Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Zna li se vec sad koji igraci arsenala 100% nece igrati protiv nas ???

Evo i kvote, na nas 6,2 (bila 5) ali je sad 6,2 i nastavlja da raste, na arsenal je 1,5 (bila 1,6) i nastavlja da pada. Reklo bi se ocekivano. Ja ocekujem da na nas jos malo podignu, recimo da zaokruze na 8 :)
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.740
I ono na kraju meca Stanoje pita Vengera: "Jel kolega koja bese kvota bila na Partizan..." ,a Venger onako smoreno "Ma osam..." a Stanoje ce: "na k*r*c te nosam" :D
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.078
Reaction score
8.412
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Venger bez sedmorice protiv Partizana, Diabi u stroju

00036016.jpg
Lekarska ordinacija u Arsenalu ove sezone podseća na Urgenti centar, jer se povređeni fudbaleri smenjuju bukvalno od utakmice u utakmicu. Povrede su ne samo ove, već i minulih sezona bile najveći neprijatelj "tobdžijama" u trci za titulom.

Za meč sa Partizanom menadžer Arsen Venger sigurno ne može da računa na sedmoricu igrača: Fabregasa, Vermalena, Bendtnera, Volkota, Remzija, Van Persija i Frimponga a neizvestan je Kjeron Gibs. Pred subotnji duel sa Vest Bromvičem i gostovanju u Beogradu menadžer Arsen Venger ponovo će kombinovati sastav u odnosu na raspoložive snage.

- Jedini igrač od povređenih koji se vraća na teren je Abu Diabi - potvrđuje Arsen Venger, prenose Novosti.
- To su prognoze, mada mora da prođe fitnes test. Gibs je na sreću doživeo samo nagnječenje stopala, neće igrati u subotu, a za utorak je neizvestan. Tomas Vermalen pauziraće još dve nedelje, Fabregas sigurno naredna dva meča, a sve pokušavamo da ga osposobimo za duel sa Čelsijem - kaće strateg "tobdžija".

Aleksander Song se vraća u tim posle suspenzije i sigurno je da će pojačati defanzivna svojstva "tobdžija", a uprkos problemu sa mišićem u protokolu će biti i štoper Skilaći.

- Situacija kod nas nikako da se stabilizuje jer su sad van treninga dva dana bili Tomaš Rosicki, zbog udarca u članak, i Emanuel Ebue zbog problema kolenom. Videćemo hoće li oni moći da izdrže subotnji test pred meč ili ćemo ih odmarati za utorak. Naviknuti smo na ovu krajnje bizarnu situaciju, moramo dalje - jasan je Venger.

"Tobdžije" uprkos problemima očekuju u subotu pobedu na svojim "Emiratima" protiv Vest Bromvič Albiona.

sportal.rs..
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.740
Bas bi bilo dobro da ih posteno namuci WBA pa da ih mi lepo dotucemo u sredu...
Hahhaha kakva huliganska ekipa :clap mora da su skloni incidentima :buhaha
Ma kad krene miša da urla klišiiiii klišiiii sediš mi na pišiiiiii, ima da nas izbace iz lš. :buhaha
Ma da...jos ako su opasni kao oni anderlehtovi "huligani" onda bolje da se pripazimo :D a da ce Misa prvi da im pozeli dobrodoslicu tu nema dileme... :D
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
I neka Arsenal igra oslabljen! Pobeda/nerešeno protiv kojeg god sastava donosi isto para i isto poena! To važi i za Šahtjor i Bragu. Već sam rekao, cigani kada su pobedili Romu, nije se pričalo o sastavu Rome. Dovoljno je bilo reći Roma. Isto tako sada...makar i Venger bio na golu, Arsenal je Arsenal i ako ih pobedimo, samo to će se pamtiti. Oni koji nam budu hteli umanjivati uspeh, kao što su i do sada, svakako će to raditi.

