Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK hool

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
360
Reaction score
144
Локација
Београд
НА, НА, НА, НА, НА, НА, НА, НА, ЛИГА ШАМПИОНА!!!

ПОЗДРАВ ЗА ЦЕО РИТОПЕК!!!

Сад сам се вратио са Трга, свака част момцима на победи, посебно су ме одушевили Клео (ништа ново), Смиљанић, Јовановић, Станковић и Лазевски. Давидов исто сасвим солидан.

Било је веома густо, чука ми прескочила пар пута... И још незгодан онај угао снимања, како неко испуца лопту, све ми се чини да иде ка нашем голу... :D
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
А славље на Сурчину врх ........ :respect:respect


Ух кад сам ово вечерас преживео .... :pop


Мало детаљнија анализа кад се сви наспавамо:buhaha
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Где нестаде, Муњо брате! :D

Стварно сјајан провод на аеродрому, најмање 2.000 људи, урнебес :s

Можда понека слика ако се буде имало времена, пошто има и ових који данас раде :D

Раћа се уживео у улогу возача аутобуса, Шћеповић дириговао навијањем са врата аутобуса, Клео на раменима навијача...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
А ми кренули а телефон мртав скроз јбга, нисам могао да те нађем:D иди спавај да се не успаваш за посао :buhaha:buhaha
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Хвала ти што бринеш, немам времена ни да заспим :D

Елем, за ове моменте се живи, браћо, уживајте у овим данима! :napred Partizan
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Evo moj prvi post na ovom forumu,postadoh i ja clan nakon dugo,dugo vremena citanja istog ...sta reci posle utakmice,posle aerodroma,baklji na istom,prskalica(hahahaha)...malo utisak pokvarilo gurkanje sa policijom,ali sve u svemu lepo je biti Grobar.Malo o utakmici....dobar pocetak,gol u pravo vreme i onda logicno povlacenje,jbga nije uspela da se zadrzi prednost,ali sta je tu je ovako je sladje :)...hvala do neba svim igracima,kazem svim iako medju njima ima pojedinaca koji nisu vredni dresa Teleoptika,a ne Partizana,ali ajde necu sada biti kritican toliko.Laku noc braco Grobari
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
А неко ће да пише саопштења о непостојећем офсајду Лукакуа ... Е Толе Толе :buhaha:buhaha:buhaha
 

kursula

Grobar
Учлањен(а)
01.04.2007
Порука
225
Reaction score
0
Локација
South Side Edmonton,Canada
Zavidim vam sto imate priliku da docekate nase junake i da proslavite sa njima ovaj zaista veliki uspeh.Nadajmo se da ce takvih prilika biti jos vise u buducnosti.Posto kod mene jos nije jako kasno,zeleo bih da napisem par reci..malo "hladnije" glave:)
Kao prvo zeleo bih da pohvalim tekst koji sam procitao na uvodnim stranicama naseg sajta,"Sta Dalje".Nase najvece pojacanje po meni je nas trener,Stanojevic.I posle pehova koje smo doziveli povredom Moreire i Sase,nije se zbunio nego je igru prilagodio i pronasao najbolje resenje.Mislim da je svima jasno,da je najveci problem predstavljao Radisa Ilic.Rame uz rame sa njim po meni je Tomic,nista bolji,mozda cak i gori,samo na zalost,golmanove greske su ocigledne i golman uvek predstvlja najveceg krivca.Ali svrha mog javljanja nije da kritikujem Tomica ili Radisu,nego kritiku upucujem direktno UPRAVI Partizana.Danas smo imali i sportske srece i hrabrosti da prodjemo dalje,ovo je pobeda igraca na terenu,trenera Stanojevica i Grobara na tribinama.Vasa, (ljudi u upravi) -NIJE.Svake godine prodajemo igrace,recimo golmana Bozovica,za neku sitnu lovu i dovodimo pojacanja,kakva,to smo danas imali za priliku da vidimo.Bog nas je danas pogledao...Imam 35 godina,pratim Partizan od svoje 10-12 godine,i nikada nisam video nesigurniju osobu na golu od danas umalo tragicara Radise Ilica.On je odigrao koliko je mogao,na kraju se hvala Bogu sve zavrsilo u nasu korist-ali krivica za sve je VASA.Nemate vise opravdanja da Jokan ne zna da postavi taktiku,da "plavi" ne motivise igrace-imate TRENERA.I to nadam se,vreme ce pokazati,vrhunskog..Posle ovoga,ulaska u LS,imacete i pare,ne previse ali sasvim dovoljno da se odrzi postojeci sastav i da se izvrse neke promene.NEMOJTE da se igrate kojim slucajem sa strpljenjem hiljade navijaca Partizana,pa da na kraju sezone izjavite "da nema para".NEMOJTE da na prvu loptu i ponudu od 5 miliona evra prodajete Klea,takav igrac je ZLATA vredan,i za njegovo dovodjenje u Partizan-Hvala Tomicu!Djuricu,vec si poceo sa obecanjima da cemo igrati u Evropi svake godine.Iz tvojih ustiju u Bozje usi.Radite pametno,trosite racionalno,ovo nam je prilika da posle svih muka i bezparice konacno pocnemo da disemo sa punijim plucima.Ako radite za KLUB,rezultati nece izostati a ni nasa podrska,bez obzira gde se u svetu nalazimo.Pozdrav za sve GROBARE.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
240x9ur.jpg


