Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
p.s. svaka komparacija istorijata kiparskog i srpskog fudbala je u danasnjem slucaju krajnje neumesna.

Осим зарад позивања на име и порекло у сврху додатне мотивације фубалера у црно-белом, који ће у среду увече истрчати на терен, да како знају и умеју изборе толико потребну будућност и нипошто не осрамоте славну прошлост дреса који носе.
Колико знају и умеју фудбалери Шампиона Србије то и није нека непознаница, а колику свест о споменутом имају видећемо када се погасе светла у Хумској.
Како год гледали на те ствари, момци са Партизановим грбом на грудима, не играју само за добар резултат и пролазак даље, они за разлику од својих противника играју и за част, традицију и славу, која се стварала генерацијама уназад у годинама за које су странице историје тог противника ненадокнадиво празне.
То свакако није нешто што може избрисати све наше мане и недостатке, можда није ни нешто што се у оваквом стању ствари у клубу уопште и треба спомињати, али је у сваком случају нужно имати свест о томе како се са породичном "сребрнином" мора поступати.
Зато памет у главу, срце у Храму и напред Партизан.
 

Voyconic

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
603
Reaction score
47
Ja sam i dalje optimista da prolazimo. Ova ekipa AEL-a jeste fizicki jaca, ali mi ne deluju fizicki spremnije. Pa u 85-om minutu se se valjali na travi zbog grceva, a da mi nismo izvrsili ni ozbiljan presing. Cim smo malo poceli da im pritiskamo zadnju liniju, dur napred pa gde padne lopta. Samo po sebi to ukazije da ne barataju sa loptom bas najbolje, a tokom utakmice nisam video ni jednu ozbiljnu akciju sa njihove strane tipa Ilic-Scepovic. I to sve sa Ostojicem, Volkovom i Aksentom u timu. Sve su to bili neki odbici ili pokusaju iz daljine. Ako pocnemo utakmicu hrabro, sa visokim presingom, verujem da cemo vec u prvom poluvremenu postici gol. A posle da vidimo kakav je Vermez trener.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Nisam optimista za prolaz dalje (sanse za prolaz su nam 20%) i voleo bih da nasi igraci prestanu da daju izjave za medije! Takodje i da trener prestane da se kurci bez pokrica!

Iako nisam optimista, naravno da cu navijati za voljeni klub! Pa sad, nikad se ne zna... Ukoliko promene odnos prema igri i protivniku, sansa je tu, nece pobeci.
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Nakon odgledane konferencije za stampu nekako mi deluje da su malo potisteni...nema opustenosti u izjavama ni Vermezovica ni Stojkovica...ocekivao sam vise energije, ne kazem pretnje, bahacenja i sl ali kao da ne vidim veru u sebe...prica Vermez nesto ali mi to deluje vestacki...Scepovica ne bih da komentarisem jer mi ponasanjem lici na brata
 

Comyzv

Guest
Не знам зашто али имам осјећај да ће ово бити јебено незгодна утакмица,али да ћемо ипак проћи.Надам се да ће Вермез изоставити Бабовића,да ће уврстити некога ко ће стварно одиграти 90,па и 120 минута ако буде требало,да гризе на терену за наш Партизан.Само паметно и срцем,и такав приступ може донијети побједу.Такође нимало ми се не свиђају ове изјаве за медије,али добро,,иако ме много боли одлука да не дођем на утакмицу (Првенствено због оног са бројем 25 и Ђурића и осталих лоповчина) сутра свим срцем уз Партизан. Нек' не игра ко се ломи,ком не куца срце челично!
 

LeGeNd

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
210
Reaction score
0
Локација
Beograd
Sutra sa sve Kipranima neće biti ispod 25.000, u to sam prilično siguran. Jug preko kapaciteta, sever verujem popunjen... Istok i zapad do Juga i centralni delovi popunjeni... Podrška neće izostati, na igračima je da daju svoj maksimum! Očekujem prilično lagan prolaz, vreme je i da nas sreća pogleda za razliku od utakmica sa APOEL-om i Genkom kada smo stvorili i više nego dovoljan broj gol šansi... Jedan gol će zapaliti stadion i to se mora iskoristiti do kraja! NAPRED PARTIZAN!!!
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Partizan hoće i – može!

