Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

dace90

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
176
Reaction score
2
Локација
Ne mogu da se setim
Valjda necemo da se zajebemo kao prosli put,ma nama izgleda i bolje lezi neki poznatiji tim nego ovi slabiji,recimo izbacili smo Njukasl a ispali od Artmedije pa onda zamalo da prodjemo Fenerbahce nego izjebase nas sudije,pa nas sjebao posle Apoel.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.719
E ovako ce biti...ma znam da oce...prodjemo iznenadjujuce lagano drugo i trece kolo pa onda mucki prodjemo nekog u zadnjem kolu kvalifikacija...u LS, posle propustene sanse da se domognemo osmine finala ispadnemo u Ligu Evrope...a tamo stignemo do cetvrtfinala jedva, a u cetvrtfinalu ispadnemo...a pre toga Srbija bude 3 na SP u Africi...preporod naseg fudbala je poceo...samo nevernik ne vidi to :) ma ja stvarno ovo mislim...mozete me vi zajebavati ako hocete do mile volje....
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ih bre, pa kako ne uspesmo da se plasiramo u 1/8 finala u p.m.:D
 

Neni

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
373
Reaction score
180
E ovako ce biti...ma znam da oce...prodjemo iznenadjujuce lagano drugo i trece kolo pa onda mucki prodjemo nekog u zadnjem kolu kvalifikacija...u LS, posle propustene sanse da se domognemo osmine finala ispadnemo u Ligu Evrope...a tamo stignemo do cetvrtfinala jedva, a u cetvrtfinalu ispadnemo...a pre toga Srbija bude 3 na SP u Africi...preporod naseg fudbala je poceo...samo nevernik ne vidi to :) ma ja stvarno ovo mislim...mozete me vi zajebavati ako hocete do mile volje....

Ma absolutno, i ja sam optimista nevidjeni :D
Grupa ce biti: Manchester, Sevilla, Auxerre, Partizan; Grupa C
Uspecemo da izborimo 3. mesto, a onda u Ligi Evrope kraj u cetvrtfnalu
Protiv Rangersa.

Onda sledece godine osvajamo LS, postanemo prvaci sveta, i osvojimo REGIONALNU ligu, u koju ucestvuju timovi iz Grcke, Rumunije, Madjarske i bugarske.

Posle toga gasim Sony i idem da spavam :D

Ne sala na stranu, imam stvarno dobar osecaj da ce mo neki uspeh zapisati u evropi, pa vi vidite sad
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...moram da kazem, mada nije popularno, Vermez je bio tata za sve trenere koji su poslednjih godina defilovali,narocito za Evropu,sa onim sto je imao,a to nije bilo nesto ekstra,on je spakovao sasvim ozbiljlnu ekipu za Evropu,nas niko nije nadigrao niti nam se nastvarao sansi,pa ni CSKA,Lacio,veoma jaki Viljareal(oni jesu bili bolji u Hramu doduse,ali ipak remi)...sve se na kraju svelo na Tikvu i Artmediju,za te stvari znamo ko je odgovoran,ali druga prica...

Jebe ti se (a vala i meni se jebe) to što si gore naveo da "nije popularno" pohvaliti Vermeza u Evropi. Pa koga ćemo hvaliti u Evropi ako ne njega (mislim na sezonu 2004/05, ne na početak 2005/06...ustvari čak i na taj početak mislim, sve do te Tikve...Artemdija je jedna velika, velika nesreća, a Vermez je bio tada jedan veliki, veliki tragičar...a bio je tako blizu da mu se spomenik izgradi za života u Partizanu...)?

A setite se kako je krenulo te sezone 2004/05 u Evropi...dve ubedljivo najgore utakmice Partizana koje ja pamtim, ako se uzme u obzir ko nam je bio u te dve utakmice protivnik - jedan rumunski Ocelul kojeg se nije moglo krstiti ni sa "osrednji tim iz Rumunije"...očajno smo odigrali obe utakmice, mučili i sebe i druge, prođosmo zato što ti Rumuni stvarno nisu znali ništa, ali onda..."penjanje" iz utakmice u utakmicu, sve smo bolje, organizovanije i sigurnije izgledali...pa jebote jedino smo mi mučili i namučili tada onaj strašni CSKA...jedino mi! Taj CSKA je jebote i u finalu razneo Sporting i to nasred Sportingovog stadiona!

Znači ako sad na leto krene kilavo...setimo se Ocelula kod Vermeza i ne talasajmo...

Kao protiv fenera ali do vodjsta 2-0. I ondak treba poceti sa valjanjem, sa kocenje igre, a ne umisljati se da smo barcelona i da cemo da im spakujemo petardu...

