Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

071

Grobar
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
273
Reaction score
15
Valjda ce nam se Brisel vratiti za onaj davni prije 40 i baksis godina...
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Polako, nije sve tako crno. Radiša je napravio grešku i ja sam ga psovao tada u tom trenutku ali iskreno bolje on da brani, jer ume često da zasere ali videćete da će kad-tad da bude spasilac ekipe tj predviđam da će on biti jedan od boljih na kraju sezone. Što se tiče ostalih iz odbrane Krstajić odigrao standardno dobro, Jovanović takođe, bio sam oduševljen da tako dobro odigra, Lazevski bar po meni nije loše a Stevanović bi morao malo bolje. Moreira je imao par poteza, nije loše odigrao i nadam se da će biti spreman za revanš. Ilijev je po meni jedan od boljih igrača sa večerašnje utakmice, zahvaljujući njemu njihov igrač je dao evro autogol :D dok Sale Ilić je bio fenomenalan, sve bolje i bolje igra dok Raća je po meni isto odigrao sasvim dobro dok Tomić veoma slabo. Kleo opet gol i svaka moja reć bi bila suvišna. Smiljanić je ako se ne varam zakačio loptu glavom kada je Radiša glumio levog beka i gradio njihovog igrača te nisam zadovoljan kako je odigrao, mora još bolje. Davidova i Bogunovića neću da komentarišem.

Sve u svemu veoma sam zadovoljan igrom pojedinaca, dok sa druge strane me i brine igra nekih drugih pojedinaca ali sve u svemu rezultat je zadovoljavajući za prvi meč i olakšavajuća okolnost je što mi ne igramo prvenstvo ovog vikenda.

Jel neko zna što Babović nije bio u protokolu za meč? Znam za pravilo UEFE da jedan igrać može biti zamenjen drugim 24ch pre meča.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Evo tek sam sad stigao sa "vukojebackog putesetvija".....

Sta da kazem...

Prvo nasi su se usrali kao grlice da je to bruka i sramota,kao da igraju ne znam gde!To se jasno videlo u prijemima lopte ala Bogunovic i skakutanjem lopte,bili su nesigurni dosta.

Ajde nekako smo odigrali to prvo poluvreme,ispitali snage.

I onda po starom nasem obicaju moramo da ga primimo da bi igrali.A zasto ne igramo od pocetka????Dokle vise ta srpska glava????

Preokrecemo,na tribinama delirijum i umesto da ih potpuno nokautiramo mi primamo diletantski gol.

Prvo Lola "maestralno" udara glavom(bolje bi moj otac od 169 udario) a oinda Radisa the King zapocinje "kolce" oko one njihove vezaretine.

Kraj price,kraj price o LS!Radisa je odveo Anderleht dalje!Sve je srusio......

Nama sada treba u Belgiji bar 2 gola,jer je tesko ocekivati da tamo ne primimo gol.Koliko je to realno procenite.....samo cudo moze da nam pomogne.

Izmena Lola umesto Moa kardinalna greska,pade odmah gol,po meni trebao je uci agilniji Davidov,mada je i on pokazao da je livadski igrac sa nekim smesnim padanjima.

