Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2015/16

Статус
Затворена за писање одговора.

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Ja ne verujem da vi i dalje pljujete Babovica, a decko odigrao sasvim solidno. Sto napisa neko vec na ovom forumu k'o da vam je sa zenama i devojkama opstio u najmanju ruku... Napravili hejteri od njega vec kultnu licnost, GTR svaki drugi post o SB, JNA ce snimiti pesmu o njemu...


Sto se tice utakmice lagano kao sto se i ocekivalo. Ovo je boranija za nas, sledece kolo je biti ili ne biti i to moramo odigrati do 'zadnje', a onda u PO kako bude, mi smo cilj ispunili. Ne treba zaboraviti da je UEFA poprilicno povecala budzet LE tako da i plasman u grupe LE donosi ogromnu sumu.

Brasnjavi ide stopama Jojica, iz senke, tiho, bez pompe, bez kuknjave do najboljeg igraca Partizan. Bozinov iako nije u nekoj vrhunskoj formi na svoje ime bukvalno navuce dva igraca svaku akciju i otvara livadu Ziletu i Abubakaru.

Ne kukajte na odbranu, mi smo igrali takav fudbal ove tri utakmice da su samo stoperi i Jevtovic branili celu nasu polovinu kada se izgubi lopta i to su odradjivali maksimalno. Sigurno da ce to drugacije izgledati kada budemo igrali sa jacim protivnicima i kada se vratimo dublje. Jedino sto je bilo lose su prekidi protivnika gde ni Zivko ni, pre svega, igraci napada nisu dobro odradjivali posao.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ja sam taj kolega Samo Ti zato mi i skidoše reputacije, još da znaju, a ne znaju jer nemam prava da pišem na toj temi, da sam poklonik Đokovića bilo bi svašta:D, imao bih reputacije u minusu ko naša reprezentacija:buhaha Inače, ne volim tu vrstu zaslepljenosti, da je Babović uvek loš, a npr. Sale Kapiten uvek dobar, no dobro, mi Srbi smo poznati po ekstremima, ili voliš ili pljuješ do kraja...Inače, ako prođemo Steauu, odlazim predaleko, i dobijemo u 4. kolu par Srpski heroj- Moldavci, i još prođu Moldavci, pa mi smo u Ligi Šampiona lagano:D
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Babajaro je odigrao ok protiv Dile ali videcemo kako ce to da izgleda protiv Steaue....ne uliva poverenje jer je plejmejker sa jednom stranom mozga - ogranicen.....trebace mu jos mnogo da dobije punu naklonost Grobara NE ZBOG igre nego zbog ponasanja...nisam mu zaboravio...(kapiten da se onako ponasa?? :prekrsti )

O play-ofu za LE necu ni da razmisljam kakvi kurac LE svaka misao da se usmeri na play-of za LS to je prava stvar.....ako budemo razmisljali o play-ofu za LE tamo cemo i da zavrsimo. Junacki protiv Steaue da prodjemo dalje, a onda bez ikakvog pritiska u totalnu borbu...

Sto me jos vise raduje je izjava kizita da ide i protiv Steaue na 2 pobede. Samo tako se moze napredovati a ne u startu da se vode neke prognoze i racunice kako na guzove da prodjemo!
Pa tako treba....ako u nesto sumnja neka prepise od Pauna....da se jednom bata Djorin destruktivni sistem iskoreni za sva vremena....jebem ga u usta ciganska....u ofanzivu pa ko prvi poklekne...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.437
Reaction score
11.936
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
@ Only, Ivke

Stefan Babović je kurton od fudbalera, štetočina koja ne ume da PROBA da ispravi svoje greške na terenu, a kamo da ispravi tuđe. Igra kao da ga BOLI KURAC za ekipu i svakog saigrača ponaosob. O navijačima je mišljenje iskazao više puta.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Искрено сам се разочарао што наши крај утакмице нису дочекали лежући на трави превијајући се од грчева.
Јебем ти стеауу и чаушескуа и аупичкуматерину кад ће један скендербег да прође у плејоф цркли мајци.
 