Rekavši to, čak i da izgubimo, nije katastrofa. Protiv kakvog god sastava Arsenala. Već sada se i među nama mogu čuti priče "jebem ti LŠ, izgubismo bodove protiv Spartaka"....u tome ima istine ali ne treba stvari tako postavljati. Hteli smo LŠ, dobili smo je, igramo je...MNOGO više koristi imamo od toga nego štete...ali to smo mi, u svemu smo u stanju naći nešto negativno i skenjati se. Operisani smo od dobrog raspoloženja. Nije pun stadion, jao...jadni mi nije pun stadion....pun je stadion-pih, pun je pozera....Umesto da kukamo, bolje da se posvetimo tome da odvalimo Arsenal. Što da ne? Nije nemoguće ako verujemo u to!
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Daleko od toga da je nemoguće! kao što rekoh, bilo je mnogo većih iznenađenja u LŠ prošlih sezona. Arsenal kakav je takav je, ipak je to Arsenal.. naša pobeda se piše u anale fudbalske istorije, a i dobra igra će nam biti ogroman vetar u ledja za blizu buducnost.

igra se 11 na 11, onaj ko pokaze vise muda i manje respecta u utorak ce imati vise sanse za pobedu! da, sa time svakako mislim da mozemo da ih pobedimo, pa cak i izblamiramo ako nas krene :D

spartak je bio pa proso, bice jos kiksova u ovoj sezoni, kao sto jih je bilo u svima do sada. i pored toga tesko ce neko da nam parira, a i ako ce nema veze, bice sezona zanimljivija a svi znamo ko je sampion na kraju svake sezone ;)

a tobđijama pokazatu kesu sa 10 kila muda, pa da vidimo!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Kiksnuli smo protiv spartaka al dobijamo tobdzije :D: To je najlogičniji mogući rasplet
 

4. октобар

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2009
Порука
1.603
Reaction score
113
Што раче MladenGPG раније на Јелен лига тему,
испаштаће Арсенал ! (због синоћног кикса) :)
 
Последња измена:

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Daleko od toga da je nemoguće! kao što rekoh, bilo je mnogo većih iznenađenja u LŠ prošlih sezona. Arsenal kakav je takav je, ipak je to Arsenal.. naša pobeda se piše u anale fudbalske istorije, a i dobra igra će nam biti ogroman vetar u ledja za blizu buducnost.

igra se 11 na 11, onaj ko pokaze vise muda i manje respecta u utorak ce imati vise sanse za pobedu! da, sa time svakako mislim da mozemo da ih pobedimo, pa cak i izblamiramo ako nas krene :D

spartak je bio pa proso, bice jos kiksova u ovoj sezoni, kao sto jih je bilo u svima do sada. i pored toga tesko ce neko da nam parira, a i ako ce nema veze, bice sezona zanimljivija a svi znamo ko je sampion na kraju svake sezone ;)

a tobđijama pokazatu kesu sa 10 kila muda, pa da vidimo!


Lepo si rekao. Lopta je okrugla, niko ne moze da pobedi ili izgubi pre pocetka meca. Mislim da ce nasi igraci biti maksimalno napaljeni sto moze biti jako dobro.

Ja licno od njih trazim da se bore za crno-beli dres kao lavovi, pa sta bude.

:napred Partizan
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
I neka Arsenal igra oslabljen! Pobeda/nerešeno protiv kojeg god sastava donosi isto para i isto poena! To važi i za Šahtjor i Bragu. Već sam rekao, cigani kada su pobedili Romu, nije se pričalo o sastavu Rome. Dovoljno je bilo reći Roma. Isto takosada...makar i Venger bio na golu, Arsenal je Arsenal i ako ih pobedimo, samo to će se pamtiti. Oni koji nam budu hteli umanjivati uspeh, kao što su i do sada, svakako će to raditi.

Rekavši to, čak i da izgubimo, nije katastrofa. Protiv kakvog god sastava Arsenala. Već sada se i među nama mogu čuti priče "jebem ti LŠ, izgubismo bodove protiv Spartaka"....u tome ima istine ali ne treba stvari tako postavljati. Hteli smo LŠ, dobili smo je, igramo je...MNOGO više koristi imamo od toga nego štete...ali to smo mi, u svemu smo u stanju naći nešto negativno i skenjati se. Operisani smo od dobrog raspoloženja. Nije pun stadion, jao...jadni mi nije pun stadion....pun je stadion-pih, pun je pozera....Umesto da kukamo, bolje da se posvetimo tome da odvalimo Arsenal. Što da ne? Nije nemoguće ako verujemo u to!