Sve u svemu igra dobra,ali zahvaljujuci glupostima pojedinaca rezultat ocajan.Ne vredi kad igras kao grlica i bojis se da primis gol onda primis dva.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
realno, partizan moze bolje, barem za 30% bolje nego veceras..
A anderleht.. ne verujem da moze mnogo bolje od ovoga!
treba se popraviti samo 2 stvari - 1. da se malo veci presing izvrsi na protivnicke igrace kada imaju loptu izmedju sredine terena i naseg senesterca (tu su veceras imali dosta prostora), 2. da saigraci malo bolje prate coveka, ili grupu od 2-3 igraca koji vode napad,koji se sa loptom nalaze u polju protivnika...to se sve svodi na malo vise trcanja, sto se svodi na nasu fisicku (ne)spremnost, koja se vidno popravlja iz meca u mec, pa zato mislim da tamo i nece biti problema barem sa te strane!
izmedju ostalog, danas smo igrali sa 10 igraca dobar deo tekme, jer se moreira nije ni cuo ni video...a zna se da ce za gostovanje biti spreman, pa je to jos jedan veliki plus za nas!
realno nemamo neki bog zna kakav tim, ali imamo trenera koji PERFEKTNO vodi i koristi to sto ima.. igra tvrdo,ne pokusava da igra totalnu ofanzivu jer zna da za to nemamo igrace, a opet ne igra bunker, jer zna da ni za to takodje nemamo igracki kadar,vec taktiku postavlja tacno tako da iskoristi MAKSIMUM iz svakog pojedinca! NOVI DULE VUJOSEVIC!
ne mozemo da garantujemo pobedu u gostima.. ali je sigurno da cemo dati barem 1, ili 2 gola...imamo nekoliko igraca koji su brzi od njihove odbrane, takodje ne treba zaboraviti da se nas tim jos uvek uigrava jer je sada tu ilijev koji bi trebao da postane nezamenljiva karika u tom "lancu" napada moreira-ilic-ilijev-kleo,dok su oni vec godinama zajedno (nadam se da mi niko nece zameriti ako ovo nije tacno, jer iskreno nisam znao bog zna sta o anderlehtu, ali sam nacuo da su ovi igraci zajedno vec duze vreme).

odbrana..necemo komentarisati..to sto imamo to nam je, sada nije vreme da se traze promene, vec da se od postojeceg izvuce maksimum a mislim da konacno imamo trenera koji je kadar da radi upravo to.. da iz svakoga izvuce maksimum!

konacno imamo tim koji igra tako da mu se i kada izgubi ne moze nista zameriti, jer su svi dali svoj maksimum, doduse jos uvek malo uplaseno ali....od trenera pa do golmana koji nije nista kriv sto je malo losiji...krivi su oni koji su ga doveli..
konacno su se sve kockice sklopile.. konacno jedna lepa atmosfera, konacno nema zvizdanja i pevanja "... ODLAZI" posle neresenog rezultata...konacno imamo trenera koji ne obecava kule i gradove vec samo trud i zalaganje, a to i ispostuje do kraja!
a igraci su takvi kakvi su...bitno je da igraju za dres, i da se trude do kraja..jos da ih malo prodje pocetnicki strah..mogli bi da postignu dosta toga
ovo bi mogao da bude pocetak jedne lepe partizanove ere u fudbalu..
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
koristim priliku da napusim naseg dragog golmana ... bas me briga i za poene i za sve ... ako mu posle ovih 6 utakmica i ovakvih gresaka ne uruce momentalni otkaz oni su onda govna nevidjena ..

oterase nam bozovica i dovedose ovoga idiota za 30 000 ... aaaaaaaaaa

i sve na kurac partizan je sampion ...

