Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Gerila

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
64
Reaction score
0
Evo sad dodjoh sa Trga koja je tamo ludnica bilo a joj mi se popeli na bus demolirali ga skroz, sklinuli mu suber bacili dole, neka zena valjda kondukterka htela da nam jebe majku, oterasmo je u 3 lepe, bas sam se iznenadio ogormnom posetom, ali brzo se razislo ne znam zasto, pa nas je posle 1 bilo u znanto manjem broju nego oko ponoci, al dobro sta da se radi, ipak se radi sutra, idemoo bre NA NA NA NA LIGA SAMPIONA!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.366
Локација
.
Jel mogu ja nešto da izjavim za dnevnik :D

Ova ekipa ima muda do poda, kidaju, ubijaju, kolju, ostavljaju kosti na terenu. Mali Lazevski je danas po meni odradio ogroman posao u odbrani, ali onaj Vojin penal, kao Sale kapiten protiv Newcastle-a. Kao da je najiskusniji, hladan kao špricer. Bože hvala ti na svemu što sam proživeo večeras, izgubio sam tone živaca ali sam dobio Partizan kakav želim već godinama

EDIT:

Vidna alkoholisanost velike većine članova foruma :D
 
Последња измена:

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
TOOOOOOOOOOOOOOOOO NBREEEEEEEEEEEEE! ZIVEO PARTIZHAN IM AJKA SRBIJAAAAAAAAAAAAAAAAA1!!!!!!!!!!!!

HVALA VAM DO GROBA!!!!!!!!!!
 

timotije

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
292
Reaction score
1
tomson je komotno mogao da jovanovicu i tomicu pokaze crveni... i da se zahvalimo onom pomocniku... izvadi nas covek....
Raca Petrovic je pretrcao 15km!!!
bravo majstore...
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Moram da kazem da smo svi kukali na sudiju Tompsona ali ispostavilo se da je sudio sasvim korektno, odlicno sudjenje. Lazevski je sabio po levoj strani, odusevio sam se koliko je dobro spremljen i hladnokrvav, Kleo standardan :) Vraca se doktor Mo, oporavice se Sale, dosao Kamara, pominju se i neka pojacanja, uz ludog Stanojevica koji jos ne zna sta je poraz gazicemo i dalje :D NAPRED PARTIZAN!

... a tek njegov pomoćnik. Možda grešim, ali mislim da nam je progledao kroz prste kod trećeg gola. Meni ono ne izgleda kao ofsajd. Ali, ajde sada. Dosta su nas puta pokrali. Vreme je da i mi jednom nešto dobijemo!
 

pepsi

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
104
Reaction score
44
Hvala bogu da i mi imamo odlicno sudjenje konacno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

japanac

Početnik
Учлањен(а)
20.02.2008
Порука
32
Reaction score
0
Локација
NIS
u
U Nisu veseloooo!
aaaaaaaaaaaaaaaaa
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
Uz malo srece, i bez mnogo velikih gresaka (sem golmanove) s verom u sebe i Boga, uspeli smo! Hvala vam crno-beli! VELIKO HVALA!
Za utakmicu mogu da kazem da smo trebali bolje da ih stisnemo na sredini, da kad krecemo u kontre idu vise igraca a ne samo Kleo i Iliev i eventualno jos jedan ili dva igraca, da Raca ne salje svaku loptu na prvu, s panikom... (to je radio u prvom poluvremenu), da Lola ili Raca iznesu loptu i kreiraju napad jer su zadnji vezni a ne da ispucavaju, da Sasa Ilic primetno je nedostajao veznom redu, da Iliev ne promasuje zicere jer vise pamtim njegove promasaje nego pogotke. Moramo ispraviti te greske, ali danas se slavi, HVALA TI BOZE, HVALA TI PARTIZANE!
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Stanojevicu KRALJU NAS, MAJSTOREEEEEEEe!!!!!!!!!!! Svez a tebe, i srce i dusu i sve!!!!!! Hvala ti BRATE NAS!!!
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Aj da se i ja "zapljunem"...

Kažu čovjek se uči dok je živ. A ja sam tek u četvrtoj deceniji naučio da u fudbalu možeš da dobiješ utakmicu i bez golmana... :D

@Gazda

100% regularan gol su im poništili, nema šta da se čini. A i oprostili nam 1 ili 2 crvena ako ćemo pošteno. Nisu sudili perfektno, ali u par kritičnih situacija su sudili na našu stranu.

Elem, spomenik za Mareta, Krleta, Klea i malog Lazevskog. Lola najprijatnije iznenađenje, nisam vjerovao da će imati snage. Robi isto dobar, mnogo bolji nego prethodnih par utakmica. Raća dosta petljao ali ipak igrao korektno, Iliev slično tome, šteta za onu šansu. Tomić opet pogubljen, sa ukupno dva dobra poteza za čitavu utakmicu, morao bi na klupu. Bogunović ponovo potpuno beskoristan...

Na kraju, moram da kažem da ne pamtim kada sam toliko uživao u postavci igre, pristupu igri, analizama i komentarima nego sada kada je trener Stanojević. Čovjek je realno najzaslužniji za naš ulazak u LŠ i nadam se da će nastaviti kako je i krenuo. Veliki :respect:respect:respect za njega!

Čekamo četvrtak!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Čovjek je realno najzaslužniji za naš ulazak u LŠ i nadam se da će nastaviti kako je i krenuo

On i jeste najzasluženiji, ali glavu dajem da će se sada javiti drugi, a znate i sami koji, da se busaju u grudi.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
svaka cast svima,i igracima i treneru,a i navijacima koji su bili glasniji od svih belgijanaca!
preziveo sam njukasl,artmediju i ovo,ako izguram 30 godina,kontam da me nista ne moze ubiti.
 

