Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

rankovic dejan

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2008
Порука
33
Reaction score
0
RAZOCARAN SAM
KAO I PROSLE SEZONE MNOGO VERE I NADE PRETVORILO SE U VELIKO RAZOCARENJE.
Jebiga sta pametno reci na ovakav debakl,odakle izvuci snagu pa poci u hram da ih bodrim u revansu,ja nisam od onih koji se predaju,JA SE JOS UVEK NADAM:banghead,ali kada ce oni to shvatiti,pa necemo valjda kao prosle godine cekati kraj evrope da se izivljavamo nad Javorima,Jagodinama i kojekakvim zalutalim superligasima i onda da likujemo kako smo jaki...
Bice mnogo tesko izaci iz govana ,ja NECU da priznam da nismo dorasli kipranima,NE MOGU.
SVI ZAJEDNO DO POBEDE NAPRED PARTIZAN:pfc:
SADA JE 22.18h a vec me je zvalo 20 mandova da pita za rezultat...POBEDITE U REVANSU MOLIM VASSSSSS
 
Последња измена:

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Ne mogu da verujem posle prvog loseg rezultata pocinje pljuvanje svih zivih, pa ljudi to su isti igraci koji su uzeli titulu prosle godine, isti koji su razbili velsane, isti koji ce za sedam dana mozda izbaciti i kiprane , ne mogu odjednom svi da ne valjaju........ Pa sta ocekujete da se prosetamo kroz kvalifikacije i dodjemo bar do polufinala lige sampiona??? Nismo imali srece, losa taktika, tesko vreme, kiprani odlicni, ali nista jos nije gotovo tek smo na pola............
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Мало хладније главе, али само мало, мислим да су нам шансе ипак реалне али уз један услов - играчи морају да изаћу на терен као ратници а не као ...! Ако су им распали цигани дали 3 гола у Београду, ми можемо и више. Али једино ако се Кипранима од почетка да до знања да немају шта да траже овде. На крв и нож, па шта буде. Гол у првих 20 минута би знатно олакшао посао.

Срамно је како смо одиграли вечерас, али од сутра једини циљ треба да нам буде пролаз даље! Заборавити сав овај јад до реванша, скупити снаге, доћи у великом броју у Хумску, па шта нам Бог да. Али одиграти нападачки и ратнички, а не овако јадно и мизерно!
 

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
Много дискутаната овде дају коментаре да је "ово добро" и да су сличне резултате очекивали.Неки нападају и Јокана.Слажем се да је игра била катастрофална али тешко да се могу сложити са констатацијом да је ово добро и позитивно.ИСТИНА је да ово НИКО жив није очикивао.Дигли смо се после победа против Рила,очекивали сасвим позитиван резултат са Кипра-а они су нас спустили на земљу.Не верујем да је било ко очекивао да изгубимо са 0-2.Не верујем ни да су Кипрани тако нешто предпостављали,што се видело у њиховом приступу из првог полувремена.Изгубили смо потпуно заслужено.Још не могу да верујем да је Миросављевић у праву,када каже да је кипарска лига боља од наше....Са оваквим присупом,није нам место у Европи.Ово су момци,квалификације.....могу само да замислим однос снага у ЛШ.Надам се да ће Јокан ускоро дати неку изјаву....са овом игром....можемо узети бодове неким клубовима у Србији али не у Европи.
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Cestitke Kipranima!

Na terenu je kriminalno odigrano i igraci trebaju da se zapitaju zasto se to desilo! Kod dva (smesno) primljena gola, niko umesto njih nije mogao da skoci i izbije tu jebenu loptu! Ako se trazi krivac, to su igraci i niko drugi!