idemo dalje .. samo ako njega zamjenimo ... dobijamo u briselu
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Posle istorijskih putesestvija najzad stigoh kuci.....:D Da napomenem samo rovovska borba u Brisel i LS nam je nadomak....Danas Pfc vise nego solidan, odbrana je kiksala definitivno a najvise R. Ilic (promasio zanimanje definitivno) ostali solidni treba izdvojiti S. Ilica, Krleta, Clea i Petrovica....Za kraj sjajno izadnje grobara definitivno, Jug je sijao, grmeo bili po troje na stolici al za PARTIZAN nije problem....:)
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Komentar nisam ostavio sinoc jer sam zeleo da prodje noc, kazu da je jutro pametnije od veceri. Elem, pohvalio bih igru Partizana. Sto se mene licno tice smatram da su nam sanse sada za prolaz mnogo vece nego sto sam to mislio pre meca. Medjutim da bi se ovo desilo mora da se urade neke stvari. Prvo i osnovno, pokazalo se koliko jedan ali samo jedan los potez uprave u prelaznom roku moze da kosta jednu ekipu velikog uspeha. Radisa Ilic je nesto sto nije smelo da se dogodi Partizanu. Sasa Stanojevic je pametan momak, nema mu druge sem da presece. Zivko Zivkovic u vatru pa sta bude. Mogu da razumem da u par utakmica neko ko ima godina kao npr Zivkovic napravi dve onakve greske. Stisnes zube i kazes 'ok je mlad je valja ga istrpeti, stasace, bice bolje' a li za DVE utakmice primiti onakva DVA gola i to u ozbiljnim golmanskim godinama koje poseduje Radisa je KATASTROFA! Klasican nedostatak kvaliteta i tacka. Imam jedno pitanje za sve? Hocemo li i u Briselu Radisu na go? Hocemo li u Brisel da pocnemo utakmicu sa 1:0 za njih. Ljudi da se ne lazemo golman je temelj svake ekipe. Neko ko pruza sigurnost ekipi .radisa Ilic to nije i samo unosi nervozu svojim ponasanjem. Ekipa mu ocigledno ne veruje ali i razumljivo. Gde bre mozes da se uzdas u onakvog golmana pa to je strasno. Dok sanse jos uvek postoje Sale mora da presece i ubaci Zivkovica u vatru. Da je mali bio veceras na golu umesto Radise mi onaj 2.go ne bi primili....da je bio bilo koji drugi golman iz nase raspad lige na nasem golu mi onaj go ne bi primili. Razgovarati otvoreno sa Radisom, ponuditi mu raskid ugovora jer ne moze se ovako. Neko kaze ne napadati ga. Kako bre ljudi ne napadati ga. Pa ovi ispred su odigrali fantasticno, trcanje, borba sve ali sve maksimum i onda onaj od koga se to i ocekivalo sve zasere. Imali smo ih na kolenima. Treci go je visio u vazuhu i da nas Radisa nije presekao dali bi ga...ovako,Partizan prima go a ekipa pada jer ih je Radisa ubio u pojam.
 

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
E moj Radisa,sa tobom na golu jebeli smo jeza u ledja.Jos jednom se ispostavilo da smo mi na golu najtanji ubedljivo od svih mesta u timu,a da tuga bude veca jedino smo za dovodjenje golmana ovog leta potrosili neku kintu.
Vidim da mnogi prizivaju malog Zivkovica (samo da ne stane onaj Radosavljevic,taj je jos gori),nisam ga specijalno nikad gledao,kazu da je ok golman,ali meni ne uliva poverenje klinac bez iskustva za utakmice u evropi,lako moze da se usere-medjutim radije bi i njega video nago Radisu Zbunisu.
Posle tekme sam samo prizivao "coravog" Bonju,e da nam je on sad,kad imas pouzdanog golmana sve je nekako smirenije,a ne da se tresem prilikom svakog suta na nas gol.Cak bi nam i Darko Bozovic dosao sad ko budali samar (jedini njegov veci grah je kada je driblao Kacara i primio gol,ostalo za mene dosta korektno...).Nadam se da ce Sale reagovati i nesto menjati po pitanju golmana.
O Marku Jovanovicu necu da trosim reci,dobar jedino da ispuca loptu van igralista...
Mali Stankovic sigurno mnogo bolja varijanta,sto ce verujem i dokazati.
Lola Smiljanic nam uopste nije bio potreban,tvrdim da je Branislav jovanovic neuporedivo korisniji na tom mestu.

Utakmica-nista posebno,ovaj Anderleht mozda ima budzet 100 miliona,ali krvnih zrnaca,nikako eura.Vise nego limitirana ekipa,bez pojedinca koji odskace (osim Kanua,kad je usao vidno je uneo kvalitet,taj kad primi loptu je se userem,mozda i vise zbog nasih vezera u odbrani nego njegovog umeca,ali..),u odbrani su nista bolji od nas,cim ih stisnemo malo odma panika i potencijalna prilika za sansu.Znaci ni respekt ne zasluzuju,zivota mi.

Ako odigramo imalo bez pritiska u Belgiji,mozemo da se nadamo prolazu,a za ozbiljnije takmicenje u evropi,moramo definitivno da angazujemo jednog dobrog stopera i rasnog napadaca...nadam se da ce uprava konacno reagovati i uvideti gde nam nedostaje kvalitet.
Najbitnije da su i igraci sami videli da je ovaj Anderleht truba i da mogu bez problema da igraju sa njima.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Резултат одговара збивањима на терену. Остаје велики жал што нисмо победили и узели скалп једном од европских великих клубова. Ипак, обрукали се нисмо, а и даље имамо активан резултат. Ништа овде још није готово! Радиша, којег овде с правом кривимо за гол, можда у другој утакмици буде посебно инспирисан, тако да ја не бих давао неке коначне судове. И мени из ове перспективе изгледа да је направљена грешка продајом Младена Божовића, али не сахрањујмо ни голмана ни тим пре реванша.

