Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Gledajte ovo xD

3 points and hope others drop em! Fixtures look good

Hope we rotate a little. Use West Brom and Partizan to prepare for Chelsea. Easily winnable games

Would like to see Vela start this one. Wilshere needs rest, 3 games a week is too much for him. Kos might need rest as well, though he can get that against Partizan.

4-0 to Arsenal.


..Izvinite morao sam :D
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Samo ti JE-NE-A se tjesi. Ima sad da popizde i da utorak dodju sa zeljom da natrpaju sto vise golova. Ja bih vise volio da su danas pobjedili lagano 4:0 pa da su dosli lezerno kao fener u beograd tiopa mis mo najbolji pa da smo ih ponizili..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Brate oni svakako trpaju koliko god mogu...pitaj Bešiktaš i Bragu...:D
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
A ti si hteo biti i sampion,ali te tuko West Bromwich Albion :D
Imaju mana!
Sale Ilic mora da igra protiv njih kao Bodiroga protiv Amera ,tj.protiv Karmela...Iskusniji je,pametniji.Nismo skuplji i jaci,ali verujemo
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Arsenal: Izbegavajte "Grobare"
Arsenal ne prepušta ništa slučaju kada su u pitanju njegovi navijači. Pred utakmicu drugog kola Lige šampiona protiv Partizana londonski tim je izdao brošuru kako bi njegovi fanovi trebalo da se ponašaju u srpskoj prestonici. Od simpatizera ekipe iz severnog dela Londona traži se da ne nose dresove engleskog tima, kako ne bi izazvali reakciju „Grobara". Ipak, navijačima se nudi širok spektar mesta koje bi trebalo posetiti u Beogradu, između ostalog navode se splavovi, centar Beograda, Kalemegdan i Skadarlija. Englezi podsećaju takođe da je poslednja poseta tog kluba srpskoj prestonici bila 1978. godine kada su „tobdžije" gostovale Crvenoj zvezdi. Kada je u pitanju veza Arsenala sa našim glavnim gradom podseća se da je Vladimir Petrović Pižon 1982. potpisao tada tim sa „Hajberija". Ipak da Arsenal baš ne prati najbolje svoje bivše fudbalere govori podatak da su kod Pižona napisali da je sadašnji trener Temišvara, iako je Petrović već desetak dana selektor Srbije.

Arsenal pored ne nošenja dresova tima upozorava navijače na sledeće stvari:

- Da na stadion dođu u što većoj grupi i da ako mogu izbegnu pešačenje do istog.
- Redari ili policija će uvesti sve koji tog dana dođu na stadion.
- Za razliku od nekih drugih evropskih zemalja u Srbiji je dozvoljeno unošenje kišobrana, barjaka, i snimanje utakmice kamerom ili digitalnim fotoaparatom.
- Navijači iz Engleske biće uvedeni na tribine „Hrama" crno-belih petnaest minuta pred početak meča, i biće zamoljeni da isto toliko posle utakmice ostanu na njihovim mestima.
- Policija će obezbeđivati hotel u kom bude smeštena ekspedicija iz Londona i takođe će se truditi da obezbedi pratnju tokom razgledanja grada.
- Posle utakmice ne savetuje se čekanje trole ili autobusa, već što brže udaljavanje od stadiona ka centru Beograda i uzimanje taksija.
- Srpska policija je savetovala londonski klub da navijači koji dolaze na dan utakmice odmah po dolasku na aerodrom „Nikola Tesla" budu ispraćeni do hotela van centra grada, kako bi se izbegli potencijalni incidenti.
- Fan šop Partizana biće otvoren na dan utakmice od 9 do 17 časova, ali se ne preporučuje poseta istom.

sportal.rs
Kao u Irak da dolaze :pop
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
@pfcdejan

ja to mogu POTPUNO da razumem. Kad su nase stoke debilne ubile onog navijaca iz tuluza nista drugo i ne zasluzujemo.

Samo to za partizan shop mi nikako ne ide u glavu...

Ovako nesto ti nece biti dozvoljeno da pises pogotovo sto o incidentu nemas blage veze!
 