Iznenadjen sam napadima nekih na Fejsu! Covek je odlicno odigrao za ovo malo vremena sto je proveo na terenu.
 

miregrobar

Početnik
Учлањен(а)
09.05.2007
Порука
61
Reaction score
0
Локација
Нови Сад
За овакву игру довољна је само једна реч - КАТАСТРОФА
 

escobar

Wallpaper Man
Учлањен(а)
01.05.2007
Порука
421
Reaction score
33
Не идем на море, отказујем све, идем на стадион идуће недеље да помогнем црно-белима.
Верујем у пролаз, биће претешко!
Ми смо ти који би требало да имамо велики утицај на играче на терену, ово се не пропушта.

Сви на стадион!
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Evo, sada kad mi je pritisak spao na nekih podnošljivih 180 sa 120 da kažem koju.

Pa da li ja opet moram da branim Jokana.

- da li je on kriv što je Diara promašio tri stopostotne šanse.
- da li je on kriv što je Petrović silovao loptu i glavni je krivac kod prvog gola
- da li je on kriv što su iz kornera gađali suprotnu korner zastavicu
- da li je on kriv što su nam pasovi bili iza leđa umesto da damo for

Odigrali smo ko najveći džiberi i tu nema šta da se doda. Odavno nisam video ovalo loš Partizan.

I dalje smatram da smo mnogo bolji tim, ali to sada treba pokazati na našem stadionu!

Kratko i jasno ... ako ispadnemo, i ne zaslužujemo da idemo dalje.

Ne, kriv je sto posle gola uvodi Fejsu,sto mu Washington vise zakucava u Pioniru nego igra na fudbalskim terenima,sto cuva 1:0... On je veliki Grobar i stvarno ga obozavam, ali je po meni tipa Udovicica u vaterpolu - veliki Grobar i nista vise!

Pokusavam da shvatim odakle Stevanovic u timu (ako nije menadzer-igrac),sto Tomic nema snage da potrci ali ima snage da pogodi drugu korner zastavicu, sto Petrovic mora ali MORA da se okrene kad primi loptu, sto nijedan igrac ne moze iz prve da se oslobodi...

Mora pun Jug!!! Nisu ni Cleo,Diarra,Moreira,Gavrancic,Djordjevic,Jokanovic,Tomic-nisu oni Partizan!

Mi smo Partizan!!!

Od prvog minuta neka se peva "Dajte, dajte gol!" jer nam treba gol u prvih 15 minuta, nema druge!
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
Ajde glavu gore!
Odkidamo ove kiprane 3-4 razlike u hramu. opusteno. jedino sto sad treba da prodje ovih 7 dana u negativnom tripu ali sve ce se na kraju isplatiti.
mi iskreno ni u rilu nismo bog zna kako odigrali, ali u BG je bila druga prica. zivi bili pa videli.
verujem u ovaj tim i momke. samo da je Krle bio tu i veceras bi se druga pesma pevala. baxuz.

P.S: igracima treba pustiti da gledaju kasetu cuvenog dvomeca protiv QPR kao motivaciju za sledecu sredu a neki na forumu bi trebalo isto da osveze pamcenje.
 
Последња измена:

zaka

Guest
Fudbal (sve vesti)

LŠ: Puče Partizan! (VIDEO)
Sreda, 29. jul 2009. 21:41

Crno-beli su sa Rajskog ostrva krenuli put pakla. Kiparskih "plus 30" sasušilo je njihovu nadu da će drugi put u istoriji igrati u Ligi šampiona.

U prvoj utakmici trećeg kruga kvalifikacija za Ligu šampiona Partizan je poražen od Apoela u Nikoziji - 0:2 (0:0).

Tim Slaviše Jokanovića bolje nije ni zaslužio. A za plasman u plej-of biće mu potrebno čudo. Ne zato što je kiparski prvak bauk. Naprotiv. Nego zato što je teško verovati da za nedelju dana, do beogradskog revanša, toliko toga može da se okrene u korist Partizana.

Bezidejni i bezopasni u napadu, a u odbrani posle prekida proitvnika nepomični! To je crno-bele skupo koštalo.

Načeo ih je bivši saigrač, Nenad Mirosavljević. Kao prošlog leta crveno-beli, sada su i njihove komšije sa Topčiderskog brda bile "žrtve" iskusnog napadača Apoela.