Жао ми је што предност од 2-1 нисмо задржали дуже од три минута. Верујем да би онда било лакше очувати је. Кад смо код киксева, први гол је јако наивно примљен, изгубљена лопта на 40м (Крстајић - Саша Илић, колико памтим),. У тој акцији је Андерлехт показао у чему је поента фудбала - из 3-4 додира "на прву" дошли су до гола!

Не треба се заваравати да нису ништа посебно. Нису ни непобедиви, наравно. Реално, ни ми нисмо имали неке шансе током утакмице.

Била је јасна оријентација Станојевића да дугим лоптама избацује Илиева, а мислим да би се неки други играч боље снашао у тој улози, али управа је проценила да је Ал Шабаб право место за њега. :banghead

Ипак, немам критика према Илиеву, јесте мало више солирао, али је прилично заслужан за други гол.

Мореира добар у дефанзивним задацима док је играо, Лазевски доста добар, Саша Илић скоро па онај стари. Клео - :respect.

Дакле - нема разлога за тугу. То смо ми, нисмо се обрукали.
Сад се показало да је добра одбрана - основа тима. Ако у Бриселу игру у одбрани подигнемо на виши ниво, не сумњам да ће средина и напад успети да учачкају бар један гол.

Како год, Европа је ту до децембра. Срећно у реваншу! :napred Partizan

П.С. Лукаку има више коњских снага него мој ауто. :D
 

Neimar

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
226
Reaction score
6
Локација
Beograd
Zadovoljan sam borbenošću. Hrabro i veoma motivisano su momci odigrali.
Smiljanić je ovakav, bez priprema, održao u drugom poluvremenu čas kako treba da igra zadnji vezni. Samo jedna situacija koja je i dovela do našeg drugog gola- skače sa tamnoputim igračem Anderlehta pored aut linije, lopta se odbija u aut za nas, a Smiljanić od dečaka pored linije odmah traži loptu da izvede aut, iako od duela još nije ni došao sebi, t.j. dezorijentisanosti. Baca loptu Ilievu, koji se nalazi iza svih igrača Anderlehta(ali naravno iz auta nema ofsajda), centaršut Ilieva i 2-1. Smiljanićev gol u potpunosti. Veoma inteligentan igrač, sa odličnim pregledom igre, i veoma kreativan za poziciju zadnjeg veznog.
A za nas u ovoj sezoni- veliko pojačanje. Nadam se da će biti starter u Belgiji.
Jovanović takođe veoma dobar bio. Marko je očigledno momak koji bitne utakmice odigra jako dobro, a lošije igra one "male". Sjajno se nosio sa napadačima Anderlehta. Ipak, treba imati u vidu da je Lukaku verovatno najbolji napadač, i najteži za čuvanje koji je igrao protiv nas još od Drogbe 2003.
Ostali, očekivano. Majstorija Saleta za pogodak Klea, kao na malom fudbalu, stravičan potez. Kleo definitivno u životnoj formi. Samo da tako nastavi.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne razumijem ljude koji poslije ove utakmice mogu da kažu da Anderleht nije ništa posebno?!?! Vidjelo se da su po svemu za dva koplja iznad nas, što samo dodatno potvrđuje da smo odigrali dobru utakmicu. Ovo ne znači da nemamo nikakvih šansi, ali su one makar 80:20, ako ne i više u njihovu korist.

Zbog svega rečenog moram prvo da pohvalim Stanojevića - kako za taktiku, tako i za korekcije tokom utakmice, ne samo izmjenama već i postavkom. :clap

...Neka odigraju ovako muški i u Briselu pa neka bude koji god rezultat da bude. Bravo momci, igrajte svaku ovako i biće nešto ove sezone i u Evropi!

I da ne zaboravim - Andrei :respect za fotke!

Što se mene tiče, za skoro sve od tvog posta što sam gore citirao imaš jedan veliki :respect!

