Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Kolko nam malo treba da se spustimo na Zemlju ...
Ali daleko je sledeca utakmica ima vremena da se opet krene optimizam ovde na forumu kako mozemo da ih pobedimo sa 2 razlike. Ne sumnjam da cu biti medju optimistima kako se blizi utakmica. Sta cu takav sam.
Sad za sad, nemamo sanse. Vermezovic nema pojma. Sta je to stebe Scepovicu...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Добро, изгубили смо, шта сад? Биће боље ваљда. По коментарима видим да је боље што нисам гледао утакмицу, међутим изненађују ме ваши коментари...Знали сте каква нам је екипа и управа и клуб, и сами сте писали о томе, и чему сте се онда надали, ? Пролазу? Победи? Па не може. Управо из тог разлога и нисам нешто тужан зато што чим смо извукли АЕЛ сам знао да ћемо испушити...Не треба превише мрачити, већ кренути напред, и покушати колико-толико побољшати слику из прве утакмице...
Биће боље Гробари!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ne znam zašto se čudite i zašto sTe besni. Ovo što smo danas gledali je očekivano.

NIJE EVROPA ZA SELJAKE!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Nijedan komentar do sada nisam procitao,jer bi verovatno hteo-ne hteo pao pod uticaj komentara...
Utakmicu smo gledali Grobari,70+,60+,pa nadole...Opsti zakljucak.
Vermez moze da se pokupi jos veceras,smesniju i goru igru Partizana odavno niko nije video.Sta je radio ovaj covek 10 godina po Africi samo on zna.Racunam da je tamo fudbal na nivou Valete(ili je on kriv sto tako izgleda).
AEL je jedna obicna seljacka ekipa,jacine FK Vardar.Zasto su ovi nasi odigrali kako su odigrali verovatno ne znaju ni sami.Stojke nas je spasao i zahvaljujemo mu svi koji smo utakmicu gledali.
Aksentijevica isterati,da FK Partizan sanja,a ne da igra u njemu.Teleoptik,Srem,samo ga isterajte.Sve price o neiskustvu ne drze vodu.Momak ne zasluzuje da igra u Partizanu,kao ni njegov trener.Prosle godine ONAJ,sad OVAJ.Pa dokle,majku mu jebem?Babovic je ocigledno kod nas Sveta krava,presli smo u Hinduizam.Ono pa pojacanje koje smo doveli u napadu postuje neke svoje religiozne praznike(nemam protiv),ali koji kreten ga dovede u nas Klub?Pa nama ne treba neko ko 2 meseca posti nego neko ko zeli da igra fudbal.Zamislite da imamo Subotara-Adventistu u timu?
Djura je neopevano govno,ali Anderson dosao povredjen,onaj njegov zemjak ne vredi za qrac,Jovancic-bez komentara.Sada nam uvalio neko ovog vernika koji ce da celo leto posti!?Pa koji ce nam kuraqc takav igrac???
Mnogi su se ovde bunili sto je neko "uvredio" Babovica,ali eto neko ce mu polomiti i nos od nervoze.Da nas vise ne maltretira .
Tumba cirkuzant takodje napolje.Kad god je taj u klubu mi smo smesni kao tim.Neka povede i svog mentora i onog klempavog koordinatora.
Klub su nam sveli na sprdnju,zajebanciju....Cak i da prodju ovaj nesrecni,seljacki klub AEL koji je okupio 5-6.000 ljudi,nista ih ne vadi.Govna su govna.
Vermeze,idi obesi se.Tumbo kreni Vermezovim putem.|Djuro,ti ostani i jebi nas,lepo nam je.O onim jadnicima sto na srcu nose nas grb nemam komentar.
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Uvek ista prica:"Nismo bili na nivou, bice to bolje pred Grobarima, njima ce se noge odseci, mi smo Partizan...", a ekipa go falus.


@Grobar 92

Super je to, ali se zna cije ime se prvo stavlja na takticku tablu i koji ce, osim u slucaju da mu ne otpadne neki deo tela, nastaviti da sabotira i ovako sakatu ekipu.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.638
Reaction score
5.451
Nemam zivaca da citam sve komentare, sutra cu natenane, pa se unapred izvinjavam ako nesto ponovim sto je vec napisano.
Ladno smo izgubili, sto je gore utisak je da smo i dobro prosli. Do zimus sam se nadao da mozemo ovako podredjenu ulogu da odigramo protiv najvecih timova Evrope. Da stvorimo dve-tri sanse,da budemo podredjeni, ali da pariramo i da izgubimo u najgorem slucaju minimalnim rezultatom. Aksentijevic tragicar, da li je novi Miljkovic? Jedino mi se svidja sto je nakon toga odigrao kao da nista nije bilo.

