Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Nije to odavno "naš Partizan" nego njihov "ÐurGarden"! Što pre s tim raskrstite to bolje po vas!
 

cavalera

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
258
Reaction score
0
Локација
031
Šta je bilo , bilo je. Primili smo gol kako smo primili ali krajnji rezultat je bio realan odnos snaga na današnjem meču.
Uz pravilan pristup,meč bez ikakvih kikseva i meč u kome bi se više orijentisali na napad nego na odbranu, mi nismo bez šanse u revanšu.
Imamo bolji rezultat nego pre 3 godine kada smo trebali da jurimo minus od 2 gola igrača Apoela i siguran sam u to da ćemo ovaj revanš odigrati odlučnije i bolje nego taj pre 3 godine. Samo jedan tačan pas i jedno pravilno utrčavanje u pravo vreme nas mogu dovesti do egal meča i prilike da prodjemo u sledeće kolo. Koncentrisano u odbrani, odlučno u napadu i play-off je moguć. Priseo vam burek dabogda....
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Cavalera care mi vec godinama nismo u stanju u BG nista da preokrenemo. Pritisak sa tribina bice nevidjen ali ne na njihove igrace nego na nase. Pricekaj da prodje 15 minuta i nekoliko losih pasova ima cijeli stadion da im jebe majku, s pravom.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Ponavljam, igrali smo kako smo igrali zbog prototipa igraca, iskljucivo u veznom redu. Da se zavrsilo 0:0 ili cak 0:1 niko se ne bi zalio.

Od Ilica, Babovica, Tomica i Lovrea ne moze da se ocekuje neki intezivan fudbal i pritisak, bilo kakvo srljanje. Jednostavno bi primili 3-4 golova da smo igrali tako.
Ta postava je u sustini igrala kako treba, oprezno po mom misljenju ili pickasto kako vi sada navodite. To sto je ceo koncept pao u prvom poluvremenu zbog debilnog gola, to nije moglo da se predvidi. Svi smo pozivali na opreznu igru.

Ponavaljam opet, po meni posle greske Aksentijevica i kiksa Scepovica, dolazi treca najveca greska, ovog puta Vermezovica. To je ne uvodjenje Markeca ranije ili drugog napadaca. Tu pocinjemo da delujemo pickasto jer ne napadamo vise pri AELovom vodjstvu, ali ponavljam, postavka nije dozvoljavala napadacki koncept. Bilo je do trenera da ubaci prikladne igrace koji mogu da ostvare taj 'napadacki koncept'.

Moza nisam u pravu, i mozda Vermezu odgovora rezultat 0:1 pa ga je i zato branio (mada to se demantuje njegovom izjavom posle meca).

Ne mislim da je sve tako crno, ovaj tim ima potencijal, ali problem je u tome sto se nama sezona lomi odmah na pocetku, Marko Scepovic je povredjen, Medo Kamara koji je bukvalno razlika da li igramo sa jednim ili dva napadaca ne igra, ekipi treba vremena da se ukomponuje. Jebiga, ocekujem da vidm bolji fudbal pred kraj godine, kao i obicno, ali sto se tice evrope to je kasno.

Ne smemo da se predamo, pobedjivali smo bolje timove, ostaju nam kvalifikacije u najgorem slucaju, plasman u LE mora da bude prioritet. Ponavljam, nikakvi zvizduci igracima, maksimalna podrska, ne smemo da vadimo cigane opet iz govana internima turbulencijama.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Да ли има живих који се сећају неког важног меча да се играо у Београду и да је Партизан изборио повољан резултат?
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
VJ@NS ima nas koji smo bili mala djeca. Ne znam da li se to racuna.

Inace pomirio sam se da nas AEL prolazi samo me uzasno strah debakla u srijedu. Veoma moguce.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Moj Gazda,
Jeste Djurgarden, ali jeste i Partizan iz Beograda, Humska 1. U uzasnoj istorijskoj fazi, u kojoj ga rukovodstvo spusta na najnize grane, pljačka i sramoti, ali je ipak Partizan.
Protiv uprave se moramo boriti, dužni smo to Partizanu, ali moramo i biti uz njega, sada kada mu je najteže. I to smo mu dužni.
 

cavalera

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
258
Reaction score
0
Локација
031
Pristisak sa tribina je go kurac faktor. Ne nameravam i ja da im dajem bezrezervnu podršku tokom čitavog meča ako ne budu mogli da se sastave i ako se u prvom poluvremenu već reši pitanje pobednika. Sigurno ne nameravam ni da idem na jug, da ne pratim igru i da ne skandiram protiv uprave ...Nameravam ipak, da dodjem i da podržim ekipu i da verujem u prolaz dalje jer on zaista nije nemoguć kao što ga većina ovde predstavlja. MI možemo i moramo preokrenuti u revanšu u našu korist i sreća nas nekad mora poslužiti na JNA u revanšu kada jurimo rezultat!
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Sporting pred praznim tribinama, cak igrao i K.Ronaldo za njih (mada tada smo imali 3-1)

