati Italijan Mateo Trefoloni kojem će pomagati Nikola Nikoleti i Mauro Tonolini, dok će četvrti arbitar biti Dino Tomazi.

Sportska Centrala

Italijan deli crvene kartone.
Sudio je i nedavni duel nase repke sa Rumunijom
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Mozda jos bolje, ipak su oni ti koji ce igrati bunker i 'kvariti' igru, pa dobro bi bilo da sudija ima strozi kriterijum i ne tolerise 'igru' sa puno faulova.

A ovo za vremensku prognozu, samo da ne budu teske padavine i upropaste teren. Brzina igre nam je najveci adut, inace ne znam kako cemo nadoknaditi 2 gola.
 
Последња измена:

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Ваљда нас судија неће оштетити. Ипак смо носиоци, а не Кипрани. И неупоредиво смо познатији од њих.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ljudi mi smo nase "kredite" ispucali na Kipru!
Nema vise..."samo da vreme bude lepo", "samo da nas sudije ne ostete" itd.
Moramo se okrenuti nama i na 2:0(ako bude a ja se nadam da ce biti) juriti 3:0, na 3:0 juriti 4:0 itd, a ne kalkulisati, jer jedino takav pristup nas moze odvesti dalje!

...grobari sa tobom sve do pobede!!!
 

djole_tomic

Grobar
Учлањен(а)
18.08.2007
Порука
272
Reaction score
2
Локација
u sumi makiskoj
"Sve moramo da im naplatimo. U sredu nema nikakvih izgovora. Može da bude vrelo, može da bude hladno, mogu da padaju i kiša i sneg, moramo da pobedimo sa tri razlike i plasiramo se u sledeće kolo", rekao je Moreira

ovo isto mora da vazi i za 30000 dusa koje ce se naci sutra u hramu.. :pfc:
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
ZVANIČNO SAOPŠTENJE FK PARTIZAN 04.08.2009. - 12:20
574.jpg
Revanš utakmici 3. kola kvalifikacija za UEFA Ligu šampiona koja će se u sredu, 5. avgusta 2009. odigrati u Beogradu sa početkom u 20.45h i u kojoj se sastaju FK PARTIZAN i APOEL FC (Nikozija/Kipar) prisustvovaće, prema našim procenama i očekivanjima, preko 1.000 navijača kiparskog šampiona. Tim povodom želimo celokupnoj srpskoj sportskoj javnosti, a pogotovo navijačima Partizana, da uputimo sledeći apel:

Srpski i kiparski narod imaju dugu i bogatu tradiciju negovanja izuzetno prijateljskih međusobnih odnosa. Prilikom našeg gostovanja u Nikoziji pre nedelju dana, to se još jednom potvrdilo na delu. Celokupna ekspedicija FK Partizan, uključujući tu i grupu navijača Partizana, koja je prisustvovala utakmici u Nikoziji, tokom dvodnevnog boravka na Kipru je najpre dočekana, a potom i ugošćena i ispraćena za Beograd na jedan topao i prijateljski način. Svi smo se u Nikoziji osećali kao kod svoje kuće.

Predstojeća revanš utakmica između FK PARTIZAN i APOEL FC je od izuzetne važnosti za oba kluba. Vrlo je moguće da će u takmičarskom smislu njen tok biti napet, a krajnji ishod vrlo neizvestan. Međutim, bez obzira šta se na terenu bude dešavalo u tih 90, a možda i više minuta, apelujemo na naše navijače, ali i na sve ostale građane Beograda, da se prema pristiglim kiparskim navijačima svi odnosimo na jedan fer, korektan i prijateljski način - pre, za vreme i posle utakmice. Navijači sa Kipra su to svojim odnosom prema našem klubu, našoj državi i našem narodu, zaslužili.


FK PARTIZAN
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Imam neki blagi osecaj da cemo ih nakantati sa cetiri nula i da cemo ovaj poraz brzo zaboraviti. Svi koji mogu na stadion, neka se sete i nas koji smo negde u tri lepe, pa neka navijaju jos jace, pa se sutra uvece zajedno radujemo...
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Samo prvi gol da uteramo pa ce onda biti ludnica i nosimo igrace sve do pobede.
Hrabro u duele, krenemo napred, nek oni prave prekrsaje pa mi malo da imamo slobodnjake.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Sutra cemo pokazati da li smo velika ekipa koja moze da se digne iz pepela, ili jedan prosecan klub koji ce tesko u LS. Sutra se pise istorija ili jesi ili nisi,ili mozes ili ne mozes,sutra ce pobediti srce,volja,dusa i ljubav prema nasem klubu,kvalitet ce biti u 2 planu ako izadjemo sa srcem sa zarom,sa nabojem kao da idemo u boj mozemo stici i dostici minus od 2 gola,sutra ne sme da se kalkulise svih 11 igraca moraju da ostave srce i poslednju kap znoja na terenu to je jedina taktika za sutrasnju utakmicu ako se tako nasi igraci postave cudo je moguce ukoliko budu kavkulisali bojim se da necemo dobro proci zato jos jednom poruka za sutra:
NEK NE IGRA KO SE LOMI KOM NE KUCA SRCE CELICNO CRNO BELE BOJE BRANI CASCU SLAVOM ZIVOTOM!

U BOJ KRENITE JUNACI SVI!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top