Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
Ajde bre malo optimizma,sutra slavimo prolaz dalje,jednom mora i nas bog da pogleda a nisu mladi momci Čelzi pa da se tresemo 24 sata pred utakmicu.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Mora i klima na tribinama da bude takva da ipak vjerujemo u mogucnost prolaska dalje. Ako pogledamo kroz istoriju, ono sto je dizalo nase igrace je upravo ta vjera navijaca, ponekad cak i neka koja nije bila utemeljena (QPR), da oni to mogu. Dakle, nije dovoljan samo veliki broj navijaca (pun stadion bi bio premija) nego i klima medju njima i da se osjeca da vjerujemo da mi to mozemo.

Ja vjerujem i zato i idem iako kasljem kao konj a nakon utakmice ko zna hocu li moci da pricam. Neki ce prelaziti velike distance da dodju i podrze svoj tim i ne dozvolimo sebi da padnemo jer je ova ekipa krhkog duha ali moze.

AJmo crno-beli!
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.935
Reaction score
3.012
15113807801932.jpg


Sastav po Mozzartu za sutra.
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Ko ne dodje sutra na stadion, neki kupi kartu za keln, seme mu se zatrlo cigansko
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Ozegovic i Suma rjesavaju..samo zato da Ivica opet ispadne boss :D
 
Последња измена:

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Ja se samo pribojavam tribine zbog danasnjih desavanja i mogucih transparenata. Momcima samo da pozelim mnogo koncentracije u zavrsnici napada a Stojke ce vec ispeglati situaciju pozadi :D
 

blok70

Banned
Учлањен(а)
10.05.2017
Порука
218
Reaction score
39
Ko god nema za kartu nek se javi, ja cu mu kupiti kartu..
Ko je daleko, ne daj Boze bolestan, ili u nekom gadnom problemu, jbg, za razumeti je.. kome su izgovori picousti, svinjure vazure, opa opa satro trener, desni i levi bek, lazni mesi itd, ponovicu se : neka kupi kartu za keln, seme mu se zatrlo cigansko jer Partizanovac i Grobar sigruno nije!!!
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.366
Локација
.
Nema potrebe za kategorizacijom, zamo svi kakva je vaznost utakmice pa ko dodje neka ga a ko ne moze boze moj, doci ce neki drugi put. Pored naseg trenera koji je upotrebio krilaticu jednog malog i nebitnog kluba iz komsiluka, takodje iritiraju ovi pozivi navijacima sa svih strana da dodju na utakmicu. Jedino jos cistacice sa stadiona nisu javno pozivale Partizanovce da dodju na utakmicu, za moj ukus to je malo degutantno. Znaju svi gde je stadion, doci ce ko moze i ko oseca potrebu da bude na stadionu, nema potrebe za gostovanja po emisijama. Da sexy Nole i dalje ima emisiju kontam da bi dali igracima neku raspandrkacu da je tovare i zovu navijace na utakmicu.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.008
Vazi li poziv uprave da se dodje na utakmicu i za istok?
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
T' dobro, imali smo i sastave u kojima nikome nisi mogao da poveriš utakmicu u ruke, jer niko nije imao ni poštenu nogu, ruku da i ne pominjemo. Sad su tu čak trojica od jedanaest, kaže drug Maksimilijan, čitavih 27.27 odsto, a da je i Tošić, gde bi nam bio kraj (da nije tako blizu, što bi dodao moj ćale)?
Nego, bez obzira na to što je izvesno da počinjemo sa Čudnim Sumom, zanima me da li bi neko od uvaženih kolega rizikovao i počeo sa Kapitenom. Zanimljiva misaona igra da popunimo vreme do večeras; bolje to nego da krademo antipsihotike.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
869
Reaction score
1.916
Локација
Kuci
Ok, svi se mi uzdamo u Tawambu, Evertona itd, ali po meni je kljuc da se zaustavi Roger Assalé, opasno brz, u prvoj utakmici je tek na trenutke pokazao nesto, ali je kasnije razbijao, opasan igrac. Sad im je tu i Guillaume Hoarau, za razliku od prve utakmice, ze njega ne znam iskreno kakav je, nisam ni gledao, ali cim je bio u PSG, to nesto govori.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top