Последња измена од уредника:

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
I mene ovo nervira i to ozbiljno kao da dolaze sto rece PFCDEJAN u Irak al mislim da smo sami napravili takvu situaciju i moracemo kroz nekoliko godina da dignemo taj neki rejting odnosno ugled...Da ne zalazimo sad u te price da li je to bilo ubistvo namesteno itd od prosle godine nije ni vreme a ni mesto za tako nesto....kazem jos jednom mozda je i ova mera bezbednosti malo uvelicana...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Pa ako su tolika muda i huligani (kao sto nisu) onda nek se osecaju kao kod kuce :D
Ako budemo poveli u prvih 15-20 min moci cemo do pobede jer mislim da ce im otprilike najmanje toliko trebati da shvate da nismo macji kasalj i da se malo naviknu na bol u usima :D znaci puni dok su jos sanjivi :D
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Sportal

Stanojević: Neće se ponoviti 2003. godina

00036055.jpg


Realno i skromno dve reči koje Aleksandar Stanojević potencira pred duel Lige šampiona protiv Arsenala u utorak. Svestan je šef struke Partizana da je tim iz Londona apsolutni favorit, ali je spreman da se nadigrava jednom od najboljih ekipa u Evropi. Objasnio je i mladi trener razlog zbog kog nije prisustvovao meču Arsenala protiv VBA danas.

- Nisam putovao u London jer mi je važnija analiza našeg susreta sa Spartakom. Isto kao što je i Mirčea Lučesku ostao posle poraza od Obolona u Donjecku, tako sam i ja ostao. Želeo sam da budem uz tim u karantinu Zemunelu, jer kada se nešto loše dogodi, kao što je rezultat protiv Subotičana trebalo bi ostati sa ekipom - ističe Stanojević.

Spustio je loptu na zemlju Stanjević posle po njemu previše hvalospeva na račun Partiana od strane navijača i medija.

- Naravno da nikada nije dobro kiksnuti, kada bih birao trenutak za to, sigurno ne bih odabrao ovaj na startu, ali bolje je kiksnuti na meču gde si bolji i gde stvoriš mnogo šansi nego da budeš u podređenom položaju. Biće takvih duela. Pričam o našem prvenstvu, a ne samo o evropskim mečevima. Niko od navijača nije zviždao jer je stalno bilo dinamično i stvarali smo šanse. Nismo ipak igrali tečno i da ne kažem da smo igrali dobro. Najvažnija stvar od svega je da Partizan nije mašina, koja u svakom susretu daje dva do tri gola. Mislim da sam skroman i drago mi je da ljudi shvate da nema potrebe da nas nešto mnogo hvale. Ušli smo u Ligu šampiona skromno, iz jednog normalnog rada, mi smo dobra ekipa, koja igra dobar fudbal, daje više od dva gola po meču, navijači uživaju, ali mi nismo vanzemaljci i to moraju svi da shvate. Ne verujem da smo išta lošije odigrali nego prvo poluvreme protiv Rada.

Uveren je trener šampiona Srbije da se neće ponoviti poslednje učešće Partizana u Ligi šampiona, kada je zbog zgusnutog rasporeda ekipa ostala praznih ruku u domaćem šampionatu.

- Mnogo je teško igrati tri takmičenja, nije lako igrati sa Arsenalom, niko ne zna da Klea boli koleno, ja nisam rotirao nikoga osim Klea i Petrovića, a da nije bilo razloga. Medo nije igrao jer smo taktički igrali sa jednim veznim, zadnja linija je povređena. Tek je šesto kolo i igrom ne verujem da zabrinjavamo nekog. Da se dogodilo da nismo stvorili nijednu šansu pa da ljudi kažu u problemu smo. Da se desilo da su nas naigrali pa da kažu judi imamo neki problem. Jedini problem je raspored mečeva u narednim duelima, ali volim više takav problem, dovoljno je videti samo navijače koji poslednjih 15. minuta duela sa Spartakom spremaju dekor za meč sa Arsenalom. To je normalno i drago mi je i ponosan sam. Hvala igračima što su mi dali šansu da se nadmudrujem sa Arsenom Vengerom na ovako važnoj utakmici. Hvala im puno i zato nijednog trenutka ne sumnjam u njih. Neće se desiti 2003. godina da izgubimo titulu u domaćem prvenstvu zbog Lige šampiona. Naravno da imaju pravo da nas kritikuju ali za sada nemaju razloga. Drago mi je što sam u ovakvoj situaciji nego da čekam da neko kiksne protiv Reala ili Milana pa da ja očekujem nešto. Ponosan sam što smo u takvoj situaciji.

Uporedio je šef struke tima iz Humske utakmicu sa Spartakom sa onom koja očekuje njegovu ekipu protiv Premijerligaša.

Mi ćemo igrati koliko nam Arsenal dozvoli, jer se oni pitaju. Isto kao što je Spartak igrao onoliko koliko smo im mi dozvolili. Igrali su dobro, odlično, ali koliko smo im mi dozvolimo. Voleo bih da mi odigramo kao Spartak juče. Moramo biti realni da su momci iz Londona dali četiri gola Totenhemu, Bragi šest.. Navijač Partizana mora da bude ponosan što su mu ovi igrači dali priliku da gleda „tobdžije". I ne samo igrači, već svi funkcioneri kluba, kao i ja sa njima. Imam zadovoljstvo i čast tu. Zahvalan sam svima igraču koji je najzaslužniji za tu priliku. Ako nam Englezi dovole želim da krenemo kao protiv Annderlehta. Nemam pravo da pretim, al imam da se nadam.