(Jedino se oko poslednje rečenice ne slažem...šta ima da mu se klanjaš, njegov je posao da škljoca za lične karte, pa mu objavljivanje fotki na forumu, čak kad ih sam postavi, predstavlja zapravo uslugu od strane gazde foruma! :D :buhaha)

Ovaj prvi deo tvog posta sam morao da "omastim". Mnogo ljudi ovde priča nebuloze, uopšte nije sposobno da prati fudbal sa razumevanjem. Anderleht je veoma kvalitetna ekipa, koja je uz sve to veoma dobro skockana od odličnih igrača u jedan vrlo, vrlo dobar evropski tim. Oni su praktično legija stranaca ako im se pogledaju "krvna zrnca", ali na terenu deluju kao da igraju zajedno od petlića.

Mi smo se protiv takve ekipe "rokali" baš muški sinoć, na kraju imamo i jedan rezultat sa kojim možemo dignute glave pred sve i svakoga, ali ostaje ogromna žal što jednog takvog kvalitetnog protivnika nismo i pobedili, makar sa 4:3 ili 3:2 (ako ne 2:1, ili čak 3:1). A bila je pobeda u igri, BAŠ je bila!

Šanse u revanšu su sigurno 80:20 za njih. Čitam danas po novinama da mnogi kenjaju o Njukaslu, prave poređenja, drkaju onu stvar...

Ljudi, nemojmo biti diletanti. Mi jesmo 2003. godine dobili Njukasl koji je bio kvalitetniji od nas, ali je Anderleht (gledano fudbalski, samo fudbalski, isključivo fudbalski) još više bolji od nas nego Englezi tada...

A to što smo protiv još jačeg protivnika zabeležili u prvoj utakmici bolji rezultat nego onda (2:2 naspram 0:1) - to uopšte ne znači da imamo neke veće šanse u revanšu u Briselu nego što smo ih onda imali u Njukaslu. Po meni su nam šanse čak manje nego onda...

Ali da ne budem pogrešno shvaćen - i samo 5% šansi da imamo, treba izginuti u Briselu da se napravi senzacija!

U Briselu se sve svodi na to ko će prvi dati gol.

Dokle god bude stajalo 0:0 (recimo da tako izdržimo prvo poluvreme, pa i do 60. minuta) - biće super.

Daju li nam oni prvi gol - nema čemu da se nadamo, to je onda gotova priča. Tu je onda mnogo bliža ubedljiva njihova pobeda nego čak i 1:1, a kamoli nešto više za nas...

Damo li mi prvi gol - sve je moguće, tj. šanse nam onda mnogo rastu!

Sećam se jedne rečenice Vlade Vermezovića odmah posle 2:2 protiv Dnjepra u Beogradu. Rekao je jednu mnogo dobru (pametnu) stvar:

"Treba nam što kasniji gol u revanšu..."

Mislio je naravno na sprečavanje svim silama da Ukrajinci daju neki rani gol i povedu, tj. da ga onda mi uvalimo kad utakmica već uđe u svoju poslednju četvrtinu...Tako je i bilo, mada je gol Radovića pao još puno kasnije, kad je najveći broj nas već "potonuo"...

2:2 je potpuno drugačiji rezultat nego 1:1 ili 0:0...potpuno je drugačiji taktički prilaz u revanšu kod jednog i kod drugog remija kojeg donosiš od kuće...U Dnjepru smo otišli na poluvreme sa rezultatom koji nam je trebao (naravno, ako već ne uspeš da povedeš)...U Istanbulu već nismo, već na poluvremenu smo imali minus i tu se već moglo nazreti da nećemo uspeti...

Saša + Saša = moja najveća nada za revanš

Jedan na klupi, drugi na terenu...Oni bi mogli u revanšu postati naši veliki, veliki junaci...Mada za mene to jesu već posle sinoćnje utakmice...

P.S.
Kleo u Briselu može opet da se proslavi samo ako Saša bude imao opet svoj dan...protiv onakvih fizički snažnih igrača Kleo bez Saše i njegovog smrtonosnog pasa nema šanse...Joj bože kako će nam tamo nedostajati neko tipa "mambe", neki brzanac...koliko bi to i samom Kleu značilo...a da ne pričam o Saši tek, koliko bi on onda tek mogao da "varira" u rešenjima...Iliev je izgubio na brzini, nije ni 70% brz kako je bio ranije...godine jebiga...
 