Razlika je samo u tome, da je Roma namerno dovela drugi tim,dok Arsenal ne kalkuliše,nego je primoran da igra bez nekoliko bitnih igrača.
Tako da mi u utorak igramo sa najjačim timom Arsenala, koji u ovom trenutku mogu da izvedu na teren.
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Citam engleske navijace 80% njih ocekuje 4-1 5-0 i slicne rezultate, ali ima i onih koji ocekuju i koji bi bili zadovoljni sa 0-0, 1-1 jer kako kazu sigurno osvajaju prvo mesto u grupi ;)
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
852
Reaction score
653
Изгледа да су играчи Арсенала већ мислима у Београду :))))))
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kada brisanje desetak poruka ne pomaže, da vidim da li će pomoći poeni! Zabranjeno je komentarisanje tokom utakmice, a pogotovo na pogrešnom mestu!
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Arsenal je nas naredni protivnik pa cenim da je ovo prava tema.
WBA se dobro drzao, igrali su sjajno do 3-0 posle raspad sistema zadnjih 20 minuta, gori nego nas protiv Anderlehta xD ipak su izvukli pobedu 3-2.
Nadam se da je Arsenal bar malo izgubio samopouzdanje pred mec u Beogradu :wink:
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
Arsenal - WBA 2-3 kraj .. poslednjih 15 minuta je bio stravican presin Arsenala ...
Dobijamo ih utorak siguran sam u to ... ne zbog ovog poraza danas nego bas imam osecaj
 

South Crew

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
241
Reaction score
0
2-3...dobro je..arsenal igrao neku formaciju 1-1-8...:D bar koliko sam ja gledao (oko 60 min) ...arsenal je konstantno napadao,a ovi cini mi se iz kontri..dobro je igrao arsenal..kao partizan sinoc,ali jbga..STA SE ZALITE NA NEMANJU TOMICA??? PA arsenal ima 10 takvih...:D svi se sevaju...aaa...utorak..jos 3 dana...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja ću rizikovati odmah sad posle utakmice Arsenal - Vest Bromvič (2:3) upravo ovde da je iskomentarišem jer mi je komentar usmeren na ono što dolazi:

Dobro je da su pukli kući. Dobro je i da su pukli baš ovako.

Poraz kao poraz nije strašan u jezivo jakoj Premijer Ligi. Tamo malte ne bukvalno svako svakog može da bije, ali je SUPER da je Arsenal pukao baš ovako. Doživeli su sijaset šokova u ovoj utakmici:

Najpre ih ovi išamaraše do 0:3. A onda nekako dođoše sebi, smanjiše na 1:3 pa onda i na 2:3, sve to izaziva jak pozitivan adrenalin u glavama igrača, izjednačenje visi u vazduhu i onda opet hladan tuš i šamar sa poslednjim zviždukom sudije - poraz! :D

Obratio sam posebnu pažnju na ponašanje igrača i Vengera posle zvižduka sudije. U kurcu su. Venger pobegao sa terena kao puž u kućicu, igrači zblanuti...Neka, neka...sad neka se pošteno ispičkaraju, malo teških reči jedan drugom da upute :)D), malo frke, malo poznate britanske bulevarske (žute) štampe da odradi svoje sutra, da im poželi tako srećan put u Beograd...Jebaše ih crno-beli, a opet ih čekaju crno-beli...:D

PS
Kenjam malo, hrabrim sam sebe, a zapravo znam da ovo danas teško da će utiče na utorak...Videli ste međutim i danas kako oni uglavnom idu kroz sredinu, kratki i brzi pasovi, izmena mesta..."tap"-"tap"...na krilo lopta ide samo kad baš mora...
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
978
Reaction score
312
Arsenal ima kriminalnu odbranu...ali i ludacki dobar napad, ako se nas trener bude drzao filozofije ofanzivni fudbal mozda i posle duzeg vremena na nasem stadionu budemo gledali FUDBAL, za razliku od ovih viktorija...samo da krenemo ofanzivnije bice ludiloooo...
Tacno se videlo kako protiv Arsenala prolaze ekipe koje se brane, poslednjih 15min..ako se budemo branili nemamo sta da trazimo u tom mecu....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top