Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Golub_Grobar

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2008
Порука
283
Reaction score
241
mi imamo jednog fudbalera u ekipi, koji je na zalasku karijere i pri kraju snaga za takmicarski evropski fudbal. Sve ovo ostalo je za odlicno samo da uprilici neki od memorijalnih turnira po selima posvecenih nekom lokalnom fudbalskom znalcu iz 60- tih.

Upravo tako. Nije bre to samo Milijin mali kao problem.

Pa tu stvarno niko blage veze nema, osim Stojketa i zive legende naseg kapitena.

U moje vreme Miljkani, Markovici, Lovre bi po tim seoskim turnirima skupljali lopte, ako im se bas smiluju.

Od Vermeza do Scepovica, sve je drugorazredna i trecerazredna fudbalska roba.

Sto neko rece, ako smo stvarno uvalili markovica Lazu za 7 meleona, pa mi smo kraljevi jebote.

Od kakviv govana je Sale pravio pitu, postaje sve evidentnije iz dana u dan
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Samo jos ovo i idem,ne mogu vise!

AEL Ekipa koju su predstavljali blago receno kao neki prosecan klub iz premijer lige,je ustvari kurton ekipa u rangu sa onim mucenicima iz makedonije od prosle godine!(cini mi se da se skendija zovu)
Ljudi koji znaju i prate su je predstavili bas onakvom kakva je..., ekipa koja je fizicki jaka, i disciplinovana. Bas takvom se i predstavila. Ne bi ih uporedjivao sa Skendijom, totalno su druga klasa, ali mi nije najmilije kad se setim i tog meca..., moglo je da padne opasno demoliranje u prvih pola sata revansa. Sto se AEL-a tice, mozda su kurton..., ali ti sad vidi gde smo mi....
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Ovo veceras je meni veca bruka i sramota od Samroka...
Jel su crnci, jel su jaci, brzi, sta?
Pa i ako su, izgini junacki a ne da igramo ko zadnje pizde i seoski klub celu utakmicu i da izduvamo!

Pokazi promil zelje da pobedis, izjednacis a ne ovako bre!

Dodaju se pozadi koliko hoce, niko da pridje!
Ne mozemo da drzimo loptu u nogama duze od 7 sekundi. :banghead
Rokamo dubinske(to se sa klupe culo svakih 3 minuta) i gubimo svaki napad.
Da ne mozemo dva napada da izgradimo za 90 minuta, ja to ne razumem.

Igrac utakmice Stojkovic, to valjda dovoljno govori o ostalima.

Revans...
Sa devojcicama od veceras na terenu nema teorije da ih dobijemo.
Sa igracima koji ce da ginu imamo...
Da li moze od devojcica da se naprave igraci za 6 dana videcemo...
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
856
Reaction score
674
Локација
Београд
Какве беше су изјаве дали наши фудбалери пре меча? Посебно онај један ког је и несрећни Ковињало једва поменуо 3 пута за 90 и кусур минута.
Брука и срамота.


Опет курчење без покрића, опет прилична летаргија, наши играчи чак један другом не кажу "леђа" и губимо лопту и на такав глуп начин.
Поново смо демонстрирали криминалне грешке, ово што је урадио Аксентијевић не сме да уради ни Партизанов петлић, поново корнере изводимо тако да је успех ако погодимо шеснаестерац, поново беспотребно расправљање са судијама, али срећом је овај пут арбитар неки Братко који је вероватно у неком сродству са Ивановом па нас није исекао картонима, све у свему поново смо дували у фрулу.
Колико год да сам бесан због грешке Аксентијевића, толико сам љут и на Вукића због ове контре на крају меча, 2 играча лево, а он шта ради?!
Звонимире Вукићу, то не сме да уради ни неко ко је у подмлатку, а не Партизанова десетка. Срамота бре!

Господо фудбалери, где вам је срчаност?!
Јесте ли вечерас играли пријатељску утакмицу или сте се борили за Лигу Шампиона?!
Еј бре, "фудбалери", човек ком је умрла мајка пре неколико дана се бори као лав, гине цео меч, баца се у ноге њиховим играчима, извадио нас је и вечерас из гована и оставио какву-такву наду за пролаз даље, а ви остали шта радите?!
Какав је председник клуба, тако сте и вечерас играли. Нек вам служи на част.