rthw10.jpg


2cdbdvk.jpg
 

cavalera

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
258
Reaction score
0
Локација
031
kod oba gola danas on nije kriv...jeste mu prosla kroz ruke ali ruku na srce sut je bio sa 5 metara razdaljine...a drugi gol mislim da bi retko koji golman mogao da odbrani...i ja strahujem stalno kada sutiraju ka nasem golu,kada izleti,kada ispucava ali danas je korektno branio i on je jedan od nasih junaka iz brisela koji su napravili neverovatan podvig i njemu zbog toga:respect pustite da prodje par dana pa onda mracite,danas su svi bili fenomenalni!!!:pfc:Luda noc,strasni kadrovi sa aerodroma,mogu samo da zamislim kako je tamo bilo...NANANANANANANa LIGA SHAMPIONA LIGA SHAMPIONA
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Nego da jos nesto priupitam...zdravstvene je prirode...jel normalno da pred kraj utakmice meni krenu da trnu ruke,jel se desava to i ostalima...ove se dogadja vec drugi put,nakon onog 1-2 u rupi ponovo veceras....malo sam zabrinut,ali na kraju sve bude ok...odgovor na private cekam....naravno sala mala....moram da lupam nesto ne spava mi se jbga :D
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Nije normalno. Normalno je kad i ruke i noge trnu. :)



Kod oba gola noćas on JESTE kriv..znači ne samo kod prvog, nego kod OBA gola...Ali danas nećemo detaljno o tome, biće vremena...
nadam se samo da ono skandiranje doticnom na aerodromu ljudi iz uprave i strucnog staba nece shvatiti na pogresan nacin,znaci stali smo uz njega jer mu je tesko,ali to je sve...mesto mu je na klupi
 

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
Evo i ja da se javim posle (ne)prospavane noci.Najjaci utisak na mene ostavio naravno Kleo,malom Lazevskom svaka cast,Krle kraljina,Stankovic svaka cast,Lola u odbrambenim zadacima izvanredan,ma sta ja koji k***c analiziram.....Svaka cast momci pokazali ste kako se gine za Partizan!!!A one koje sam pljuvao pljuvacu ih verovatno jos uvek,nikada necu shvatiti filozofiju nekih igraca ali ok,jer nekima stvarno nije mesto u Partizanu
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ljudi moji, igrali smo u Briselu bez najboljeg igrača, sudio nam je naš omiljeni sudija i "bilo je što biti ne može"! :D

Sve čestitke treneru i igračima!

Sad nam stvarno još koje pojačanje ne bi štetilo
(barem između stativa).
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.144
Локација
vaginamandibularia
Ko nije bio na trgu i aerodromu, taj se zajebo za ceo život. Sjajan doček, stvarno sjajan! Pozdrav i za grobara iz Golupca koji je doneo 5 litara sjajne šljivovice i upotpunio atmosferu prilikom dočeka naših junaka. A sad, pošto sam poludeo, malo da čitam forum pa se odjavljujem do jedno 3 popodne
 

miregrobar

Početnik
Учлањен(а)
09.05.2007
Порука
61
Reaction score
0
Локација
Нови Сад
Јао како се славило ноћас.Свака част управи,тренеру и играчима на овом великом успеху.Просто не верујем да смо прошли у ЛШ исто као и пре 7 година. :pfc::D::respect:respect:respect
 

escobar

Wallpaper Man
Учлањен(а)
01.05.2007
Порука
421
Reaction score
33
Општи хаос на аеродрому :eek:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top