fkp-ael_kzs_0004.jpg
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
nije mi jasna recenica Vermezovica kad kaze: "Moji igraci nemaju imperativ pobjede?" o cemu on prica?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.477
Reaction score
41.291
Локација
Žrnov
Pa računa da ima još dve tekme za LE... odlaže niminovnost...
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Boze sacuvaj.Daj boze da jedan dan dodje neki bogatas i kupi ovaj nas klub pa da ovom "treneru" objasni da je Partizanu u svakoj utakmici imperativ pobjeda i samo pobjeda... jeeeebote dokle smo dogurali..
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
To sto kaze Vermez, to je klasican seljacki mentalitet karakteristican za skoro sve nase sportiste, a posebno fudbalere..."Oprezno", "bez pritiska", "bez imperativa", to su te mudrosti kafanskih trenera. Kad kazu oprezno- citaj "ko picke", kad kazu bez pritiska- citaj "siste nam muda", kad kazu bez imperativa- citaj "pucicemo, al' nema veze". Seljana bre, trunke sportskog mentaliteta nema. Ne zaostajemo mi samo fizicki, tehnicki, itd, mi mozda jos vise zaostajemo u glavi. Umesto da kaze "Imamo ne samo imperativ pobede nego i prolaska jer smo mi Partizan i to od nas nasi navijaci ocekuju...", on kao pizda...

Zamislite trenera koji vam kaze- "pa dobro, ne morate bas da pobedite, bice ok".
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Nesto pokusavam da zamislim sebe kako na poslu kazem da mi nije imperativ da posao odradim najbolje sto moze, kao ja cu se potruditi ali ako to ne ispadne kako treba nikome nista... Boze mili sacuvaj sta smo docekali, da trener Partizana izjavljuje (i time se direktno ili indirektno) obraca i igracima (?!?) da ne moramo da pobjedimo?? Pa ovo je meni u rangu onoga da "nam nije u interesu da budemo prvaci svake godine", tu mi je to sve blizu. Nisam siguran da je u Africi mogao da prodaje ove nebuloze.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Docekujemo revans u zaista ocajnom stanju.

Stadion ce imati ''lep broj'' praznih mesta ,mislim nismo smo ga mi punili svaki dan ali nikada u ovakvim mecivima nije bilo mnogo vidljivih praznih mesta.....

Kiprani dovode dosta navijaca,nisam siguran po prvi put mozemo li stvoriti pakao .......

Pored svega,narod je pesimistican....

Zaostajemo nezgodnim rezultatom....

Zvone Vukic povredjen a tako bi nam znacio.

Ovi ce igrati zesci ,,parkirani autobus'' ispred gola.

Dakle sada nam samo ,,desert lion'' moze pomoci i prelomiti,ne vidim drugo spas :D

I pored svega mozemo dalje ali moramo da ODIGRAMO a ne da prosetamo....
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.119
Локација
Ivanjica
Pa nzm samo sam optimista na osnovu onoga sto sam video u prvom emcu da mi i pored onakve ocajne igre uspesmo da stvorimo gol sanse a oni ne verujem da mogu ajce. Znaci mi malo da podignemo nivo igre i eto a to mozemo sigurno. Inace svoj optimizam gradim na tome sto je vreme da se srusi ta tradicija o prolasku a da se prvi mec izgubio.
 

The Prodigy

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
547
Reaction score
21
Локација
Na jednom proplanku u staroj, trošnoj kuæi (cimer
Meni je malo muka od njihovih izjava, bolje bi im bilo da ćute i da se spremaju za tekmu... Jbg, ne volim ja te priče i pričice po novinama, a posle ih na terenu nema nigde...

Mislim, čemu ovakva izjava Vermeza na današnjoj konferenciji...?
- Svi govore da oni imaju strance. Ako su iz Brazila ili Portugala, automatski znači da us bolji od naših. Oni da su pravi igrači igrali bi u Portugalu, a ne na Kipru. Uveren sam da su naši igrači bolji.
:prekrsti
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.477
Reaction score
41.291
Локација
Žrnov
Pa i naši igrači da su bolji, igrali bi u Portugalu :wink:
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Izjava je na mestu a to sto smo mi odigrali kao cave na Kipru je nasa krivica.

Nadam se da su nasli videli koliko su ovi presmesni i da cemo to dokazati,ali avaj,sa nama se nikad ne zna....
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
sutra ce tezi deo posla biti ne primiti gol nego dati dva komada...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top