On se u 50. minutu našao sam kao duh na šest metara od gola Mladena Božovića i rutinski, trzajem glavom ga savladao - 1:0.

Konačan rezultat na sličan način, posle kornera sa desne strane, postavio je Poljak Marsin Ževlakov. I on je bio potpuno usamljen na petercu. Dok su ga ostali akteri meča gledali, mogao je da bira gde će glavom da ćušne loptu - 2:0.

Trener srpskog šampiona Slaviša Jokanović poslao je na teren gotovo isti sastav koji je u dva meča sa Rilom potukao sve rekorde. Jedina izmena bila je prinudna - umesto povređenog Mladena Krstajića, na levom beku igrao je Ivan Obradović.

Međutim, od moćne mašinerije koja je pregazila amatere iz Velsa, nije ostalo ništa.

U prvom poluvremenu igrala se šah partija. Strateg domaćina, Ivan Jovanović, zgusnuo je svoju ekipu na sredini terena i uspeo u nameri da neutrališe vezni red Partizana. Doduše, Lamin Dijara je dva puta zapretio Kipranima, ali je jednom golman Dinisis Kjotis posle parade prosledio loptu u korner, a drugi put je Senegalac traljavo šutirao, pa je ona postala lak plen sigurnog čuvara mreže Apoela.






S druge strane, kiks Mladena Božovića posle kornera nije očekivao Krisis Mihail, pa se nije snašao u idealnoj poziciji.

A onda je u nastavku postalo jasno da igrači Apoela pucaju od snage, ili je to bar tako delovalo pored fudbalera u crno-belim dresovima koji nisu mogli da dođu do daha, a kamoli šuta ka protivničkom golu ili šanse...

U drugih 45 minuta Partizan nije uradio bukvalno ništa. Osim što su njegovi igrači napravili dve kardinalne greške u odbrani.

Utakmica je odigrana na stadionu GSP na čijim tribinama se okupilo oko 18.000 bučnih domaćih navijača. Grobara je bilo između 150 i 200.

Pristalice Apoela poželele su dobrodošlicu gostima iz Beograda transparentima "Pravoslavna braćo" i "Kosovo je Srbija"... A onda su ih njihovi ljubimci počistili sa terena.

Revanš će se igrati naredne srede, 5. avgusta, u Humskoj.

Apoel - Partizan 2:0 (0:0)

STRELCI: 1:0 - Mirosavljević u 49, 2:0 - Ževlakov u 85. minutu.

PARTIZAN: M. Božović - Stevanović (od 84. Knežević), Đorđević, Gavrančić, Obradović - Petrović - Ilić (od 72. Bogunović), Moreira, Tomić (od 61. Fejsa) - Dijara, Kleo.

APOEL: Kjotis, Pursaitidis, Karalampidis, Kosovski (od 82. Aleksandru), Broerse, Helio Pinto (od 73. Sacias), Kontis, Nuno Moraiš, Mirosavljević, Haki, Mihail (od 74. Ževlakov).

ŽUTI KARTONI: Aleksandru (Apoel), Stevanović, Dijara, Petrović, Gavrančić (Partizan).

SUDIJA: Bjorn Kuipers (Holandija).

(MONDO, foto FoNet)
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=142417
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Попиздео сам за време и после утакмице али се нада полако поново враћа (можда због неколико флаша пива? :D ). Како смо ми могли да пуцамо петарде у гостима после релативно повољног резултата као домаћини, тако ће и наши противници једном морати то да осете :wink: Следеће недеље идемо сви на стадион па шта буде, када ми будемо дали све од себе, и играчи на терену ће то исто учинити. Нема разлога да не верујемо да можемо да прођемо ове пацере. Иначе, имам и ја пуно замерки и на рачун тренера а поготово на неке играче које траже ко зна какве плате а онда на терену усеру али оставићу то за крај.

Пуно хвала нашој православној браћи на оним транспарентима.
 