Последња измена:

dejankol

Početnik
Учлањен(а)
28.12.2006
Порука
99
Reaction score
9
Локација
Liga šampiona
Bravo za momke... ja prezadovoljan. Ne toliko rezultatom, koliko stalnim vidljivim napretkom tima, a bogami i igrača pojedinačno. Igramo sve bolje, iz utakmice u utakmicu. Ako ništa drugo raduje me povratak nakon primljenog gola. Ranije se u "Evropi" dešavalo suprotno, pa smo, kao po pravilu, prvi postizali gol, a onda isprepadani igrali do kraja utakmice. Evidentan je uticaj dobrog trenera na kolektivnu psihološku stabilnost tima. Drugo, skoro svi rekosmo da je LŠ bonus i da smo već zadovoljni osvojenim mjestom u LE. Tako trebamo i nastaviti da razmišljamo. Da je moglo bolje, moglo je, ali ne možemo tvrditi da nije bilo bolje nego u prethodnim utakmicama (da ne spominjem prošlu sezonu). Sve u svemu, da je nama desetak ovakvih utakmica godišnje, pojeli bismo Anderleht sinoć za večeru.

Našim momcima treba podrška i zato me mnogo raduje aplauz nakon utakmice, mnogo to znači igračima. Navijanje je bilo veoma dobro, možda ne tako dobro kao protiv Artmedije kad su svi na stadionu urlali posljednih 30-tak minuta, ali, bez obzira, nemam riječi zamjerke. Na utakmicu sam vodio neke strance koji su mi u gostima i oni su ostali bez teksta... mislim da je Partizan dobio par novih navijača. :)

Jedva čekam revanš, siguran sam da će momci dati sve od sebe, pa kako nam bude. :)
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Žurnal

Крстајић: Ризиковаћемо!

19 авг, 2010

Из­не­на­ђу­ју­ће за­до­вољ­ство у гла­су Пар­ти­за­но­вих пр­во­ти­ма­ца на нај­вер­ни­ји на­чин опи­су­је да цр­но-бе­ли ни­су кло­ну­ли ду­хом, иако је оп­шти ути­сак да Ан­дер­лехт има со­лид­ну пред­ност пред ре­ванш.
- Бит­но је да и ми има­мо ак­ти­ван ре­зул­тат – сма­тра ка­пи­тен Мла­ден Кр­ста­јић. – Сад је ја­сно да за про­лаз мо­ра­мо да по­бе­ди­мо у го­сти­ма. Је­сте Ан­дер­лехт до­ка­зао да је од­лич­на еки­па, скуп до­брих по­је­ди­на­ца, али де­мон­стри­рао је и Пар­ти­зан ка­ко с та­квим про­тив­ни­ком мо­же да се но­си.
Пре­ма ре­чи­ма ис­ку­сног што­пе­ра цр­но-бе­ли у Бри­се­лу мо­ра­ју да игра­ју дру­га­чи­је.
- По­треб­но је ви­ше да ри­зи­ку­је­мо, али да исто­вре­ме­но бу­де­мо оба­зри­ви. Кон­цен­тра­ци­ја не сме да нам па­да, свих 90 ми­ну­та мо­ра да се па­зи, на сва­ком де­лу те­ре­на. Тач­но је да су Бел­ги­јан­ци у пред­но­сти због два го­ла у го­сти­ма, игра­ће и пред сво­јим на­ви­ја­чи­ма, али сма­трам да има­мо шан­се. Го­то­во је тек „пр­во по­лу­вре­ме”.
Што се ти­че де­ша­ва­ња у Хум­ској, Кр­ста­јић сма­тра да је Пар­ти­зан за­слу­жио пре­ла­зну оце­ну.
- За­до­во­љан сам ка­ко смо игра­ли, зна­ли смо да ће би­ти так­тич­ног над­му­дри­ва­ња и то се об­и­сти­ни­ло то­ком пр­вог по­лу­вре­ме­на. Мо­жда у том пе­ри­о­ду ни­је би­ло ле­пих ак­ци­ја, игре за очи на­ви­ја­ча, али је­сте так­тич­ких за­ми­сли за­сту­пље­них у мо­дер­ном европ­ском фуд­ба­лу.
Игра се рас­плам­са­ла тек у на­став­ку.
- Отво­ре­но, спу­ште­ног гар­да, за­и­гра­ли смо и Ан­дер­лехт и ми, прет­по­ста­вљам и да је пу­бли­ка мо­гла да ужи­ва, ви­де­ла је че­ти­ри го­ла – под­се­ћа Мла­ден Кр­ста­јић.
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
onaj engleski komentator sve objasnio na onom videu na sajtu partizan.net - "what is goalkeeper really doing here,he just gets bullied out" :/
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
nisam sklon tome da nekoga sutiram dok je na zemlji i dok ga svi sutiraju, ali ispricacu jednu pricu, mozda smaram.
kad sam bio mali, obozavao sam Nika Slotera. ja mislim da su se prve njegove epizode na tv politici prikazivale 1991. godine. u to vreme trenirao sam plivanje. mom ocu, koji je inace teska konzerva, tradicionalista, rekao sam "tata, hocu da imam dugu kosu kao Nik Sloter". on mi je rekao, moze, ali da budes najbolji djak u skoli i prvi u plivanju. ja pitam... zasto? pa zato sto ce onda govoriti eno ga mali dugokosi D, najbolji djak i plivac. a ovako ce govoriti, vidi onu budaletinu kosijanera.
 

