Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
U takmičenje LE može da se ode i tako što se ispadne iz grupe u LŠ. :D


"Strategija je jasna. Nemamo obavezu da učinimo nešto značajno u Evropi, ali nisu mi ambicije da radim samo da bih radio. Nadam se da će biti vremena da me upoznate. Mlad sam, previše ambiciozan da bi se time zadovoljio", istakao je 36-godišnji Stanojević i dodao da mu je želja da Partizan bude ozbiljan protivnik svima u Evropi.

:respect
This man does not fuck around. :ziveli I ne, neću ga pljuvati čim od nekoga izgubimo...jer verujem da ćemo i tada ostaviti srce na terenu.


U svakom slučaju ne deluje i poplašeno i smoreno (u isto vreme) kao neki drugi treneri.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
u prva 2 kola je jedino bitno da ne izvučemo neke azarbejdžance ili slično pa da putujemo u pizdu materinu na +40 stepeni,u trećem kolu bez obzira na ime protivnika mi moramo da pobedimo iz više razloga.prvo da bismo osigurali bar ligu evrope,drugo da bismo zadržali koliko toliko ovaj koeficijent koji imamo i treće najvažnije da bi se boili za ulazak u LŠ.Novi sistem nam svakako ide na ruku i mislim da u 4 kolu nema neke velike razlike između povlašćenih i onih drugih.
 

grobarstvo

Guest
Kada je doslo do novog modela takmicenja za ls i kada vise ne mozemo da naletimo na Man.utd,Real ,Barsu u kvalifikacijama ,svi su bili zadovoljni.Sad odjednom ponovo imamo problem.Samo da ne bude Salcburg,samo da ne bude Anderleht...Ljudi ovo je liga sampiona a ne jelen super liga.A Anderleht i Salcburg su treca liga lige sampiona.Krs ekipe.Moramo da resimo .Da li hocemo ls ili ne?Dosta vise kukanja i demagogije.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Hocemo al nemozemo, verujemo pa cemo videti. Inace jos ni klub nije poceo propreme niti imamo pojma ko ce nam igrati sledece sezone. Pa stoga mislim da je ova tema preuranjena.
 

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
Ne znam vama ali meni sale stanojevic ima sve sto jedan dobar trener treba da ima a pritom ima samo 36 godina! bas mi je faca,lepo prica,ambiciozan je i nekako mi deluje kao da ce ostati duze vreme u partizanu i da ce partizan postati prepoznatljiv po njemu! nadam se,jer dugo nisam video kod nasih trenera to sto sale ima. dace bog da sa njim na celu nas partizan postane dobar bas dobar jedan tim od koga ce se svi plasiti i tim koji ce srcem,borbenoscu a onda i igrom biti za svako postovanje!! nek nas pogleda malo i sreca i zajedno sa nama grobarima,nasom ljubavlju i nasom podrskom znam da ce tako i biti!!! dace bog...
 

grobarstvo

Guest
Slazem se da Saleta ne treba dirati.Neka covek dovede pojacanja za kvalifikacije ,neka prodje pripreme pa cemo onda ,nadam se ,slaviti ulazak u ligu sampiona.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Samo treba da se dobro odrade pripreme, a ne k'o proslog leta, nekoliko dana na tari ( igranje protiv znj protivnika ) i nekoliko dana u zemuneli,a zadnja kontrolna utakmica protiv Jagodine ...

Zar opet selektivno pamćenje. Ajde, mućni malo glavom i setis se svaga što se izdešavalo prošlog leta. Nije teško, majke mi!

Sad odjednom ponovo imamo problem.Samo da ne bude Salcburg,samo da ne bude Anderleht...Ljudi ovo je liga sampiona a ne jelen super liga.

Upravo tako jebali bi se ali da nije žestoko. E pa gospodo, i ovi drugi bi da se jebu, ali ne kukaju kao mi, jer im je jasno da više nema toliko razlike kao nekada. Od druge runde pa nadalje, sve su to solidni timovi i ni protiv koga ne možeš unapred da upišeš pobedu.

Uopšte me ne interesuje koga ćemo dobiti. Ako želimo u Ligu šampiona preko nekih trećeligaša, bolje da i ne idemo, jer nam tamo nije mesto!
 

TheReaper

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
100
Reaction score
0
Realno gledano nama u LS i nije mesto, ne treba biti neki previliki optimista i nadati se ne znam cemu, budimo umereni, videcemo kad pocnu pripreme kakvim igracima raspolazemo pa tek onda mozemo i mi navijaci u nasim glavama stvarati neke ambicije, nadati se ili ne.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Zar opet selektivno pamćenje. Ajde, mućni malo glavom i setis se svaga što se izdešavalo prošlog leta. Nije teško, majke mi...

Evo ja ću malo da mu pomognem:

- samo 15 dana pauze između dve sezone, pauza kraća nego ikad što je bila i što će ikada biti (sad ima recimo pun mesec pauze)!
- EP za mlade i 5 (ili beše šestorica?) naših igrača igrala do 2-3 dana pred početak priprema
- Obrad igrao u isto to vreme (u junu) za "A" tim protiv Austrije, pa tako ni on praktično nije imao pauzu

Da je samo ovo, bilo bi dovoljno...A gde je katastrofa sa vremenom na Tari, pa totalni peh sa povredom Krleta na poslednjem treningu pred put u Nikoziju...