Eventualno Hamarby, mada i tu smo imali prednost. Koliko se secam Sosijedad je poslednji

Pristisak sa tribina je go kurac faktor. Ne nameravam i ja da im dajem bezrezervnu podršku tokom čitavog meča ako ne budu mogli da se sastave i ako se u prvom poluvremenu već reši pitanje pobednika. Sigurno ne nameravam ni da idem na jug, da ne pratim igru i da ne skandiram protiv uprave ...Nameravam ipak, da dodjem i da podržim ekipu i da verujem u prolaz dalje jer on zaista nije nemoguć kao što ga većina ovde predstavlja. MI možemo i moramo preokrenuti u revanšu u našu korist i sreća nas nekad mora poslužiti na JNA u revanšu kada jurimo rezultat!


Bravo! Pravi pristup. Negativni pristup i energija garantuju samo jedno. Ako im pruzimo totalnu podrsku, verujte mi doguracemo dalje, pa makar to bilo 1%. Znaci aplauzi, huk, bodrenje, ajmo, idemo aaaaaa. To nedostaje godinama

Ako ispusiom na kraju, ceo Istok i Zapada da skandiraju Uprava Napolje. Zar je toliko tesko jebote, barem jedno 15-20 sekundi, a ne dva, tri puta i to preko kurca.
 
Последња измена:

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Nemam pojma ljudi ali se meni danas srusio svijet kada sam vidio koliko smo inferiorni i nemocni na sredini terena, gdje bi kao trebali biti najjaci. Ovdje smo se ubili pisajuci o stoperu a nama fali bar 5-6 igraca na drugim pozicijama. Ivanov i Ostoja najbolji na terenu sa Stojketom.

Valjda je sada svima jasno zasto kod Stanoja Volkov,Aksent,S.Markovic nisu igrali ozbiljan fudbal. Evropa je nesto drugo, mi dugo nemamo vise kvalitet da se otvaramo i napadamo. Samo za gol manje i to je realnost.
 
Последња измена:

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
Veruj mi to ce se popraviti povratkom Mede. Jebiga, njega nemamo trenutno i moramo da se snadjemo nekako, da zbijemo redove. Zato je podrska igracima neophodna.

Vratice se Meda, vratice se Marko Scepovic, bicemo ok ekipica, ali moramo trenutno da se konsolidujemo i izborimo tu LE nekako.
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Ko je istinski Grobar, biće uz Partizan do kraja, to ne brini. Ali ima nas raznih, onih koji ga vole i bodre i da igra u petoj ligi, a ima i onih, kao u životu, koji su tu samo kad ima uspjeha, a kad oni izostanu nigdje ih nema.
Uz svo ogorcenje i sramotu koju osjećam, za mene dileme nema, bodrim svoj Partizan.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.002
Reaction score
3.729
Локација

BVDC

Grobar
Учлањен(а)
14.01.2008
Порука
339
Reaction score
3
Slazem se sa postom WebGazde, sto pre shvatite da to nije vas klub bice vam lakse.

Ael obrisao u svakom segmentu diletante iz Srbije. Sale, ostani u klubu do 2022.godine.

Cika Crni, fudbalski znalac je sinoc pokazao sta zna. Babovicevi krugovi dosli do izrazaja.

Planinske pripreme su odavno prevazidjene. Od njih koristi imaju pojedinacni sportovi i to iskljucivo ako je takmicenje u roku od tri dana posle silaska. Posle toga ne vredi zbog krvnih zrnaca. Jebala vas ta Tara i glupave tradicije.

Crnci pregazili. Da, tako je. Sto pre cika Crni shvati da su crnci kljuc modernog fudbala tu ce imati sanse za plasman dalje.
 

Azurni_jahač

Banned
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.130
Reaction score
92
Локација
Uvek azurno
U tom slucaju ja nikad nisam ni navijao za Partizan, jer je on od kako znam Fk Zec i Bik i Cure, FK Doktor Nenad Popovic, Fk DurGarden. Ne zna se ko je veca lopovcina, izmedju njih je nestalo pola milijarde dolara, ako ne i vise.

Za vreme DjurGardena nismo sigurno primali petarde kao protiv Kroacije, Rapida, Slavije, Tikve, gubili od velikana kao sto su Nacional i Faljmuntari, namestene Rome, takodje smo prodavali igrace kao na pijaci, stadion pretvorili u Dafininu pljackarnicu, pa sam i dalje navio za tamo neki Partizan.