Kejp

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2012
Порука
684
Reaction score
89
Nema sta da se slavi preterano, Dila Gori je arhiviran, ajde da vidimo od cega smo protiv jedne ozbiljnije ekipe. Prolaz protiv Steaue bi bio ogroman uspeh, zaista verujem u prolaz, plasi me malo nasa leva strana odbrane ail nije ni njima odbrana fantasticna. Cestitam Petrovicu za danasnji prodor, namestio je gol koji je odlucio sve, ali ruku na srce tako moze da se prodje samo igrac Dila Gorija (mada treba i to znati!). Najvise bih voleo da nam svima zapusi usta, dobrom partijom protiv Steaue, jer ako bi ovog trenutka birao jedno pojacanje birao bih levog beka, kad vec ne moze plejmejker da se skloni :) Za plejmejkera ista prica, nema mu se sta zameriti za partije od pocetka sezone, moje misljnje, a sto se tice ponasanja to nije nista novo. Igra cesto na prvu, lepo prebacuje stranu, manje carini loptu, vise uklizava, to je sve istina i to treba reci, a evo kazem ja koji ga uopste ne volim. Nadam se da ce i brat Valeri da pokaze ko je i sta je, vec u Bukurestu, a ne samo protiv Metalca. Ako njih prodjemo, usli smo u Ligu Evrope sto je isto odlican uspeh, a imamo sansu i da jurimo Ligu Sampiona, ako nas malo zreb pogleda, u smislu da ne izvucemo Salzburg ili Basel protiv kojih mislim da bi imali bas malo sansi (mada nada umire poslednja). Uostalom mi do sada nikada nismo izgubili play-off za Ligu Sampiona, od kada se igra po novom formatu i Anderleht je bio jaci na papiru.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ваљда је свима јасно да без шампионске титуле нема ни група у Европи, јер је дупло лакше доћи до ЛШ него ЛЕ.

Ovo ti je klasican ciganski spin. Moze da te uka*i jednom u pet godina. Za kontinuirani nastup je potrebna strategija. Po kojoj je to logici lakse u LE? Valjda sve zavisi od koeficijenta i od srece u zrebu. Mi nismo mogli Thun da izbacimo, a da pricamo nesto...

Sto me jos vise raduje je izjava kizita da ide i protiv Steaue na 2 pobede. Samo tako se moze napredovati a ne u startu da se vode neke prognoze i racunice kako na guzove da prodjemo!

Nemoj samo Kizito da se zanese previse u svojim opservacijama, pa da prodjemo kao onomad sa MN, koji je pomislio - daj da napadnem Besiktas, bez ikakvog obezbedjenja - mozda prodje!? Lepo je Stanojevic govorio... Ovakve utakmice (kao sto je ova pred nama) se igraju takmicarski. Apsolutno me ne zanima da li cemo da igramo bunker tamo ili ovde - bitno je da se prodje. A kad se setim da nama Metalac u 40-toj sekundi uputi sut kroz sredinu odbrane i to u okvir gola - malo me je strah za sta su sposobni Rumuni. A opet - 0:2, prazne tribine, mozda i Slovaci primene oproban recept iz jugoistocnog evropskog fudbala...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Мрзим све није спин него наша реалност, додуше мало сам се погрешно сам се изразио, дупло је лакше доћи до група у Европи као шампион јер треба да прођеш два круга.
 

NS_PFC

Početnik
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
195
Reaction score
16
Da ali prva dva kola amateri totalni u trecem si nosioc opet lakse a u cetvrtom smo uvek bili nosioci za razliku od drugih jedino je lakse ako nisi nosilac u cetvrtom pa dobijes italijana spanca nemca francuza ...

edit: kad iporedis prvo kolo LE i drugo LS su isti rang,
drugo i trece kolo LE su lakse u nasem slucaju od treceg kola LS (nismo nosilac) ali u LS imas popravni u vidu plejofa LE,
Plejof LE je opet u nasem slucaju laksi od 3 kola LS, pod uslov da si nosilac u LE
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Babajaro je odigrao ok protiv Dile ali videcemo kako ce to da izgleda protiv Steaue....ne uliva poverenje jer je plejmejker sa jednom stranom mozga - ogranicen.....trebace mu jos mnogo da dobije punu naklonost Grobara NE ZBOG igre nego zbog ponasanja...nisam mu zaboravio...(kapiten da se onako ponasa?? :prekrsti )

