Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Fer suđenje?

Treći gol Dinama je bio iz ofsajda, čini mi se. Koliko god nam je igra kurac, gol iz ofsajda je doneo jedini poraz u LE ove sezone.
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Mene samo zanima, kako je moguce da mi pobedimo YB bez Tosica?

Ima li neko neki odgovor na tu magiju, jer Borac iz Cacka nekakav Skenderbeg, raspali Rad .... mi nismo mogli dobiti bez Tosicevih golova, inace Borac je poslednja ekipa Jelen super lige !
 

Icecool

Početnik
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
104
Reaction score
166
Cuj kako cemo pobediti YB bez Bambija. Pa nas trener ce ih razbiti takticki.

Ali avaj, pusti snovi, mi nemamo trenera nego majmuna na klupi.
Ostaje nam samo da se uzdamo u srecu i los dan svajcaraca.
 

Madjionicar42

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
107
Reaction score
111
Sumu bih ostavio na klupi,ukoliko ne odigra barem poluvreme za vikend. Sa druge strane mora Radin umesto Jevtovica koji je prespor za igru na takvoj utakmici,da ne pricam o iznosenju lopte i kontrama kojih ce biti podosta.
 

mogway

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
228
Reaction score
1.161
Mene samo zanima, kako je moguce da mi pobedimo YB bez Tosica?

Ima li neko neki odgovor na tu magiju, jer Borac iz Cacka nekakav Skenderbeg, raspali Rad .... mi nismo mogli dobiti bez Tosicevih golova, inace Borac je poslednja ekipa Jelen super lige !

Jedina magijska sansa bez Tosica je ako imamo nekog na Bahamima,Karibima ili gde god se vec odmara pravi Suma. Nek ga lepo zamole da dodje,zameni na tu jednu utakmicu svog brata blizanca, pobedimo YB, a onda nek' se lepo vrati na te plaze, vacari crnkinje i zasluzeno krcka svoje milioncice...:)
:napred Partizan
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Živ je Suma,
umro nije,
dok je Bahamamkinja i crnkinje...

(i bahatkinja i Karibljanki...)
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Zna li neko oce li biti moguce na dan utakmice kupiti negdje 3 karte za YB? Dug mi je put do Beograda, stižem u četvrtak..
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Čisto da ljudi ne zaborave protiv koga igramo u četvrtak.Pobeda ovakvog tima na JNA bi bila ozbiljan podvig.

Jang Bojs je prvi na tabeli sa 33 boda, sedam više od godinama dominantnog Bazela. Cirih je treći sa 22.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.234
nama je situacija krajnje jasna, ako dobijes yb ides dalje

igras na domacem terenu protiv ekipe sa kojom si u gostima odigrao 1:1 , u tom mecu smo i poveli onda ubrzo primili pglu gol onako kako samo mi umemo, oni imali jos nekoliko sansi sto u prvom poluvremenu sto u drugom iz nekih kontri polukontri ali nas je stojkovic spasao, mi smo sa druge strane imali loptu u tom drugom poluvremenu i uradili sa njom jedno veliko nista

yb je jedna prosecna ekipa
ne treba od njega praviti nikakvog bauka naravno mi nikog ne smemo da podcenimo al samo da ne krene ta prica ko pred ukrajince tipa prvi sesir levo desno a ono mi imamo 2:0 na poluvremenu sa njima, kako god da su nasi odigrali treba reci da je dinamo to poluvreme odigrao slabo i nije pokazao nista iz tog prvog sesira, nije on blistao ni u drugom al protiv nasih fudbalera to nije ni potrebno da bi nam utrpao 3 komada (jeste gol iz opsajda ali nas je i stojkovic opet spasao par puta i skino koji zicer)

imas situaciju da posle svega sto smo prikazali obezbedimo drugo mesto kolo pre kraja, i ako ne uspemo to ce biti propustena jos jedna odlicna sansa... igraci moraju da udju u utakmicu da se mora dobiti, od prvog minuta da krenu da grizu i koji god da je rezultat da napadaju, dobra psihicka priprema je neophodna al kad se setim djuke jaaaoooo on i psihicka priprema jbg