Šurda

Početnik
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
148
Reaction score
0
Momci, svaka čast! Nije utakmica za pamćenje, bilo je grešaka i propusta ali Bog i sudija su nam se smilovali i idemo dalje!!!

Svaka čast Radiši, ali neka on brani penale, a da ne pipne loptu negde drugde, ovde je ja mislim završio sa prvom postavom. Onako ne brani nijedan kršten golman, svaki centaršut nit krene napred nit nazad i samo zbunjuje i sebe i saigrače, a za prvi gol:pop

EDIT: I ono Strajnićevo: "Davidov goool". Čovek stvarno lupeta kao otvoren prozor, ali postao mi je nekako drag:D
 
Последња измена:

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
LUDNICAAAA!!!U gradu je slavlje,reka alkohola,povedem druga na hitnu kad tamo sestrica peva nanananananana Liga sampionaa...Sale Stanojevic je bog! :respect
Pored Strajniceve "haubice" Klea,koji ne ume da promasi na mene je najveci utisak ostavio Lazevski,koji ludak jbte.Ne zna on da igra fudbal,nema ni brzinu ni tehniku,ali trci trci trci,svuda je bio nocas na terenu,produzetak on bije sprint prema golu!!!Da mi plate ne bi vratio Kizita na tu poziciju!Ma necu nikog da izdvajam,ovi momci su napisali istoriju.
Igi Pop primio dva gola na svoju kontu,bila mu frka pa je istrcavao i kad je trebalo i kad nije,bacao loptu belgijancima pa branio,nije pogodio ni jednom stranu na penalima,ali njegova pojava,njegova kosica i ona dzukacka faca daju poseban smek ovom uspehu!
Kad sam video da Stankovic uzima loptu umalo da se onesvestim,ali decku svaka cast,ocigledno su mu muda bila od gola do gola!Pa onda ona rupa na tacki koju je napravio suarez a koja je zajebala busufu,neprocenjljivo!Nasi su navikli na rupe u Kuli,Smederevu,Cacku i ostalim nasim livadama,dok manekeni iz Anderlehta nemogu da se snadju u takvoj situaciji!I sudija je kralj,posebno pomocni,sve se vraca-sve se placa!!!!! U INAT SVIMA!!!!!!
Sta jos da napisem,ne vredi trositi reci! :respect:respect
 

NukeR

Grobar
Учлањен(а)
27.07.2010
Порука
263
Reaction score
3
Joj Boze sto nisam na aerodromu, samo da zagrlim Klea i Stanojevica i da umrem kao covek!
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Do jaja ljudi sta drugo da vam kazem!
Cestitao bih momcima :respect,Saletu posebno :respect i naravno i svima vama(nama) Grobarima,posebno onima u belgiji :respectna ulasku u jebenu Ligu Sampiona.

Utakmica me neodoljivo podsecala na artmediju,stim sto smo mi imali tad mnogo vise 100% sansi za gol,a ovi mucenici veceras vise od igre. Tad mi nismo imali srece,a veceras belgijanci,al ko ih jebe,bitno je da smo mi vec sad tu gde jesmo,medju kremom evropskog fudbala zvucaalo to nama cudno,smesno ili sta god,ipak tu smo!

I na kraju:
NA NA NA NA NA NA NA NA LIGA SAMPIONA,LIGA SAMPIONA,LIGA SAMPIONA :pfc::D::s:BB

p.s.
Sad ce repriza penala na 2rts,opustite se i uzivajte ;)
 
Последња измена:
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
999
Reaction score
489
Локација
U igri
Nemam adekvatnih reci da opisem kako se osecam. Zbunjeno i u soku od silnih oscilacija tokom utakmice. Neizmerno srecan i ponosan:pfc:
Pored masovnih utisaka, koje takodje delim, izdvaja mi se i cinjnica da posle demoralisane,uplasene i igre pod pritiskom poslednjih 15 minuta regularnog dela, su vrlo nasli nacina i mogucnosti da produzetke odigraju vrlo,vrlo dobro.
Ma,svaka im cast!

I naravno,ukoliko odgovorni zaista iskreno teze da urade ponesto u Ligi sampiona,onda se Radisi zaista treba zahvaliti (u oba konteksta, ali niposto sarkasticno),i svakako ga imati kao rezervnog golmana,ali i nuzno potrositi pare za nekog agresivnijeg i spretnijeg golmana.

Sjajna je stvar sto su Jovanovic,Lazevski,Stankovic odigrali tako pozrtvovano i dobro, u ovako bitnoj utakmici, sa najboljim mogucim ishodom.

Aleksandar Stanojevic je covek-najbolja moguca talija:s

Nastavljam da uzivam u svakom mogucem narednom trenutku :D:

PS: i sta sad,posle svega, reci za nesretnog Strajnica :confused

http://www.youtube.com/watch?v=L3wT6mFWwhg


:s:napred Partizan:pfc::BB
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Hvala Crno-Bela ljubavi!!!!!

ps:ljudi batalite kritike i analize ima vremena za to, sad se slavi
 

grobarcina

Početnik
Учлањен(а)
20.10.2006
Порука
55
Reaction score
9
Локација
Svajcarska
Sanjao sam da cemo povesti 2-0 i da ce oni stici do 2-2, a da cemo ih na penalima dobiti.... Pre tekme sam to ispricao bratu, nije mi verovao.... Kod 2-0 za nas sam mu rekao da cemo primiti jos 2 i pobediti na penalima... Rekao je da ne baksuziram... I sta se desilo? Ono sto sam sanjao!!!! Hvala ti, hvala ti, crno bela ljubavi....
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Neka mi neko posalje ako moze statistiku na PM ili je okaci ovde! Zanima me kilometraza...

Hvala :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top