Ma...igrali smo mi i posle 2:0 jako dobro tu utakmicu, nismo mi posle Bogunovog gola stali, i dalje smo gazili, nego...sjebasmo se u zadnjih 30 sekundi tog prvog poluvremena! Imamo aut u visini njihovog kaznenog prostora (na "istoku", sećam se ko da je sinoć bilo), već ističe 45. minut i umesto lopta da ide i pogodi krst na onoj crkvici iza "severa", ili da je šutneš u tri p.m. i do Autokomande ako treba, mi "mozgamo"...neiskustvo jebiga...i onda dođeš škotskoj sudijskoj lopurdi na zicer...namestimo mu guzu sami, a on naravno jedva dočekao...da ne bi toga, odosmo mi sa 2:0 na poluvreme, a onda bi im dali iz kontri (i "mamba" i Bogun" su bili kao rakete za one njihove balvane) još par komada u drugom poluvremenu i eto nas u Ligi šampiona već tada, odosmo na izlet u Istanbul a ostali neka se misle...

...Nego, meni se svidja citajuci vase komentare da smo svi umereni i da idemo korak po korak. Tako i treba, a ne kao prosle sezone. Biti realan u postavljanju ciljeva, svaku ekipu postovati i ceniti, ali ne i preceniti. Po meni je cilj to poslednje kolo kval., da obezbedimo LE, a LS bi bila slag na tortu...

Ta umerenost je nešto što možda više od bilo čega drugog ima ulogu da "štiti i čuva" našeg trenera...Da napokon jedan čovek na našoj klupi bude duže vreme trener, da mu se da šansa na duže staze, da ima podršku svih njegovih pretpostavljenih, saradnika, ali i i navijača...Još mi u glavi odzvanja komentar kojeg je Zorica ostavila juče u ovom topiku...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne, ali stvarno bi bio red da nas i sreća malo pogleda ove godine! Ljudi moji pa mi smo DVE LIGE ŠAMPIONA ispustili zbog

1.
...zbog penala koji, iako je kilavo izveden, ide od golmanove ruke na UNUTRAŠNJI deo stative i izlazi napolje! :banghead

2.
...zbog 30 sekundi u kojima se neko od naših ne seti da šutne loptu na Novi Beograd! :banghead

Znam, ovo drugo je malo više hipotetički zato što je tek predstojalo drugo poluvreme u Beogradu, ceo revanš u Istanbulu, ali...mnogo je taj primljeni gol iz penala preokrenuo stvari...mnogo, baš mnogo...one DELIJE :)D) bi bile sjebane da je ostalo 0:2 iz njihovog ugla, izašli bi drugo poluvreme i morali kao muve bez glave da jure da daju gol...i ne znam sa kojim procentom da opišem svoje ubeđenje da bi ih razvalili iz kontri...ono kad je neko zreo da popije petardu, eto tako su delovale te DELIJE te večeri posle 2:0 za nas...A ovako, jbg, sa 1:2 izlaziš u drugo poluvreme totalno "cool", čak i treći ako primiš do kraja...Uh, uh, uh...

PS
Njukasl ne računam kao našu sreću. Mi smo ZASLUŽILI U OBE UTAKMICE da prođemo Engleze tada...I u Beogradu smo bili bolji iako smo izgubili!
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Jenea, ne računaš Dijarino mrljanje u Nikoziji?

(jeste da je bio još jedan krug posle, ali opet..)

kad pomenu Fener, da nam je priznat Bogunovićev gol iz jedva primetnog ofsajda, kao što bi nekom većem od nas priznali, bila bi petarda do poluvremena, ne do kraja.. kad sam taj gol i poništavanje preživeo..
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ma ja sam svoj sud o toj prokletoj Nikoziji i Apoelu, pogotovo o toj prvoj utakmici, rekao već više puta...

Po meni, naglašavam PO MENI - mi smo odlično odigrali prvo poluvreme tamo! Odlično! Oni nama nisu šutnuli na gol. Super smo stajali pozadi, napred em to Dijarino mrljanje (ako misliš na ono kad je oklevao kad je ušao s leva...samo što je to bio potom PENAL, ali holandsko govno nije sviralo!), em ona 100%-tna šansa kad je "mamba" super šutirao iz okreta (valjda Tomić bio prvo izblokiran) ali onaj na golu kao mačka odbranio majku mu njegovu, em još i ona treća šansa kad je Kleo fenomenalno i neočekivano spustio loptu glavom na peterac ali ga "mamba" nije shvatila...Apoel se nije video tih prvih 45 minuta...Ma čak je i Ivica Jovanović i odmah tada, a i pred revanš pomenuo to 1. poluvreme i koliko je Apoel bio "happy" što se na pauzu otišlo sa 0:0...Drugo poluvreme...neću o tome, i dalje me mnogo boli...A još manje hoću o revanšu...sunce ti poljubim, već na samom početku 1:0 i onda ništa do kraja...
Smeo sam život da založim kod 1:0 odmah na početku da ne može tako ostati do kraja...