Да Аксентијевић није направио ону глупост, ово би била наша стандардна утакмица у Европи, глођемо курац 90 минута, са неким полуприликама које једва створимо и онда ваљда од силне среће што смо их створили, сагоримо у жељи да га метнемо и наравно промашимо.
Можда све и није тако црно, можда нешто и буде од нас, али кад се изгуби на овакав начин, незадовољство нас навијача мора да буде велико.

Није све изгубљено, далеко од тога, али за иоле озбиљнију причу у Европи, више овако не може.
 

Dr.Hofmann

Guest
Odašiljimo pozitivnu energiju u vidu misli, neka energija poteče u potocima...

Na nekom od tih energetskim potoka će se valjda "udaviti " nekolicina splavara i antisportista koju "gajimo " u našem klubu...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.006
Reaction score
26.066
Локација
ante portas
Мене само интересује да ли ћемо бити носиоци у жребу за Лигу Европе ако не прођемо Аел-овце а на добром смо путу? хвала
 

dr_error

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
119
Reaction score
8
Sale Stanojevic je bio carobnjak, to je definitivno. Izgubili bi mi vjerovatno i da on vodi ovu ekipu, ali nesto ne vjerujem da bi bilo ovolika kurcobolja. E moj Vermezovicu...

Nadam se da je sada svima jasno zasto Aksentijevic i Volkov kod Stanoja nikad nisu igrali na bitnim utakmicama.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Mnogi ovde brane Aksentijevica, i treba, ali ovo njegovo je gore od onog sto je Miljkovic uradio prosle godine.

Dobra strana vecerasnje utakmice jedino odlicno odradjen prenos kiprana, mogli bi ovi nasi nesto da nauce.

Sto se Scepovicevog promasaja tice, onako bi odigralo 90 posto napadaca.
Babovicu m'rs.
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Sve je meni jasno, i da mi nemamo nijednog kompletnog igraca, spremnog za ozbiljni fudbal, i da su u AEL-u sve crnci sto trce k'o navijeni, ali kako je moguce da oni 25 minuta meca provedu u svojih 30m, dodajuci se, bez ikakve agresivnosti sa nase strane? Kako je moguce da ne postoji zelja da se sto pre izvede prekid, da se izvrsi pritisak... Ma, kome ja to... Izvadace oni rane na splavovima, u drustvu sa blondinama...:puke
 

krme

Grobarčina
Учлањен(а)
28.08.2010
Порука
1.696
Reaction score
332
Локација
u čestitoj kući
Je-Ne-A, evo ja ću prvi. Precjenili smo ih! Ovakvoj ekipi ne izaći sa dva špica je grijeh! Oni su nam pročitali tvrdoglavo iznošenje lopte kratkim poasom kroz sredinu i flasterisali Lovrea kojem je to izgleda bio zadatak. Jedino što je prolazilo iole bile su duge lopte po stranama. Sa ovima je u BG i jedan DM dovoljan sve dok možemo da im dobrom kretnjom u sredini pritisnemo zadnju liniju. Jedino dobro iz ovoga svega je što ćemo u BG igrati napadački od prve sekunde, a za to i imamo neke igrače. Mi da se branimo i čekamo polukontru i kontru jednostavno nismo sposobni, nemamo taj kadar. Da, precjenili smo ih, niko nije izlazio na njihove stopere, kao da su to igračine koje mogu dati killer ball sa svojih 30 metara.
Stojković, Ilić, dobri, Volkov kao da je od stakla, Babović loš, Tomić neprimjetan, Lovre pogubljen, Ostojić nonšalantan, Ivanov OK, Vukić ima potez, S.Marković nit' smrdi nit' miriše, Zabija bi trebao početi revanš (sa Šćepovićem/Mitrovićem/L.Markovićem), Aksent kiksao strašno, osim toga nije bio loš. AEL je loš, može se proći sa hrabrijom postavom.
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Razumem neznanje, ne razumem odsustvo želje za pobedom i nikad neću razumeti.