Stvarno se mnogo toga bilo urotilo protiv nas, krenulo od samog početka sa sranjima...
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Ma da bre sve se urotilo protiv nas, cak nam je uefa namestila teze kvalifikacije :D

Nego da se ne lazemo sami smo pojeli to govno i napravili najveci neuspeh veci i od Artmedije.
Nije taj Apoel bio toliki bauk iako se pokazao solidno kasnije nego smo mi njih toliko podcenili da smo i pripreme i te tekme sa njima odradili totalno amaterski i turisticki.

Imali smo jednu od jacih ekipa kroz istoriju, ubedjen sam da je bila jaca nego ona "Cika Crnog" sto je prezimila (ako ne i od one sto je igrala LS ali to je vec diskutabilono jer se ta ekipa ipak dokazala).

Kako smo mi pristupili tim kvalifikacijama ne bi uradili ni Barsa, Real ili Macester da igraju protiv nas iako bi bili svesni da su favoriti.

Ceo strucni stab, uprava, pa trener i igraci su mislili da je dovoljno samo da izadjemo na teren i protivnik ce da se usere u gace.

Trener je cak odustao od svoje standardne taktike sa 2 zadnja vezna i 1 (malenim) napadacem i resio da ih napadne od pocetka i uvali 2-3 komada jos tamo na Kipru pa je u igri bilo cak 4 ofanzivna igraca (Dia,Kleo,Tomic,Brana ako nisam pogresio ovde) ili mozda i 5 ofanzivaca (jos i Moreira jel tako).


I sta je bilo svi se nerado secamo a istu stvar (podcenjivanje) je na nasu srecu Prof.Dr.Mr.Mag. genije Dule iskoristio u nasu korist i odveo nas na F4.


Zato ni ove sezone LS nije daleko, cak sta vise veoma je blizu jer idalje ne igramo vise sa prebogatim i prejakim ekipama sa zapada Evrope.

Samo pamet u glavu, bez podcenjivanja, dobre pripreme i ko u derbiju DOMINACIJA i snovi se mogu ostvariti.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Ma ovi iz nase uprave kako su krenuli ako ne prodaju minimum 5 igraca,ne bi se iznenadio da prodaju i mesto u LS :D
 

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
A ми имамо загарантовано место у ЛШ или шта? Не разумем овај твој коментар,стварно.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Ja sam vec rekao da ce da nas ove godine ukenja LS,tako da bez brige,a sta cemo u grupi da radimo to je vec druga stva
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Mislio sam na mesto u kvalifikacijam za LS, samo sam se lose odrazio :)
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Ma...igrali smo mi i posle 2:0 jako dobro tu utakmicu, nismo mi posle Bogunovog gola stali, i dalje smo gazili, nego...sjebasmo se u zadnjih 30 sekundi tog prvog poluvremena! Imamo aut u visini njihovog kaznenog prostora (na "istoku", sećam se ko da je sinoć bilo), već ističe 45. minut i umesto lopta da ide i pogodi krst na onoj crkvici iza "severa", ili da je šutneš u tri p.m. i do Autokomande ako treba, mi "mozgamo"...neiskustvo jebiga...i onda dođeš škotskoj sudijskoj lopurdi na zicer...namestimo mu guzu sami, a on naravno jedva dočekao...da ne bi toga, odosmo mi sa 2:0 na poluvreme, a onda bi im dali iz kontri (i "mamba" i Bogun" su bili kao rakete za one njihove balvane) još par komada u drugom poluvremenu i eto nas u Ligi šampiona već tada, odosmo na izlet u Istanbul a ostali neka se misle...
Ti poslednji sekundi poluvremena i utakmice, aj da kazes da su jednom bile, ali brate koliko je derbija odluceno tako, koliko evropskih utakmica.
Vodis 2-0 i napadas za treci u poslednjim minutama, ne razumem stvarno, sta smo mi, barca, pa i barca je popila od intera.
Ljudsko oko je nezasitno 2-0 nam je stvarno bilo dosta.
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Sve u svemu, nadam se da ćemo i ovaj put biti makar blizu...pa kud pukne. Možda nam se konačno i posreći.
 
Последња измена:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nikada neću prežaliti tu krađu. Ne sećam se kada nas je neki jevropski sudija toliko otvoreno pokrao, a pogotovo u drugoj utakmici kada ne priznaše sasvim regularan gol. Jebem im sve živo i mrtvo.
 

Ilke

Početnik
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
153
Reaction score
2
Локација
Tamo gde su crno-beli...
@ Zemunelo




Ceo strucni stab, uprava, pa trener i igraci su mislili da je dovoljno samo da izadjemo na teren i protivnik ce da se usere u gace.



Bas tako je i bilo, a dodaj tu i navijace! Dan pred prvu utakmicu sa Apoelom, na nasem treningu Topalovic sa SOS-a intervjuise Tomica i pita ga da li bi prognozirao rezultat, a on kao iz topa: 4:0 za nas! Pita ga ovaj da li to govori njegova mladost ili realnost, a ovaj kaze:"Pa, to je realnost!" :banghead

Eto, tako smo se mi kurcili... verujem da ce ove sezone pristup biti totalno drugaciji, jer ko se o mleko opece, taj i u jogurt duva... :)
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Imali smo mi prošle sezone, na početku, veliku ekipu po imenima. Ali opuštenost,Ril i još neki faktori su nas spriječili da pokazemo što znamo. Valjda smo izvukli pouke iz toga
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top