Понашање му је класично џиберско и циганско, али то није никакав проблем. Пуна ова Србија џибера и цигана, понеки залута и у ФК Партизан. Проблем је ово што је истакао ЛазарП: број 10 је обичан курац од фудбалера. Браво, успео је понеку лопту и нашима да дода данас, али он је против ових данас отворио три контра-напада противнику?! Видело се против Чукаричког како иоле озбиљна екипа максимално користи његове фудбалске неквалитете. Доста више о тој појави, да га нема - па да се радујемо мечу са Стеауом. Овако, да се надамо да неће противнички тренер да провали о каквој се промаји ради, или да ће онај ко буде играо његовог "осигурача" (играч који својим трчањем, залагањем и пресингом покрива погрешне пасове и невршење пресинга СБ10) у нашој екипи одиграти утакмицу живота.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Eh šta nam uradi Šamrok i naši ''izleti'' u Evropi gdje smo osvojili ukupno par bodova kroz pet godina. Mnogi se pitaju kako je Maribor osvojio toliko bodova za UEFA koeficijent, pa ljudi su igrali fudbal, borili se i dobijali po neke klubove kući, na strani izvlačili i po neki bod i eto ih među nosiocima, zato nam je ovaj predstojeći meč protiv Steaue biti ili ne biti, zapravo nama je grupna faza LE prošle godine bila biti ili ne biti i one tekme protiv Asterasa i Totenhema gdje smo mogli izvući i pobjede i fino bi nam legli ti bodovi, elem, da ne smaram sada gdje smo to griješili, suština priče je da bi nam možda bolje bilo da uđemo u LE ove godine nego u LŠ, jer bi u LE bili više konkurentni i lakše bi dolazili do pobjeda, i samim tim poboljšali klupski koeficijent radi boljeg rangiranja narednih godina u UEFA takmičenjima.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
Мрзим све није спин него наша реалност, додуше мало сам се погрешно сам се изразио, дупло је лакше доћи до група у Европи као шампион јер треба да прођеш два круга.
Podjednako je tesko uci u LE preko LS i preko kf za LE.....sve zavisi do koje runde si nosioc i kakav ti je koeficijent. To je kljucna stvar. Cigani su jos pre nego sto se pojavio ovaj format uspeli da uniste sami sebi koeficijent ispadajuci jos u stratu kvalifikacija iako su bili favoriti i posle im kriv Tole i Partizan...mi smo tada ipak uspevali da preskocimo koje kolo i da sacuvamo koeficijent na granici. Uostalom u kf za LE ne igraju sampioni drzava....pustite to medijsko proseravanje o Kairatu svi znamo da je Kairat u njihovim ocima ispao Bajern da bi opravdali sramotu iako je to ekipa koja bi tesko izbacila i ovu Dilu.....
Ma jebem mi se sta ima oni kazu da li je lakse ili nije ko ih jebe bre neka kukaju oni samo to i rade godinama, ne znaju gde su suplji...
Mi imamo sansu da protiv Steaue pobegnemo od ovog jsl mocvarnog taloga bar na 3-4 sezone....a oni neka kukaju ionako im prilici da im legende kluba budu kriminalci Terzic i Covic to je bas onako u njihovom duhu....
Mi kakvi smo da smo najuspesniji smo srpski klub u Evropi godinama i to je to.....UBEDLJIVO najuspesniji...a to smo uradili tako sto smo osvajali titule, a da su zasluzene titule dokaz su derbiji gde smo ih redovno punili svake sezone....laku noc
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Vidim ja da ću i ove sezone morati da vodim nečiju statistiku promašaja. Šta smo mi Bogu zgrešili pa da opet imamo napadača koji ubode jednu od četiri.

Brašanac bio dobar, dao gol, nije odbranio tuđi gol... ja zadovoljan.

E sada tek dolazi pravi ispit. Ovi iz Gruzije i Metalac su samo probni balon, Rumuni su pravi ispit!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Понашање му је класично џиберско и циганско, али то није никакав проблем. Пуна ова Србија џибера и цигана, понеки залута и у ФК Партизан. Проблем је ово што је истакао ЛазарП: број 10 је обичан курац од фудбалера. Браво, успео је понеку лопту и нашима да дода данас, али он је против ових данас отворио три контра-напада противнику?! Видело се против Чукаричког како иоле озбиљна екипа максимално користи његове фудбалске неквалитете. Доста више о тој појави, да га нема - па да се радујемо мечу са Стеауом. Овако, да се надамо да неће противнички тренер да провали о каквој се промаји ради, или да ће онај ко буде играо његовог "осигурача" (играч који својим трчањем, залагањем и пресингом покрива погрешне пасове и невршење пресинга СБ10) у нашој екипи одиграти утакмицу живота.

