Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evropa 2017/18

Статус
Затворена за писање одговора.

Rub Izuzev

Grobarčina
Учлањен(а)
19.11.2012
Порука
1.807
Reaction score
600
Ajde, momci, pokažite muda i razbijte ove Youngere. Dobro, može i 2-1.:napred Partizan
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
PARTIZAN: Stojković - Vulićević, N. R. Miletić, Mitrović, N. G. Miletić - Everton, Jevtović, Janković, Pantić - Ožegović, Tavamba.

Rezerve: Jovičić, Suma, Ilić, Ostojić, Radin, Antonov, Solomon.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Definitivno sve ide u pravcu da nas Ivica opet zajebe...Pantic i ozegovic daju golove veceras...jangeri nema vam spasa ako Miletic na beku progrijesi samo 3 puta...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Gooooooollllllllllllllllllllllllllllllllllllll Tawamba!
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.255
Reaction score
2.953
Ozegooovic?!?! Da li ima neko drugi da udje unesto ovog idiota padavicara?!?jebem ti fudbal sto ga mi igramo!ovi nas razbise p.p
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Pitanje za poluvrijeme da li igraci Partizana igraju sa kramponima jer je umjetnicki dojam za proklizavanje zavidan.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Poluvreme tipicno grobarski... sami smo sebe zajebali! Rano ga dali, pa se povukli, Djuka trademark! I onda ono sto nas prati otkad znam za sebe - vracanje lopte u sredinu na nogu protivnickom igracu... O Ozegovicu je sve receno koji post iznad, Jevtovic decko 95% vremena gleda i vraca loptu pozadi, nema to muda da krene napred vec evo treca sezona... Solomon umesto Ozegovica, Radin umesto Jevtovica pa da se nadamo rezultatu...
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Standardno poluvrijeme. Nesto dobro odigramo onda dobro useremo i tako u krug.

Pantic odlican..moram da priznam...
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Kapiten Vuličević ne može od osamdeset centaršuteva jedan da ubaci u 16, a Jevtović je generalno promašio sport.

Kao i uvek mi igramo fudbal dok ne postignemo gol i onda se povučemo dok ne primimo gol ili eventualno dva-tri. Ili protiv jačih ekipa igramo bunker dok ne primimo gol i onda krenemo u napad. Jebem ti ja i taktiku i raspali pičkasti mentalitet koji nas frustrira i muči već godinama. Možda bi i pobedjivali kada bi uveli zlatni gol na svim našim utakmicama.

Zato u drugom poluvremenu trči, jebeno gini, pobeda je prolaz, pobedite jebeno.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Ma da, kriv vam je Jevtović a nije Tawamba koji ne ume da zategne stopalo kad šutira loptu.... jebo ga onaj ko ga je doveo u klub.

Mi smo igrali dok nismo dali gol. tačnije, toilko je igrao Janković. Kad je on stao, stala je cela ekipa.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Mora Ilic da udje najkasnije u 60-om,utisak je da bas pickasto i tromo igramo, bekovi losi,sredina tanka. Trce i vise i pametnije od nas za sada,mada ni oni nisu nista za sada realno pokazali,kako su i dalje prvi u Svajcarskoj pored Bazela ne znam.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
Ma da, kriv vam je Jevtović a nije Tawamba koji ne ume da zategne stopalo kad šutira loptu.... jebo ga onaj ko ga je doveo u klub.

Ti ovo ozbiljno? Gde bi mi bili bez tog Tawambe, pa i u ovoj utakmici.. Dok ovaj Jevtović gubi sve duele, gubi sve lopte, nije imao jedno dodavanje ili jedan skok, kad god ima loptu(ako je ne izgubi momentalno) vidi se očajnička panika. Tawamba je bar postigao pogodak, opet. Treba podići spomenik Evertonu jer mu ovaj maskira silne nedostatke u igri.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.255
Reaction score
2.953
Samo da se ne povlacimo ko picke sad ! Napadj bre i dalje!!!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Ja Evija obožavam! On je primer kako ja zamišljam fudbalera da treba da se ponaša na terenu. Ali Evi je taktički potpuno nepismen i divalj igrač, i potpuno je suprotno od toga što ti pričaš, Evi izgleda odlično samo kad igra sa igračem kao što je Jevtović.
Evi je najlošije izgledao na terenu u utakmicama kada nije igrao u paru sa Jevtovićem.

A neverovatno kakav osećaj za igru ima ovaj Pantić. Svaka mu čast!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Zar nije logicno da sada udje Suma ili taj Solomon neko brz ovi se skroz otvorili pozadi jebote
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top