Od Vermeza sam pre svega očekivao tri stvari: fizičku pripremljenost, disciplinu i dobar skauting.

Dobili smo samo ovo prvo, i to pitanje koliko je dobro a koliko je samo bolje od prošlih par godina.
Disciplina? Šta je to?
Skauting? Teško.. ne znam koju je on ekipu gledao na snimcima kad je ovako pripremio ekipu..

Kao i posle svakog ovakvog poraza, moja ignore lista se zahvaljuje što je dobila nova pojačanja..
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.112
Reaction score
294
Oni nisu samo slaba ekipa, oni su toliko ocajni da najgori Partizan u istoriji dobise minimialnim rezultatom 1:0 kuci...Ne da su slabi, nego su tu negde nas rang. Znaci dno.

Не слажем се с тобом. Мислим да су јако добар и организован тим. Али добро, стекли смо различите утиске, свако из својих разлога, вјероватно нема шансе да промијенимо мишљење оног другог ;)

Мене само интересује да ли ћемо бити носиоци у жребу за Лигу Европе ако не прођемо Аел-овце а на добром смо путу? хвала

То se sad ne može reći, sve dok ne prođe revanš, treba da ispadnu dva favorita bolje rangirana od nas, ima i nema izgleda za to... Postoji pristojna šansa, ali nije prevelika. Drago mi je da si optimističan, ja nisam toliko, ali nisam ni pesimista kao većina na forumu.

P.S. Što se tiče Vermezovog skautinga, ja sam to očekivao kad je rekao da je na svakom snimku vidio drugačiji tim AEL-a. Tad mi je bilo jasno da nije siguran da ih je pročitao, bar u odnosu na mogućnosti Partizana. U Beogradu će biti druga priča, mislim da Vermez zna mnogo bolje s kim ima sada posla, i da će PArtizan u revanšu biti silovit.
 

stara.garda

Početnik
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
53
Reaction score
2
Локација
na periferiji pakla
Ael je karina od ekipe, ali mi da smo neka ekipa, ove bi u revanšu otresli ko slinu.

Bilo bi možda grubo reći , bolji su od nas, možda je primerenije, malo su manje lošiji od nas.

Zašto? Zato što smo primili pacerski gol, zato što nam se igrači odbijaju od njihovih, a najviše karakušlja, zato što su fizički spremniji, zato što im je defanzivac brži od našeg napadača, i tako...

Ko od ova 2 prođe dalje i nekim ludim slučajem se plasira u grupnu fazu, sledi mu potop.

(možda ne baš onaj u rangu dinama :D)
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Sve je meni jasno, i da mi nemamo nijednog kompletnog igraca, spremnog za ozbiljni fudbal, i da su u AEL-u sve crnci sto trce k'o navijeni, ali kako je moguce da oni 25 minuta meca provedu u svojih 30m, dodajuci se, bez ikakve agresivnosti sa nase strane? Kako je moguce da ne postoji zelja da se sto pre izvede prekid, da se izvrsi pritisak... Ma, kome ja to... Izvadace oni rane na splavovima, u drustvu sa blondinama...:puke

Погледај снимак утакмице из Брисела пре две године, и снимак из Генка пре годину дана, како почиње пресинг на ривала, како то одрађује Клео пре две године, или Едуардо прошле. Упореди њихово изгарање са Ст. Шћеповићем који је претрчао мало мање и од 4. судије. Додај на то и играње Бабовића (за чисту нулу, партија недостојна и Бг Зоне), резултат је управо овај који смо видели.
 

Partizan Style

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
2.183
Reaction score
126
Локација
everywhere
Nije Sale bio carobnjak, vec je znao da radi svoj posao, a Vermez veceras je samo pokazao svoje neznanje, prica o nekoj agresivnosti a u tim ubacio Lovrea, Sasu Markovica, Babovica, Tomica i Ilica i sto je jos najgore on izvodi najboljeg od njih i uvodi Vukica za koga su i ptice sa grane shvatile da njemu treba 6 meseci da udje u formu i koji sad igra ko go kurac
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top