Nije se složio Stanojević sa konstatacijom da defanziva lošiji deo Partizana.

- Kažu da nam je odbrana lošija, iako smo primili jedan gol u šest mečeva. Nije ni Arsenalu odbrana loša samo izgleda da daju previše protivniku prostora u određenim trenucima, koje protivnik može da iskoristi. Naravno da imaju mane, ali videćemo da li ćemo ih iskoristiti.

Verovatno će utakmicu sa engleskom ekipom na poziciji levog beka započeti Aleksandar Lazevski dok će Kizito biti na klupi.


- Nije Uganđanin igrao godinu dana i u sred priprema se ozbiljno povredio, pa je pitanje koliko može u utorak. Nisam siguran da će početi meč iako je ofanzivniji od Lazevskog. Nadam se da će ostali svi biti spremni. Ne igram se ja i rotiram iz dosade, već to moram. Da sam hteo da odmaram igrače prvo bih Ilića odmarao, ali nisam iako je uz Klea sigurno najumorniji fudbaler.

Želju za nadigravanjem sa slavnim timom prisutna je u velikoj meri kod trenera šampiona Srbije

- Niko ne bi trebalo da kaže bilo šta i da se desi najgore, najgora noćna mora bi mi bila da ne pređemo pola, pa i da bude 0:0. Lično bi mi teško palo, jer sam sportista igramo 11 na 11 u dubini duše verujem da se svi jednako pripremamo za utakmicu. Imaćemo 30.000 naših navijača koji će nadam se nadomestiti to što su oni bolji od nas. Nemojte biti ljuti ako nešto ne možemo. Svaki igrač će dati sve od sebe. Za mene je ovo praznik i svi treba tako da razmišljamo. Momci uživajte dolazi nam jedan od najboljih timova na svetu zato svi treba da uživamo. Razmišljam i o Novom Sadu, i o kupu sve to moramo da spremimo - zaključio je Stanojević.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ma igraci Arsenala su 100% mislili vise o nama nego o WBA!:D Ma kakvih 100, milion%!:D Salim se naravno, verovatno su malo poleteli nakon sto su razbili Totnham u Liga kupu, pa su potcenili WBA. Neka i ovako potcene i nas i proci ce nesto slicno kao veceras!
A, sto se tice ove preporuke za njihovih navijaca, jest da je malo preuvelicano(ne znam zasto ne bi smeli da posecuju fan shop-a?!?), ali zamislite sta bi se desilo da jedan njihov fan u crveno-belim salom prodje hodajuci pored Hrama gde su stacionirani pijani i ludi navijaci, ili takav da udje autobus!? Pa takva neka budala u Londonu ne bi stigla u jednom komadu!?:)
 

Born/Webb

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
123
Reaction score
256
Локација
Na šljivi...
A sto se ne preporucuje poseta crno-belom butiku? :confused
Da li zbog moguceg incidenta sa Misom koji ume da svrati tu...?
Stvarno im je glup taj predlog...

A time sto su sad igraci u karantinu i sto su to sami trazili, kod mene izaziva prikriveni optimizam. Samo hrabro u utorak,pa sta Bog da :pfc:
 
Последња измена:

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Iz Saletovog intervjua se da zakljuciti da cemo protiv Arsenala cuvati gol, pa iz kontri pokusavati nesto da uradimo.

OK, nije losa taktika, i realno je. Samo mi je krivo zbog onih glupandera, a bice ih dosta...koji ce ocekivati da napadamo 90 minuta i damo 3 komada...pa ce reci: '' jaooo, kako su ocajno igrali, samo su se branili, itd itd...''
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
takvih navijača je uvek bilo i uvek ce ih biti. i po mome treba da bude tako, jel je pozitivna kritika itekako vazna, da se ne bi neko uspavao ili nesto slicno... pa onda slede kiksovi protiv boranije..

oni su vec upisali 3 boda i to nama ide u prilog, jer ako ih dobro stisnemo na pocetku, agresivno i pravo u meso, trebace njima jedno pola sata da dodju sebi, pa da pocnu da traze rupe u odbrani. ja sam svakako optimista i ocekujem dobru igru, kao sto kaze stanoje: "nadigravanje". To je moj Partizan, na to sam navikao od malih nogu i to uvek zelim da vidim. poraz je uvek tezak, doduse tezi je kiks kao ovaj protiv spartaka, ali kad vidim nadigravanje, razvijanje neke prepoznatljive igre, tada ne mogu da budem razocaran, vec samo tuzan. a nekako mi teze pada kad sam razocaran.