Drug 022

Grobarčina
Учлањен(а)
10.10.2007
Порука
1.862
Reaction score
362
Локација
Средњи Банат
Непамтим кад смо играли против физички јачег противника. Где нађоше онолике људе није ми јасно. Код првог гола се видело неискуство, када је белгијанац одувао слабашног Лазевског и лопту заједно у гол.
Резултат је солидан и оно што сам прижељкивао то је да се не обрукамо, надам се да ће бар бити неизвесно до задњег минута реванша у Бриселу
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Jel objavljeno koliko je bilo ljudi u Hramu?
Ja sam nashao podatak da je bilo 24.605 . Jel tachno ovo?
 

Grobar11

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
22
Reaction score
0
da vas sad pitam sta je bolje, losa igra i pobeda? ili solidna igra bez povoljnog rezultata?
Ipak, nekako ako pogledas mozda je i dobro sto ulazimo u utakmicu 'sve ili nista' jer mi ipak imamo taj srpski mentalitet.
Sad momci znaju da jedino pobeda vodi u ligi sampiona i ginuce za svaku loptu. Ja se iskrenu nadam da mozemo cudo da ostvarimo ali pod uslovom da nam malo pomogne onaj 'gore' i naravno ona glavni koji sedi na klupi. On ce biti razlike izmedju prolaz i ispadanje.
Samo se ne treba stvarati pritisak, idemo opusteno ali oprezno u revans, pa sta bude, bitno je da sale nastavi vako kako je i poceo jer se vidi da vodi Partizan dobrim putem.

Idemo Dalje.
 

Neimar

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
226
Reaction score
6
Локација
Beograd
U jutarnjem programu RTS-a, voditelj je odjavljivajući našu utakmicu, a najavljivajući beer fest rekao "dok je na utakmici Partizana bilo 40 hiljada ljudi, na beer festu je bila 31 hiljada".
Ja mu verujem.:D
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jel objavljeno koliko je bilo ljudi u Hramu?
Ja sam nashao podatak da je bilo 24.605 . Jel tachno ovo?

Po meni vrlo realna cifra. Plus onih 1000-1500 koji uđu "onako" čak i na ovakvu jednu utakmicu (a njih ne smeš da prijaviš zvanično). Znači oko 26 soma.

Dodaj na to ona silna prazna mesta u kavezu sa šakom jada iz Belgije, dodaj prazna mesta u prvim redovima na "istoku" i "zapadu" i doći ćemo do 30.000 koliko objektivno može da stane na stadion (kad 5% ulaznica zbog zahteva UEFA iz razloga bezbednosti ne pustiš u prodaju).

Bilo je 26 soma. Ne više.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top