Izgleda sam se zaista zajebao poslednjih dvadesetak godina. Ja mislio navijam za Partizan. Ko da nekog boli kurac koji general bio na vrhu kluba kada smo osvojili titulu u LJubljani ili kada smo se plasirali u finale KES-a. Tako ce nekog boleti kurac i za Djurica kroz 15 godina, ako se setimo dana kada smo sustigli cigane u titulama, ili daj Boze prestigli.

Prestanite sa tom samodestruktivnom pricom, koju smo vec videli 2006-e i koja nas je kostala dve titule. Neki mladji vas mozda i shvate za ozbiljno. Terati upravu je jedno, ali prosipati price da to nije Partizan zato sto je genaral Loncar, Zecevic, Bjekovic, Curkovic, Radoijca Nikcevic, dr. Nenad Popovic, Tole Karadzic ili Djuric predsednik, uopste ne stoji.
 
Последња измена:

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ми да имамо играче какве има АЕЛ, и то онако да су нам доводили једног по једног, па ми их анализирали како обично умемо овде на форуму, па ми би психички били поремећени од те превелике радости. Имамо среће што нису уиграни како треба, али су за сваку похвалу!
Шта то значи? Значи да би ми морали да се променимо за 180 степени не би ли имали шансу нешто да урадимо у реваншу! Под тренерском легендом која мени стоји на аватару, то се дешавало, умео је да тргне играче, то код Вермеза не видим. Па ми се ни за један једини степен нисмо променили од припремних утакмица, преко двомеча са Валетом, ево до јучерашње утакмице. Не да се нисмо променили на боље, него још напротив, почели смо да се мењамо на горе. Почели смо да се бункеришемо и циганишемо. Почели смо да играмо на резултат, са екипом која је лимитирана и није могуће играти на резултат. Уместо да нападамо, па бар да идемо на гол више. Овако смо, пре него играчи истрче на терен, већ осуђени на катастрофу! Не може се од тима који иде да игра на 0-0 очекивати гол, не може се од тима који се читавих сат времена утакмице брани, очекивати да да гол, зна се како то иде, па притисак, па ово, па оно и ето часком дође грешка.
Што је најгоре, пресудићемо сами себи, овако смо довели себе у ситуацију да морамо на ЈНА, да нападамо да идемо на минимум 2 гола, а како је за очекивати да и они нама уфуљају један, ми морамо значи дати 3.

И оно што морам да кажем јесте да је њихов тренер поцепао Вермеза! То је оно када обраћаш више пажњу на њих него на себе. Па као они играју дефанзивно, затворено трте мрте, кад они, замислите офанзивни!!! Сви на нашој клупи зачуђени, само што га не питају како смеш тако драстично да мењаш тактику? Играчи тек погубљени... Е сад дођу на ЈНА, сви знају да тешко примају голове, још ако стварно стану да се бране како знају и умеју, све што може да се очекује су њихове контре... Волео бих да грешим, и волео бих да прођемо, ако ништа бар који динар ада се узме у Европи, али ја једноставно не видим шта овде има позитивно, једноставно ништа ми не даје наду, још ако у Београду будемо изашли са 1 нападачем, се покупим и изађем напоље!
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Ево и ја да кажем коју...


Ми уопште нисмо били толико лоши колико овде неки чланови пишу.
Па шта сте очекивали? Да их одвалимо и тамо као оне аматере?
Ја сам пре утакмице био искрено презадовољан са нерешеним резултатом, евентуално минималним поразом.

Враћам се на моју прву реченицу...дакле, ми европе нећемо видити док нам воде говна клуб јер смо једноставно баксузи. Није ту више у питању ни знање ни профулане шансе, ништа, једноставно смо уклети са овим говнима што воде клуб.

Па кипрани ни једну 100% шансу у суштини нису имали, макар не ни близу као пар наших. Дали смо сами себи гол и уместо одма 2мин. касније да поситгнемо 1:1, фуламо и то па касније опет. Једноставно смо сами себе победили и кад си баксуз онда нам неби могао ни Меси заједно са Роналдом помоћи.

Очигледно је да требаш имати 3-4 црна у екипи, не морају ни бити фудбалери, само да су физички јаки и брзи, то ти је успех када играш против екипа као што су АЕЛ, ФКП итд.


За реванш осећам да ће бити нешто слично као против АПОЕЛа, нападаћемо, нећемо успети да постигнемо гол и завршиће се 0:0 или евентуално 1:1 јер ће нам они, као и скоро свако у одлучујућим у БГ-у, постићи гол из једне полу шансе.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Azurni, iako si imao par hitova vezanih za sb25, moram da priznam da odavno nisam na forumu procitao bolje postove.
Potpuno se slazem za svaku napisanu rec u analizi sinocnje utakmice, oko ranijih ucesca u evropi, oko vv.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top