sve u svemu, slazem se da je mozda bilo bolje da su oduvali WBA pa da lezerno dodju na konak, ali i ovako je mozda dobro ispalo, pa ce pokusati da igraju sigurnije. jer kad igraju leprsavo njima sve moguce polazi od ruke, i siguran sam da bi se jedno par puta nasli sami pred stojkanom, a svi bi se mi pitali kako li je to moguce. ovako cemo mozda imati vise pregleda nad samom igrom.

daj boze da jih oduvamo.. auuuu
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.558
Reaction score
11.063
Iz Saletovog intervjua se da zakljuciti da cemo protiv Arsenala cuvati gol, pa iz kontri pokusavati nesto da uradimo.

OK, nije losa taktika, i realno je. Samo mi je krivo zbog onih glupandera, a bice ih dosta...koji ce ocekivati da napadamo 90 minuta i damo 3 komada...pa ce reci: '' jaooo, kako su ocajno igrali, samo su se branili, itd itd...''
Upravo ovo boldovano ne sme da nam se desi!Koliko puta moramo da primimo gol da bi shvatili da ne smemo da se branimo i da moramo da se vise angazujemo u napadu.To nam se obilo o glavu mnogo puta.
Voleo bih da pocnemo kao u Belgiji,jakim presingom,da ih iznenadimo i da odmah probamo da im damo gol.Oni su i dalje apsolutni favoriti,bez obzira na neigranje nekoliko vaznih fudbalera,ali su bez istih oslabljeni i to moramo da iskoristimo,da uzmemo neki bod ili cak tri!
Ne ocekujem 3-0,ne ocekujem cak ni pobedu,ali svakako ocekujem da probamo da napadnemo,da se nadigravamo sa njima pa sta bude,a sta god bude bilo ja cu biti zadovoljan,samo moramo da pokazemo da imamo muda.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.324
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Stanojević: "Samo da pređemo centar"

25. septembar 2010. | 21:01 | Izvor: Sportske.net, novosti.rs


Trener Partizana utakmicu protiv Arsenala doživljava kao praznik, ali ne želi da njegov tim bude samo nemi posmatrač protiv jednog od najboljih timova na svetu.
stanojevic19984020100819132055.jpg
Trener Partizana je nakon neprospavane noći protiv Spartaka realan u oceni da njegov tim nije igrao dobro, ali nije zabrinut zbog remija.


"Mi smo dobar tim, ali mašine nismo, nije to bila tečna igra, ali smo stvorili najmanje šest prilika i nismo dali gol. Ali, mi smo se pitali, a bojim se da protiv Arsenala neće biti tako", rekao je Stanojević.

Kaže da u Beograd dolazi jedan od najboljih timova na svetu.

"Rekao sami igračima da uživaju, bojim se jedino da ne pređemo centar u Beogradu. Međutim daćemo sve od sebe, bitan je utisak, ne bih voleo da završi 0:0 a da ne šutnemo na gol. Arsenal je uništio Bragu, dao je Sparsima četiri gola sa klincima, igraju fantastično, ali moramo da pružimo maksimum", dodaje mladi trener.

Arsenal je snimljen.

"Proučili smo njihovu igru, svaki tim ima slabosti, imamo ideju kako da ih ugrozimo. Ali, isto je bilo i protiv Šahtjora, pa nismo dali gol", opominje Stanojević.

Izvor: sportske.net
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Video sam negde komentar i potpuno se slazem, kod njih defanzivna igra ne pali, dakle samo napadom ili bar visokim presingom mozemo da se odbranimo i mozda damo neki gol, Braga se branila 90 minuta i primila 6 komada, ne smemo da se mnogo povlacimo nazad bez obzira na rezultat.
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
....

Posetu butiku im ne preporucuju jer ce ispred stadiona biti dosta navijaca,a ko ce svakog Engleza da prati do butika...
Ne verujem da bi bilo problema ni da ih puste sami da dodju do stadiona.Svesni smo cinjenice da u Evropi ne smemo da pravimo incidente,tj.smemo ali kazna bi bila rigorozna.
Zna se da glavesine iz UEFA-e imaju dvostruke arsine,i da bi "morali da pogledaju u citap" ukoliko se nesto desi.
Na klubu je da stvori jos veci ugled u Evropi ,na navijacima da to isprate na pravi nacin.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
sudije za mec sa Arsenalom

RefereeWolfgang Stark (GER)
Assistant referee 1Jan-Hendrik Salver (GER)
Assistant referee 2Mike Pickel (GER)
4th officialJochen Drees (GER)
Additional Assistant referee 1Peter Sippel (GER)
Additional Assistant referee 2
Markus Wingenbach (GER
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top