Sve vise uvidjam da nama problem nije (samo)stoper. Stoperski tandem je odigrao solidno, imali su par nespretnih intervencija, ali su generalno dobro odradili posao. Mi nemamo nista sem solidnog golmana i tih jadnih stopera, sve nam je suplje. Babovic i Tomic nista ne pomazu bekovima. Tomic je odigrao mnogo losu utakmicu, nigde ga nije bilo.Za Babovica ne znam sta bih napisao vise, sve sam rekao proslog meseca.Da li se seca neko njegovog dobrog poteza na bitnoj, velikoj utakmici sem asistencije Tejgu u onom derbi kupu?

Poludeo sam i kada Vermez objasnjava malom Markecu nesto pred ulazak u igru, a ovaj gleda negde na stranu, kao da ga ne slusa.Za Scepovica ne znam sta da kazem,ne postoji spic koji ne masi sanse.Ovde je problem sto je promasio mrtvu odmah posle gola, i onu jos jednu.

Necu da sirim defetizam ovde, ali od danas ja gledam ko mogu da nam budu rivali u Ligi EVrope i da li mozemo da budemo nosioci. Mozda i to nije tako lose, kada sam god bio pesimista mi smo (dobro) prosli.

Pogodio sam da ce biti malo golova(rekoh lepo 0-1),ali to mi slaba uteha. Ne znam za vas ostale ali mene AEL nije uopste razocarao.Trce, jaki su u duelu. Nisu neka sila,ali deluju jace od nas.Lakse su nas dobili nego Sahtjor, Arsenal i Braga u gostima.

I jos nesto za kraj, pa da se lepo nosim u picku materinu:
Navijaci AEL-a su nam zadali domaci zadatak kako treba bodriti tim. Kada protivnik ima loptu ceo stadion zvizdi, a pesma i buka kada tvoj tim napada.Sto veci naleti,to veca buka. I cao,zdravo...
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.118
Локација
Žrnov
Rezultat je 1:0 samo zato što AELu nije bilo potrebno da nam zveknu još koji... shvatili ljudi da mogu da nam daju koliko im treba, i nisu hteli da se zamaraju...

Valjda se nećemo zajebati na JNA i dati im neki gol, da ih ne iznerviramo...

Jebo te Vermezoviću Milija Babović!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
I jos nesto za kraj, pa da se lepo nosim u picku materinu:Navijaci AEL-a su nam zadali domaci zadatak kako treba bodriti tim. Kada protivnik ima loptu ceo stadion zvizdi, a pesma i buka kada tvoj tim napada.Sto veci naleti,to veca buka. I cao,zdravo...

А, па не бива то по новом код нас. Зна се како мутави то решава, његови навијачи (злуради би додали и бивши цигани) на југу воде неке нина-нана песмице, ућуткују остатак стадиона на изливе незадовољства према мутавом, који са своје стране пушта госте да раде шта хоће на нашем стадиону (цигани пролетос добили цео север, бокове истока и запада и право да раде шта им је воља све до гол-линије).

Мислиш да мутавко не би пустио цео север Кипранима, само да се не појаве Забрањени тамо?
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
?

@igor-1
u redu je, tebe iskreno nisam svrstavao u verne i doktore.

... u medjuvremenu uporedite stanje n.tomica sada i protiv genka. jbg, grant je ubrzao igru, a vermez insistira na spremi.

Imaš neki problem ?
Šta ti nije po volji u mom postu ?
Jel Babović dobar ? Jel Vermez postavio dobru taktiku ? Jel uprava radi po tvojoj volji ? Jel Vukić spreman ?

Doktor nisam ,ali ovo za vernost je bezobrazluk !
 

Mangulica

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
108
Reaction score
3
Meni je glavni utisak utakmice Nedeljko Kovinjalo. Šta reći na ono nebulozno komentarisanje?! Koliko god mi očajno igrali ovaj će pronaći način da podupla osećaj besa i nemoći. Aj standardno mešanje imena i ostale baljezgarije, al kad je rekao ono za Mesija:respect

"Rodila majka Nedju Kovinjala", citat još jednog uvaženog sportskog komentatora.

A ovi magovi fudbalske igre su me ostavili bez teksta.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ma koji kurac da ne poredimo Miljkona sa Aksentom. Aksent ne može da igra ozbiljnu utakmicu. Koju je to odigrao. Tomić i Lovre su ga morali pokrivati danas. Ne zna da se postavi, ne umije da isprati igraca, mlak u duelu, a Miljkon sve to umije, samo ne zna da centrira.

Zemljace,da znas da si u pravu.Moze taj momak igrati protiv Borca i Metalca,ali nije za ozbiljnije utakmice.Ali svi smo mi to znali i pre ove utakmice,a nismo treneri.Sta radi nas trener?Jurio lavove u JAR?Ovo nije smesno,ovo je tragedija sta nam rade od kluba.
 

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
Dok Partizan bitke bije, hej hej hej
Babović nam loptu krije, hej hej hej
Parni valjak neka melje, hej hej hej
Uzalud nam naše želje, hej hej hej

Crno beli, crno beli,
Pošaljite upravu "Zabeli",
nek vas "hrabri" nek vas "jača",
šta nam Đura vođe plaća...

Volim Partizan crno bele boje,
ali fudbaleri su muka za oči moje,
Volim Partizan crno bele boje,
dajte košarkašima pola plate svoje...