ukratko: ovo se moze i mora dobiti a da li hocemo ? iskreno sumljam
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Juzni front je ostvario svoj san, osveta za evro, '87.
Dosta su nas proglasavali, kvazidemokratski diktatorski sljam, hitlerima, iz sivog doma, sa splava Marka Bulata, Rojeviceva kruna.
Sadasnja garnitura, smoratora je umislila da smo sad svi, Islamski Front, alko basheri, ekstremisti, Zupiceva frula. Sto nije istina. Te ce i njih, ako su uopste i vezani za Partizan, isprovocirati, da osvetlaju obraz, FK, Partizan.
I, da napomenem, Jug, Grobarstina, Partizanov svet, BG/Srbija, crno-beli narod, deluje na mnostvo frontova, desetine ih postoje raznih naziva, vezane, za Partizanove ambicije.
Svi smo mi danas, neki casual front, pogoni, naspram, 'ultra cruja', sahtova, za zvanicni zivot.
I treba u narednom vremenu organizovati valjano sve, i virtuelno, kako bi sustinski interesi kluba nam, drustva Partizanovog, doveli, na pravo mesto.
S' Verom u Partizan!
 
  • Like
Reactions: Oki

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Vise se plasim nas samih nego YB. U stvari nas se jedino i plasim. Verujem u pobedu ali ne mogu da je zamislim...iskoristiti dobru poziciju i kolo pred kraj obezbediti evropsko prolece mi ne lici na Partizan koji poznajem. Medjutim, karma je kurva, a kurve vole da daju....a ova kurva nam je duzna tako da ako ne pobedimo jebo joj ja mater !! NAPRED PARTIZAN !!!! IDEMO DALJE !!! :partizan_fan:
 

Bajchela

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
593
Reaction score
137
Isto razmisljamo. Verujem u pobedu, ali se plasim nas.
Mislim da ce se uzdici ekipa, prosle godine kada su trebali pokazali su rekaciju.
Nadam se da ce i u cetvrtak tako biti.
 

PFC_4ever

Grobarčina
Учлањен(а)
22.10.2007
Порука
1.812
Reaction score
1.081
No Country for draw results - kratko i jasno...
Fudbaleri, bićete junaci ili ćemo mi biti veoma besni, pa birajte :D
 

Tomic11

Terroristen
Учлањен(а)
03.04.2016
Порука
5.300
Reaction score
11.905
Локација
Tu, odmah iza tebe
Ja posle Augsburga ne ocekujem nista. Da vodimo 2:0 u 85’ ocekivao bih X na kraju...

Mi smo uklet klub sto rece mrzim_sve
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Potpisujem... ne očekujem ništa dobro od nas. Štoviše, očekujem opet neku blamažu. Zašto je tako... 100 puta smo imali priliku da nešto uradimo i 99 puta smo zasrali!
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Takodje nazalost ne ocekujem nista dobro, mnogo smo se provlacili i kredita srece istrosili, da bi je imali i u cetvrtak. Ne vjerujem u karakter ekipe, kvalitet pripreme utakmice, jedino sto nas moze spasiti je neki individualni bljesak Sume ili Jankovica.
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Naprotiv, da nam sreca nije okrenula ledja, mi bi sada imali 5 bodova vise.

Rekao bih da su se Olimpijakos, Dinamo i Skenderbeg, provukli protiv nas. Nismo se mi nigde provukli.

Jedino Videoton sa Nikolicem, koji je pet klase iznad Djukica, po misljenu vecina ovde, nije uspeo da se provuce protiv nas, pa su popili nokaut na svom terenu.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Partizan treba da gleda da ne primi gol prvenstveno. Cak i uz 0:0 mi idemo dalje sa remijem iz Kijeva, racunam da Dinamu siste jajca za zadnje kolo.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Mi ako izadjemo da cuvamo tih 0-0 dobit cemo dva komada u dupe do poluvremena. Uvijek je tako bilo.

Za pocetak moramo da odigramo maximalno angazovano i da svi igraci postuju svoje obaveze u odbrani. Posle toga moramo da igramo pametno. Takodje se nadam da cemo dobiti fer i korektno sudjenje sto nije bio slucaj u mnogim utakmicama ove godine. Lopta je okurgla a sreca je kruva. Ko zna sta ce biti na kraju.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top