Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
P.S. Ma šta oni mislili o nama, mi nemamo ništa protiv crnaca. Čak smatramo da bi svako trebao imati barem po jednog. :D

A ako je gazdinstvo veće nije na odmet i nekoliko :D

Sto rece Macak, da se mi prvo okrenemo Donjecku. Tamo ocekujem da nasi igraju na noz i sa velikom srecom iscupaju X a potajno prizeljkujem i Gazdinih 1:2 :ziveli

ma, samo da se kolju i vrate se ovamo sa kojom kilom protivnickih testisa kao suvenir i ja im necu zameriti i da izgube 3:0! :BB
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Wenger je dobar trener, nema taj engleski mentalitet, spusti ce on svoje igrace, ima da igraju skoncentrisano i da nas pobede, kolko god zelim da to nije tako, nema sanse da mi protiv arsenala uzmemo bod, ni tamo ni ovde.

Braga, Donjeck... tu je sve moguce, posto braga i nije PRETERANO jaka, mogli bi u portugalo da im ukrademo 2 boda, a kod nas cak sva tri da osvojimo.

Sahtjora smo vec upoznali u LE, videli smo kako igraju lep i efektivan fudbal, pogotovo u donjecku. Sale nek uzme DVD sa te utakmice tamo, i jedan DVD od jedne njihove aktuelnije utakmice, i nek analizira. 100 % sam siguran da ce taj momak da nadje lek protiv njih.

Ja ne pratim Portugalski fudbal, ne znam NIJEDNOG igraca u timu Brage. Ja stvarno neznam kolko su oni jaki, ali ja portugalski fudbal ubacujem u rubriku sa belgijanskim, skotskim itd. Verujem da mozemo da se nosimo sa njima.

Cilj nam je minimum 3. mesto, ali treba Hrabro napadati prvo mesto u grupi!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Kako mislis da uzmes 2 boda u portugalu, nikako mi nije jasno? :D
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
@Rebellion

Mislio je da im ''otkinemo'' dva boda, jer oni racunaju na 3. :D
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
ahahahaha! a tako? pa, dobro... recimo da sad ima smisla :D

na trenutak sam počeo da ispitujem svoju prisebnost :D a onda sam zaključio da je problem u tebi :buhaha
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Sto u njemu,pa nije on pisao to na sta si reagovao?Ipak je problem u tebi.Nisi priseban kao sto si i sam sumnjao.:D
Ja sam protiv Brage zadovoljan ako u bodovima bude 2:2.Ili jos bolje 3:3.Zajedno u obe utakmice,pre nego sto opet problematicno reagujes.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
ah, sad sam video da su dva različita autora :) ko radi taj i greši... još samo da počnem nešto i da radim :D

videćemo kako će biti u donjecku. ako kojim slučajem dobijemo 1:2 teramo Gazdu da igra na nas na svim tekmama :D ja sam dovoljno izmalerisao anderleht, sad je red na nekog drugog da malo gata :buhaha
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Jel zna neko gde mogu da vidim kojih je dimenzija arsenalov teren, a kojih nas (i sahtjora, brage...) ? mislim da to moze da igra vrlo vaznu ulogu.....
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
na koju foru ovo moze da se dogodi. Evo gledam fudbal i igram godinama, ali prvi put da cujem da neki teren moze da bude drugacije velicine nego standardni. Mislim da bi to trebalo da bude uslov Lige Sampiona i UEFA pravilo po kojem svi stadioni moraju da budu iste velicine.

PS. Znajuci kako imamo dobra krila i kako imaju dobre centarsute, i bolje je sto je stadion veci da ne izlazi tako lako lopta iz igralista :)
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
@GrobarPFC

Upravu si.

Procitao sam neka pravila UEFA i video sam tamo, da teren sme da bude maksimalno 105m dugacak, i 68m sirok.

Ovi na Transfermarktu mozda racinaju celu povrsinu terena, znaci i ono posle aut-linije.

Ma, stvarno neznam, cekajte dok Je-Ne-A dodje pa da nam objasni ko sto treba :buhaha
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Ja mislim da je pravilo da teren bude 105x65m MINIMUM (maximum je ja mislim oko 115x75m) mada nisam siguran...u svakom slucaju ako Arsenal zaista moze da ima teren tih dimenzija za LS onda smo gotovi tamo iz samo jednog razloga...arsenalova ekipa je sto se trkackog dela tice mnoooogo bolja od nas tako da cemo tamo lako gubiti dah, a to ce vuci jos neke lose posledice...ali nema veze dobicemo ih kuci :)
 

Гпб

Guest
Што се тиче димензија терена, оне могу да варирају али је стандард у Лиги шампиона 105х68 метара. Нисам сигуран али мислим да је то обавезна величина за све.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
duzina terena trebalo bi da je od 100-110m a sirina od 64-75m...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ja mislim da je pravilo da teren bude 105x65m MINIMUM (maximum je ja mislim oko 115x75m) mada nisam siguran...u svakom slucaju ako Arsenal zaista moze da ima teren tih dimenzija za LS onda smo gotovi tamo iz samo jednog razloga...arsenalova ekipa je sto se trkackog dela tice mnoooogo bolja od nas tako da cemo tamo lako gubiti dah, a to ce vuci jos neke lose posledice...ali nema veze dobicemo ih kuci :)
Ma nema problema,davaćemo golove iz daljine da nemoramo ni da dolazimo do njihovog gola:D
Inače ja mislim da nisu nešto puno spremniji,videlo se u kvalifikacijama da mnogo trčimo
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
Za Internacionalne utakmice je FIFA zaduzena.

Na tim pravilima UEFA-e ima kao 4 Kategorije stadiona: 1. Kategorija je za 1. Kolo kvalifikacija za LS, 2. za drugo kolo itd do 4. kategorije. Od 4. Kategorije se racuna sve od Pley-ofa do polufinala lige Sampiona. Posto smo mi sad u Grupnoj Fazi, nas Stadion, kao i svaki drugi od ostalih ekipa, se Racuna u kategoriju 4. To znaci da teren MORA da bude 105 metara dugacak i 68 metara sirok, nista ispod, nista preko.

to je to u vezi terena.

Sad ima i nekih dodatnih kurceva kao na primer 150 VIP - Parkinga
Stadion mora imati veci ili tacan kapacitet od 8000.
Stadion mora da ima 500 VIP-sedista, od kojih 100 mora da se odvoje za gostujuci tim.

itd.

Ko zna nemacki:
Pravila o LS-u: http://de.uefa.com/MultimediaFiles/.../Regulations/01/48/42/52/1484252_DOWNLOAD.pdf
Pravila o Stadionima: http://de.uefa.com/MultimediaFiles/...ium&Security/01/48/48/87/1484887_DOWNLOAD.pdf
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top