Dok Partizan bitke bije hej hej hej
Uprava saopštenjem vije hej hej hej
Parni valjak neka melje hej hej hej
U upravi nam same "selje" hej hej hej

Crno beli crno beli
Je li ovo ono što smo hteli ?
Što ne hrabri i ne jača
Jest (ne)sloga navijača

Volim Partizan crno bele boje,
navijači, ostavite interese svoje,
Volim Partizan crno bele boje,
Isterajte govna iz svetkovine svoje...
-----------------------------------------------------

Nisam ja pesnik, ali ovo izašlo iz mene od besa...kakva pesma, takvo mi i raspoloženje :(
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Postavicu par pitanja pre svega onima koji kazu da je Ael bolji i da je kao neka ekipa.

-Da li fudbaleri Aela mogu da izvedu 3 uzastopna tacna pasa pod iole ozbiljnijim presingom?

-Da li fudbaleri Aela mogu da odigraju dupli pas pod iole ozbiljnijim presingom?

-Da li fudbaleri Aela mogu da primire loptu tj. ustopuju iole jacu loptu pod iole ozbiljnijim presingom a da se lopta ne odbije 5 metara?

-Da li su fudbaleri Alea napravili jednu iole smislenu akciju za ceo mec a pri smislenoj akciji smatram akciju sa par lepih dodavanja,i izbacivanju po kojeg naseg igraca.

-Da li u ekipi Aela postoji neki igrac koji se izdvaja necim sem proste fizicke snage?

Ljudi su klasicna ,,drva'',dobro tuku i trce,to smo znali ali to ne daje golove.

Mi smo krivi za poraz a ne Ael.Ako se mi presaberemo,pre svega udjemo hrabro i ratnicki nece biti zime.

Vermez je izgubio mec,igraci mu izasli kao na laksi trening,a stvar dobija na tezini da su i posle poluvremena izasli sa istim stavom?!
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189
Dajte ljudi ne serite kako je ovaj AEL neka ekipa, poenta je u tome da smo mi bili kanta, a taman i da duplo veca kanta budemo na JNA u sredu, ovi ce i dalje biti kurac od ekipe. Kapiram ja frustriranost pojedinaca i sve, ali nemojmo da lupetamo.
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
sp-vermezovic_310x186.jpg


Svi krivci na jednoj slici.

Peticar, Srmrdhor, Cika Petah Tikvan, Muto i Burek.
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
a da li je moguce da je covek (scepovic) mogao onakvu sansu da propusti!!!! Pogledajte,on je imao PRAZAN GOL

na prvom ponavljanju se najbolje vidi koliko prostora je bilo nebranjeno

http://www.youtube.com/watch?v=AkAIeQCKWVs&feature=player_detailpage#t=126s

Svako sa Foruma bi verovatno dao gol,ono samo kreten moze da promasi.Ali ovaj koji je prosle sezone hteo kod cergare to NE ZNA.Ceka svog Brata pa da zajedno tresu mreze.Hajduku,Spartaku,Javoru...
Sunce im jebem i njemu i njegovom ocu koji ga je tako vaspitao.Fuuuuuuj.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

klavijatura

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
222
Reaction score
32
Локација
Pionir
...

Evo ti i odgovor !!!

-Da li fudbaleri Aela mogu da izvedu 3 uzastopna tacna pasa pod iole ozbiljnijim presingom? - protiv Partizanovog "pressinga" - MOGU

-Da li fudbaleri Aela mogu da odigraju dupli pas pod iole ozbiljnijim presingom? - protiv Partizanovog "pressinga" - MOGU

-Da li fudbaleri Aela mogu da primire loptu tj. ustopuju iole jacu loptu pod iole ozbiljnijim presingom a da se lopta ne odbije 5 metara? - protiv Partizanovog "pressinga" - MOGU

-Da li su fudbaleri Alea napravili jednu iole smislenu akciju za ceo mec a pri smislenoj akciji smatram akciju sa par lepih dodavanja,i izbacivanju po kojeg naseg igraca. - možda i nisu, ali su im dodavanja brža i preciznija od bilo kojeg veznog igrača Partizana

-Da li u ekipi Aela postoji neki igrac koji se izdvaja necim sem proste fizicke snage? - Nema, ali da li se kod nas neko ističe ? Osim Babović sa davljenjem lopte ??? Prosta fizička snaga ? Pa eto, bar nešto imaju, naši nemaju ni to...

Ljudi su klasicna ,,drva'',dobro tuku i trce,to smo znali ali to ne daje golove. - ali daje rezultat !!!

Mi smo krivi za poraz a ne Ael.Ako se mi presaberemo,pre svega udjemo hrabro i ratnicki nece biti zime. - Nece biti zime ovako ili onako drug...

Vermez je izgubio mec,igraci mu izasli kao na laksi trening,a stvar dobija na tezini da su i posle poluvremena izasli sa istim stavom?! - Vermez sa ovakvim igračima može samo na sreću da prođe, nikako drugačije...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top