Odgledao sam ponovo utakmicu malo pre i čisto da ti kažem da je velika glupost konstatacija da je pogrešnim pasovima napravio 3 kontra napada-
Ubedljivo je bio najbolji fudbaler Partizana do 70 minuta.
Imao je jedan pogrešan pas u 76 minutu ali glupo je reći da je to kontra kada je u pitanju 4 na 7.
Zemlja će se otvoriti jer branim Babovića, ali realno trebalo bi malo da se povede računa o argumentaciji bar kada se igrač Partizana vređa.
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Nemoj samo Kizito da se zanese previse u svojim opservacijama, pa da prodjemo kao onomad sa MN, koji je pomislio - daj da napadnem Besiktas, bez ikakvog obezbedjenja - mozda prodje!? Lepo je Stanojevic govorio... Ovakve utakmice (kao sto je ova pred nama) se igraju takmicarski. Apsolutno me ne zanima da li cemo da igramo bunker tamo ili ovde - bitno je da se prodje. A kad se setim da nama Metalac u 40-toj sekundi uputi sut kroz sredinu odbrane i to u okvir gola - malo me je strah za sta su sposobni Rumuni. A opet - 0:2, prazne tribine, mozda i Slovaci primene oproban recept iz jugoistocnog evropskog fudbala...

Nije on rekao KAKO cemo igrati nego je rekao da igramo na pobedu. To moze da znaci da cemo poceti i defanzivnije ili ofanzivnije ali je samo misljenje i izjava pozitivna. Ti kada udjes u mec sa mislima "daj boze da izvucemo i neresen rezultat..." onda ces velikom prilikom popusiti (to pokazuje statistika) ali kada se udje pozitivno u mec, kada mislis samo na pobedu onda ces skoro pa sigurno izvuci makar taj bod, ako ne cak i pobedu. Naravno da se to ne moze govoriti za svakog protivnika ali za jednu Steauu moze svakako jer oni nisu neka ekipa protiv koje mi ne mozemo igrati na pobedu.

Svakako da i nasi svi ciganski mediji prave od Steaue sada jednu losu ekipu, koja nije ni blizu one sto je bila pre, da je sada sranje bla bla bla znamo svi price nasih izdrkanih ciganskih medija ali to sigurno nije Steaua, nije losa ali ne verujem da su ista puno bolji od nas...


Juce po meni svi bili dobro raspolozeni, Zivko u 1-2 akcije odlicno sacuvao gol, siguran je i kod dodavanja, nesto u fazonu Stojketa, dakle ekstra!

Sigurnih 2:0 na strani, moglo je biti vise a moglo je biti i manje tj. i oni su mogli dati koji gol. Nista strasno. Sve u svemu smo prosli lagano i sada dolazi mec sezone, bukvalno!


Inace se i ja slazem da je Babinjo bio jedan od bolji, ako ne skoro do samog kraja i najaktivniji fudbaler. Ne znam dali je imao i jedno lose dodavanje, imao je daleko najvise kontakta sa loptom, vracao se u defanzivu (sto je za njega bas svetsko cudo) i igrao skoro uvek iz prve sto je inace za pohvalu jer ove 3 zvanicne utakmice ne znam dali je 1-2 puta samo davio igru sa driblinzima do svog sesnesterca :D a pre je to Radio maltene konstantno.

Treba biti uvek iskren i objektivan a ne suditi formu igraca po tome sto je mozda kreten po ponasanju itd.

Ja ga nikako ne simpatisem ali cenim to sto pored svega (sve on ovo cita i vidi sta navijaci misle) pruza opet dovoljno dobre utakmice i bolje od dosta nekih drugih igraca. On da makar ima "neutralnu" publiku prema sebi bio bi jos dosta jaci ali za to je najvise on kriv.

Sve u svemu, u ove 3 utakmice nam je Babinjo doneo dosta vise dobrog nego loseg, prihvatili to ili ne, tako je!
 
Последња измена:

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
ne odgledah tekmu, jer mi nijedan fckn link nije radio, a odgovornima u rts javnom klozetu se nacestitam majke i druge blize zenske rodbine.
sve je ispalo lakse nego sto sam ocekivao. pri tom mislim na ceo dvomec, ne samo za revans. prijatno sam iznenadjen nacinom na koji smo prosli dalje.
mnogi ce sada reci da dila gori nije nikakav reper, da su slabasna ekipa itd. pre dvomeca smo skoro svi mislili drugacije. taj klub je ne tako davno izbacivao hajduk, danskog predstavnika i jos ekipa protiv kojin je bio autsajder. mozda je ipak do nas,a:wink:?
steaua...nesumnjivo puno jaci protivnik, ali ne mislim da su neki bauk. koliko god smo strepeli pred dilu, sada opet cvikamo pred rumunima.
ukoliko andrija ne ode u narednih nekoliko sedmica, bicemo pocasceni necim velikim od strane fortune. ako ova uprava zaista zadrzi jednog supertalenta, koji to nije samo na papiru, vec pravi ogromnu razliku na terenu,to ce samo po sebi biti presedan.
verujem da mozemo bar do le.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top