Ali ko što kažeš, posle toga je ipak bilo celo još jedno kolo...Zato one 2 situacije iz prethodnih sezona (2005/06 i 2008/09) ipak ostaju usamljene kao takve...
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Za razliku od vecine, nadam se da cemo na zrebu izvuci nekog odlicnog kondicionog trenera! Zabole me da li cemo igrati protiv Fljamurte, Bohemija i drugih petokategornika. Sustina svih nasih blamaza, posrtanja i arcenja ugleda u Evropi jeste nedostatak snage, tj. premalo trcanja. Onog trena kad se rastrcimo poput igraca u vreme Mateusa ili cika Crnog, mozemo ocekivati bolje rezultate. Dok se to ne desi, necemo biti ozbiljan rival ni tom Brizu (o cijim skromnim kvalitetima smo postigli saglasnost), ni jos bezazlenijim ekipama.
Proslogodisnji rezultati (bas kao i oni pre njih) ne dozvoljavaju nam ni trunku euforije, vec samo rudarske pripreme. Budem li video na prvim mecevima nase igrace koji pokrivaju citav teren i trce kao navijeni, oprosticu im svaki pogresan pas i nedostatak kreativnosti.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.719
Samo se vi zezajte...znam ja sta pricam... :D
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Tako smo mrsili muda i na pocetku KK sezone pa oni dogurase do F-4,zasto nebi i ovi iz FKse zainatili pa da kazu "Jebiga ovi iz KK i VK nemaju neku lovu ali igraju srcem za Partizan,za Grobare,za Sveti dres,ajde i mi nesto da napravimo da nas pamte po necemu"
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ovoj generaciji (Moreira, Dijara, Kleo, Fejsa, Petrović, Knežević...) bukvalno samo još nedostaje da uradi nešto malo zapaženije u Evropi. Sve ostalo je urađeno a verujem da će se i nastaviti. Titule, demoliranje gejlija...Šta je sledeća stanica ako ne da neki nešto skuplji skalp skinemo u Evropi. Sve što znam je da Grobari moraju biti na tom visokom nivou kao u košarci. Pre svega bez ikakvih prepirki i svađa. Atmosfera mora biti zdrava kao nikad pre. Što zavisi i od ovih od uprave, naravno, ali i mi sa naše strane moramo uraditi sve što možemo. Da stadion bude pun ili bar dobrano popunjen i da grmi od prve utakmice u kvalifikacijama...a ne tek ako dobijemo neki Juventus ili tako nekog. Možda grešim ali ne sećam se kada nas je neko nadigrao i demolirao na JNA a da je na tribinama bila takva situacija. Jesmo nesrećno ispali od Artmedije ali mleli smo ih...a na tribinama je, ako smem da kažem, bilo najbolje navijanje koje sam ikada doživeo na bilo kojoj fudbalskoj utakmici. Kada je ceo stadion pljeskao, ja sam mislio da će srce da mi iskoči. Želim opet taj osećaj.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Ako budemo imali zdravu atmosferu u i oko kluba uci cemo u LS, ako ne budemo necemo.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Kad budemo opet imali ekipu koja može da igra 117 minuta bez izmene i da ne bude nadtrčana od ozbiljnog evropskog tima, onda ćemo da napravimo nešto.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Колико сам ја разумео, Станојевић баш на томе инсистира, на одличној физичкој припремљености играча и на брзини и ја му ту верујем, убеђен сам да ће то одрадити како треба. Ако то постигне, нисмо без шансе у Европи.
 

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
Samo treba da se dobro odrade pripreme, a ne k'o proslog leta, nekoliko dana na tari ( igranje protiv znj protivnika ) i nekoliko dana u zemuneli,a zadnja kontrolna utakmica protiv Jagodine ...
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Ako budemo imali zdravu atmosferu u i oko kluba uci cemo u LS, ako ne budemo necemo.

To je to što i ja mislim,samo mislim da je LŠ prevelik zalogaj a LE realnost.Uopšte nije bitno kakva su imena naših fudbalera,može da igra Teleoptik,ako je zdrava atmosfera LE je realnost a LŠ izuzetan uspeh.

Pa i ako uđemo u LŠ,kako ćemo proći u grupi,da li će se eventualni neuspesi odraziti na domaće prvenstvo?Znači,prvi cilj je odbrama titule,a drugi ulazak u grupe LE,treći je kup...eventualan ulazak u LŠ je podvig...i bez ikakvog nerealnih očekivanja.

Pustite sad Upravu,oni neće otići posle osvojene titule,moramo ih pritisnuti da nam obezbede najbolji mogući tim za sledeću sezonu,i to je to...Svim srcem i dlanovima uz momke i Stanojevića šta god da urade...Moj jedini zahtev prema njima je odbrana titule...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Сам улазак у ЛШ би нам много значио у финансијском смислу, ту дилеме нема. Треба искористити евентуалну прилику и ући, а шта и како даље, отом-потом. Наша лига је таква каква јесте и ту не би требало да буде проблема. Играти ЛШ, занемарити домаћи куп и то је то.
 

markic

Grobarčina
Учлањен(а)
20.03.2007
Порука
2.947
Reaction score
1.196
Kad budemo opet imali ekipu koja može da igra 117 minuta bez izmene i da ne bude nadtrčana od ozbiljnog evropskog tima, onda ćemo da napravimo nešto.

Secam se da su Mateusa tad pitali zbog cega tako dugo nikog nije menjao, a ovaj odgovorio: "Sto da menjam kad smo bili bolji"?
A i tad je uveo Cakara samo da bi zavalio penal....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top