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Izbuseni balon

Eto, nas "strateg" Jokan....smeker .. katenaco...​
Zar je Jokan izmislio fudbal?
Igrali smo kooo picke...
Diarra, igra i ponasa se nonsalantno
Petrovic, zar trener ne moze da mu kaze sta je njegova uloga?
To je nasa stvarnost...
Kakav trener takva ekipa.
Mi smo BILI dobri za domace takmicenje...
Evropa, to je merilo vrednosti....
Nazalost puce krcag ...ode sanak pusti...

:pop

"raspala" zvezda je uspela da odigra nereseno, a mi ?
Uzas....
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
ljudi realno odbrambeni igraci su nam dobri ali nisu uigrani, neki su van forme a jedan je zelen i manjka iskustva. sezona je u samom zacetku i normalno je da se desavaju turbulencije a uz to nas je zadesio ogroman maler sa Krletovom povredom koji je trebao da bude alfa i omega zadnje linije. Ma samo da on bude spreman za revans i razbijamo kiparski bunker!

nisam pao u euforiju posle rila pa necu ni sada da tugujem. Tek je prvo poluvreme i ima jos puno da se igra. vi sto pljujete vec sada. ugrist ce te se za jezik! videcete!
 

Layzick

Grobar
Учлањен(а)
05.10.2007
Порука
226
Reaction score
1
Ja se samo nadam da ce proraditi "srpski inat" kako na terenu tako i na Jugu....sve do pobede!
 

domaciajvar

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2008
Порука
55
Reaction score
0
alo, svi vi koji pljujete Jokana prestanite da se gubite jer necete tako pomoci! Ljudi pocnite da se cimate oko tekme u BG, jer i dalje imamo sansu, ne sme sad da dodje do raspada onog sto smo dugo gradili! Nemoj da ste sise nego pomozite maksimalno, mi moramo da ih nosimo do pobede! Mi imamo svoju a igraci svoju utakmicu za 7 dana, moramo i mi i oni da se spremimo, ima njih ko da kritikuje... ajmo braco da napunimo stadion i prenesemo im energiju da nam vrate pobedom!
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
"Srpski inat"???? Zar nije Jokan rekao da ne vidi da cemo bilo sta trebati da jurimo u revansu? Sta bi bilo da smo prvu utakmicu igrali kuci? Kako bi smo tek onda "davili" u gostima?

Svi se secate Intera Baku, Poli Temisvara i ostalih... I sa njima smo igrali prvu u gostima (i bolje prolazili) - pa smo se onda dobrano mucili kod kuce! A APOEL je za njih izmislio fudbal u svakom pogledu...

Isto smo se tako hrabrili i prosle jeseni kada su nam dolazile "evropske" ekipe kuci - pa se ni tu nismo proslavili!

Treba dati TRI gola!!!??? Budimo realni - veceras nismo imali tri vezana dodavanja na celoj utakmici a ocekujemo da ove zgromimo...
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Ako u sredu u Hramu ne bude bilo makar 25000 navijaca, ja ne znam sta onda imamo vise da diskutujemo...
U sredu svi u Hram!!!!!!!!!
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Meni nekako "drago", igraci da se otrezne,a ja da dozivim svoj QPR

Ovaj forum je postao prepun pametnjakovica, ne mogu da citam vase kritike na racun trenera i igraca

Dok ne udjemo u LS ne pisem vise na forumu
 

South_boy

Početnik
Учлањен(а)
23.08.2007
Порука
29
Reaction score
0
Локација
Svuda
lepo si objasnio brate. Kriv je trener i niko vise, prosle godine nismo uzeli nijedan bod u grupi a ove kako smo poceli tesko da ce biti bolje od prosle iako smo se svi tome nadamo. Jokanovic nije trener za Partizan , dokle vise Stevanovici , Miljkovici i ostali...videli smo tog Stevanovica ne ide daj drugo resenje. Ja verujem u revansu u preokret al stojim iza toga da Jokanovic nije trener za Partizan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top